Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Abdullah hoşgeldin aramıza. Keyifli ve güvenli sürüşler dilerim.

Ergin tekrar hoşgeldin ve tekrar Allah sabır versin ve başın sağolsun.

Evetttt,gelelim şimdi ki duruma ;

1- Doğrudur İstanbul'da yağış var ve Eskişehirde'de Cuma günü için ağışlı gözüküyor. Bu bizim yol almamıza engel mi? İstanbul'da ki yağıştan bize ne neticede biz Eskişehirdeyiz. Yağmurunda ayrı bir güzelliği var ama sanırım Eskişehir'de gerek Murat olsun gerek Muzaffer bey ve Albayım(1100xx),Coyotevfr vb de olacak o yüzden sohbet muhabbet daha derin olabilir olayın sonunda "Gel bir öpeyim seni" sohbetleri olabilir özellikle akşamları.

2- Buluşma saatimizi biraz 2-3 saat gibi ötelememiz mümkün mü? Bu arada Barış'ın görev durumu ne alemde.

3- Ben şahsen Eskişehir yolunu her türlü beğenmiştim,Çanakkale yoluda çok güzel.Ergin ne taraf daha iyi duruyor sana.

4-Ümitcan'a söyle karadenizde yağmurda kullanmış bir aslan nasıl olurda İstanbul'da ki yağmurdan korkar?

5-Ortam kalabalık olacağını düşündüğümden,kimimiz bütün gün kebap yapar kimimiz gezer kimimiz de ağaç kovuğuna tüner. Çanakkale ise biraz daha sakin olabiir.
    T R O E bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Canakkale tarafina gelirseniz bende pazar gunu donecegim emre bizim yazlik tarafini biliyor donuste eslik ederim sizlere burda sahil tarafindada cadir kurabilirsiniz ama bir festival alanina gitmenizi isterim canakkaleye herzaman gelirsiniz biz nisanda sadece kari girmeden ( yagis sekli kar yani) tur yaptik yagmur firtina gunes ve gayetti guzeldi yaz yagmurundan ne olur kis yagmuru olsa neolir dumduz yolda gideceksiniz en fazla 20 km daha yavas gidersiniz

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Şimdi yükledim VFR'yi Sabah 06:00 da yola çıkmayı planladık. Kişi sayımız arttı. Ben VFR800, Muzaffer Abi CBF1000F, Recep Albayım CBR 1100 XX, Dr. Ümit Crosstourer 1200, Ahmet abi Triumph Tiger800, Burak F800 GS

Hoş geldin Abdullah...
    Ben de Adana'dayım. Akşamüzerleri Ticaret Lisesinin orda Stadın arka tarafında "Adana Motor" da olurum gelirsen bizim grupla tanışabilirsin. Ayrıca her Çarşamba Beyazevler GreenGarden'da toplanırız saat 08:00 gibi...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    kac aydan berı bugunu bekledım ama gerek hava durumu gerekse hastalıgımdan basımı kaldıramadıım ıcın gelemedım.

gercekten hayırlı da oldu dıyelım.zıra suan pertim.yolda ve cadırda muhtemelen mızmızlanır dururdum.ıyı oldu cekmıceksınız benı.

1 de evde camıslarken baldız zorla cıkalım dedı dısarı.cok da sıkılmıstım.bıseyler yerız dedık sonra teprete ugradık kadkoyde yol ustunde dıye.bıraz nesem olur dusuncesındeydım.2saat sonunda arabaya kapora verdım :D durduk yere araba aldık anlayacagınız.kursa felan gıtcem ben en az 3 hafta daha arabasız kalacaktık.gercekten zor oluyor arabasız 2 haftadır cıle cekıyoruz.

dedıgım gıbı 2 turlu de hayırlı oldu.

e kotu olan sey ne?

aylardır hesap yaptıgım gorev almamak ıcın kastıgım bugun dostlarımı yalnız bırakmak zorunda kaldım.yagmur bereketmış.peh...gunaha gırcem valla aksam aksam...

ıyı eglenceler hepınıze...

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Barış geçmiş olsun... İnşallah başka bir gezi veya festivalde tanışmak kısmet olur
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Saat 19:00 itibariyle Adana'ya dönmüş bulunmaktayız. Emre ve Erdal sizden ne haber döndünüz mü?
    wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar, iyi haftalar...

Uploaded with ImageShack.com

Abdullah çok teşekkürler, aramıza hoş geldin...
    T R O E, wolrath ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Murat,çok şükür bizde kazasız belasız geldik.

Gerçi Sakaya'ya kadar süzülerek geldik ama Sakarya'dan sonra trafik magandaları ile uğraşmaya başlayınca geldiğimiz yolun ne kaddar güzel olduğunu bir daha anladım.

Festival alanında birlikte geçirdiğimiz ve en sonunda yüzyüze konuşup konuşma fırsatı bulduğumuz Murat(Troe),Orhan(Coyotevfr)Muzaffer abi,Albayım,Doktor(Pastırmacı doktor) ve Adana grubundan diğer herkese çok teşekkür ederim.

Ben bu kadar güzel geçeceğini tahmin edemezdim özellikle birde çadırın direktlerini unutunca. Bu şenlikte bir fiyasko var ki oda çadırın bırandasın getirip direk ve çubuklarını unutam.

Bir de akıllıca yaptığım şeyde kamp sandalyelerini getirmek oldu

Murat,sizi yolculadıktan sonra doktor pastırmalı yumurt yapalım dedi ve bizim çadırların arkasında ki derenin öbür tarafında Konya grubu ile sucuklu yumurta ve hemen arkasından pastırmalı yumurta şenliğimizi görecektiniz.

Ben benim makinede ki resim ve videoları bu akşam yada yarın yükleyeceğim ama Erdal ile iş yerimiz yakın olduğu için ondaki resimleri hemen aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Erdalın fotograf makinesinden kaynaklı resim boyutları çok büyük o yüzden hepsini yüklemeyebilirim.

Bozöyükte molamız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

ve ve...

Doktorum pijamaları ile....

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Bizim pastırmalı yumurtadan önce konya grubunun sucuklu pastırma ziyafeti.

Doktor barbeküde yumurta yapmak için tereyağ aradı ama çare olarak küçük kahvaltılık tereyağ paketlerinden parmağı ile sıyırmakda buldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Pastırmalı yumurta hazırlanıyor.

Aşçımız Muahmmed İkbal abi ve bizim meşhur doktor. Bu arada Doktor eskişehire yerleşmeye karar vermiş... Haberiniz olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

İşte muhteşem bir sabah kahvaltısı...Tek kelime ile süperdi. Ellerinize sağlık arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

Özellikle pazar sabahı yumurta yaılırken çektiğim video var aslında onu yüklemek istiyorum ama küfür kafir olabilir o yüzden çekiniyorum.Gerçi orada bir sürü de bayan vardı o yüzden küfür etmemiş olabiliriz.
    erginturhan, initial-D, T R O E ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat,çok şükür bizde kazasız belasız geldik.

Gerçi Sakaya'ya kadar süzülerek geldik ama Sakarya'dan sonra trafik magandaları ile uğraşmaya başlayınca geldiğimiz yolun ne kaddar güzel olduğunu bir daha anladım.

Festival alanında birlikte geçirdiğimiz ve en sonunda yüzyüze konuşup konuşma fırsatı bulduğumuz Murat(Troe),Orhan(Coyotevfr)Muzaffer abi,Albayım,Doktor(Pastırmacı doktor) ve Adana grubundan diğer herkese çok teşekkür ederim. Ben bu kadar güzel geçeceğini tahmin edemezdim özellikle.

Murat,sizi yolculadıktan sonra doktor pastırmalı yumurt yapalım dedi ve bizim çadırların arkasında ki derenin öbür tarafında Konya grubu ile sucuklu yumurta ve hemen arkasından pastırmalı yumurta şenliğimizi görecektiniz.

Ben benim makinede ki resim ve videoları bu akşam yada yarın yükleyeceğim ama Erdal ile iş yerimiz yakın olduğu için ondaki resimleri hemen aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Erdalın fotograf makinesinden kaynaklı resim boyutları çok büyük o yüzden hepsini yüklemeyebilirim.

Bozöyükte molamız
    http://imageshack.us/a/img22/1857/qbgr.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

http://imageshack.us/a/img194/5607/3wni.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

http://imageshack.us/a/img9/5046/b49z.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

ve ve...

Doktorum pijamaları ile....

http://imageshack.us/a/img13/3945/b6wo.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Bizim pastırmalı yumurtadan önce konya grubunun sucuklu pastırma ziyafeti.
    http://imageshack.us/a/img15/1496/af19.jpg

Doktor barbeküde yumurta yapmak için tereyağ aradı ama çare olarak küçük kahvaltılık tereyağ paketlerinden parmağı ile sıyırmakda buldu.
    http://imageshack.us/a/img580/291/ry0y.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Pastırmalı yumurta hazırlanıyor.

Aşçımız Muahmmed İkbal abi ve bizim meşhur doktor. Bu arada Doktor eskişehire yerleşmeye karar vermiş... Haberiniz olsun.
    http://imageshack.us/a/img6/3203/umtj.jpg
    Bil mukavale Emrecim. Seni, Ergin'i, Erdal'ı ve Orhan'ı tanıdığıma çok memnun oldum. İyi ki pastırmaları siz yemişsiniz. Bize kısmet olmadı. Doktorum elinde gezdirdi gezdirdi...
    (gösterdi ama vermedi...) Diğer fotolarıda merakla bekliyorum...
    erginturhan ve wolrath bunu beğendiler.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    VFR 800
    Abi çok fotoğraf var inan ki.

Bakalım bir şekilde yüklemeye çalışacağım.
    T R O E bunu beğendi.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Merhaba dostlarım, iyiki festivaller var. Başka türlü bir araya gelmemiz mümkün olamızdı. Emre,Erdal ve Engin ile tanıştığıma çok memnun oldum. Bundan sonraki festivallerde görüşmek üzere Doktorum eskişehirin kışını gördükten sonra emişnimki tekrar adanaya gelecektir
    Güzel bir gezinin ardında çalışmak ne kadar zor geliyor bir bilseniz
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    Murat bu akşam 5-5.30 gibi adana motorda olcam gelebilirsen tanışalım bir :D çarşamba aktivitelerinden haberim var Muzaffer abi ve Yüksel söylemişlerdi yarınki toplantıya bende gelebilirim bir aksilik olmazsa...

Fotolar mükemmel yaw bu arada ağzımın suyu aktı işi bırakıp yemek yemeye gitcem nerdeyse :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Abdullah hoşgeldin aramıza. Keyifli ve güvenli sürüşler dilerim.

Ergin tekrar hoşgeldin ve tekrar Allah sabır versin ve başın sağolsun.

Evetttt,gelelim şimdi ki duruma ;

1- Doğrudur İstanbul'da yağış var ve Eskişehirde'de Cuma günü için ağışlı gözüküyor. Bu bizim yol almamıza engel mi? İstanbul'da ki yağıştan bize ne neticede biz Eskişehirdeyiz. Yağmurunda ayrı bir güzelliği var ama sanırım Eskişehir'de gerek Murat olsun gerek Muzaffer bey ve Albayım(1100xx),Coyotevfr vb de olacak o yüzden sohbet muhabbet daha derin olabilir olayın sonunda "Gel bir öpeyim seni" sohbetleri olabilir özellikle akşamları.

2- Buluşma saatimizi biraz 2-3 saat gibi ötelememiz mümkün mü? Bu arada Barış'ın görev durumu ne alemde.

3- Ben şahsen Eskişehir yolunu her türlü beğenmiştim,Çanakkale yoluda çok güzel.Ergin ne taraf daha iyi duruyor sana.

4-Ümitcan'a söyle karadenizde yağmurda kullanmış bir aslan nasıl olurda İstanbul'da ki yağmurdan korkar?

5-Ortam kalabalık olacağını düşündüğümden,kimimiz bütün gün kebap yapar kimimiz gezer kimimiz de ağaç kovuğuna tüner. Çanakkale ise biraz daha sakin olabiir.

eyw emre teşekkür ederim cümlemize allah kaza bela vermesin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar, iyi haftalar...

http://imageshack.com/scaled/large/818/d3ki.jpgUploaded with ImageShack.com

Abdullah çok teşekkürler, aramıza hoş geldin...
    hoşbuldum Ergin eyw
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Tamam Abdullah ben de aynı saatlerde orda olcam görüşürüz...
    Emre sabırla bekliyorum foto ve videoları... Bak çadır dikme, kazık, ben bunu nasıl dikleştirecem? konularında yazmış olduğum senaryoyu yayınlattırma bana burdan...
    akira2012 bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlarım, iyiki festivaller var. Başka türlü bir araya gelmemiz mümkün olamızdı. Emre,Erdal ve Engin ile tanıştığıma çok memnun oldum. Bundan sonraki festivallerde görüşmek üzere Doktorum eskişehirin kışını gördükten sonra emişnimki tekrar adanaya gelecektir
    Güzel bir gezinin ardında çalışmak ne kadar zor geliyor bir bilseniz
    Merhaba Muzaffer abi, gerçekten de iyi ki festivaller varmış. Ben seni buradan tanıyordum eski VFR sahibi olarak ama tanışınca daha da bir iyi oldu.Ben de çok memnun oldum ve mutlu oldum kısa geçen 2-3 güne rağmen oldukça samimi bir ortam ve eğlenceli geçen anlardan sonra dediğin gibi işe daha konsantre olamadım.

İşin açıkçası sizin gruba hayran kaldım. Allah kaza bela vermeden ağzı tadı ile keyifli gezilerinizi buradan da olsa okumak ve görmek isteriz.

Ben doktoruma hayran kaldım ya,çok matrak ve içtendi. Eskşehiri sevmiş onunda aklında sadece kışı sorun olarak kaldı ancak Adana'nın da sıcağından bunalmış durumda. Bakalım belki benim diş doktorumun Eskişehir'de olma ihtimali olabilir.
    Abi irtibatı koparmayalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre sabırla bekliyorum foto ve videoları... Bak çadır dikme, kazık, ben bunu nasıl dikleştirecem? konularında yazmış olduğum senaryoyu yayınlattırma bana burdan...
    Valla Murat çadırın bırandası elime geldi de kazıkları ne yaptım bende bilmiyorum.Var ya fiyasko fiyasko resmen. Bu kadar zamandır itina ile koruduğumuz karizmamız bir çadır kazığına güme gitti. Elimde patladı.

Teselli olarak da en azından sandalyeler iyi oldu bari. Videoları facebook'a yükleyeceğim sonra buraya aktarmam gerekli . Resimler ise boyutları büyük olduğu için tekrar ölçülendirmek zaman alıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Motosiklet sitelerinde dolanıyorken brden karşıma bizim VFR ile ilgili araştırma çıktı.

Üselik bu yazı daha yeni yani geçen ay başında yazılmış.

Bir bakıp motorumuzla gurur duymak için bir neden daha olsun bari.

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=237

Tek dikkatimi çeken paragraf sonunda halen üretildiğinden bahsediyorlar!!!!!
    muzaffer1968 ve T R O E bunu beğendiler.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    [/COLOR]Motosiklet sitelerinde dolanıyorken brden karşıma bizim VFR ile ilgili araştırma çıktı.

Üselik bu yazı daha yeni yani geçen ay başında yazılmış.

Bir bakıp motorumuzla gurur duymak için bir neden daha olsun bari.

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=237

Tek dikkatimi çeken paragraf sonunda halen üretildiğinden bahsediyorlar!!!!!
    Yanlış bilmiyorsam yurtdışında bir süre daha üretimi devam etmişti ama şuan durum nedir bilmiyorum
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Tünaydınlar...

Ben de Eskişehir'de tanıştığım tüm arkadaşlar ile tanışmaktan memnun oldum... Umarım tekrar tekrar görüşürüz...

Resim koymuyorum iki gündür nasıl olsa yükleyecek arkadaşlar diye ama kimsede tık yok nedense.
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tünaydınlar...

Ben de Eskişehir'de tanıştığım tüm arkadaşlar ile tanışmaktan memnun oldum... Umarım tekrar tekrar görüşürüz...

Resim koymuyorum iki gündür nasıl olsa yükleyecek arkadaşlar diye ama kimsede tık yok nedense.
    Evet Ergin ben de tekrar görüşmeyi çok isterim. Fotolar konusunda haklısın; Emre hadi kardeş yaaa usuluk olduk burda video ve fotoları istiyoruz lütfen...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

simyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 tmax
    Abi çok fotoğraf var inan ki.

Bakalım bir şekilde yüklemeye çalışacağım.
    emre selamlar
    ben matrak doctor ümit eskısehır fıkrı için subatı beklmeye karar verdım
    fotoları merka edıyorum ama ..en yakın zamanda gorusmek dılegıyle hoşçakalın
    T R O E bunu beğendi.
    daha önce beynini götüremediğin yere motorunu götürme!!!
    ybr250-vstrom-600f-fz6-fazer1000-cbf1000-z1000sx(-xcity250&crosstourer1200)

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Bugün toplantı günümüzdü. Doktor Ümit, Recep Albayım Muzaffer abi, Ahmet abi ve ben Ergin'in Emre'nin ve Erdal'ın bayaaa kulaklarını çınlattık...
    Tekrar görüşmek üzere.
    erginturhan bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    vfr 800 x crossrunner ıle 9 yasındakı babasının farkları :

motor blok olarak aynı.ayrıca şasi,suspansıyonlar,elektrık tesısatı ve frenler de.gıdon tekrar dızayn edılmıs grenajlarla butunlestırılmıs,modern ya da baska deyisle penguen gıbı olmus
    yuksek gorunum arka suspansıyon ayarları ıle saglanmıs.bu ayarlar maşanın asagıya acısını arttırmak ve catalları 40mm ındırerek yapılmıs.suspansıyon elemanları baba ıle yıne aynı.
    motor karakterı aynı sayılır fakat dusuk devırdekı tork artımı (3k-6k arası) yenı egzoz sıstemıyle saglanmıs. elbette bunun bır de goturusu olacaktı. yuksek devırdekı saglanan guc 101bg e dusmus.alt devırler daha tok oldugu ıcın vtec kıck yanı vtec actıgında sıze uyguladıgı kuvvet daha nomınal bır hal almıs.boylece ortadevırlerde lokum gıbı motor olmus sesı de yenı egzoz sıstemıyle cok daha hos olmus.

dılım dondugunce cevırdım dostlar.yanlısımız varsa affola yenı kasayı dusunen ama aklında soru ısaretı olanlara ufak da olsa yardımımız dokunsun.
    T R O E, erginturhan ve akira2012 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler