Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Evet hakikatende yağmayacakmış.

http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-i...=SEYITGAZI#sfB

Ahanda bu da İstanbul;

http://www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-i...m=ISTANBUL#sfB

Bu durumda Ergin,Ümitcan'a söyle kaytaramadı.

Mert bu satışını unutmayacağım haberin olsun.
    T R O E bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak bu ebay bende alışkanlık yaptı.

ebay de var ama malesef yetişmez.

Aynı dişlileri muhtemelen başka modelinde de kullanmış olabilir o motosiklet modelini de öğrenmek lazım.
    bende baktım, orjinal arka dişli 40 diş diyor bende 38 diş var.ebaydakiler 5 yada 6 somunlu bendeki arka dişli 7 somunlu.yamaha 1 aya getiririm diyor.uyan model arıyorum.xjr 1200 ler olur dediler onlara bakıcam bi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Ben perşembe günü kesinleştireceğim gelip gelmeyeceğimi. Teyzem vefat etti şu an Mersin yolundayım.

Motosikleti
    FJR 1300
    Abi başınsağolsun

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Başın sağolsun Ergin...

Motosikleti
    VFR 800
    Ergin başın sağolsun.
    Allah rahmet eylesin.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Herkese selam arkadaşlar,
    2 senelik ve 6bin kmlik Honda shadow 750 deneyiminden sonra VFR 800 alarak aranıza katılmış bulunuyorum.

2006 model ve 9000 kmde olan motosikletimi Bodrum'daki tatilime ara verip Ankara'ya gelip alıp, tatile geri döndüm. Gerçi aklımda vfr öncesinde bu forumdan bir arkadaşın 2006 model 32000 kmde Absli fz6 fazer'ını almak vardı. Ama aynı anda Ankara'da olamadığımız için keseyi biraz daha açarak fazer yerine VFR almak kısmet oldu. İyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum. Sonuçta birbirine benzer motorlar. Belki VFRyi henüz kullanma fırsatım olmadığı için kanaat getiremedim.

Motorumu alıp binemediğim için aklım orada, diğer yandan alamadığım fazerda. Hele bir döneyim memleketime de VFRmi seveyim biraz. Herkese iyi forumlar. Tekrar görüşmek üzere.

Kullanmaya basladiinizda baska motoru dusunmeyeceksiniz ben alirken iki yil kullanirim sonra satip 1200 vfr f alirim diyordum simdi kesinlikle satmam butcem yeterse yanina baska bir motor alirim bu bebde kalsin diyorum :d ve herkes boyle uzun yillar kullanmayi dusundugunden bakimlarina cok dikkat ediyoruz hayirli olsun alisana kadar 6500-7000 devir arasina dikkat edin virajda olmayin arkayi koparmaz ama vtech acmazsaniz iyi olur virajda falan geri kalan her hatayi vfr tolere etmektedir

Motosikleti
    VFR 800
    Hoşgeldiniz...

İlk önce motorunuz hayırı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

FZ6 fazeri bilmem ama size şu kadarını söyleyeyim virajlarda frenleme korkumuz yok.

Virajı alamayacak mısın baktın kontrada yemiyor mu,VFR de fren yapabilirsin.

Çok uzun anlatmaya gerek yok istediğinde FZ6 gibi agresif gidebilirsin istediğinde de çok uysal davranır sana.

Ben Fazer'in virajlarının bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyorum.

Kullanmaya başladıkça seveceksin sorunsuzluğu ile de aşık olacaksın.

Mert'e kesinlikle katılıyorum motora alışana kadar virajlarda devire dikkat edin VTECH açsa dahi arkayı koparmaz ta ki siz bilinçsizce gaz kolunu çevirmezseniz.

Sadece ilk zamanlar virajda açtığı zaman "Yusuf yine mi sen geldin oluyordum"

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Birde en güzeli Fazer ile ışıklarda yada sıkışık trafikde durdun diyelim.

Fazer'de bakarlar sadece VFR'de ise bir daha bakar ve incelemeye başlarlar.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    basın sagolsun abım.mekanı cennet olsun.geldıgınızde ses etme.merakta bırakma bizi.

*

novablue hayırlı olsun.
    ısmını yazarsan o sekılde hıtap edelım ;)

Saka gibi ya 2006 model bir motor nasil 9 binde olabilir soktayim valla ben ocak ayindanbu yana 10 bin km yaptim ist gelince yine yag degisimi yaptiricam bende biraz anirnallik var bide sadece pazarlari bine iliyirdum motora iznim fazla olaydi 20 bine yaklasirdim valla:d

Motosikleti
    VFR 800 A
    Tekrar selam, yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Aldığım motosikletin sahibi ilk sahibi olup prk kullanma fırsatı bulamamış. Ben de, evimle işim çok yakın olduğu için aynı şekilde senede 1500-2000 km yol yapıyorum. Belki VFR ile bu durum değişir
    Bu arada ismim Mustafa, Herkese selamlar...

canrush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660X
    Alıntı smerty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caner bizim formu senlendirmene sevindim evet uzun uzun yaptiimzi gezide tanismamizdan bahsedicem ist te donuyorum pazar gunu eskisehir yapan arkadaslarin yazismalari hafiflediginde ege akdeniz turumu yazacagim tabiki yolda karsilasip arkadas olmamiza motorcu ruhuna hepsine deginecegim bizim arkadaslar yedigimiz ictigiimizi degil ingilizleri merak ediyor zaten onlaridabyazariz dimi caner:d
    en cok cengiz içerledi zaten benim gibi özel bir motorcu nasıl es geçilir dedi 2000 km yol yapmışım hiç esamemiz yok diyor )))
    ingilizlere ulaşmak çok basit yeter ki iste bodrum, kuşadası her şansı sunuyor )

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaşlar,
    2 senelik ve 6bin kmlik Honda shadow 750 deneyiminden sonra VFR 800 alarak aranıza katılmış bulunuyorum.

2006 model ve 9000 kmde olan motosikletimi Bodrum'daki tatilime ara verip Ankara'ya gelip alıp, tatile geri döndüm. Gerçi aklımda vfr öncesinde bu forumdan bir arkadaşın 2006 model 32000 kmde Absli fz6 fazer'ını almak vardı. Ama aynı anda Ankara'da olamadığımız için keseyi biraz daha açarak fazer yerine VFR almak kısmet oldu. İyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum. Sonuçta birbirine benzer motorlar. Belki VFRyi henüz kullanma fırsatım olmadığı için kanaat getiremedim.

Motorumu alıp binemediğim için aklım orada, diğer yandan alamadığım fazerda. Hele bir döneyim memleketime de VFRmi seveyim biraz. Herkese iyi forumlar. Tekrar görüşmek üzere.
    Telefonda da dediğim gibi fazerda aklın kalmasın bence...güzel motor aldın..tek sıkıntı şehir içi olur onun dışında yardır git

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Bu arada sen virajda frenleme yapma ihtimalin olan durumlara girme, böyle bi ihtimal oluyosa yanlış giriyosun demektir...

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Motosikletin hayırlı olsun Mustafa... Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.
    İçinde uhde kalmasın en doğru kararı vermişsin. Hoşgeldin...

Motosikleti
    VFR 800 A
    Teşekkürler arkadaşlar, ayrıca sana da teşekkürler Erhan, umarım sen de dilediğin motorla kazasız belasız hep birlikte inşallah

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Çok sağolun dostlar...

Geldim 2 gündür uykusuzum biraz uyuyacağım. Ümitcan yağmurlu gösterdiği için gelmek istemiyor. Çanakkale tarafına gidelim diyor ben de geleceklere sorayım dedim...

Mustafa hoş geldin aramıza, hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Hoşgeldin ergin hele bi uyu dinlen de sağlam kafayla karar verirsiniz artık. Ben kendi adıma gelmeni çok isterim. Hani burdan yazışıyoruz paylaşıyoruz güzel... Bi de tanışırsak kallavi olur.
    Ancak Emre konusunda şüpheliyim korkuyorum daha doğrusu... Laf ve gedik konusunda uzman görüyorum kendisini...

Motosikleti
    FJR 1300
    @Barış sen zinciri kaça almıştın?birde dişlileri değiştirmişmiydin?

dişlileride zinciride buldum ama kargo bekliyorum

maximus_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balcalı Motors. :))
    Herkese selam olsun.. Ben Adana'dan Abdullah...Öncelikle erginturhan'a baş sağlığı diliyorum..allah sabır ve metanet versin geride kalanlara....Bende bir hafta önce aldığım vfr800 ümle aranıza katılmış bulunmaktayım...motorum 2005 model olup 42000 kmde...ve aldığım ilk günden beri nerdeyse evde oda değiştirmek için bile üzerinden inmek istemiyorum :D uzun zamandır araştırdığım bu motoru burada yazdıklarınız sayesindede iyice tanımış ve almaya karar vermiş oldum...boyumun uzunluğundan dolayı (1.98m) sırt bel omuz vs ağrısı çekermiyim diye çok düşündüm ama bu motorun bana verdiği tek acı uykumda kullanamıyor olmam olacak galiba :D

sizlerin bilgisi ve deneyimi ile daha iyi bir şekilde motorumu ve kendimi geliştireceğime inanıyorum...eğer katılma imkanım olursa Adana'dan tüm aktivitelerde bulunmaya çalışırım... herkese saygılar hayırlı günler...
    T R O E, erginturhan ve kisama bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler