Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    Emrenin yorumlarına hasta olmak pek hayra alamet olmuyor söyliyim (ben kendimden biliyorum)
    adam o kadar güveniyor ki kendine eskişehir festivale çadır direklerini getirmemiş ne dikecekti ki alternatif olarak o da muamma )
    ergin abi kaptı kaçtı yaptı festivalde. yan yattı çamura battı, sözde hep birlikte vfr lerle fotoğraf çekecektik. Üşümüş halbuki benim 3 kişilik çadır boştu ısıtacak bir battaniye bulurduk dinletemedik
    Murat abi bombasın sabaha kadar muhabbet etsen doyulmaz valla. (yolda gelirken sürüş ile ilgili anlattıklarını duysanız yolda bir yerde durdu angelina jolieyle yattı sanırsınız) Adam tam zevk adamı anlayacağınız.
    Önümüzdeki festivalde gayrisiz ictima alalım lütfen.3 5 motorla olmuyor. Titreyin biraz arkadaşlar VFR ler garajda çürüyecek. 50 - 100 km yol yapmasın yazık yaw
    T R O E bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı CoyoteVFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrenin yorumlarına hasta olmak pek hayra alamet olmuyor söyliyim (ben kendimden biliyorum)
    adam o kadar güveniyor ki kendine eskişehir festivale çadır direklerini getirmemiş ne dikecekti ki alternatif olarak o da muamma )
    ergin abi kaptı kaçtı yaptı festivalde. yan yattı çamura battı, sözde hep birlikte vfr lerle fotoğraf çekecektik. Üşümüş halbuki benim 3 kişilik çadır boştu ısıtacak bir battaniye bulurduk dinletemedik
    Murat abi bombasın sabaha kadar muhabbet etsen doyulmaz valla. (yolda gelirken sürüş ile ilgili anlattıklarını duysanız yolda bir yerde durdu angelina jolieyle yattı sanırsınız) Adam tam zevk adamı anlayacağınız.
    Önümüzdeki festivalde gayrisiz ictima alalım lütfen.3 5 motorla olmuyor. Titreyin biraz arkadaşlar VFR ler garajda çürüyecek. 50 - 100 km yol yapmasın yazık yaw
    Sende geldin mi en sonunda sugar boy.!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Evet arkadaşlar yarın kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Ben tur rehberiniz olarak,sabah uğurlama videoarını kahvaltımızı ve civanım doktorum ve saz ekibi ile ilgil gerekli paylaşımları itina ile yapacağımı şimdiden ilan ederim.

Murat,virajları öyle bir anlattı ki adam sevişiyor resmen yaşıyor o virajları.
    Anlattıktan sonra da bir sigara yaktı ki sormayın.
    Artık ne sigarası olduğunu burada aile terbiyem müsade etmiyor.
    CoyoteVFR ve T R O E bunu beğendiler.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Teşekkürler Orhan... Ayrıca haklısında ilk festivalde hep beraber olalım valla ne iii olur...
    Veeeeeeee... Angelina ya 5 basar benim VFR'm
    CoyoteVFR ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Orhan... Ayrıca haklısında ilk festivalde hep beraber olalım valla ne iii olur...
    Veeeeeeee... Angelina ya 5 basar benim VFR'm
    Bunu yazmam lazım yoksa içimde kalır.

Senin VFR'yi bilmem de 5 basacak bayağı kişi olabilir Murat.
    T R O E, CoyoteVFR ve maximus_01 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA VFR 800
    Şeker çocuk diye değiştiricem nicki hayır festivalde o kadar da votkabull içirdin atsaydın çadıra sende rahat etseydin bende :D
    valla ben 5 basarım :D
    akira2012, T R O E ve maximus_01 bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Şeker çocuk diye değiştiricem nicki hayır festivalde o kadar da votkabull içirdin atsaydın çadıra sende rahat etseydin bende :D
    valla ben 5 basarım :D
    Bak bu iyiydi.

Yok mu artıran????*

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu yazmam lazım yoksa içimde kalır.

Senin VFR'yi bilmem de 5 basacak bayağı kişi olabilir Murat.
    Bu konuyu uzatırsak bizi forumdan atarlar... Susuyorum kendimi tutuyorum...
    CoyoteVFR ve maximus_01 bunu beğendiler.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu uzatırsak bizi forumdan atarlar... Susuyorum kendimi tutuyorum...
    Atın ölümü arpadan olsun.
    T R O E ve maximus_01 bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hmmm...
    ılk festıval ne zaman?

:D
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmmm...
    ılk festıval ne zaman?

:D
    Bence en güzeli seneye sezon açılırken haziran sonu yapılırsa eğer Manavgat derim ben...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

rilkbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100 XX, versys1000
    Merhaba Emre! Fotograf ve yorumun icin tesekkurler. Sizlerle tanismak benim icin de cok guzeldi. Daha nice festivallere ins...

Motosikleti
    HONDA VFR 800
    Manavgat festivali dillere destanmış bu sene. Gidemedim mesai vardı. Bir videolar var aklım durdu. Revü kızlarımı ararsın, motor şovlarımı ararsın yok yokmuş. Manavgat da buluşalım, olmadı Eğirdir'e bekliyorum. Eğirdir festivali Eskişehir festivalinden iyiydi. Yol uzun falan demeyin her festivale gitmeye çalışalım.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Manavgat festivali dillere destanmış bu sene. Gidemedim mesai vardı. Bir videolar var aklım durdu. Revü kızlarımı ararsın, motor şovlarımı ararsın yok yokmuş. Manavgat da buluşalım, olmadı Eğirdir'e bekliyorum. Eğirdir festivali Eskişehir festivalinden iyiydi. Yol uzun falan demeyin her festivale gitmeye çalışalım.
    Bu sene biz Manavgat Festivaline katıldık Orhan. Videoda gördüklerin doğrudur hatta daha fazlası vardı diyebilirim. Uzun yol olayını ben değişik routlar la aşmayı düşünüyorum. Mesela Adana'dan Eğirdir'e Artvin üstünden geliriz biz yüksek ihtimalle...
    erginturhan ve CoyoteVFR bunu beğendiler.

gerçekten festivali kıskandım ekiple orda zaman geçirmenın guzelliğini yaşayamadığım için pişmanım valla..

yapmış olduğum akdeniz ege turundan bahsedicektim bir turlu fırsat olmadı istanbula yeni geldim bilgisayardan yazarak eksik harflerin önune gecmeyi planladığımdan uzadı yazmam:

gerçekleştirdiğim 2700 km turda bence en önemli konu motordan ziyade yolların güzelliğiydi tura çıkmadan aklımda hep o vardı kotu yollar oalcak diye böyle dusunen arkadaslarda olabileceğinden ilk onu belirtmek istedim yollar pist gibi asfaltlar yeni dökülmüş ve çift şeritli onun için çekinmeden turlar uzun km ler yapılabilir.

motor konusuna gelirsek ben istanbul bostancıdan alanya ya direk sadece benzin alarak ilk gün 814 km yol yaptım bilecik afyon ısparta uzerinden alanyaya gideceğimden burduru secmedim antalyaya gidecekler burdurdan giderlerse daha yakın noktaya ulaşırlar tek dikkat edilmesi gereken nokta antalyaya 220km kala ile 110 km kala arasındaki ormanlık bol virajlı açısı bozuk virajlı yol :d bundan sonraki rotamda hep 160 ile 250 km aralığındaki noktalarda gezdim sırasıyla

side 2 gün kaldım carşısı ve tarihi yerleri guzel kaldırımda tarih var resmen sonrasında
    kaş kaş kamping kesinlikle öneriyorum cadırınızı kurup deniz manzarasıyla yatıyorsunuz (tek kişi 25tl iki kişi 35 tl )
    sonrasında fethiye ölüdenize giderken kaş kampingten çıkarken gördüğüm motorcu arkadaslarla karşılastım selamlaşma sohbet derken motorculuğun güzelliği olandayanışmayla rotalar birleştirildi 4 gün boyunca birlikte seyehat ettik
    marmaris datça yolunda cubucak orman kampı cadır 28.5 tl kac kişi giderseniz gidin bölgebölge bekar alanına aldılar bizi tabı festivaldaki gibi sambacı kzlar yok deniz kotu tuvaletler kotu sadece cadır kurulup konaklanır datca yapıp ordan feribotla bodruma gececektik ancak feribotun motor basına 60 tl artcıyada bılet kesmelerı nedenıyle yıne kara yolundan gectik
    bodrumda denize 50 m mesefade zetaş kampıngde kaldık gumbette 3 kişilik cadır 60 tl yatagı yastıgı battanıyesı ıcınde kendınız kurarsanızda 18 tl kışı bası guzel bır yer burda bıraz sambacı kızlar mevcut plajda beach clublar fena dovmesı olmayıp baklavaları olmaynı almıyorlar:D
    kus adası önder camping muhtesem yat limanı karsısında 8 tl kişi 5 tl cadır ucretı oduyorsunuz bedavadan bıraz pahalı kampta havuz bıle var her sabah ılaclanıyor tertemız şiddetle tavsıye edilir
    sonrasında ızmır ayvalık aynı gunde gecerek sarosa yazlıgımıza ulaştım konaklama fıyatları olsun kolaylıgı olsun gercekten boyle turlar artık turkıyede yapılabılır kıvama gelmıs en onemlı nokta bu bence bunu belırtmek ıstedım

motorla seyehat noktasına geldıgımızde ılk gun yaptıgım 814 km yolda (9 bucuk saat)sadece son 1 saat artık yolun bıtmesını ıstedım cunku saat 23:30 olmustu bılmedıgım karanlık bır yolda seyır halındeydım sadece ıkı kez depo doldurmak ıcın durdum sıgara ıcmedıgımden mola hıc yok :D sonrasında gerceklestırdıgım km ler hep saat 10 ile 4 arasında oldu side antalya bolgelerınde sıcaklık 37 dereceydı motor sıcaklıgını 96 derecenın altına ındıremedım hıc bır zaman 110 km altına hıc ınmeme ragmen bu sartlarda yakıt sarfıyatıda artıyor 30 krs vtech acmadan bır yakıt tuketımı oluyor egeye cıktıkca sıcaklıklar azaldı burda yakıttuketımım normal herzaman yasadığım 22 krs lar cıvarına geldı marmarıs yolunda vırajlar harıka kontra tekniğinide tur oncesınde yenı yenı algılamaya baslamıstım denemek ve ogrenmek ıcın guzel bır kamp oldu benım ıcın zor dondugum vırajları daha suratlı daha konforlu ve guvenle dondum motordan ındııgımde korku cızgısınınde artık serce parmak kalınlıgından azaldıgını gormek sasırttı benı

son olarakta foruma ılk uye oldugum gunden berı ıstedıgım vfrcılerle beraber boyle bır tur yapmayı gercekten cok ısterım bır program yapmalıyız bence baya yazdım sayfayı doldurdum kusura bakmayın :d
    erginturhan, ykocabay, T R O E ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Ne kusuru Mert iyi ettin deneyimlerini yazdın, mutlaka yararlananlar çıkacaktır. Umarım dediğin gibi daha fazla VFR ile uzun bir tur yaparız...

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Ağzına VFR'ne sağlık Mert iyi ki paylaşmıssın. Güzergahın çok hoş. Ama biraz da foto isteriz mümkünse.
    Ergin'e katılıyorum ve ben de umuyorum...

Asil aklimda karadeniz ve yurt disi turu var kimileri ucakla almanya sonra ordan motor kiralayark tur diyor ama 1200 f haftalik 525 avro bakalim yanima insanlar lazim :d
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    yavruyu aldık hani su festıvale gıdemedıgım zaman ki tesellim

https://www.facebook.com/baris.dogan...1973421&type=1

T R O E, initial-D, maximus_01 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifle kullanın. Diyar'ın kuru baklavası gider bunun üstüne

Motosikleti
    pani / 3colore
    baklava kopegın olsun abım.ılk bulusmada emrın olur ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler