Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı tranquiltr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.motoliz.com/Renthal-Renkl...l_21162.html#0

Bu linkledigimle aynı gidon mu chronix'in tavsiye ettigi sizce? Aynıysa sayet hem ucuz hemde sarı ve siyah rengi var gorunuyor.
    hocam birebir aynı gibi eğer o kadar ucuz ise 2 tane filan alayım ben ondan .
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç olmadı bu, böyle bir şey kullananı görürsem park ettiği yere kadar takip eder, kimselerin olmadığı bir saatte kafama çorap geçirilmiş vaziyette bu rüzgarlığı söker sonra o rüzgarlığı kimsenin bir daha bulamayacağı bir yere gömerim.
    Abi öyle bakma olaya atalara saygı kuşağında bak Siperliğin doğuşundan günümüze tek eskimeyen tasarım bu. Nasıl ki comete yuvarlak fardan başkası yalansa, cafe siperlikte bazı motosikletlerde öyle bişey

Şu aşagıdaki modellerde çok aerodinamik duruyor Sabit, sürate ve yakıta bile artısı kesin olur, muhtemelen ellerin aldığı rüzgar bile minimuma iner Ama dayı bir fiyat çekmiş

puser bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi öyle bakma olaya atalara saygı kuşağında bak Siperliğin doğuşundan günümüze tek eskimeyen tasarım bu. Nasıl ki comete yuvarlak fardan başkası yalansa, cafe siperlikte bazı motosikletlerde öyle bişey

http://b1211.hizliresim.com/13/8/fr58h.jpg

Şu aşagıdaki modellerde çok aerodinamik duruyor Sabit, sürate ve yakıta bile artısı kesin olur, muhtemelen ellerin aldığı rüzgar bile minimuma iner Ama dayı bir fiyat çekmiş

http://a1211.hizliresim.com/13/8/fr5d9.jpg
    Oha bu ilanı veren anasını sevmiyor galiba bu ne fiyat be birde ben yanı plastik olnaları cok sevmiyorum heleki motor rengi olanı hic sevmiyorum ama işlevselik olarak kesin cok işe yarar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam birebir aynı gibi eğer o kadar ucuz ise 2 tane filan alayım ben ondan .
    Bi,rini bana mi hediye edeceksin Chronix :D

cometlere sibop kapağı :D

Buna ne dersiniz?
    http://www.feyizoglu.com/A-660-on-Ca...l_47367.html#0

Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Naked
    Herkese merhaba
    Ön tekeri 110 70 17 yerine 110 80 17 takarsam sorun olur mu, ellerinde 110 70 17 yokmuş. Satıcı herhangi bir sorunla karşılaşmayacağımı söyledi.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Buğra Çelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    Ön tekeri 110 70 17 yerine 110 80 17 takarsam sorun olur mu, ellerinde 110 70 17 yokmuş. Satıcı herhangi bir sorunla karşılaşmayacağımı söyledi.
    çamurluğa sürtme ihtimali var.
    Two Against the World

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Chronix sanapm atmıştım???
    Biri Beni Durdursun !!!!!

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chronix sanapm atmıştım???
    döndüm hocam. kusura bakma.
    Two Against the World

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Herkese merhaba
    kalın yanaklı lastik, çukurlara karşı konforu artırsa da aslında yol tutuşuna ve viraja negatif etki yapar çünkü lastik yük altındayken olması gereken pozisyondan kolayca (bükülme sonucu) başka yere doğru esneyecektir. yani motoru yatırdığında lastik aksi yöne esneyecek ve lastiğin değmesi gereken yerden farklı bir yer yere temas edecek ya da ani manevrada lastiğin yola verdiği tepki süresi uzayacaktır.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    bu yeni st&kanunilerden alsam beni üzermi? (2013 te alıcam sıfır)

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yeni st&kanunilerden alsam beni üzermi? (2013 te alıcam sıfır)
    Seni neler üzer kriterlerin nelerdir?
    mücahit_89 bunu beğendi.

Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Herkese merhaba
    Lastiklerinin yanakları 5mm daha artacak yani lastik yerden 1cm daha yüksek olacak. Arka lastiğin de yanağını 80 yapmayacaksan denge ve manevrasını bozar. Çamurluğa da uymayabilir. Ben kendi motosikletime 120/70-17 taktım, o bile sınırda diyebilirim. 110/70-17 lastikler

Motosikleti
    Peki ön lastiği 110/70 bıraksak arkayı 160/70 olarak büyütsek neler farkeder ?

Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Peki ön lastiği 110/70 bıraksak arkayı 160/70 olarak büyütsek neler farkeder ?
    Ön tekerin yatma sınırına geldiğinde arka tekerlek daha sınıra gelmemiş olur. Yani arka tekerlekte kullanamayacağın (yanaklara yakın olan yerde) bir bölge oluşur. Yine bir dengesizlik olur. Arkayı 160 yapacaksan önüde 120 yapman gerekir. Orantıyı kaybetmemek için.
    Ben kendi motosikletimde ön 120/70-17 arka 160/70-17 kullanıyorum. Çamurluğa taş girdiğinde, bazen kırılacakmış gibi ses yapıyor. Birde son hızda düşüş var, tabi yakıtı da bir miktar etkiliyordur. Ama shinko lastik kullanmaktan çok daha iyi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı ARCHANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13/11/2012 Salı günü,saat 19:30' da incirli bahçe büfede buluşuyoruz.Islak hamburger ve goralısı meşhurdur,ordan da o cadde üzerinde bol miktarda ki cafelerden birine çökeriz.Başka teklifi olan varsa o da değerlendirilir.Katılımcı olmak isteyen herkesi bekleriz.
    gt250r sahini arkadaşın böyle bir teklifi var gelen var mı?

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Dün güzel oldu katılımcılara taşkürler ıslak hamburger icimde kaldı ama birdahakine artık :D Ben mallık ettim foto cekmedim diğer Arkadaşlar ( Pulsar, ARCHANGEL,Unforgiven ve onursakin) çekmiştir insallah :D Bu sefer Cometlerin ezici üstünlüğü vardı :D 3 Comet 1 gt250r ve bir Pailo vardı :D

Motosikleti
    Yok hacı foto işi yok aykut la fahit dönerken uğradı herhalde hamburger olayına :D

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Yok hacı foto işi yok aykut la fahit dönerken uğradı herhalde hamburger olayına :D
    Benimde aklımda kalmadı degil ha :(

bende bu motordan istiyorum ya çok hoşuma gidiyor . Tvs apachemi satılığa çıkarıcam satarsam üstüne biraz daha para ile 250 Comet in enjeksiyonlu modelini almak isterim 2008 den sonrasımıydı arkadşlar ? Enjeksiyonlu modeli ? birde ben çok gezen biriyim 2.el almıştım TVS apacheyi 3600Km de agustos 2 (2012) kasım 2 e kadar 5800Km yaptım . Sanırım 250CClik ile bunu 1.5 katına çıkarabilirim :D

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu motordan istiyorum ya çok hoşuma gidiyor . Tvs apachemi satılığa çıkarıcam satarsam üstüne biraz daha para ile 250 Comet in enjeksiyonlu modelini almak isterim 2008 den sonrasımıydı arkadşlar ? Enjeksiyonlu modeli ? birde ben çok gezen biriyim 2.el almıştım TVS apacheyi 3600Km de agustos 2 (2012) kasım 2 e kadar 5800Km yaptım . Sanırım 250CClik ile bunu 1.5 katına çıkarabilirim :D
    İnsallah gönlüne göre birsey bulabilirsin aramızda görmekten mutlu oluruz sormak istedigin birsey olursa her zaman sorabilirsin ;)

İnsallah gönlüne göre birsey bulabilirsin aramızda görmekten mutlu oluruz sormak istedigin birsey olursa her zaman sorabilirsin ;
    Teşekkürler zenon . 2008 model buldum bir tane bu güzel vahşi kore atında titreşim mevcutmu acaba bilirsin TVS apache RTR 150 de titreşim var yada duymuşsundur artçı arkada resmen yağlarını eritiyor titreşim ile Birde bu motor kaç yapar diye saçma bir soru sormayacağım çünkü bilinçli bir motorsiklet kullanan hız limitini bilir kaç yaparsa yapsın sıkınıt yok ama yeterki NAKED olsun aşığım ya naked a Parça teğmini gördüğüm kadarıyla sıkıntı yaşatmıyor getirilebiiyor. Amacım Siz kullanıcıların + ve - yönleri ile motor ile bir bütün nasıl olduğunz hakkında bilgi edinmektir teşekkürler saygılar (2008 model 28binde 4800 Tl istiyor sanırım çok uçuk fiyat değil? )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler