Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı nadrov adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker komutan merhaba özlettin kendini motor limuzin gibi olmuş yakıyor ortalığı
    Eyvallah Nadir.. Harbi özledik hepimizi..
    Motor yaza hazırlanıyor. Yaza ve yeni BABALAR seferlerine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Vaoo... Kimi yakaladım. Önce ufo gibi motosiklet görüntüleri daha sonra da bu şık ufonun yakışıklı astronotu. Demekki Konya'da kısıntılı imkanlardan dolayı pek birşeyler yapamamışsın. Çalışmalar güzel olmuş. Sabah sabah gözlerimi aldı. Hayırlı olsun.
    " Aslanların terk ettiği diyarı çakallar istila eder"

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaoo... Kimi yakaladım. Önce ufo gibi motosiklet görüntüleri daha sonra da bu şık ufonun yakışıklı astronotu. Demekki Konya'da kısıntılı imkanlardan dolayı pek birşeyler yapamamışsın. Çalışmalar güzel olmuş. Sabah sabah gözlerimi aldı. Hayırlı olsun.
    Farkındasın değil mi Osman Baba..
    hepsi senin yüzünden

Ya aslinda geçen seneye gore fiyatlar nedense uçtu. . 15000 uygun degil mi bu motor icin....
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstünde fiyatı bu kadar yukarı çekecek kadar bi aksesuar yok. Sadece Floorboards ve kotuma demirleri ... Ben motosikletimi geçen sene haziran ayında 15bin liraya aldım. 2008 model benim motosikletim. Niye bunu yazıyorum karşılaştırma yapabilmen için. Sakın gidipte düşük kilometrelilere daha fazla para verme. Aksesuarlı olana para ver. 80bin km'de olsa bile hiç bir sorun çıkarmaz. İlandaki motorun yan çantaları "Armode" en fazla 100 tl eder sıfırları. Hayırlı alış verişler.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşlar merhaba

gidon yükseltme işine heveslendim, bir aksilik çıkmazsa yeni sezona öyle gireyim diyorum, başlığı şöyle bir taradım ama soruma yanıt alamadım:

7/8 inc mi yoksa 1 inc mı gıdon almamız gerekiyor ?

bir de riser alacağım ve gerisini ustama bırakıcam, kabloları vs o halledecek bakalım.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aslinda geçen seneye gore fiyatlar nedense uçtu. . 15000 uygun degil mi bu motor icin....
    Şİmdi size yaw sezon sonunu bekle diyemem. Sonra bana küfür edersiniz daha tadını alamadan sezon biter binemezsiniz. Size şöyle bir teklif yapsalar kabul edermisiniz? "Sana güzel bir motor ve uzun bir yaz vereceğiz ama bunun karşılığı 1000-1500 tl olacak." Şeçim sizin isterseniz bekleyin ve 15,5-16'ya alın(15 2007-2008 için iyi bir fiyat) ya da biraz fazla ödeyeceğinizi bilip üzülmeden eğlene eğlene güzel bir yaz geçirin.
    speedy2 bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Bence motorun yılı değil üzerindeki aksesuarların kalitesi, yakışıp yakışmadığı, bakımlarının zamanında yapılması, hasar durumu, ve sizden önceki sahibinin gösterdiği itina önemlidir. Yoksa Shadow ömürlük makina bundan eminim...
    speedy2, Wozy ve Varuna bunu beğendiler.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    İlker abi nasıl gidiyor İstanbul? Fuarda ne yaptın aldınmı birşeyler?
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker abi nasıl gidiyor İstanbul? Fuarda ne yaptın aldınmı birşeyler?
    Ozan'cığım Merhaba..
    Teşekkürler. Sezona hazırlık aşamaları devam ediyor. Bu hafta muayene telaşım olacak cumartesi muayene süresi bitiyor bizim motorun.
    Fuar güzeldi. En keyifli tarafı sizleri görmekti. KOnya'dan eski arkadaşları da gördüm. Fuardan resimlerdeki "Gündüz Farlarını" aldım. montajdan sonraki halini görmüşsündür. Başka bişey almadım. Şimdi çamurluk üzeri süs bakıyorum. bikaç model beğendim bakalım ne olacak.
    Ankara'ya selamlar sevgiler...
    Wozy bunu beğendi.

kayakub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar selamlar herkese ben bir senedir 2002 shadow kullanıyorum birseyler araştırırkenbu bu konuya rastladım motorumun benden önceki sahibi motoru siyah krem renge boyanmış ben şimdi tek Renk Siyah ya da gece mavisi rengine boyamak istiyorum motorumu bunu istanbulda yaptirabilecegim güvenilir bir usta var mı acaba fikir almak istedim sizlerden. Herkese hayırlı günler şimdiden teşekkürler

istanbul kartal tarafından arkadaş var mı burda...hiç tanımadığı biri için motor baktırabilecek kadar boş zamanı, sabrı ve çelikten siniri olan..
    Komutan1968 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VT 750 C5 Shadow
    Herkeze selamlar. Sonunda yaz geldi sayilir. Hepimizi bakim telasi almis gibi. Bizim motorlarin 36.000 km de son tahrik yaği değisiyormus. Uygun marka ve yağ hangisidir. Hangi yağdan ne kadar almaliyim. Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilir mi.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı VİNCENT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorlarin 36.000 km de son tahrik yaği değisiyormus. Uygun marka ve yağ hangisidir. Hangi yağdan ne kadar almaliyim. Bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilir mi.
    Selamlar;
    APİ GL-5 80W90
    standartlarında şanzıman yağı kullanacaksınız.
    istanbul kartal tarafından arkadaş var mı burda...hiç tanımadığı biri için motor baktırabilecek kadar boş zamanı, sabrı ve çelikten siniri olan..
    Faydamız olacak bir konu varsa ilgileniriz..
    Vesselam..

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Arkadaşıma yeni satın aldık 2007 model vt750c fakat üstünde hala orjinal lastikleri var yanaklar çatlamış, yeni lastik alacağız ne önerirsiniz?

Lastikleri nereden alalım? iç lastikleride aynı şekilde yenilememiz gerekir mi? nereden temin ederiz ve boyutları ne olmalı iç lastiklerin?

iç lastik konusunda pek satış bulamadım internetten.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    çinici kardeşlere git büyük sanayi de,

ben metzeler dış, continental iç lastikleri 920 (800+120) liraya montaj ve balans dahıl taktırdım. world karta 6 taksıt yaptılar. ellerinde yok ama ertesi gün getırtıyorlar.

Motosikleti
    Honda VT 750 C5 Shadow
    Kaldera tesekkurler. Kitapcikta 36.000 de degistir yaziyor. Bu gun birkac arkadasla gorustum kesinlikle son tahrik yagini degistirme diyorlar. Sen ne diyorsun.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Selamlar bahsettiğiniz yerde kullanılan yağın miktarı azdır ama değiştirilmesine karşı olacak kadarda değil.Acaba sebebini sorabilirmisiniz ¿¿
    bakalım o konunun motosikletle bağlantısı nasil oluyormuş...
    Vesselam..

Motosikleti
    Honda VT 750 C5 Shadow
    Komutan super olmus ellerine sağlik. Benim motordada sis fari var fakat kullanamiyorum. Hemen akuyu bitiriyor. 15 li led dedigin sey nedir nereden alabilirim. Serit ledlerden mi bahsediyorsun. Bende atasehirde oturuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Kaldera tesekkurler. Orjinalinin yerini kesinlikle tutmaz dediler. Degistirince ses yapar dediler. Bosaltip tamamini mi degistirmeli yoksa eksigini mi eklemeli.

2005 46000 km ilk sahibi motorcu bir abimizden antalyadan shadowumu aldım.. antalyadan alanyaya ben getirdim...şaşkınlık içindeyim..o kadar kalıplı ve rahat ki...inanamadım...resimleri de sizinle paylaşaırım arkadaşlar..ilk etapta buji ve akü değişimi önerdi satan arkadaş..önerileriniz nedir..

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan'cığım Merhaba..
    Teşekkürler. Sezona hazırlık aşamaları devam ediyor. Bu hafta muayene telaşım olacak cumartesi muayene süresi bitiyor bizim motorun.
    Fuar güzeldi. En keyifli tarafı sizleri görmekti. KOnya'dan eski arkadaşları da gördüm. Fuardan resimlerdeki "Gündüz Farlarını" aldım. montajdan sonraki halini görmüşsündür. Başka bişey almadım. Şimdi çamurluk üzeri süs bakıyorum. bikaç model beğendim bakalım ne olacak.
    Ankara'ya selamlar sevgiler...
    Seni görmek de çok güzeldi abi, selamlar-saygılar bizden...
    Wozy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler