Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Arkadaslar bu sabah alanyaya geldim ve 2007 turuncu shadowumu aldım inşallah yarın Ankara'ya doğru süreceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu sabah alanyaya geldim ve 2007 turuncu shadowumu aldım inşallah yarın Ankara'ya doğru süreceğim
    Hayırlı olsun. Dikkatli kullan Akseki tarafı hala buzluymuş.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Teşekkür ederim öğleye doğru yOla çıkıp gunün en sıcak saatlerini yakalamak istiyorum.
    Bu arada lastik basınç degerleri ne olmalı bu motorda fabrika verisi nedir acaba ?

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Teşekkür ederim öğleye doğru yOla çıkıp gunün en sıcak saatlerini yakalamak istiyorum.
    Bu arada lastik basınç degerleri ne olmalı bu motorda fabrika verisi nedir acaba ?
    Müdür lastik değerlerini kullananlara bırakıyorum ama çok ters zamana denk getirdin, yağmurlar ve soğuklar geldi dostum, amman dikkat

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Hayırlı olsun,ön 29-arka 32 psi normal tekli kullanım,yolculu arka 35 psi kadar yolu var.
    Kaç kilosun bilmiyorum,ortalama 90 kg desek,amortisör ayarıda 2-de yada yolda rahatsız olursan 3- e getirebilirsin.
    Kendi amortisör anahtarı yok ise bir tornavida da aynı işi görür.

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar;
    jiklenin açık bırakılması halinde motorunuzun verdiği tepkiler normaldir.Osman babanın yazdıklarını özetlersek zengin karışımın sürekli olması hali ve tip2 boğulma durumu.

çözüm basit. motoru çalıştırın 15 dakika kadar yüksek devirde kullanarak gaz açın.
    kolay gelsin...

devirli kullanım konusunda bununla ilgili olarak geçmişteki bir yazımı tekrar paylaşayım. motorunuzun sağlığı hakkında faydalı olacaktır.

Bende nerede bu vatandaş derken,en sonunda cevap gelmiş..

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

Bunlarda yeni biten angel lı sislerim,gerçi henüz düğmelerime direk bağladım ama yakında araya röle de takacağım.
    O kadar para verdik switch lerim yanmasın dimi ama

Senin kırmızı lamba nedir sorunun yanıtı burada Volkancım,gerçi sen didim yollarındasın ama yakında dönecek ve resimleri göreceksin hernasılsa

Bunlarda özel imalat peglerim.
    F54 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Hadi hayırlı olsun,yavaş ve dikkatli yolculuklar
    senin bu motor alınana kadar çok uğraştık öyle bir iki fotoyla olmaz video hatta şarkılı klipte isteriz.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun,yavaş ve dikkatli yolculuklar
    senin bu motor alınana kadar çok uğraştık öyle bir iki fotoyla olmaz video hatta şarkılı klipte isteriz.
    Yok be abim. Ben öyle klip veya yeşilçam çekimleri istemiyorum. Antalya - Ankara arasında otobandaki egsoz gümbürtülerini bize aktarsın yeter.

Hayırlı olsun dostum güle güle kullan.
    Motosikletini bilinmeyen ustalara emanet etme ki kazıklanmıyasın,
    En yakın dostuna bile sürmek için verme ki sinirlenmiyesin,
    Korumasız ve techizatsız kısa mesafe dahi olsa asla binme ki pişman olmayasın,
    Daima sabırlı ve kurallara uygun kullan ki sevdiklerini ve seni seven bizleri üzmeyesin...
    Selamet ile..

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Hangi arkadaşımız satıyor motorunu?
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...08485&rnd=6730

Ayaklıklara bakarsak bizden biri...

asymetry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Abilerim, arkadaşlarım hava şartları müsait, shadow hazır, ben hazırım. İstikamet Didim, TCMK yelekli pilotu olmaya gidiyorum. Heyecanlı ve mutluyum, siz değerli abilerimle paylaşmak istedim.
    Hayat aldığın nefeslerin toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Kazasız belasız sürüşler,iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Shadow 750 c4 (2006)
    Hayırlı olsun. Ancak kötü havaya denk geldi. Dikkatli ol. Alacabel kötü.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim, arkadaşlarım hava şartları müsait, shadow hazır, ben hazırım. İstikamet Didim, TCMK yelekli pilotu olmaya gidiyorum. Heyecanlı ve mutluyum, siz değerli abilerimle paylaşmak istedim.
    Çok iyi, senle sevindik, hayırlı olsun..Darısı başıma derim... Herşey tayin olacağım yere bağlı. Bu da bizim kaderimiz.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Arkadaslar iyi dilekleriniz için teşekkürler Alanya'dan Ankara'ya yaklaşık 6.5 saatlik bir yolculukla ulaştım çok şükür. 550 km lik yolun ilk 100 kmsi iyiydi ama geri kalan 450 km de dondum ) termal içlik deri mont motosiklet botu mislim eldiven polarli Buff olmasına rağmen üşüdüm ama motordan çok keyif aldım. Conda egzoz bir harika Motors'un dengesini hafifliğini de çok sevdim kontraya guzel cevap veriyor çok zorlamadım ama iki sag virajda botumun topuğu asfalta sürttü yakıt ölçümü de yaptım genelde 130 km/h süratle geldim her 200 km de bir fulledim her iki doldurmamda da 53 liralık 95 oktan aldı kaba bir hesapla 26 kuruş tüketti her bir kilometrede. 600f ten sonra ekonomik geldi bana. Bu arada top speed denedim 160 gördüm daha da zorlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Bu arada en kısa zamanda foto ve egzoz sesi videosu paylasacagim

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Arkadaslar iyi dilekleriniz için teşekkürler Alanya'dan Ankara'ya yaklaşık 6.5 saatlik bir yolculukla ulaştım çok şükür. 550 km lik yolun ilk 100 kmsi iyiydi ama geri kalan 450 km de dondum ) termal içlik deri mont motosiklet botu mislim eldiven polarli Buff olmasına rağmen üşüdüm ama motordan çok keyif aldım. Conda egzoz bir harika Motors'un dengesini hafifliğini de çok sevdim kontraya guzel cevap veriyor çok zorlamadım ama iki sag virajda botumun topuğu asfalta sürttü yakıt ölçümü de yaptım genelde 130 km/h süratle geldim her 200 km de bir fulledim her iki doldurmamda da 53 liralık 95 oktan aldı kaba bir hesapla 26 kuruş tüketti her bir kilometrede. 600f ten sonra ekonomik geldi bana. Bu arada top speed denedim 160 gördüm daha da zorlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

Bu arada en kısa zamanda foto ve egzoz sesi videosu paylasacagim

Tekrar hayırlı olsun. Bende Konya'da mola verirsin diye seni bekledim. Özelden mesaj geçmiştim dün akşam, sanırım görmedin. Neyse güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chopperrider, al getir. Ankara'da bir shadow daha olsun. Ankara'lının gözü kulağı bayram etsin.
    Dostum kısmetse bir tane de ben getiriyorum haftaya hastasıyım

Motosikleti
    VFR 800 A
    Redmoon bekleriz, belki bir gün topalanırız Chopperrider'ı da dahil ederek.

Güneşli günler gelecek elbet.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Redmoon bekleriz, belki bir gün topalanırız Chopperrider'ı da dahil ederek.

Güneşli günler gelecek elbet.
    İnş dostum temennimiz o! Motorun sahibi ile anlaştık, ikimizde işlerimizi ayarlayıp 1 hafta içinde alım-satımı halledeceğiz kısmetse, şöyle bir tur attım, bırakmak istemedim aslında hiç ama hafta sonu malum ybr den sonra hoş oluyor tabi

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırlı olsun. Bende Konya'da mola verirsin diye seni bekledim. Özelden mesaj geçmiştim dün akşam, sanırım görmedin. Neyse güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.
    Hocam telefondan girdiğim için görmemizin özel mesajı kusura bakma ben de aslen Konya'liyim çok da isterdim tanışmak, bir daha ki sefere mutlaka rahatsız edeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:48 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnş dostum temennimiz o! Motorun sahibi ile anlaştık, ikimizde işlerimizi ayarlayıp 1 hafta içinde alım-satımı halledeceğiz kısmetse, şöyle bir tur attım, bırakmak istemedim aslında hiç ama hafta sonu malum ybr den sonra hoş oluyor tabi
    Şimdiden hayırlı olsun bu arada Ankara'daki arkadaşlarla tanisip birlikte sürmeyi çok isterim

Motosikleti
    CBF 500
    Şimdiden hayırlı olsun bu arada Ankara'daki arkadaşlarla tanisip birlikte sürmeyi çok isterim
    Güzel olur dostum gerçekten, benim kısmetse alacağım motorun egzosları stok, çok sessiz hem senin cobra ları bir göreyim de olmadı egzos olayına girerim

Motosikleti
    VFR 800 A
    Arkadaşlar egsozumdaki patlama seslerinin sebebini bulduk. Bir süre kullandıktan sonra da sesler devam edince arkadaşım elektrik kablolarınını bi yoklayalım bakalım dedi. Tespitimize göre ön silindirin sağ taraftaki buji kablosunun pipo ile birleştiği noktada temassızlık varmış. Motor çalışırken ön silindir arada bir duruyor, o sırada silindirden atılan çiğ benzin egsozda patlamaya sebep oluyor. Kabloyu tamir ederek çözmeye çalışacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler