Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl olacak bu iş,senin bildiğin birşeyler var sanırsam...
    Gaza gelme özer abi gaza gelmeee
    Osman abi kulağına bişeylermi fısıldadı senin nedir,kanma sen ona yahu )))

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

Alıntı Komutan1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temel aksesuarlar üzerinde böyle aldım. Öncam biraz kısa sanki rüzgar kaskda oluyor. Bunlar için uzatma nasıl olur acaba. Bazı enduroların uzatma aparatı var öyle birşey ... Acabaaa.
    Bu konuda benim bir fikrim yok,ama camın ölcüsü değişmedikten sonra o şekilde üstten kurtarsanız alt açılacak,camın açısı ile biraz oynamak olabilir belki cam biraz daha dikilebilirmi bilmiyorum sizinkileri,benim yaptığım camda açı ile oynanabiliyor üst cıvatalarda cam ile iç ayaklar arasına pul konulabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Bu konuda benim bir fikrim yok,ama camın ölcüsü değişmedikten sonra o şekilde üstten kurtarsanız alt açılacak,camın açısı ile biraz oynamak olabilir belki cam biraz daha dikilebilirmi bilmiyorum sizinkileri,benim yaptığım camda açı ile oynanabiliyor üst cıvatalarda cam ile iç ayaklar arasına pul konulabilir[/QUOTE]

Sevgili Gürol,
    camın alt kısmında sorun yok. Mesele üst seviyesini biraz daha yukarı uzatmak. Cam Switch Blade orijinal cam. Sökülüp takılanlardan. Dolayısı ile ayakları sabit. Camın üst kısmına diyorum uzatma yapsam çirkin durur mu?

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    çirkin durur sizin cam switch blade chopped modeli gibi duruyor evet onlar biraz genis ama basık modeller. yapacagınız ayaklara uygun yeni bi switch blade yüksek model cam almak:p

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    temel aksesuarlar üzerinde böyle aldım. Öncam biraz kısa sanki rüzgar kaskda oluyor. Bunlar için uzatma nasıl olur acaba. Bazı enduroların uzatma aparatı var öyle birşey ... Acabaaa.
    .

selamlar;
    bahsettiğiniz modellerdeki gördüğünüz ilavelerin amacı siperliği yukarıya yükseltmek için olmayıp süratli sürüşlerde aerodinamik yapının hava sürtünmesini kısmen blokesi içindir.
    Gereklimidir,değilmidir ayrı bir konu ama sizdeki cam için böyle bir tadilata hiç girmeyin. sizin cam üç tipte üretimiş.Özer kardeşimde katologdan sipariş vermiş ve orta boy gelmişti.sizdekide daha küçük olan ise uygun olan büyük modeli satın almanız daha doğru olacaktır.Kilitlemeleri standart olduğu için diğeride yedek düşünülebilir ancak...

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Bu en sonunda havanın ve işlerin müsade etmesi ile gürol'un özenli imalatlarını montaj için yola koyuldum.
    Birkaç resim eklemeye çalışacağım müsadenizle..
    Yapım aşaması kadar montajı da kolay olmadı,hele benim çenem hiç durmadı,vıdı vıdı Eh yaşlılık işte
    Valla adamda iyi sabır varmış.
    İşin şakası teşekkürler gürol kardeş,takım çalışması diye buna derim.

Güzel iş

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

Bu iş bu kadar yapılır,başka paylaşımlarda buluşmak umudu ile..

O kadar gürültü yaptım da birinizde çıkıp ne iş yaptınız demedi cık cık,,Pegleri hadi görmediniz,sinyaldeki şapkalarıda mı görmediniz,ya sisler..

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Abi sisleri falan bırakta...şu adamın yakışıklılığı nolcak yaw..
    Baksana şu güzelliğe..:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı barış52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çirkin durur sizin cam switch blade chopped modeli gibi duruyor evet onlar biraz genis ama basık modeller. yapacagınız ayaklara uygun yeni bi switch blade yüksek model cam almak:p
    Barış Harley montunu 10/03/12 tarihinde Erdinç Özmene teslim etmiş kargo..senin eline geçtimi?

---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:29 ----------

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu en sonunda havanın ve işlerin müsade etmesi ile gürol'un özenli imalatlarını montaj için yola koyuldum.
    Birkaç resim eklemeye çalışacağım müsadenizle..
    Yapım aşaması kadar montajı da kolay olmadı,hele benim çenem hiç durmadı,vıdı vıdı Eh yaşlılık işte
    Valla adamda iyi sabır varmış.
    İşin şakası teşekkürler gürol kardeş,takım çalışması diye buna derim.http://postimage.org/image/99akxxoyj/

Bu iş bu kadar yapılır,başka paylaşımlarda buluşmak umudu ile..

O kadar gürültü yaptım da birinizde çıkıp ne iş yaptınız demedi cık cık,,Pegleri hadi görmediniz,sinyaldeki şapkalarıda mı görmediniz,ya sisler..
    Abi güzel motorun varmış,
    taşlama yapan uzun saclının yüzü görünmüyor abi,senmisin o ??

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış Harley montunu 10/03/12 tarihinde Erdinç Özmene teslim etmiş kargo..senin eline geçtimi?

---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:29 ----------

Abi güzel motorun varmış,
    taşlama yapan uzun saclının yüzü görünmüyor abi,senmisin o ??
    P
    Top'u taç a atsam,sevgiler...

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    [QUOTE=speedy2;26065

O kadar gürültü yaptım da birinizde çıkıp ne iş yaptınız demedi cık cık,,Pegleri hadi görmediniz,sinyaldeki şapkalarıda mı görmediniz,ya sisler..[/QUOTE]

eliniza sağlık çok güzel olmuş. Sislere bayıldım özellikle. Benimdd motora böyle birşeyler yapmam lazım. Özendim valla. Maşallah diyeyimde nazar değmesin

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Beni karşılayan değerli dostlara teşekkür ederim.
    Motosiklet hikayemi resimlerle anlatmak isterim. İlk aşk çocukluk yıllarında İskenderunda PUCH ile başladı. Bilirsiniz Puch seksenli yılların idolüydü ve bizim evde mavi bir tane vardı. Tabi sonraları motosikletten uzak kaldım. Memleket içinde dolandım durdum. Bundan tam 12 yıl önce Kuşadasında Motoport (Bilenler vardır Motorcu Feridun) vasıtasıyla scooter kiralamaya gitmişken Feridun'un ısrarıyla EN500 kiraladım. Ve bir gün bundan alacağım dedim Ve önceki yıl Ankara Ulusan'dan Kawasaki EN500 ü aldım. Aldığımda aşağıdaki gibiydi :
    Bunları az önce sizin için çektim. Mesaiye Shadowla gelip gidiyorum. çook zevkli oluyor.
    Zıppırman dostum, sanırım aynı motor. Konya ULUS motordan aldım. Komşu sayılırız aynı semtdeyiz. Aylarca takip ettim ve Kawasakiyi satar satmaz aynı gün aldım.
    Hepinize kazasız sürüşler..
    Hocam tekerine taş değmesin. Çok güzel görünüyor shadowun bee.. İçim gitti gerçekten. Sen tam ömürlük bişey almışın ve ona göre yapıyosun sanırım. Römork filan çok güzel olmuş gerçekten. Ellerine emeğine sağlık. (darısı bana )

asymetry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Özer abim ,Gürol abim, Uğur abim ve Nadir abim ya da Osman abim sizlerden "Wild Hogs" benzeri bir şeyler bekliyorum... ;)
    Hayat aldığın nefeslerin toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer abim ,Gürol abim, Uğur abim ve Nadir abim ya da Osman abim sizlerden "Wild Hogs" benzeri bir şeyler bekliyorum... ;)
    Wild Hogs için ekip tamam ,yaşlarınızda bu işe uygun diyosun yani.Yalnız benim şu anki motorun konsepte uygun olması gerekir..
    tabii sonundaki dayak olayı hariç..

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Gürol abi, ellerine sağlık, özene bezene uğraşmışsın tüm aksesuarlarla. İnsan yaptıkça gururlanır, keyif alır. Helal olsun.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Wild Hogs İştanbul ekibi tamamdır. Balikesir şübe başkanlığı için aday başvuruları kabul edilmektedir. Bilgilerinize....

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    geldi mont gürol abi sagolasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bana uyar valla,filmdeki kamp yerlerinde çevre kirlenmesin diye kakasını poşete koyan adamın rolu bende kimseye kaptırmam bilesiniz.

---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürol abi, ellerine sağlık, özene bezene uğraşmışsın tüm aksesuarlarla. İnsan yaptıkça gururlanır, keyif alır. Helal olsun.
    Teşekkür ederim,gurur keyif dostları mutlu etmekte yatıyor,imal etmek teferruat )

---------- Post added at 10:39 ---------- Previous post was at 10:37 ----------

Alıntı barış52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldi mont gürol abi sagolasın
    Beklentini karşılayamamış olabiliriz barış,üstüne oldumu olmadımı bilmiyorum ama gülegüle giy.

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Noluyor arkadaş ! 2 gün boş bırakıyoruz taşlamalar sis farları pegler havada uçuşuyor. Yetmiyor yeni güzel insanlar dahil oluyor , o da yetmiyor wild hogs türkiye için çekimlere başlanıyor vs...
    Gürol abinin yakışıklılığı zaten dert adamın başına birde kalkıp gürcistana gideceksiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noluyor arkadaş ! 2 gün boş bırakıyoruz taşlamalar sis farları pegler havada uçuşuyor. Yetmiyor yeni güzel insanlar dahil oluyor , o da yetmiyor wild hogs türkiye için çekimlere başlanıyor vs...
    Gürol abinin yakışıklılığı zaten dert adamın başına birde kalkıp gürcistana gideceksiniz
    Yav Mustafa dur hele hemen galeyana gelme,Gürcistana gtime işi,hani oralarda peg nedir nasıl yapılır,sinyal kaşı nasıl takılır hem öğrenelim hemde haddimiz olmayarak öğretelim babında gidiyoruz
    başka bişey yok yani
    Hem biz haddimizi biliriz,senin yakışıklılığının yanında bizimkisi neki yahu
    film çekimi desen sen dahil değilmisinki filme? valla kesin olmalısın,kameramanda beleş Ünalın mesleği kamera
    bu filmi kesin çevirmeliyiz.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    BU kadar yakışıklı adam,bu kadar yakışıklı motor..Wild Hogs ne ki..
    Kralını çekeriz..

Ciddi ciddi yapalım bence..:D:D

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav Mustafa dur hele hemen galeyana gelme,Gürcistana gtime işi,hani oralarda peg nedir nasıl yapılır,sinyal kaşı nasıl takılır hem öğrenelim hemde haddimiz olmayarak öğretelim babında gidiyoruz
    başka bişey yok yani
    Hem biz haddimizi biliriz,senin yakışıklılığının yanında bizimkisi neki yahu
    film çekimi desen sen dahil değilmisinki filme? valla kesin olmalısın,kameramanda beleş Ünalın mesleği kamera
    bu filmi kesin çevirmeliyiz.

Kıskandırmayın arkadaşlar.. Düşünüyorum böyle "Wild Hogs" türü bir organizasyon olsa ben ne yapardım. :(
    Düşün bakalım: izin durumu, atama durumu, mesai, denetleme..... daha saysam mi ???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler