Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Numarani kaydediyorum ben yapmadim surat motorda yapildi bugun motoru aldigimdan beri olan yakitin kontrolunu yaptim 2.66 lt yakmisim 355km de 43 tl yakit yakmis benzinin bugunki fiyati 4.55 tl

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Bu arada yazmayi untmusum agresif kullanimda yaptim bu yakiti
    e güzel yakıt .. ben 3 lt altına inemiyorum ^^ motorda 8bn devir altına inmiyor pek tabi..

Alıntı Taha Emral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, bu akşam üstü ilk motoruma kavuştum hasretim bitti sonunda darısı olmayanların başına
    http://i.hizliresim.com/7oZA4a.jpg
    http://i.hizliresim.com/Dlq3Ny.jpg
    Hayırlı olsun kardeş .. aramıza hoşgeldin.. Güzel renk iyi seçim
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e güzel yakıt .. ben 3 lt altına inemiyorum ^^ motorda 8bn devir altına inmiyor pek tabi..

Hayırlı olsun kardeş .. aramıza hoşgeldin.. Güzel renk iyi seçim
    Sagolun hosbulduk, renk konusunda cok kararsiz kaldim hepsi cok guzel gozukuyordu sonunda bunu sectim

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Herkese merhaba, bu akşam üstü ilk motoruma kavuştum hasretim bitti sonunda darısı olmayanların başına
    Hayırlı olsun güle güle kullan,

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Sagolun hosbulduk, renk konusunda cok kararsiz kaldim hepsi cok guzel gozukuyordu sonunda bunu sectim
    bende 2. apachemı gri alcaktım ama kız arkadaşım beğenmiyordu yine sarı aldık ^^ gride çok hoş duruyor..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Ya bu rampa cikarken dusuk devirdeyken cit cit diye ses bi benim motordanmi geliyo yardim edin yaw

26onurhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendeniz
    EneS_Turker, Apices ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı darklord1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu rampa cikarken dusuk devirdeyken cit cit diye ses bi benim motordanmi geliyo yardim edin yaw
    rampa çıkarken neden düşük devirde ? rampa düşük devirde çıkılmaz zorlarsın motoru,çekmez her türlü ses gelir ..

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı 26onurhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah.
    İrc lastiklerle çok iyi bir viraj olmuş.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

beyler lastiğiniz patlamış haberiniz yok motor düşünüyorum 125 150 (200 çinli) Cc olarak apache görüntüsü ve sesi fena değil yani gösterişli fakat bana 0 60 0 80 süresi ve 60 0 80 0 fren mesafesi lazım bu bilgileri internette bulmak deveye hendek atlatmaktan zor bi yardımcı olurmusunuz apache alsam tarafikte gazı açınca arabalardan kurtulabilecek güç varmı 100 km hıza motorla çıkmam ben bana 60 ve 80 kmh yeterli dipnot 1 68 ve 55 kg yum

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darklord1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam aktarma organlarını zorluyorsunda ondan bütün araçların en ideal kullanım şekli max. tork ve max. beygiri verdiğin devir aralığıdır üstünde kullanırsan aşınmaz fazla olur harcanan yakıta göre ivmelenme azdır altında ise aktarma organlarına gereğinden fazla yük bine yük biner yine yakıt fazla yakılır devir düşük olduğundan kurumlaşma olur

Alıntı 26onurhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik ircse aman dikkat çok dengesiz ruh hali var kadın gibi muayen günlerini bilmek lazım günü gününe uymaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

kardeşim hayırlı olsun ekipmanları aman unutma

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Yeni motor alanlara hayirli olsun .
    Yokus cikarken o cit cit ses katir kutura vuruyo gbi olursa bende var :D guzel motormus ama apache en ideali 5./vites 65 80 arasi guzel sesini duymuyosunuz motorun . ama zorlayonca ses cok rhatsiz ediyor .

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    motoru 4bin altında 9 bın ustunde kullanmayın.. sürkli bu aralıklarda dolaşırsanız ztn sorun olmadğını görceksiniz.. rampada virajda her yerde.. sadece vites değişir..

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Hah, bunun gibi püf noktalar, bilgiler istiyorum.

Arada bir devir kesiciye kadar çıksak birşey olur mu?
    Ayrıca ben geçen yaz 100 km. boyunca 2000 devir civarında 20-30 km/h ile gitmiştim, 4-5 saat sürmüştü sanırım. Nedeni ise, arkamdan bir bisikletlinin gelmesi.
    Bu zarar vermiş midir?

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah, bunun gibi püf noktalar, bilgiler istiyorum.

Arada bir devir kesiciye kadar çıksak birşey olur mu?
    Ayrıca ben geçen yaz 100 km. boyunca 2000 devir civarında 20-30 km/h ile gitmiştim, 4-5 saat sürmüştü sanırım. Nedeni ise, arkamdan bir bisikletlinin gelmesi.
    Bu zarar vermiş midir?
    arada bende kesiciye sokuyorum vtes yükseltirken.. bazende 10bın devırde gittiğim oluyor. arada sırada olur öyle..
    20 30 ile gitmek dert değil.. eğer motor zorlanmıyorsa rahat gidiyorsa sıkıntı yoktur. bazen 3bin devirdede rahat gidiyor düz yolda.. asıl konu aktarma organlarını şanzumanı zorlamamak düşük devirle..

Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan,
    Teşekkür ederim.

bende 2. apachemı gri alcaktım ama kız arkadaşım beğenmiyordu yine sarı aldık ^^ gride çok hoş duruyor..
    Her rengi güzel insanların bakışları üstümdeydi bugün hep

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun ekipmanları aman unutma
    Teşekkür ederim, bugün LS2 kask aldım diğer ekipmanlarıda en kısa zamanda yavaş yavaş tamamlayacağım inşallah

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor alanlara hayirli olsun .
    Yokus cikarken o cit cit ses katir kutura vuruyo gbi olursa bende var :D guzel motormus ama apache en ideali 5./vites 65 80 arasi guzel sesini duymuyosunuz motorun . ama zorlayonca ses cok rhatsiz ediyor .
    Teşekkürler.
    EneS_Turker bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    tvs apache orjinal oringli zinciri 30 tl. isteyen msj atsın özelden göndereyim.

Enes bugün nihayet f1 çakarın elektrik bağlantısını yaptım fakat frene basınca çakar olmuyor motorda güç kaynağı ile denediğimde sorun yok neden böyle oldu

Motosikleti
    cg 200+ bajaj boxer
    Alıntı dalbay444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleykum. Arkadaslar apache yedek parça internetten ucuz olarak nereden bulabilirim. Burdaki bayide fiyatlar uçmuş. Yardımcı olabilirmisiniz?
    sahibindende bulursun kardeşim yeterki nasıl arayacağını bil.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes bugün nihayet f1 çakarın elektrik bağlantısını yaptım fakat frene basınca çakar olmuyor motorda güç kaynağı ile denediğimde sorun yok neden böyle oldu
    hacıabı benımkıde oyle olmustu.. farkklı bı kablodan güç aldık yine o stoplardan birinin kablosuydu tam hatırlamıyorm.. dene diğer kabloları birisi olcak emibin..

hacıabı benımkıde oyle olmustu.. farkklı bı kablodan güç aldık yine o stoplardan birinin kablosuydu tam hatırlamıyorm.. dene diğer kabloları birisi olcak emibin..
    3 tane kablo var siyah beyaz gri siyah - gri park ve beyaz olan fren bu şekile bağladım düz yanıyor fren yapıncada aynı bir foto koyabilime imkanın var mı acaba benim akü pert onddan mı yapıyor fren aküden besleniyor çünkü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler