Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125(2012) aranıyor öm atabilrsiniz
    arkadaşlar merhaba , cbr hastasıyken bu motorun 2013 ü aklımı başımdan almaya yetti fakat hiç yakından görmedim sarı rengi hoşuma gitti sahibindende 0 km beyaz renk gördüm daha önce beyazını gören varmı acaba ? tek resim koymuşlar inceleyemedim aha ilanıda bu : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-2013-yeni-kasa-tvs-ozgul-motorda-117037169/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Iki motoruda kullanmani siddetle oneriyorum farkli motorlar cbr tvs kadar atik deildir taaki 5 e takana kadar bide 6 ayrı on kaldiririm felan dersen cbr a yazik olur tvs bu isin uzmani
    sbr bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiymiş valla bende arka tarafta 2 tane 50 kglik toz çimento taşımıştım kafa acayip sallanıyordu aynı şekilde oldu mu yoksa benim tüy siklet oluşumdan mı yaptı acaba
    aynen rüzgar vurdukça kafa sallanıyordu
    TRANSALP XL700

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı srtclkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba , cbr hastasıyken bu motorun 2013 ü aklımı başımdan almaya yetti fakat hiç yakından görmedim sarı rengi hoşuma gitti sahibindende 0 km beyaz renk gördüm daha önce beyazını gören varmı acaba ? tek resim koymuşlar inceleyemedim aha ilanıda bu : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-2013-yeni-kasa-tvs-ozgul-motorda-117037169/detay
    Rtr 150 nin beyaz rengi Türkiye de yok. Bu ilan sahibi dingile söylememe rağmen hala kaldırmamış. insanları yanlış yönlendiriyorsunuz diye...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karburatorun en alt kisminda sari altin renginde duz tornavida agizli bir vida var onu yarim tur sola ön tekere dogru cevir
    Ertesi gun sabah calistirirken bak yine stop ediyorsa ceyrek tur daha cevir
    Ama ilk basta cevirmeden oncede kendine bir nisan koy olaki cok cevirdiginde eski ayara getirmek icin cok basittir aslinda

Sabah lari motor ilk calismada az hava az benzin yerine fazla hava az benzin ister ki rahat calismasi icin jikle de bu ise yarar
    Kelebegi acar iceriye fazla hava gelmesini motorun daha rahat calismasini saglar

Tmm dostum kaptin sen onu
    Teşekkür ederim selami kardeş. Dediğini uyguladım Rolantiyi de artırdım biraz sorun, %80 çözüldü

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakarya poyrazlar gölünde ufaktan kamp yaptık.. bi kaç foto ekleyeyim..apacheme katır muamelesi yaptığım için kusura bakmayın.. hee o mu? o alışık

hazırlık aşaması
    http://i40.tinypic.com/10yhzxk.jpg

mola
    http://i43.tinypic.com/2mmy41z.jpg

http://i43.tinypic.com/44bdh.jpg

kamp alanına ulaştık

http://i39.tinypic.com/33y3whi.jpg

http://i43.tinypic.com/2a918bo.jpg

http://i41.tinypic.com/fwhsv5.jpg
    resimler süper kanka bende gelebilseydim keşke
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    slm arkadaşlar size geçen akşam arkadaşımın motruna yaptığım bir kaç değişikliği
    göstermek istiyorum salih arkadaşım aynı zamanda adaşım 2 ay önce küçük bir kaza yaptı
    far çerçevesi değişmesi gerekiyordu ve değişti ama çok titreme yapıyor ve ses çıkarıyordu
    servise kaç defa gittmiş halledemeyeklerini sölemişler bende kendimce yaptım bişeyler,

aynı zamanda far ampülünüde daha beyaz olan bir ampül ile değiştirdik
    alın size bir kaç foto

birazdan fotoları atıcam beceremedim şimdili

Pashapache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Tvs Apache, 2014 Pulsar 200NS
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar size geçen akşam arkadaşımın motruna yaptığım bir kaç değişikliği
    göstermek istiyorum salih arkadaşım aynı zamanda adaşım 2 ay önce küçük bir kaza yaptı
    far çerçevesi değişmesi gerekiyordu ve değişti ama çok titreme yapıyor ve ses çıkarıyordu
    servise kaç defa gittmiş halledemeyeklerini sölemişler bende kendimce yaptım bişeyler,

alın size bir kaç foto

birazdan fotoları atıcam beceremedim şimdili
    www.hiziliresim.com adresine resimleri yükle. forum linkini kopyala, yapıştır. yüklersin

Motosikleti
    ok yapmaya çalışacam fotoları

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

alın size bir kaç foto

100lük su borusu contası orjinal bir parça gibi duruyor taktığım yeride görüyorsunuz (gösterge çevresi

siyah silikon

fatih çelikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni breton 125 +tvs apache rtr 150
    herkese hayır lı cumalar arkadaşlar

Motosikleti
    siyah silikonu far - far çerçevesi ve far grenajı arasına sürdümmm

Motosikleti
    bu arsa o silikon çok güçlü tutuyo ama sokumu olmuyo bilginize

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece gece görünce yazayım dedim.
    cbf aldım sattım ybr de aldım sattım. iki motorada 10 binlerce kilometre bindim.
    eski kasa tvsye de bindim
    fakat yeni kasayı başka bi kenara koyarım.
    titriyor diyen delikanlı benim motora binsin. titriyor desin göreyim
    ön dişli 14. tiger egzozla bu motosiklet titremiyor.
    gidişatı huyu suyu değişiyor. hız konusundada değişiyor.
    bugun bi ybr 125 denk geldi ışıklarda çin malı egzoz takmış bana ara gaz cekiyordu.
    ışıklarda gaza asılacagını biliyordum. ön tekeri kaldırarak yanından bir geçtim. sadece stop lambasını izledi. yanıma yaklaşamadı. (şuan zaten satılıga filan cıkarmıştır)
    zaten küçük cc deki motosikletlerin hepsinden daha iyi gidiyor daha az yakıyor cok yakışıklı .
    velhasıl kelam. tvs yi kullanmak cok zevkli. allah sattırmasın. motorumdan cok memnunum.
    sanırım ben ilk motorun heycanından daha titrediğini hissedemedim zamanla bakalım ve kesinlikle bütün söylediklerinize katılıyorum hocam özellikle yeni kasaların yeşili çok güzel duruyor resimlerden ziyade canlı görmek şart benim daha fazla param olsa kesinlikle 2013 yeşil alırdım tiger egsoz ve beyaz ampulle tadından yenmez evladiyelik motor olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok yapmaya çalışacam fotoları

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

alın size bir kaç foto

http://t1309.hizliresim.com/1f/f/snfss.jpg 100lük su borusu contası orjinal bir parça gibi duruyor taktığım yeride görüyorsunuz (gösterge çevresi
    http://j1309.hizliresim.com/1f/f/snftc.jpg
    http://t1309.hizliresim.com/1f/f/snftt.jpg siyah silikon
    http://t1309.hizliresim.com/1f/f/snftx.jpg
    http://s1309.hizliresim.com/1f/f/snfnd.jpg
    http://s1309.hizliresim.com/1f/f/snfrx.jpg
    size bir konuda danışmak istiyorum ben 2. el 2011 model tvs aldım sanırım sizinkiyle aynı fakat motorda xenon var ve akü yetmiyor sanırım bende sizinki gibi beyaz ampule dönüş yapmak istiyorum xenon sistemi komple sökmemmi lazım tesisattı falan yoksa ampul kısmınımı değiştirmemiz lazım? acıkcası elektrik elektronik işinden fazla anlamıyorum nasıl bi yol izlemem lazım yada alternatif bi yöntem önerebilir misiniz bana? şimdiden teşekkürler

mstgcl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS
    sen yenisin galiba
    ne alaka

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım ben ilk motorun heycanından daha titrediğini hissedemedim zamanla bakalım ve kesinlikle bütün söylediklerinize katılıyorum hocam özellikle yeni kasaların yeşili çok güzel duruyor resimlerden ziyade canlı görmek şart benim daha fazla param olsa kesinlikle 2013 yeşil alırdım tiger egsoz ve beyaz ampulle tadından yenmez evladiyelik motor olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

size bir konuda danışmak istiyorum ben 2. el 2011 model tvs aldım sanırım sizinkiyle aynı fakat motorda xenon var ve akü yetmiyor sanırım bende sizinki gibi beyaz ampule dönüş yapmak istiyorum xenon sistemi komple sökmemmi lazım tesisattı falan yoksa ampul kısmınımı değiştirmemiz lazım? acıkcası elektrik elektronik işinden fazla anlamıyorum nasıl bi yol izlemem lazım yada alternatif bi yöntem önerebilir misiniz bana? şimdiden teşekkürler
    mrhb. Hceylan öncelikle benim motorda 2011 yani seninki ile aynı ama xenon far hakkında benimde bir bilgim yok daha önce hiç xenon farı olan bir motorun farını açıp bakmadım baksam hemen anlarım ben reklamcıyım ama motorda ii anlarım sanıyorum xeno ampülü xenon motoru falan zımbırıtıları çok ama çevrende başka apache varsa onun farını açıp bakabililirsin ona göre kendininkinide düzenlersin eski haline getirirsin kolay işler bunlar ben öle yapıyrum

Motosikleti
    slm herkesebenim motor 50 tl le 300 km yaptı arada gazlıyodum genelde 6 bin devri geçmiyorum sizce çok mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

bu arda apache lere yag radyatoru var mış dogru mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

yani ayriyetteen takılıyo muş

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Sabri abi senin motora yüklediklerin vw polonun bagajına sıgmaz Araba yüklemeni hayal edemiyorum artık bi kamyonet dolusu yüklersin artık

Bu arada motorun 3000 bakımına yağın modelini degiştiricem Motul 7100 Ma2 10w40 yeni formulu arıcam acaba eski farmul olsada korumada fark varmıdır?
    Şuanda 5100 10w40 kullanıyorum

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun ehliyetimi teslim aldim. Soyle bir seref turu atayim dedim. Butungun ac kalmistim. Susuzdum. Canimi sıkan 1-2 seyde olmustu. Kapali otoparkta hiz tumseginden gecerken bir an basim dondu motor hafif yatti ve bacagimi (baldir) kolon ile motor arasina sıkıstirdim.
    Durmak yok yola devam.

Bir de sanziman tamiri icin iyi bir servis bilen var mi? 3. Viteste ugulduyor, onu yaptirayim. Kendi ustama kizginim. Hemde servis yapsin orjinal parca kullansin istiyorm. TVS nin İstanbuldaki en iyi servisi hangisidir?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cagatay sen aydin motorla konus kesin gel yaparim derse gel beraber gideriz

Fatih lastik hava basinci 40-50 neyim bas

30 du herhalde yanli ise duzeltin arkadaslar

abi telefonlarını bulayım benim kırılan telde vardı fakat gitti bütün nolar

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun ehliyetimi teslim aldim. Soyle bir seref turu atayim dedim. Butungun ac kalmistim. Susuzdum. Canimi sıkan 1-2 seyde olmustu. Kapali otoparkta hiz tumseginden gecerken bir an basim dondu motor hafif yatti ve bacagimi (baldir) kolon ile motor arasina sıkıstirdim.
    Durmak yok yola devam.

Bir de sanziman tamiri icin iyi bir servis bilen var mi? 3. Viteste ugulduyor, onu yaptirayim. Kendi ustama kizginim. Hemde servis yapsin orjinal parca kullansin istiyorm. TVS nin İstanbuldaki en iyi servisi hangisidir?
    Dostum öncelikle ehliyet için hayırlı olsun geçirdiğin kaza içinde geçmiş olsun diyorum.

İstanbul'da sürat motoru önerebilirim sana. Ben bakımlara vs oraya götürüyorum ve gayet memnunum.
    rumelian bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durmak yok yola devam.

geçmiş olsun dostum sürat motora yada isotlara gidebilirsin
    rumelian bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler