Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    subab ayarları 8 e 8 mi olacak yoksa 8 e 10 mu bilen var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    begenmemek eldemi.buyrun bu arada 160 kasa ama motor 150 cc yeni apache 2 ay sonra Türkiye de.
    http://www.youtube.com/watch?v=wBq7AfP8iHk
    bu arada TVS Apachelere arka tekere disc takılıyor bilginize fiyatı 150 tl.adres veririm soran olursa
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    adresi alabilirmiyim

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Vallahi Mayısta Gelsin RTR lar. Direk alıcam bir tane.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi Mayısta Gelsin RTR lar. Direk alıcam bir tane.
    TVS Türkiye'den mesaj varrrrrrrrrrrrrr...

---------------------------------------------------------------
    Sayın Okan Karamisa;

Gönderdiğiniz e-posta için çok teşekkür ederiz.

Türkiye’de şu an için Scooty Pep + ve Apache rtr 150 cc lik ile devam edilecektir. Şu an apache rtr 160 ve 180 cc gündemimizde bulunmamaktadır..

Araçlarımızla ile ilgili önerilerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi gelecekte de her zaman bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,

RTR 160 gelmicek :(((((((

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Sanki adamlardan bugatti veyron getirmelerini istiyor insanlar. her sene aynı muhabbet, getiremediler hala bi motoru....

Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Türkiye'den mesaj varrrrrrrrrrrrrr...

Sayın Okan Karamisa;

Gönderdiğiniz e-posta için çok teşekkür ederiz.

Türkiye’de şu an için Scooty Pep + ve Apache rtr 150 cc lik ile devam edilecektir. Şu an apache rtr 160 ve 180 cc gündemimizde bulunmamaktadır..

Araçlarımızla ile ilgili önerilerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi gelecekte de her zaman bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,

RTR 160 gelmicek :(((((((

Motosikleti
    Valla Okan Kardeşim RTR dedigimz zaten 150 CC likler. Sadece Goruntu olarak 160 RTR gibi olucak. Dijital Gosterge Granajlar Sakal V.s Ama motor 150 CC Kalıcak. Bana Telefon Ediyorlar arada bir =))
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    mrba apache kullanıcıları size bir sorum olacak 2007 model 21bin km de bir apache var yarın görmeye gideceğim bende 2006 model 23bin km de honda activa var takas yapsam nasıl olur,, titreşim ciddi sorun olusturuyor mu ve kronik sorunları var mıdır bu km de ki apache nin,,, birde 2005 model 27binde honda innova var onu da çarsamba günü görmeye gideceğim ben vitesli bir motora geçeyim istiyorum, ama gerekirse de satıp değiştirebileyim istiyorum hangisi daha mantıklı olur
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    begenmemek eldemi.buyrun bu arada 160 kasa ama motor 150 cc yeni apache 2 ay sonra Türkiye de.
    http://www.youtube.com/watch?v=wBq7AfP8iHk
    bu arada TVS Apachelere arka tekere disc takılıyor bilginize fiyatı 150 tl.adres veririm soran olursa
    vay tamer abi taktıranlar memnunmu ???

Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Okan Kardeşim RTR dedigimz zaten 150 CC likler. Sadece Goruntu olarak 160 RTR gibi olucak. Dijital Gosterge Granajlar Sakal V.s Ama motor 150 CC Kalıcak. Bana Telefon Ediyorlar arada bir =))
    Abi sonuçta adı 160

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla bırakın e-posta filan işini.ben bire bir görüşüyorum serviste distribitörle.olay şu kasa RTR 160 ama motor 150 cc.160 ve 180 likler emisyondan geçemiyormuş.yani ekzoz atık gazlarının düşük olması gerekli imiş bunlarınki yüksekmiş ve Türkiye izin vermiyormuş.Bu arada yeni kasa ların fiyatı Apache ile aynı yani 4380 + tescil masrafları.benden duydugunuzu söylemeyin kimseye eski kasa Apacheler elde patlayacak haberiniz olsun.ybr fiyatına veririz artık.gerçi ben 3500 veriyorum motoru darısı sizin başınıza
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrba apache kullanıcıları size bir sorum olacak 2007 model 21bin km de bir apache var yarın görmeye gideceğim bende 2006 model 23bin km de honda activa var takas yapsam nasıl olur,, titreşim ciddi sorun olusturuyor mu ve kronik sorunları var mıdır bu km de ki apache nin,,, birde 2005 model 27binde honda innova var onu da çarsamba günü görmeye gideceğim ben vitesli bir motora geçeyim istiyorum, ama gerekirse de satıp değiştirebileyim istiyorum hangisi daha mantıklı olur
    Kardeş Apache Alıcaksan MAyısı Bekle Benden Tavsiye. Bilgiler Öyle Eski Apache'lerde Satısta sorun yasarsın Eger Mayısta Yeni Kasalar Gelirse Satamazsın. He Satmıcam Binicem diyosan. Asla Ve Asla Yarı Yolda Bırakmaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:07 ----------

Bu arada Titreşim diye birşey Yok Kardeşim. Benimkinde Sadece redLineda Çok Zorlayınca Aynanın birisi Aşagı kayıyor. Titreşim Genelde Arkada Oturanı Etkiliyor. Tabi 2009 Da Böyle.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

Birde Rica Etsem Birisi Yedek Parça Listesini Paylaşabilirmi. Dururken Araba Çarptı Motor Biraz Dumanda :(

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Sarp sende ne şansız adamsın yaa yinemi bişey oldu motora
    Kardeşim motorunun bir yerine nazar boncuğu yapıştır vallahi ya
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    arka sayfalara bakıyorsunuz oraya atmıştım bir ara yedek parça listesini,aramakta fayda var

feyzullah4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joyride 200 2006model
    bence cok para bu motor

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı feyzullah4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence cok para bu motor
    ben her zaman diyorum ama kimse sesimi duymuyor arkadaşım.aslında ederi 2500 tl en fazla

Motosikleti
    Buldum listeyi Teçekkürler. Hacı Astık nazar boncuguda. Kadın geldi urdugumuz yerde Yandan vurdu bide %50 %50 verdiler. Sigortada Karşılamıyor şuanda. Dava Açtım bitince Görücez bakalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar izmir ve civardaki yakın illerden tvs arıyorum satılık!! satan varsa mesajlarınızı bekliyorum elimde 250 lik super shadow var takas düşünürseniz bu seçeneğide göz önünde bulundurabilirsiniz
    ilanın varmı sahibindende

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bırakın e-posta filan işini.ben bire bir görüşüyorum serviste distribitörle.olay şu kasa RTR 160 ama motor 150 cc.160 ve 180 likler emisyondan geçemiyormuş.yani ekzoz atık gazlarının düşük olması gerekli imiş bunlarınki yüksekmiş ve Türkiye izin vermiyormuş.Bu arada yeni kasa ların fiyatı Apache ile aynı yani 4380 + tescil masrafları.benden duydugunuzu söylemeyin kimseye eski kasa Apacheler elde patlayacak haberiniz olsun.ybr fiyatına veririz artık.gerçi ben 3500 veriyorum motoru darısı sizin başınıza
    bak motorun elinde patlamasın ben 1500 vereyım arkadaşim zaten yenı kasa için kampanya yapacaklarmış fıyatlar düşecekmiş haberın olsun

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak motorun elinde patlamasın ben 1500 vereyım arkadaşim zaten yenı kasa için kampanya yapacaklarmış fıyatlar düşecekmiş haberın olsun
    vallahi fiyatlar uçuk burada sıfırını (2009) 3.500 a bırakıyo pazarlıkla iner daha şaşırıyorum 2008 modellere 3000 isteyenleri görünce. 1,500 a heralde aksesuarlarını vermezler apache satanlar (sözüm meclisten dışarı)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler