Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    hurricane_cbr
    kardeşim sana bi sorum olacak bu bizim motorların yağ filtresi nerdedir hiç gördünmü ben göremedim cevap verirsen sevinirim.
    BİZ SİZİN SADRINIZI YARMADIK MI?!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    motorun sağ tarafında 3 tane vida olan bi kapakcık var onun içinde ama kendin değiştirmeye kalkma bence yay falan var içinde bildiğim kadarıyla abi..
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    teşekkür ederim kardeşim artık servisleri kendim yapacağım ondan sordum bu güne kadar h,ç değiştirilmedi yağ filtresi o yüzden sormuştum teşekkürler tekrar hadi al artık gs 500 bizde öğrenelim nasılmış benimde aklımdan geçen model bu bakalım hayırlısı. aslında kalbimde yatan bandit bakalım..

Motosikleti

biraz zora girdi benim motor işi abi.. sezona girerken inş..

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    Alıntı enzo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim kardeşim artık servisleri kendim yapacağım ondan sordum bu güne kadar h,ç değiştirilmedi yağ filtresi o yüzden sormuştum teşekkürler tekrar hadi al artık gs 500 bizde öğrenelim nasılmış benimde aklımdan geçen model bu bakalım hayırlısı. aslında kalbimde yatan bandit bakalım..
    izmirde olsan seni tanımak isterdim kardeşim çok teşekkür ederim.. on numarasın maradona gibi adamsın

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Apache'nin fiyatı TVS'nin sitesinin fiyat listesinde 4.096 YTL olarak gözüküyor.

Motosikleti
    TVS-ApAcHe 150cc MOTORU ÇİFTLEDİM &MONDİAL 125-UAG
    son zamanlarda TVS firmasına bi haller oldu motorun fiyatı aşırı derecede arttı. parça fiyatları düşükken ani bi şekilde yükseldi.neler oluyor bilmiyorum ama bi şeyler olduğu kesin. TVS APACHE 150 cc nin kıymetini en iyi bilenler kullanıp satanlardır diye düşünüyorum zira bende onlardan birisi oldum başka bindiğim makinalar bana onun tadını veremiyor apache nin haricinde çok sevdiğim ve binmekten zevk aldığım diğer ve tek makina ise YAMAHA YZF R1 ) bana en iyi atikliği TVS den sonra o verdi ama şuan maddi imkansızlıklar nedeniyle satın alamıyorum ama kısmet olursa alacağım...
    [COLOR="Red"]ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм:cat:::shhh::[/COLOR][COLOR="Red"]Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkes Beni Kaybetti[/COLOR]

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Bu arada bende TVS Apache 160 CC bekliyorum racing tipi alt sakal falan var zaten biliosunuz 7. ayda falan gelicek diyor servisim bakalım: )

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Slm arkadaşlar. Bir sorunum var ve siz apache kullanıcılarından yardım bekliyorum. İlgilenen ilgilenmeyen herkese şimdiden teşekkürler.
    Son iki gündür motoru sanki arkadan çekiyorlarmış gibi bir durumla karşılaşıyorum. Yani gazı sanki tam yemiyor. Ani fırlamalar falan yapıyor. Acaba neden yapıyor olabilir?? Ki her çalıştırışımda mutlaka motoru ısıtırım yeterince. Şimdiden teşekkürler ;)
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    cbf150
    kardes buji ve kablosuna baktır belki ateslemede problem olabilir benim aklıma bu geldi.

Motosikleti
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar. Bir sorunum var ve siz apache kullanıcılarından yardım bekliyorum. İlgilenen ilgilenmeyen herkese şimdiden teşekkürler.
    Son iki gündür motoru sanki arkadan çekiyorlarmış gibi bir durumla karşılaşıyorum. Yani gazı sanki tam yemiyor. Ani fırlamalar falan yapıyor. Acaba neden yapıyor olabilir?? Ki her çalıştırışımda mutlaka motoru ısıtırım yeterince. Şimdiden teşekkürler ;)
    ateşleme bobinine kablosuna bujine karbüratör ayarlarına hava filtrene ve subap ayarına baktır abi bunlardan biridir
    eğer değilse paylaş öğrenelim

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Eyvallah arkadaşlar cevaplar için sağolun. Durum şunu gösteriyor ki Aydın Usta ya bi görünmek icap etti

Motosikleti
    aynen öyle bende uğrarım hatta kevin msn ekliyorum seni

yaw msn yok ekle beni m.u.r.a.t.c.e.l.i.k@hotmail.com

Motosikleti
    Yamaha ESD
    ekliyorum murat

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    arkadaşlar,tvs apache konusun da ve diyer motosiklet bakım, onarım konusunda aydın usta,gerçekten istanbul da bana göre bir numaralı süper usta,zira adamcagız motor tamir konusunda uzmanlaşmış,zira siz leb demeden arzanın nereden oldugunu size ismi gibi söyler,tamir ve bakım konusunda aydın ustadan şaşmayın derim zira her zaman taktir ettiğim süper usta. ben kendi çapımdada kimseye öyle kola,kolay süper ustalık vermem,zira usta çok pratik ,düzenli ,motorunuzu incitmeden okşarcasına tamir ettigi gibi,eksik kısımlarında,en ufak cıvata,pul eksikbile olsa onu tamamlıyor, çoğu ustalara bakıyorum parçaları takarken bazı cıvatalar zamanını alıyormuş diye es geçip kendi vidasını takmıyorlar,arkadaşlar bir motorcunun kalitesiyaptıklarının eseridir,keske bütün ustalarda aydın usta gibi titiz çalışsa,ustalarla o zaman sorun yaşanmaz.
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

Motosikleti
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,tvs apache konusun da ve diyer motosiklet bakım, onarım konusunda aydın usta,gerçekten istanbul da bana göre bir numaralı süper usta,zira adamcagız motor tamir konusunda uzmanlaşmış,zira siz leb demeden arzanın nereden oldugunu size ismi gibi söyler,tamir ve bakım konusunda aydın ustadan şaşmayın derim zira her zaman taktir ettiğim süper usta. ben kendi çapımdada kimseye öyle kola,kolay süper ustalık vermem,zira usta çok pratik ,düzenli ,motorunuzu incitmeden okşarcasına tamir ettigi gibi,eksik kısımlarında,en ufak cıvata,pul eksikbile olsa onu tamamlıyor, çoğu ustalara bakıyorum parçaları takarken bazı cıvatalar zamanını alıyormuş diye es geçip kendi vidasını takmıyorlar,arkadaşlar bir motorcunun kalitesiyaptıklarının eseridir,keske bütün ustalarda aydın usta gibi titiz çalışsa,ustalarla o zaman sorun yaşanmaz.
    her harfine katılıyorum

eeeee millet bugün nasılız

Motosikleti
    Kawa ZX636
    İdare eder işte takılıoruz Lastikleri kalınmı taktırsam apacheye acaba kalkışta düşermi?

Motosikleti
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İdare eder işte takılıoruz Lastikleri kalınmı taktırsam apacheye acaba kalkışta düşermi?
    pek sanmıyorum düşeceğini zira bende bi kötü yanı olmamıştı.. virajlar süper oluyor

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ziraaa ben de katılıyorum

Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek sanmıyorum düşeceğini zira bende bi kötü yanı olmamıştı.. virajlar süper oluyor
    Zira senin motorda gayet iyi durmuştu.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    hepinize merhaba arkadaşlar apache çok güzel fakat ilerisi için bu motorun alınması mantıklımı yani piyasaya baktığımızda tvs nin sedece bi apache si bide pep mi öle bir scooteri var sanki böyle emanetmiş gibi bir marka yani ilerde parça sorunu falan çıkarırsa...
    bu arada vibrasyon varmış bunu öğrendim peki çinlilerle aynı seviyedemi bu vibrasyon , yedek parçaları nasıl fiyatları cbf150 den daha uygundur değilmi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler