Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    selamın aleykum millet nasılsınız mesut abi çok para vermişin bujiye dün burak21 den kahramanlarda aynı bujıyı 25 tl motul 5100 15w 50 yide 25 toplam 50 tl ye aldm bya uygun almısım demek ki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebook üyeliği istiyor
    Facebook üyeliğiniz vardır diye yüklemedim direk siteye müsait bir zamanda yüklerim.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar temiz toplu bakımlı ve ayarı düzgün olan bir apache 0-110 km çok şıkıştırılmadan kullanılarak 10 krş dan fazla yakmaz ... eğer yakıyorsa bunda sorun vardır.. 2 kişi binilierse bu rakam 12-15 arası değişir... benim sattığım motor 0,80 krş yakıyordu... hatta erol arkadaşımız en son yaptığım hava ayarı sonrasında bariz çalışma farkını fark etmişti....
    şu ayarı bide benim motora yapsan varya oooooo dua'cın olurum

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleykum millet nasılsınız mesut abi çok para vermişin bujiye dün burak21 den kahramanlarda aynı bujıyı 25 tl motul 5100 15w 50 yide 25 toplam 50 tl ye aldm bya uygun almısım demek ki
    ,
    valla uygun almışsın bende kahramanlardan motomaxtan aldım bi kaç yere sordum yok dediler orda var deyince bayıldım 35 i motul yagıda 35 e aldım sen 20 tl kardasın
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook üyeliğiniz vardır diye yüklemedim direk siteye müsait bir zamanda yüklerim.
    beklemedeyim abi bu arada yarın yazlık mont alırsam akşam bişeyler yapalım mı

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Tamam olabilir haberleşiriz..

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş kahramanlardan hangi dükkandan aldığını söylesen bende bikaç gün içinde uğramayı düşünüyorum..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo parmak uzatmak değil kapağa kadar dolduğu halde bile 1lt benzin alır taşacak gibi gözükür ama sen bastıkca o arkaya doğru süzülür. sen nerden baksan 3 5 lt eksik fullemişin
    oh be içim rahatladı sağol
    TRANSALP XL700

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    günaydın arkadaşlar apache severler
    www.erkakurye.com

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla yakıyorsa 10krş tan sorun vardır demişsin walla 1 senedir 10 12 krş arası yaktı uzun yolda yaptım şehiriçi de, sakinde kullandım ne 8 ne 9 krş, bence imkansız
    Takma kafanı fazla, 12 krş iyidir Ben işe gidip gelmek dışında genelde artçı ile kullanıyorum 11-12 krş yakıyor. Seninkinde de sorun yok yani.

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar apache severler
    Günaydın Erol
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    selam arkadaşlar. resimde gösterdiğim yerden hafif bir yağ atma söz konusu, terleme yapmış gibi.. motoru çok fazla sıkıştırmıyorum çok nadir 8000devirlerde vites değiştiriyorum.. sabit gittiğim en yüksek devir de 7000.. normalmi acaba??

Uploaded with ImageShack.us
    TRANSALP XL700

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Normal degil çok yağ çıkıyorsa dikkate almakta fayda var ama terleme ise sorunyok hic başıma gelmedi üst kapaktaki yuvarlak siyah kapaktan yağ sizdirani gördüm sebebide subap ayarı yaptırmış dandik servis dandik sıvı conta kullanıp dandik işçilik yapınca sonuç kaçınılmaz takma kafana onun için fazla deilse elletme sakın motoru
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal degil çok yağ çıkıyorsa dikkate almakta fayda var ama terleme ise sorunyok hic başıma gelmedi üst kapaktaki yuvarlak siyah kapaktan yağ sizdirani gördüm sebebide subap ayarı yaptırmış dandik servis dandik sıvı conta kullanıp dandik işçilik yapınca sonuç kaçınılmaz takma kafana onun için fazla deilse elletme sakın motoru
    hayır çok değil.. sadece terleme yapmış gibi..tozuda çekince siyah bi iz gibi gözüküyordu.. orası ne işe yarıyor peki?
    TRANSALP XL700

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı kobalamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş kahramanlardan hangi dükkandan aldığını söylesen bende bikaç gün içinde uğramayı düşünüyorum..

hangi dükkandan aldıgını yazmış zaten burak 21 den almış burak 21 kahramanlarda motorcu açık adresini atayım sana (BURAK ALBAYRAK BURAK 21 MOTOR YEDEK PARÇA TİCARET. Adresi: Mürselpaşa Bulvar No:30. KAHRAMANLAR Konak )

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

bu arada cümnetten günaydın arkadaşlar öglen oldu ama bu gün izinliyim ben yeni kalktım
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır çok değil.. sadece terleme yapmış gibi..tozuda çekince siyah bi iz gibi gözüküyordu.. orası ne işe yarıyor peki?
    orda vida var onu mu diyorsunuz

97 oktan benzin alan arkadaşlar, öncelikle motorumuz için önerilen benzin 95 oktandır kullanım kılavuzunda öyle yazıyor. Benzinin oktanı yükseldikçe daha yanıcı hale gelmiyor, 97 oktan benzini motorun tam performan yakabilimesi için yanma odacığındaki sıkıştırma basıncınında daha yüksek olması lazım, yani 95 oktanlı bir motora göre. Aapche ise o sıkıştırma oranına sahip değil çünkü kitapçıkda 95 oktan öneriliyor.

97 oktan ile de motor gider ama boşuna fazladan para veriyorsunuz ve sanki daha iyi performan alıyorsunuz hissine kapılıyorsunuz. Kaldı ki ülkemizde 97 oktan benzin yok yani 97 oktan diye satılan benzin yine 95 oktan.

Bakın linki http://www.ntvmsnbc.com/id/25158625/

Sözün özü kullanım kılavuzuna uyun ki motorunuz uzun ömürlü olsun ve sürüşünüzde ekonomik.

Hatta kitağçıkda yanlış hatırlamıyorsam 85-95 oktan arası benzinler kullanılabilir deniyordu, akşama kontrol ederim.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orda vida var onu mu diyorsunuz
    evet o vidadan bahsediyorum. ne işe yarar ki o?
    TRANSALP XL700

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet o vidadan bahsediyorum. ne işe yarar ki o?
    valla bende çözemedim onu ilk başta dedim şanzıman yağı doldurmak içindir dedim sonra şanzıman motor yağı ortakmış orasıda konjektöre denk geliyor

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    SLM............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150 2011 GRİ
    a.s. ramazan nasılsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler