Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun rodajda sanırsam. Tam sentetik motor yağı motorun rodaj süresini uzatır. Tavsiye edilmez. Parçaların üstünde koruyucu yüzey oluşturduğu için parçaların yerine oturması gecikebilir. Rodajı bitirene kadar madeni yağ kullanıp rodajı bitirince tam sentetik yağ ile değiştirmek en iyisi.
    motor sağlıklı çalışsın da rodaj süresinin uzaması çok problem değil aslında..söylediğin gibi parçalar yerine geç otursun ama sorunsuz sağlıklı kalsın mantığındayım..sen ne düşünürsün bilmem..iyi mi yapıyorum kötü mü fikrini paylaşırsan sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çilekli yağmı yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img6.ressim.net/out.php/t5803003_imag0479-jpg

YAGIMIZ budur arkadaaslar kdv ötv felanı filanı 10 tl 5 tl de fılıtre 15 işçlik benden bu arada video cektım bırazdan atıcam
    araba yağı değil dimi bu

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    2 zamanlı olsa kesinlikle alırdım çilekli

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    BeyLer öylesne doLaşıyodum Yağlara fln bakıyodum araştırma yapıyım dedim Karşıma şu makine çıktı yeni tasarlanmış Acayip bişey :D 6 silindir hem güçlü hem yakışıklı .. (:

BMW CONCEPT 6

M.balibey bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    apache lerin kilometre saatleri (eski kasa) 10km fazla gösteriyor

harunbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 2011
    stop etme olayı yağdan değildir bence[COLOR="Silver"]

Bende Castrol koydurdum. Sorsan usta en iyisi bu demişti ama aynı sorunla karşı karşıyayım şu anda; 2-3 km giderek motoru iyice ısıtmazsam boşa aldığımda hemen stop ediyor. Üstelik sürüş esnasında bazen boşa alınca stop ettiğini de anlamıyorum, vitese takınca motoru vurdurmuş gibi oluyor ve tekrar çalışmaya başlıyor.
    Başa Bela Gelmez Hak Yazmadıkça,
    Hak Bela Yazmaz Kul Azmadıkça...

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    cümnetten günaydın apache dostlarım hepinize hayırlı ve bol kazançlı günler tekeriniz düz bassın......
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Günaydin ramazan
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şafak bile sayamıyorum ya :(( ne zaman geleceği belli olsun şunun artık....

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    günaydın arkadaşlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

ramazan kardeşim haftasonu yağını değiştiricem motorun en son 2 binde değiştirmiştim şimdi 3500 e yaklaştı zamanı geldi sanırım.. birde yağ olarak ne önerirsin nerden alabilirim fiyatı nedir.. yardımcı olurmusun ?
    elit motogaraj

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz yavaş gibi rüzgarsız yolda çift kişi yatmadan daha bugün (ben 75 kg 1,84 boy arkadaşda benden bir iki kilo fazla1,82 :d) 120 yi rahat görüyordum. 4, vites 10 bin devir 110 diyo zaten 115 az tabi bu motora ama açlır daha sanırım biraz ver kesiciyi:d
    yolu buldukça basıyorum bakalım bu gecede çıkıcam kaç görürcem

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

acaba yağdan olur mu castrol power 1 racing 10w40 var castrolün yağları bal gibi arabadada başlarda 1 bin km civarı arkadn biri çekiyormuş gibi oluyordu eğer br kaç kere son hız deneyince geçiyordu

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img6.ressim.net/out.php/t5803003_imag0479-jpg

YAGIMIZ budur arkadaaslar kdv ötv felanı filanı 10 tl 5 tl de fılıtre 15 işçlik benden bu arada video cektım bırazdan atıcam

erol bu yağı nerden alabilirim bide ne dicem kullandığına göre iyi bi yağdır heralde sana güwenerek alıcam bu haftasonu nerden temiz edebilirim
    elit motogaraj

Motosikleti
    tvs 2011 gri
    arkadaşlar lastik ne diyorsunuz marka model fiyat ?arka 110 ön 90 bilginizi paylaşırmısınız izmir için

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

dün bende yeşildere yolunda kaydırdım arkayı hakkaten bu lastikler adamın başını ve diğer organlarını derde sokacak gibi arkadaşlar lastik ne diyorsunuz marka model fiyat ?arka 110 ön 90 düşünüyorum bilginizi paylaşırmısınız izmir için

Merhaba arkadaşlar,

Ufak bi kaza geçirdik Apaçiyle.Şimdi bana ön amortisör iç demiri lazım.Öğrenmek istediğim, 2011 öncesi modellerle yeni modellerin ön amortisör iç demirleri aynı mı ?

Netten araştırdığımda 2 tane alternatif buldum.Sürat motor tekine 91 TL istiyor. Bu adreste ise takımı 66 TL görünüyor.

motorparcalari.net sitesinden daha önce alışveriş yapan var mı, güvenilir midir ? Parça büyük ihtimalle yan sanayi, ne tavsiye edersiniz ? Bütçemin kısıtlı olduğunu da ekliyeyim.Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Motosikleti
    TVS 150 2012 GRİ
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link için teşekkürler yok valla onu takıp cıkarması cok dert olur ben kafama esıyor sokuyorum kafama esıyor cıkartıyorum sabıt kullanmak ısteyenler ıcın ıdeal olabılırde bana gelmez bu demır :s

önemli deil izmirli kardeş sadece link yani ama o demırı takmak bana da mantıklı gelmedı ayda yılda bı uzun yol yapacaz demirle ugrasılmaz mantıklı olan kumaş yan çanta ama oda çok çabuk toz kır pis olacak

bir konu daha okudum hız rediktörü arızası bu bende de iki defa oldu ikisini de serviste degiştirdim garantiden ama ya garanti biterse ne yapacaz bu büyük bi sorun bence çünkü servisin dedıgı cevap şu bu sürekli arıza yapıyo yapacak bişe yok dedi şaşırmadım dersem yalan olur yanı herkesınkı arıza yapmaya müsait bilginiz olsun

---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:31 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    connet in kliması zaten foss.... benim doblo canavar.....arabyı çalıştırdım içinde oturuyorum ama şarjım bitmek üzere...

siz gelin bide adana da yaşayın derim halinize şükredersiniz bence

Adana fecii yanaar şimdi abboooww :D . İzmir de iyi ideal hava ;D. Tüm yorumlarınız için tüm apachi kullanıcılarına teşekkür ederim. Zorlu matematik sorularını hallediyorum ama bir türlü ybr mi tvs mi halledemiyordum xD sayenizde halloldu güçlü , güzel görünümlü, donanımlı apache yi seçtim. Hayırlısıyla şu LYS ler bitsin alınacak inş. Nerden alıcam Kırşehir e nasıl yollıcam bilmiyorum ama bunlarıda sınavdan sonra takarım kafaya :D. Tekeriniz hep düz bassın!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    shell 15-50 öneririm yağ......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shell 15-50 öneririm yağ......

shell benzincilerinde buabilirmiyim bu yağı bu arada fiyatı nedir ramazan.. motor 3500 de uzun yola çıkıcağım için yağını değiştiricem filtreyi 5000 de değiştiriyim diyorum sence doğrumu yapıyorum
    elit motogaraj

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sağlıklı çalışsın da rodaj süresinin uzaması çok problem değil aslında..söylediğin gibi parçalar yerine geç otursun ama sorunsuz sağlıklı kalsın mantığındayım..sen ne düşünürsün bilmem..iyi mi yapıyorum kötü mü fikrini paylaşırsan sevinirim..
    İyi veya kötü mü bilmiyorum. Tam sentetik motor yağı kullanmadım rodajdaki motorumda. Ama tavsiye edilen bu. Motorun parçalarında bulunan çapaklar olsun ufak tefek tepecikler olsun madeni yağda daha iyi düzelir kanısındayım. Ama sorun olmaz kesinlikle. Zaten sakin kullanıcıysan, rodajdan sonra yardıran (benim gibi) tiplerden değilsen hiç farketmez Bu arada bende tvs cbf ybr üçlüsünden birini düşünüyorum. O yüzden bu başlığı takipteyim. İlerde size katılabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler