Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar anladığım kadarıyla 400km civarı okey....peki daha çok yakan motorlar için ne yapmalı neye bakmalı,yani ortada bir dengesizlik var.
    bunun çözümüyle alakalı bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyoruz...
    selamlar.

servisle alakalı bir duyurumda olacak arkadaşlar....

motorum boğulduğu için çalışmayınca yakın olduğum için aykon firmasını aradım.
    (burada yazdığım konuda aykon çalışanı olan tuncay,murat ve ali beyi ayırıyorum.onlar kendi özverileri ile bizlere yardımcı oluyorlar biliyorum.)
    ve buji almak için oraya gittim.buraya kadar herşey güzel.ödeme için fiyatı sorduğumda aldığım cevap 35 ytl. buaradn daha önce değişim yapan arkadaşlardan aldığım bilgiye göre 10 ytl olan buji (NGK) oldu 17,5 ytl.
    tabiki itiraz ettim.ve yukarıdaki ismi olan arkadaşların mudahalesi ile 20ytl ödedim.
    evet bu konuda sizleri uyarmak ve sarıkayalardan bu siteyi takip eden varsa iletmek için yazmak istedim...Aykon sanırım hepimizi salak ve aptal sanıyor sanırım,Aykon bu cep tel.satmaya benzemez sizleri esnafca,insanca bir ticari diyaloğa çağırıyorum bütün arkadaşlarım adına.bu mantığınızı beyenmedik.gelecekte bu tutumunuz yüzünden telafisi mümkün olmayacak sorunları yaşamamanız ve yaşatmamanız dileği ile.
    orada çalışan arkadaşlarımızı tekrar tenzih ediyorum.
    vesizlerden ricam istanbulun muhtelif yerlerindeki giden arkadaşların memnun olduğu ve reel servis hizmeti aldığı yerleri bir araya getirelim isterseniz buradanda ilan edelim diyorum,sorunumuz olduğunda hiç deilse en yakındaki servise ulaşır insanca ve esnafca bir hizmet alırız....
    kusra bakmayın bukadar uzun yazmayı sevmem ama,konduğum enayi şekli zoruma gitti.sarıkayalara bile şikayet edim dedim ama,engüzeli buradan afiş etmek olur dedim.neticede bu işi yapacaklarsa bizlerle yapacaklar...
    hepinize saygılar.herşey gönlünüzce olsun
    arkadasım ben o bujıleri 15 ytl ye aldım bır arkadasım da 12 ytl ye aldı.bilginize
    selamlar hepinize
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar anladığım kadarıyla 400km civarı okey....peki daha çok yakan motorlar için ne yapmalı neye bakmalı,yani ortada bir dengesizlik var.
    bunun çözümüyle alakalı bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyoruz...
    selamlar.

servisle alakalı bir duyurumda olacak arkadaşlar....

motorum boğulduğu için çalışmayınca yakın olduğum için aykon firmasını aradım.
    (burada yazdığım konuda aykon çalışanı olan tuncay,murat ve ali beyi ayırıyorum.onlar kendi özverileri ile bizlere yardımcı oluyorlar biliyorum.)
    ve buji almak için oraya gittim.buraya kadar herşey güzel.ödeme için fiyatı sorduğumda aldığım cevap 35 ytl. buaradn daha önce değişim yapan arkadaşlardan aldığım bilgiye göre 10 ytl olan buji (NGK) oldu 17,5 ytl.
    tabiki itiraz ettim.ve yukarıdaki ismi olan arkadaşların mudahalesi ile 20ytl ödedim.
    evet bu konuda sizleri uyarmak ve sarıkayalardan bu siteyi takip eden varsa iletmek için yazmak istedim...Aykon sanırım hepimizi salak ve aptal sanıyor sanırım,Aykon bu cep tel.satmaya benzemez sizleri esnafca,insanca bir ticari diyaloğa çağırıyorum bütün arkadaşlarım adına.bu mantığınızı beyenmedik.gelecekte bu tutumunuz yüzünden telafisi mümkün olmayacak sorunları yaşamamanız ve yaşatmamanız dileği ile.
    orada çalışan arkadaşlarımızı tekrar tenzih ediyorum.
    vesizlerden ricam istanbulun muhtelif yerlerindeki giden arkadaşların memnun olduğu ve reel servis hizmeti aldığı yerleri bir araya getirelim isterseniz buradanda ilan edelim diyorum,sorunumuz olduğunda hiç deilse en yakındaki servise ulaşır insanca ve esnafca bir hizmet alırız....
    kusra bakmayın bukadar uzun yazmayı sevmem ama,konduğum enayi şekli zoruma gitti.sarıkayalara bile şikayet edim dedim ama,engüzeli buradan afiş etmek olur dedim.neticede bu işi yapacaklarsa bizlerle yapacaklar...
    hepinize saygılar.herşey gönlünüzce olsun
    1445 Km de 35 ytl benzin aldım. 1714 Km de benzinim bitti yedek depo açarak benzinciye kadar gittim. Toplam'da 269 Km yol gitmiş oldum.
    269 Km'yi Otobanda yaptım..
    NGK Buji Sirkecide Herhangi bir dükkanda 5 YTL ye satılmakta,
    servisler işçilik olarakda 10 küsür ytl koyuyormuş anlaşılan.
    Servise gittiğimizde bi yağ değişip, bakımınızı yaptık verin 35 YTL diyorlar. Regalciler; iyi bilinen bir servisle pazarlık edip, bakım ücretlerini normal fiyata çektirebilirmiyiz acaba?

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı Kolt adlı üyeden alıntı
    1445 Km de 35 ytl benzin aldım. 1714 Km de benzinim bitti yedek depo açarak benzinciye kadar gittim. Toplam'da 269 Km yol gitmiş oldum.
    269 Km'yi Otobanda yaptım..
    NGK Buji Sirkecide Herhangi bir dükkanda 5 YTL ye satılmakta,
    servisler işçilik olarakda 10 küsür ytl koyuyormuş anlaşılan.
    Servise gittiğimizde bi yağ değişip, bakımınızı yaptık verin 35 YTL diyorlar. Regalciler; iyi bilinen bir servisle pazarlık edip, bakım ücretlerini normal fiyata çektirebilirmiyiz acaba?

Bu konu gerçekten can sıkıcı olmaya başladı her servis kafasına göre fiyat belirlemiş, araba servislerinde böyle değil, bence bu konuyu sarıkayalara bildirmek gerek yetkili servislerine fiyat listesi versin.

Ben iki bujiyi 10YTL ye aldım 3000Km yaptım daha tık yok söküp bakıyorum hiç kurum yok canavar gibi, BURADAN SERVİSLERE SESLENİYORUM YETER ARTIK ATTIĞINIZ KAZIKkimsenin yaptığı yanına kar kalmıyacak bu dandik adamların servisleri eninde sonunda işsizlikten kapanacak, bu insanlar motor kullananları sabancının torunları sanıyor herhalde.

Arkadaşlar hakkınızı arayın, her istedikleri parayı vermek zorunda değilsiniz çünkü fiyat tarifesi yok ellerinde, ayrıca ne yağ koyduklarını ne kalitede buji taktıklarını da bilmiyoruz, sizde benim gibi yapın her şeyi sorun, KATRANCI SERDAR artık benden bıktı, neredeyse beni kovacak ama ben babam bile olsa hakkımı ararım.

ARKADAŞLAR REGAL MARKASI ARTIK TÜRKİYE DE OTURDU, BİZİM BAYİLERE VE SERVİSLERE GEBELİĞİMİZ YOK GEÇEN GÜN GAZETEYE SARIKAYALAR İLAN VERMİŞTİ BAYİLERİN LİSTESİ VARDI NEREDEYSE ADIMBAŞI VAR ARTIK, KİMSEYE EYİVALLAH ETMEYİN.

KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER.

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    10YTL fazla almışlar.

Bujilerini sen alsaydın keşke, takılanlarda dandik oluyor,kısa zamanda sorun yaşatıyor,ama böyle 2-3 bin gidersin.

Ekzostları ne yaptın?
    Hala aynı abi senin msn varmıydı abi bugun sana uğramak istiyodum aslında eve geçerken merterde nerdesin bilmiyorum tabi
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    arkadaşlar biz en iyisi hizmet kalitesinden memmun olduğumuz servisleri belirleyip onlara gidelim diyorum,sanırım bu civarda (levent,maslak,beşiktaş istikametinde olanlar için) maslak oto sanayide katrancı var.digerlerinide sizler ekleyin arkadaşlar....

Motosikleti
    arkadaşlar biz en iyisi hizmet kalitesinden memmun olduğumuz servisleri belirleyip onlara gidelim diyorum,sanırım bu civarda (levent,maslak,beşiktaş istikametinde olanlar için) maslak oto sanayide katrancı var.digerlerinide sizler ekleyin arkadaşlar....
    Evet zafer bence iyi fikir, burada reklam olur diye düşünmiyelim ve memnun kaldığımız servislerin adlarını ve telefonlarını yazalım.

Ahmet taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rr 250
    Alıntı boss106 adlı üyeden alıntı
    AHMET TANER peki fiyatları doğrumudur?? regal raptor ile ilgili 3 tane site buldum
    regalraptor.com
    regal-raptor.com
    yellowrockmotorcycle.com

bunların yanında fiyat belirten bi site biliyormusun?? türkçe..
    bildiğim kadarıyla ruhsat dahil olmayan fiyatları yazmışsın fakat 9b modeli 4.800 civarında olması lazım www.sarıkayalar.com adresine bir bak istersen aralarında 300 ytl fark var 4.500-4.800 gibi bunlara yaklaşık 200 ytl plaka ruhsat vs masrafı ekle sana malolan fiyatı bulursun şimdiden hayırlısı olsun.

Raptor_SS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    muhendis1959 Hocam karaköyde tanışmıştık ayak üstü hatırladın mı çok memnun oldum bidahaki toplantıya bende gelmeye çalışıcam saygılar
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"]RR250cc [/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    Alıntı Raptor_SS adlı üyeden alıntı
    muhendis1959 Hocam karaköyde tanışmıştık ayak üstü hatırladın mı çok memnun oldum bidahaki toplantıya bende gelmeye çalışıcam saygılar
    Hatırlamazmıyım canım kardeşim, tabiki bekleriz, hatta istersen bu pazar darülacezeye de gel, sayfayı bi incele istersen.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16928

Alıntı Ahmet taner adlı üyeden alıntı
    bildiğim kadarıyla ruhsat dahil olmayan fiyatları yazmışsın fakat 9b modeli 4.800 civarında olması lazım www.sarıkayalar.com adresine bir bak istersen aralarında 300 ytl fark var 4.500-4.800 gibi bunlara yaklaşık 200 ytl plaka ruhsat vs masrafı ekle sana malolan fiyatı bulursun şimdiden hayırlısı olsun.
    Ahmet ben bu sarıkayaların sayfasını hiç açamadım, sayfa mefta olmuş.

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    http://www.sarikayalar.com.tr/ olsa gerek müslüm abi

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı ssistem adlı üyeden alıntı
    selam benim raptor 1000 km de alalı 1 ay oldu (bundan önce keeway 150 sl. vardı) bir depo benzinle 400 km geçiyorum. hatta bu sabah baktım halen bitmemiş yedek depoyu kullanmak istemediğimden sabah fulledim. sitede oturuyorum. sitedekiler biraz kıl, sabah çalıştırınca çok ses falan oluyor uyuyamıyoruz falan triplerinde laleler. o yüzden dedim şimdi sabah çalıştırırken çalışmaz benzinden mi soğuktan falan terettüdü yaşamayım diye fulledim benzini (35 YTL tuttu) 95 oktan alıyorum. sürekli şehir içinde kullanıyorum. bilginize
    aynı benımde 1000 km alalı 1 ay oldu bir depo benzınle 400 km gectı rodajda olmasına rahmen (Not:Bende sl150 den gectım ) ıkımız aynı kısı gıbıyız

Motosikleti
    Alıntı bluebee adlı üyeden alıntı
    http://www.sarikayalar.com.tr/ olsa gerek müslüm abi
    Tamam ya şimdi açıldı.

caser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah RR

motosiklet aksesuarları

Alıntı caser adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar sıfır bir Raptor almak üzereyim.
    Bana ucuz ama elbette kaliteli ve işlevsel Kask(Flip up), Mont ve Dizlik alabileceğimi, markaları ve fiatlarını yazabilir misiniz.
    Arkadaşlar kendimden alıntı yapıyorum ama lütfen yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise sevinirim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    muhendis, resimler için sağol.
    May the Force be with McLaren Mercedes

fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Bu konu gerçekten can sıkıcı olmaya başladı her servis kafasına göre fiyat belirlemiş, araba servislerinde böyle değil, bence bu konuyu sarıkayalara bildirmek gerek yetkili servislerine fiyat listesi versin.

Ben iki bujiyi 10YTL ye aldım 3000Km yaptım daha tık yok söküp bakıyorum hiç kurum yok canavar gibi, BURADAN SERVİSLERE SESLENİYORUM YETER ARTIK ATTIĞINIZ KAZIKkimsenin yaptığı yanına kar kalmıyacak bu dandik adamların servisleri eninde sonunda işsizlikten kapanacak, bu insanlar motor kullananları sabancının torunları sanıyor herhalde.

Arkadaşlar hakkınızı arayın, her istedikleri parayı vermek zorunda değilsiniz çünkü fiyat tarifesi yok ellerinde, ayrıca ne yağ koyduklarını ne kalitede buji taktıklarını da bilmiyoruz, sizde benim gibi yapın her şeyi sorun, KATRANCI SERDAR artık benden bıktı, neredeyse beni kovacak ama ben babam bile olsa hakkımı ararım.

ARKADAŞLAR REGAL MARKASI ARTIK TÜRKİYE DE OTURDU, BİZİM BAYİLERE VE SERVİSLERE GEBELİĞİMİZ YOK GEÇEN GÜN GAZETEYE SARIKAYALAR İLAN VERMİŞTİ BAYİLERİN LİSTESİ VARDI NEREDEYSE ADIMBAŞI VAR ARTIK, KİMSEYE EYİVALLAH ETMEYİN.

KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER.
    Selamlar,

Motorun bakımı aldığım yer olan Bağlarbaşı'ndaki Yopaş'a yaptırıyorum. Son derece memnunum. En ufak isteğimi geri çevirmiyorlar.

Serviste konu güven meselesidir. Güvendiğiniz servise ancak motorunuzu emanet edebilirsiniz. Sonuçta servisin tamiratını yaptığı şey can taşıyor ve riski diğer kara taşıtlarından çok daha fazla.

En büyük güven unsuru da maliyetlerdir. Fiyat konusunda size kazık atabilen biri, kendi maliyetlerini düşürmek için her türlü ahlaksızlığı da yapabilir. Yapmadığı işçilikten, değiştirmediği parçadan para talep edebilir. Kendisi kısa vadede kar edebilir ama sizin can güvenliğinizi tehlikeye atarak aslında uzun vadede çok şey kaybeder.

Eğer güvenmiyorsanız o servise gitmeyin. İçinize sinerek binin, tamirciye küfrederek değil...

Sevgiler,
    AA.
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

Motosikleti
    Alıntı fevkalbesher adlı üyeden alıntı
    Selamlar,

Motorun bakımı aldığım yer olan Bağlarbaşı'ndaki Yopaş'a yaptırıyorum. Son derece memnunum. En ufak isteğimi geri çevirmiyorlar.

Serviste konu güven meselesidir. Güvendiğiniz servise ancak motorunuzu emanet edebilirsiniz. Sonuçta servisin tamiratını yaptığı şey can taşıyor ve riski diğer kara taşıtlarından çok daha fazla.

En büyük güven unsuru da maliyetlerdir. Fiyat konusunda size kazık atabilen biri, kendi maliyetlerini düşürmek için her türlü ahlaksızlığı da yapabilir. Yapmadığı işçilikten, değiştirmediği parçadan para talep edebilir. Kendisi kısa vadede kar edebilir ama sizin can güvenliğinizi tehlikeye atarak aslında uzun vadede çok şey kaybeder.

Eğer güvenmiyorsanız o servise gitmeyin. İçinize sinerek binin, tamirciye küfrederek değil...

Sevgiler,
    AA.
    Dostum YOPAŞ ın telefonunu ve adresini de ver ki diğer servislere ders olsun.

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    [QUOTE=BABAADAM] (burada yazdığım konuda aykon çalışanı olan tuncay,murat ve ali beyi ayırıyorum.onlar kendi özverileri ile bizlere yardımcı oluyorlar biliyorum.)

Selam arkadaşım sanırım hatırlarsın, bir kere karşılaşmıştık Aykonda bende onlardan bir kere NGK aldım ve çiftine 20 ytl ödedim, bu bile çok gelmişti çünkü topicte eskiler sirkecide 3,75 YKR yani çiftinin 7.50 en fazla 10 ytl olabileceğini yazmışlardı ama insan bir kere başına gelmeden dersini alamıyor. Sende almışsın dersini takma kafana.. İleride gene görüşebilmek dileğimle.. Kazasız belasız ve arızasız sürüşler dilerim.

[QUOTE=fevkalbesher]Selamlar,

Sanıyorum mekan olarak bana yakınsın, ben hala kullanmıyorum motorumu ama
    servis ihtiyacı için Yopaşa bir gün görüşmeye gitmiştim ustaları yoktu. Şu an yeni usta gelmişmi? Yoksa orada masa başındaki arkadaş mı ilgileniyor? Bir çok işi yapabildiğini söylemişti ve aşırı derece problemlerde ana servise yolladığından bahsetmişti.. Nedir şu an Yopaştaki son durum bilgi verebilirsen sevinirim..
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Motosikleti
    Serkan Çapur, canım kardeşim sigorta ile ilgili bir gelişme olmadımı, ben hala kasko yaptırmadım,,

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    selam arkadaşlar...
    ben motoruma ön cam almak istiyorum...bu konuda önerileriniz nedir?..sanırım raptorun kendi aksesuarları yok..ha bir de arka için portbagaj...

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Satilik Raptor Dadyw 250 1000 Km De Sİyah
    0536 5251527
    0544 3578449
    Noter Masrafi Yok
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler