Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    goya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VARADERO XL 1000V /
    yeni motor alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız sürüşler eğlesin.özellikle anadoluyakasında oturan arkadaşlarla tanışmak isterim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    Arkadaşlar bu benim motorun yan granaj kapakları bir türlü yerinde durmuyor sürekli tırnaklar yerinden çıkıyor bant veye teflon sardım bu seferde yerine oturmuyor kasıyor bunun gibi işler ne yapayım ben bunlara.

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Arkadaşlar merhaba,
    Elimde 200 km.de SL var satıp Raptor alayım demiştim ama para sıkıntım olmadığı için dayanamayıp SL'i satmadan Raptoru alacağım sanırım.
    Çoğunlukla Aykon'u tercih ediyorsunuz sanırım. Batista123 arkadaşımızın önerisi üzerine Murat beyi aramıştım ama fiyatta hiç kolaylık göstermedi.
    Başka bir bayi ile görüştüm 4400 anahtar teslim fiyat verdi. O da telefonla. Yüzyüze biraz daha fark edebilir.
    Arkadaşlar bir yardımcı olun en iyi fiyata nereden alırım. Param var ve SL'i satmadan alacağım. Aslında siyah düşünüyordum ama topiğin başlarında bir arkadaşımız kırmızı olanın resimlerini koymuş.Eşimle birlikte bayıldık ona ve ikimizde fikrimizi değiştirip kırmızı da karar kıldık.
    Bir yol gösterin raptorcu arkadaşlar da ben de aranıza katılayım.

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    LÜTFEN DİKKAT!!!
    Arkadaşlar bu topiçin devamlı şişmesinden ötürü sadece gezi yazılarımızın konuşulabileceği bir topiç açtım istanbul'lu regalci arkadaşlara. lütfen kendi çapımızdaki gezilerimizi burda organize edelim. teknik sorunlarıda burda halletmeye çalışalım.
    yeni topiç Moto Sohpet bölümünde, İSTANBUL ''Regal Raptor'' ÇETESİ... (MT) adı altında lütfen istanbul'lu arkadaşlar okusun... yeni topiçimiz aşağıda...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13950

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    [QUOTE=grave]kitapçığı berbat bu motorun. 10 sayfa A4 kağıdının 1/4. yani toplasan 2 sayfa A4 kağıdı yapıyor. küçücük bir fotograf makinasının bile 600 sayfalık kitapçığı var. işte buda firmanı bu işe verdiği önemi gösteriyor.

arkadasım ben motoru aldığımda sadece faturasını verdiler ne kitapçık ne garanti belgesi nede bakım çizelgesi diğer çin malı motorlarda bunlar mevcut bu hafta sonu 500 km bakıma gireceğim bunlarıı servis mi veriyo? yada kım verıyo bilgi verırsen..

minardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R
    Bu Motorun Fİyati Ruhsat Plaka HarİÇ 4300 Ytl Ona GÖre İstedİĞİn Yerden Alabİlİrsİn.

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı

arkadasım ben motoru aldığımda sadece faturasını verdiler ne kitapçık ne garanti belgesi nede bakım çizelgesi diğer çin malı motorlarda bunlar mevcut bu hafta sonu 500 km bakıma gireceğim bunlarıı servis mi veriyo? yada kım verıyo bilgi verırsen..
    1907 şimdilik sana irsaliyeli fatura vermişlerdir buda normaldir. bakıma gittiğinde servisine hatırlatırsın. sanırım sarıkayalar adına düzenlenmiş kitapçığı garanti belgesini aldığın yere gönderiyor. onlarda motor ve şasi numarasını kitapçığa yazıp kargo ile adresine yolluyor. en azından bana öyle yaptılar.
    sen yine elden almayı dene çünkü kargo parasını sana ödetiyorlar

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Alıntı grave adlı üyeden alıntı
    1907 şimdilik sana irsaliyeli fatura vermişlerdir buda normaldir. bakıma gittiğinde servisine hatırlatırsın. sanırım sarıkayalar adına düzenlenmiş kitapçığı garanti belgesini aldığın yere gönderiyor. onlarda motor ve şasi numarasını kitapçığa yazıp kargo ile adresine yolluyor. en azından bana öyle yaptılar.
    sen yine elden almayı dene çünkü kargo parasını sana ödetiyorlar
    bilgi için teşekkürler arkadasım aldığım yere sorucam bakalım ne dıyecekler

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Yeni Raptorlanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Yakında bende inşallah Raptorlu biri olma ayrıcalığına kavuşacağım. 4.400 plaka ruhsat dahil. Şavlı otomotivde
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

Tayfuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD-250E-9
    Hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Grave doğru söylüyorsun sana katılıyorum garaj olayı enteresandı, ansiklopedi olayına gelince hepimiz birleşip birşeyler yazsak 20 ciltlik bir ansiklopedi çıkar garanti, çarşamba sabahı için birini bulabileceğimi sanmıyorum ihale bana kalacak yani, motorda denge problemim yok, ehliyetim var ve uzun süre burgman 400 kullandım o motor 180 kilo hemde, tek sıkıntıyı belki viteste çekerim ama bu motor gerçekten süper hareketi sağladıktan sonra yolu kendi buluyor zaten, en büyük hayalim drag star 1100 ama şuan aklıma bile gelmiyor desem yeri var, toplu gezileri sabırsızlıkla bekliyorum gerçekten....

Motosikleti
    CBF 600 SA
    en azından ehliyetin ve motor tecrüben varmış o zaman sorun çıkarmaz eminim.
    çünkü bende ikiside yoktu ondan dedim. görüşmek üzere...

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tycoon; aykon motor'un web sitesi vardı. hala var mı bilmiyorum. senin sorduğun soruyu ben aylar önce sormuştum. adresi ne diye. cevap olarak, "forumun eski sayfalarına bak" diye yazıldı. forumda o zamanlar itibariyle yine böyle kalabalık sayfalardan oluşuyordu. işin yoksa, aykon web i ara. forumda arattırma yaparak aykonlar çıkıyor ama.. hangi mesajda epey bakmak lazım. bir bilen çıkıp da yazamadı o zamanlar itibariyle. aykon'a giden arkadaşlar zahmet olmaz ise.. bu sorunun cevabını verebilirler.

bu arada, bir arkadaş motorun deposuna dizlikli temas halinde, temas edilen yerlerde boya-vernik tahribatı olduğunu yazmıştı ve çare soruyordu. hatırıma geldi ki; bazı kullanıcılar, depoyu bir kılıf ile örtüyorlar sürekli olarak. mesela, siyah renk bir muşambadan dikilmiş bir kılıf geçiriyorlar. aramızda böyle yapanlar var mı acaba?

bana mail olarak gelen bir adres var. motosiklet akülerine de uygulanan bir sistem ile ilgili bilgiler var. böylece akü bitme derdi olmuyormuş. ismi; Akü conditioner miş. bir kontrol ediniz. faydalı bir şey mi acaba? bu işten anlayan arkadaşlar yanıtlayabilirler belki.

http://www.btdepo.com/DisProduct.asp...NIC%20MBCC-100

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı fahricin adlı üyeden alıntı
    Yeni Raptorlanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Yakında bende inşallah Raptorlu biri olma ayrıcalığına kavuşacağım. 4.400 plaka ruhsat dahil. Şavlı otomotivde
    Ben de Bostancı'dan aynı fiyatı aldım.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    tycoon; aykon motor'un web sitesi vardı. hala var mı bilmiyorum. senin sorduğun soruyu ben aylar önce sormuştum. adresi ne diye. cevap olarak, "forumun eski sayfalarına bak" diye yazıldı. forumda o zamanlar itibariyle yine böyle kalabalık sayfalardan oluşuyordu. işin yoksa, aykon web i ara. forumda arattırma yaparak aykonlar çıkıyor ama.. hangi mesajda epey bakmak lazım. bir bilen çıkıp da yazamadı o zamanlar itibariyle. aykon'a giden arkadaşlar zahmet olmaz ise.. bu sorunun cevabını verebilirler.

bu arada, bir arkadaş motorun deposuna dizlikli temas halinde, temas edilen yerlerde boya-vernik tahribatı olduğunu yazmıştı ve çare soruyordu. hatırıma geldi ki; bazı kullanıcılar, depoyu bir kılıf ile örtüyorlar sürekli olarak. mesela, siyah renk bir muşambadan dikilmiş bir kılıf geçiriyorlar. aramızda böyle yapanlar var mı acaba?

bana mail olarak gelen bir adres var. motosiklet akülerine de uygulanan bir sistem ile ilgili bilgiler var. böylece akü bitme derdi olmuyormuş. ismi; Akü conditioner miş. bir kontrol ediniz. faydalı bir şey mi acaba? bu işten anlayan arkadaşlar yanıtlayabilirler belki.

http://www.btdepo.com/DisProduct.asp...NIC%20MBCC-100
    arkadasım o alet aku sarj aletine benziyo ve eğer öyleyse o fiyat biraz fazla gibi geldi bana...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı grave adlı üyeden alıntı
    LÜTFEN DİKKAT!!!
    Arkadaşlar bu topiçin devamlı şişmesinden ötürü sadece gezi yazılarımızın konuşulabileceği bir topiç açtım istanbul'lu regalci arkadaşlara. lütfen kendi çapımızdaki gezilerimizi burda organize edelim. teknik sorunlarıda burda halletmeye çalışalım.
    yeni topiç Moto Sohpet bölümünde, İSTANBUL ''Regal Raptor'' ÇETESİ... (MT) adı altında lütfen istanbul'lu arkadaşlar okusun... yeni topiçimiz aşağıda...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13950
    bilinene kadar güncel kalmasında yarar var...

Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Bu akşam gittim kırmızı bir raptorda ben aldım. Gerçekten çok güzel bir motor.
    Bir aksilik olmazsa en geç pazartesi akşamı teslim alacağım RR'mu.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selam ,forum iyice kabarmış yine, pek çok yeni Regalci olmuş, hepsine yeni motorları hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim. Umarım yukarıdaki listeye Ağustos'ta bende eklenirim. Bir de şu değişik fiyat veren bayiileri anlamış değilim. Hakikaten düşük fiyat veren varsa bilellim de biz de oradan alırız. Ben Kadıköy'deyim, Bostancıdaki bayii hakikaten öyle mi fiyat veriyo. Birileri adresini versin de biz de kazık yemeyelim alırken bari.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Selam, ağustosta regalleneceklerden biride benim inşallah. Önce ehliyet diyorum ben.
    Arkadaşlar iyi bir koruyucu giysi, dizlik eldiven vs almak istiyorum. Avrupa yakasında nerede satılır ve kaç paradır bunlar?
    Motor alana kadar bari diğer eksikleri tamamlayayım.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fahricin adlı üyeden alıntı
    Selam, ağustosta regalleneceklerden biride benim inşallah. Önce ehliyet diyorum ben.
    Arkadaşlar iyi bir koruyucu giysi, dizlik eldiven vs almak istiyorum. Avrupa yakasında nerede satılır ve kaç paradır bunlar?
    Motor alana kadar bari diğer eksikleri tamamlayayım.

Valla ben de önce ehliyet ve giyim kuşam dediğim için Ağustos diyorum. Kask'ı hallettik şimdi giysiler de sıra. Ağustosta da Regali alırsak bu iş tamamdır. Sanırım bu siteye üye olan pek çok bilinçli kullanıcı da bizim yaptığımız gibi yapıyor. Kanımca doğru olan da bu.

Bu arada giyim için Sirkeci de pek çok mağaza var, değişik fiyat seçenekleriyle ürünler mevcut. Ben eşimin ve benim Kaskımı oradan aldım. Sanırım diğerleri için de oraya gideceğim.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor/DADYW DD250E-9
    Herkeze Merhaba... 16 Mayis İtİbarİyle Raptoruma UlaŞtim. Bu AkŞam Raptorumu Aykondan Teslİm Aldim. Artik Bende HertÜrlÜ Falİyete Katilmaya Hazir Ve Nazirim. Herkeze Kazasiz GÜnle Dİleklerİmle....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler