Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Selam ilkerkoparal, regali Şavlı'danmı aldın. Bugün oradaydımda. Ama ortalıkta regal megal yoktu. Neyse bende avcılardayım. İnşallah regalime kavuşunca beraber turlarız. Hayırlı olsun motorun bu arada.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    İstanbul çetesi valla çok özür dilerim yalova gezisine gelemedim çünkü haberim yoktu bidahaki sefere sizi yanlız bırakmayacağım emin olun

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar hepinize selam ben bugün siteye üye oldum, ama daha önceden de forumları okuyordum, 15 gün önce yeğenime keeway 150 lik choper aldık (choper ı doğrumu yazdım) kendisi hiç motorsiklet kullanmadığından bende kaldı ben kullandım motor çok güzel ama kardeşim hem kendi ufak hemde motor bana ufak geldi, o yüzden ben kendime 250 cc lik bir motor almaya karar verdim ve kesinlikle keeway in 250cc lik motorlarını beklemeye karar verdim daha da gelmedi, ve en sonunda bugün forumlardan raptoru öğrenip mecidiyeköye gittim görür görmez bu motora hasta oldum, hemen almaya karar verdim, yarın hanımın beni boşama tehdidine rağmen gidip alacağım, ve sizlerin arasına katılacağım yaşım 47 ama ben çok eski motorcuyum, bu işleri de bilirim, bu tarzdaki motorların hepsinin soğukken çalışma huyları vardır, kullanıcı bunu bir müddet sonra alışır ve motoru soğukken tek marşla tıkır tıkır çalışır, keeway de öyleydi şimdi tek marş.Şimdilik bu kadar arkadaşlar.

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Mühendis1959 abi siteye hoşgeldin. Korkma abi yenge boşamaz seni, motorda bi gezintiye çıkar sen onu sinir minir kalmaz. hadi alda motoru, bilen biri olarak seninde görüşlerini alalım.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    pek çok arkadaşımız RR lenmiş,hepsine hayırlı uğurlu olsun,kazasız sürüşler dilerim,sayımız gittikçe artıyor

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    o gyazıcı nabersiniz beyfendi, bi ayrıldık istanbul'dan hemen gezilere gitmişsiniz bizi bırakıp. resimleri gördüm çok eğlenmişsiniz. inşallah bir dahaki sefere yanınızdayım...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    ahhh ağustos ahhhh
    ulen neden önceden başvurmadım şu ehliyete şimdi bölye yazın şu başlangıç günlerini motorsuz ehliyetsiz beklemek çıldırtıyor.

Bu arada RR alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun darısı benim gibilerin başına diyorum.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

AloneWolf07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL_RAPTOR DADYW DD250E-9
    Arkadaşlar hepinize merhaba dün motorumu aldım DADYW DD250E-9 siyah beni
    listeye ekleyebilirsiniz.Yalnız bir sorunum var gibi vites değiştirirken biraz zorlanıyorum ölzellikle boşa alırken yeni motor alan arkadaşlarında motorları hayırlı olsun

Motosikleti
    Zs 150 -19
    Arkadaşlar ben motoru çok beğendim ve almayı düşündüm ama bize en yakın bayii şanlıurfa da ben se şırnakta oturuyorum nerden bakarsan 600 km nasıl alacam ben şu motoru....?

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    alone hayırlı olsun. vites zamanla dahada yumuşuyor. yeni dye motorun zor olması normal. zaten sende tanıdıkça alışacaksın.
    tncytns gitmeden alamazsın arkadaşım. plaka falan filan başında senin olman lazım. vekalet vermeye kalksan bile senin gidip vekalet vermen gerek. yoksa motor kolay kargoyla otobüsle bile gönderirler.

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    ARKADAŞLAR...

Listeyi kopyalayıp kopyalayıp yapıştırmayın...

Topic gereksiz yere şişip sayfalar kabarıyor...

Listeye girmek için bana özel mesaj atın...

1. sayfadaki 2. mesaja yazıyorum... Oradan takip edin lütfen...

Yeni Regalcilere hayırlı olsun derim...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

ceko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    Arkadaşlar yeni Regalciler hepinize hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler...İnşallah şu ehliyet işini hallettikten sonra bende aranıza katılırım. Kendinize iyi bakın..Keyfiniz gıcır muhabbetiniz bol olsun.

''w_y_a_t_t'' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün akşam ''crato'' sağolsun Gelişim'e kaydımı yaptırdım. Kısa zamanda da RR ıma kavuşacağım inş. Eğer ikna edipte ''crato'' ya da RR aldırabilirsem 2 tane daha RR cı geliyor arkadaşlar.
    ''e_a_s_y_r_i_d_e_r''[SIZE="2"][COLOR="Red"][/COLOR][/SIZE][CENTER][B][/B][/CENTER]

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    yeni RR cılar aramıza hoş geldiniz. kazasız ve keyifli sürüşler diliyorum.

selam

ben de almak istiyorum tabi önce şu hussar 125i satmalıyım m.köyde ki yere çok yakınım buranın adresini verebilirmisiniz motoru çok begendim bi de bu banka kredisi veriyomu acaba bu aykon motor herkes çok begeniyo bu motoru benim de çok hoşuma gitti bana bi yardımcı olursanız sevinirim bi de toplam ne kadara mal oluyo bu motor şu anki fiyatıyla

burakizar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    Herkeze selam arkadaşlar,

Ben istanbuldan katılıyorum foruma ve bugün itibarı ile bende artık bir RR sahibiyim. Bu ilk motorum ve çok da heyecanlıyım. size şöyle bir soru sormak istiyorum. Acaba alete sonradan devir, benzin ve vites göstergesi takmak mümkün mü? Mümkünse bu nerede gerçekleştirilebilir.

Forumu meşgul etmek istemeyen arkadaşlar benimle abizar@ttnet.net.tr 'den de irtibata geçebilirler yada ilgili formdan da bana cevap yazabilirler.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=247807

Selamlar,
    BuROcK

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Hepiniz aramıza hoşgeldiniz. 100 RR ile gezi nasıl olur acaba.
    Acı yoksa kazançta yok.

buraketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosikleti alamadı ancak 1.8 Passat Turbosu var
    Beyler Bu Canavarı Hem Tanıtmak Hemde Komiklik Olsun Diye Kendi Aramızda Tanıtım Filmi Çekmeyi Öneriyorum Kısa Metrajlı Komik Raptor Filimcikleri İstanbulda Gönüllü Olan Arkadaşlar Çeker Biz İzmirde Çekeriz İzler İzler Güleriz Hemde Tanıtımı Hoş Olur Bende Bu Motorun Hastasıyım Ancak Hakettiği Değeri Göremediğini Düşünüyorum Şahsen Böylece Hem Reklam Yaparız Hemde O muhteşem Karizmasını 1 Puanda Olsa Yükseltebiliriz Ben Fotoğraflarından Beğenmemiştim Ama Gidip Yakından Görünce Vurulmuştum :-)
    Palayım Amma TEK RAKİBİM ŞAHİN K :) Muhaha

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Bugün atatürk sanayi sitesinde katrancı otomative gittim, serdar katrancı bana sağolsun çok ilgi gösterdi hatta bir raptoru da hazırladı ben deneme sürüşüne çıktım, inanın çok sevdim ben bu makineyi, ama yine de keeway in 250 liklerini bekliyeceğim 25 inde gelecekmiş,ondan sonra karar vereceğim. arkadaşlar hepinize iyi sürüşler.

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

marmaris yolunda

bir cay molası...tüm Raptor'culara sevgi ve saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler