Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben dün 4.400 den bostancıdaki bayiden e serisini aldım. hatta birazdan işten çıkıp teslim almaya gideceğim. eskişehirdeki fiatta tuhaflık var kazık yemek üzeresin
    Bu fiyata herşey dahil mi?

Alıntı alikemal1972 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar az önce eskişehirde ki rr bayisinde gri class modelin ve siyah e model için pazarlık yaptım... class için 5300 peşin veya 6375/17 taksit dediler.. e modeli için ise 4900 peşin veya 5750/17 taksit dediler (hepsi anahtar teslim).. bana biraz pahalı geldi siz ne düşünüyorsunuz.. eğer uygunsa hangisini tavsiye edersiniz.. yardımcı olursanız sevinirim...
    not: motorlar 2 günde teslim dediler
    HUUUUUUU!
    Sarıkayalar uyuyor mu?

Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı
    Bu harley bizim Regal' i biraz andırsa da fena değilmiş hani...

Wallaa bir seneden beri burada bas bas bağırıyorum Çinlilerin en iyisi diye, dinleyen alıyor, dinlemeyen de ne alıyor bilmiyorum ama hakikatten motor süper...
    Gördüğün Regal ne renkti acaba merak ettim şimdi... Kesin gümüş renkliyi görmüşsündür...

Senin Harley 10 kat fiyat farkına rağmen müthiş yaa... 45-50.000 TL. fiyatı olması lazım yanlış hatırlamıyorsam...

Kırmızı ok ile gösterilen yerde ince bir tornavidanın ağzını kullanarak küçük kapakları (2 adet) kaldırıp alın... Altından çıkan civataları sökün... Bujiler karşınızda... Sarı ok ile gösterilen yerde bujiler gözüküyor zaten...
    Takım kutusundaki özel anahtarı kullanarak ta bujileri saat yönünün tersine çevirerek sökün...
    Takarken aman dikkat... Buji kesinlikle diş kapmasın... Nazikçe takın... Bir kez ağızladığına emin olduktan sonra korkmayın özel anahtar ile fazla abanmamak koşulu ile sıkın...

Dostum unuturmuyuz hiç... Bildiğim kadarı ile Atiraptor' un nicki değişti ve Freak oldu...
    Ben de 54 numaradaki Atiraptor' u Freak yaptım o kadar...
    Bence senin nereden olduğunu unutmuşuz... Senin klavyende '' N '' harfi bazen çalışıyor bazen çalışmıyor...
    Bana özelden yazarsan buraya eklerim...Datça mı Akçay mı? İkiside mi?
    ikisi de bir de eskişehir Bu arada seni bu kadar teknik bilgiden ve verdigin emeklerden ötürü kutluyorum...
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

Sevgili Raptordaşım Mcgyver

Fotoyu beğenmiş olman beni sevindirdi.Huyum kurusun işte yasadığım güzel şeyleri siz degerli arkadaslarımla paylaşmazsam yapamıyorum...Resimi çekerken bos olmamasına bakan insana birseyler vermesine özen gösteriyorum hepsi bu...RR muhtesem bir makina gitmeyeceği yol yok ve çok ekonomik 80 liralık benzinle tam 765 km yol yaptı ve en küçük bir problem yasamadım insallah böyle devam eder.Problem yasayan arkadaslarımın yazılarını okuyorum bu durumda makinayı kusurlu bulmuyorum bunu ya talihsizlik ya da acemiliğe bağlıyorum...Benim Raptor'um kusursuz

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı petitfalcon adlı üyeden alıntı
    Dostum clint alem adamsın valla. Ben depodan birşey çıkacak demedimki.

Benim o mesajda yazdıklarımı yaptığınızda yani depoyu tutup sola doğru bastırdığınızda benim motorun devri yükselmeye başlıyor hemde en az 2.000 devir civarı.

Sapancaya gideceksek bir an önce organize olalım hadi çete nerdesiniz.
    sen tarifi yapıp deneyin demiştin, ben de denedim depodan kartal çıkıyo demiştim
    Denedim ama ne kartal çıktı ne de devir yükseldi. Sadece depo oynuyo azcık o kadar. Ama merak ettim seninkini şimdi. Sapanca gezisinde görmek iste

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşlar motoru çok beyendim fiyatıda benim için çok uygun fakat aklıma takılan bir şey var eğer bu cevaba burda uygun yanıtı alırsam bu motordan almayı düşünüyorum. Daha önce kullandığım vitesli motor tecrübesi yok. Scooter'dada pek tecrübem yok. Özel derse yazıldım. Sizce ben bu motoru alsam zorlanırmıyım. Aslında aklımda CBR125 var ama bunada bittim

LÜTFEN KULLANAN ARKADAŞLARDAN BİR CEVAP ....
    Okan ACAR

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar motoru çok beyendim fiyatıda benim için çok uygun fakat aklıma takılan bir şey var eğer bu cevaba burda uygun yanıtı alırsam bu motordan almayı düşünüyorum. Daha önce kullandığım vitesli motor tecrübesi yok. Scooter'dada pek tecrübem yok. Özel derse yazıldım. Sizce ben bu motoru alsam zorlanırmıyım. Aslında aklımda CBR125 var ama bunada bittim

LÜTFEN KULLANAN ARKADAŞLARDAN BİR CEVAP ....
    valla ben de alırken senın gibi idim hatta bırak scooteri ben hiç motor kullanmamıştım .
    Gittim Villa Levent ten 5 saat ders aldım hemen arkasından da bunu aldım . Şu an 5250 km olmuş.
    Sonuçta ne CBR125 ne de R&R seni zorlamaz kolayca alışırsın.
    Saygılar

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=infrared]Bu fiyata herşey dahil mi?

anahtar teslim olarak aldım bu fiyata.

isteyen beni arasın yönlendireyim bayiye
    533-590 76 30

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar sonunda benimde bir regal-raptorum oldu bugün Maslak Atatürk sanayi sitesindeki katrancı otomativden teslim aldım, serdar katrancı ya teşekkür ederim babası benim eski bir dostumdur.Fakat burada yazılanlardan öğrendiğimi farzederek ruhsatını yarın ben çıkaracağım eğer çıkarabilirsem şu sapanca gezisine bende geleceğim.HEPİNİZE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    [QUOTE=erdem.gunduz]
    Alıntı infrared adlı üyeden alıntı
    Bu fiyata herşey dahil mi?

anahtar teslim olarak aldım bu fiyata.

isteyen beni arasın yönlendireyim bayiye
    533-590 76 30
    kusura bakma cahilliğime, class serisi mi oluyor acaba ?

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    ehliyet sınavına gittiğim gün kursun önünde motoru inceleyen arkadaş fark etti km'yi bende fotoladım. kazasız belasız 3600 km yol yaptım bir buçuk ayda. darısı yeni alan arkadaşların başına. tekeriniz kazasız belasız dönsün....

Sons Of Troya (Gelibolu)

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı bozkurt adlı üyeden alıntı
    1000 Km bakımını yaptırdım susuturucuları çıkardım.Ölçümleri yaptım.Şehiriçi Km de net 110 Krş.Artık istediğin sürati müsait olduğu sürece yapabilirsin.
    Motoruma biraz değişiklik yaptım umarım beğenirsiniz.Arka koltuk ve sisi bar. Sağlıcakla kalın
    Ali Kardeşim Merhaba
    Valla harika yapmışın motoru
    Rüzgarlık, Ardçı minderi , sırtlık güzel olmuş.
    Balıkesire geldiğim de şunu bir yakından göreyim yahu:tutkuy::
    ne zamandır denk getiremedik. Egzost sesi dinliycez. Eksozları açacağız diye....
    nasip bir başka buluşmayay mış .....

Ama görünüş harika. Ve kullanışlı görünüyor. Yapan ustanın eline sağlık bende minderi genişletmek istiyorum.
    Yazmış ken bir sorsana balıkesir de ustalara bu ön amotrtisörlerin 10 cm kadar yükseltmek mümküm mü? Ön amortisörler yükselse çok şahane olacak.
    Öyle görüyorum Olmasza muadili yüksek amortisör bulmak mümkün mü? güzel GÜLÜNÜ güle güle kullan Aliciğim
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

orcun76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet bende bugun motora guzel bi egzost sistemi yaptırdım.ve simdi bi choppera biniyorum diyorum.yolda giderken bakmayan yok makinaya bence çan çin çon olarak piyasadaki en iyi makina.herkese tavsiye ederim.

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc

soranlar için bilgileri tekrar veriyorum

Selam arkadaşlar gerekli bilgileri veriyorum sislerin amperlerini sormuşsunuz valla amperlerini bilmiyorum ama sislerdeki ampullere bağlatmak için götürdüğüm elektrikçi ersin usta çok düşük ampuller olduğunu ve hiç aküyü zayıflatacak yada yoracak bir durum olmaz dedi eee tabiki işin üstadı o demi!!
    ve bende kullanıyorum ve hiç bi sorun yaşamadım...

Bir diğer konuda sislerin çalışma durumu ise direkt sellektöre uzunlar ile bağlattım yani sellektör düğmesine basınca uzunlar sislerle birlikte yanıyor ve aşırı dikkat çekiyor normalde uzunlarda sisler yanmıyor baya kullanışlı oldu buarada herhangi extra bir swich de kullanılmadı elektrik sistemin içinde özel diyotlar kullanılarak normal ışık kontrollerinden kumanda edilir hale geldi...

Buarada öfarın geceleri çok karanlık yolllarda yetersiz kaldığıda bir gerçek ama şimdi benim motorda gece önümü gündüze çeviriyor valla

Bunlada birlikte montajında herhangi bir extra metal kelepçe yada bağlantı demirri vesair kullanılmadı direkt olarak reflektörlerin yerine uyarlandı ama reflektörlerde devre dışşı bırakılmadı sis in yanıda monte edildi ve orjinalliğinden ödün verilmedi.

Maliyetinide gerçekten komik bi rakama hallettim 55 ytl sislerin çifti ve ersin ustaya 30 ytl verdim yani toplam 85 ytl ye işi bitirdim... Buna ilaveten resimlerde gördüğünüz üzere mavi park lambası ampulü falanda var..
    Sisleri nerden aldığım yeride söyliyeyim
    MOR ZEAL SUN
    Nato Cad. No:49/A
    Seyrantepe 4.Levent
    0212 278 11 48 (Bu numaradan arayın sipariş verin sisleri bir kaç gün içinde alabiliyorsunuz)

Montajını yaptırdığım yer--------------OTO ÜÇLER(Ersin Usta)
    Oto san.sit. Fatih Cad. No:17
    4.Levent/İst
    0212 283 76 33

SIRA HARERET GÖSTERGESİNDE:

Şimdi arkadaşlar göstergeyle baya bir km yaptım ve anlatayım.
    Birkere büyük bir rahatlık endişe diye bişi yok motor yanar felan diye
    anlık motordaki ısı değişimlerini görmek.
    Benim taktığım gösterge civalı randuman veriyor şöyleki, motor ısısı
    82-83 dereceye geldimi fanlar devreye giriyor 77-78 dereceye geri ısıyı
    düşürüyor.
    Yani anlayacağınız motor ısısı 80 derecede seyrediyor. Gayet iyi çalışıyor göstergem. Gece kadran ışığına bayılıyorum daha çok başkaları bayılıyor.
    Bu hareret göstergesini ersin usta halletti gene sağolsun. maliyeti toplam
    60 ytl.

Bir diğer konu ise devir saatini soranlar olmuş. Yakında oda olucak motorumda ve onunda tasarlamasını yaptık ersin ustamızla. Ya bu adamın yapamıyacağı şey yok valla tafsiye ediyorum şiddetle!!

Neyse başka bir konuda var onda da yardımcı olayım!!
    Arkadaşlar biraz yaratıcı olun gidin bisürü benzin göstergesi olan çin chopperları var bunlardan en çok beğendiğiniz benzin göstergesi olan motorun servisi olan bir bayiye gidin ve adamlara diyinki ben depodaki şamandıra ile benzin göstergesini satın almak istiyorum. Adamlar zorluk çıkarma eğilimine gireceklerdir o an ve şöyle diyecekler sizin motorunuz ne idi? Burda zeki olup şu cevabı verin aynı motor ve göstergem bozuldu kendim halledicem diyin. Eğerki regal felan derseniz hepsinin yapacağı şey o parça elimizde yok yada satılık deil felan falan adam keklemeye çalışıyorlar işte. Herneyse bağlıyim gideceksin bu parçalarla herhangi depo işiyle uğraşan bir usataya oda sanayilerde olur sorsanız gösterirler yada bizim meşhur ersin ustaya gidilerek parçaları regale monte ettireceksiniz. Basit iş gözünüzde büyütmeyin.
    Ramzeyin göstergeleri oldukça hoş tafsiye ederim.

Yani toparlayayım,
    Hareret göstergesi(Ersin usta) maliyeti 60ytl
    Sis farları(Ersin usta) 85 ytl (Mor ticaretten alın)
    Devir göstergesi(Ersin usta) henüz yaptırmadım
    Benzin göstergesi(kim yaparsa ona) ramzeydekileri tafsiye ederim

grave,

4 kişlik çadırım ve kamp malzemem var gelmek isteyen regalcileri beklerim. bir gece sapancada kalacağım ve pazar gruba katılacağım. macgyver beklerim. bende sana motor nasıl yüklenirin sanatını göstereyim.

grave dostum bana özelden cep numaranı salla konuşalım bu konuyu ok.

mes,

Fotoyu beğenmiş olman beni sevindirdi.Huyum kurusun işte yasadığım güzel şeyleri siz degerli arkadaslarımla paylaşmazsam yapamıyorum...Resimi çekerken bos olmamasına bakan insana birseyler vermesine özen gösteriyorum hepsi bu...RR muhtesem bir makina gitmeyeceği yol yok ve çok ekonomik 80 liralık benzinle tam 765 km yol yaptı ve en küçük bir problem yasamadım insallah böyle devam eder.Problem yasayan arkadaslarımın yazılarını okuyorum bu durumda makinayı kusurlu bulmuyorum bunu ya talihsizlik ya da acemiliğe bağlıyorum...Benim Raptor'um kusursuz....

mes arkadaşım
    Herzaman o güzel resimlerini görmeği umuyoruz buradan buarada bende makinamda hiç sorun yaşamadım. Aslında bu forumda iyi takip edilirse çıkabilecek sorunları önceden öğrenip önlem alınabilir şahsen bir kaç vida olayında ben bu yolla sorunu erken tespit ettim kendim hallettim arkadaşlara tafsiyem alın anahtar takımınızı elinize heryerin kontrolü 15 dk. ayda bir kontrol yapın yeter...

orcun76,

millet bende bugun motora guzel bi egzost sistemi yaptırdım.ve simdi bi choppera biniyorum diyorum.yolda giderken bakmayan yok makinaya bence çan çin çon olarak piyasadaki en iyi makina.herkese tavsiye ederim.

Orcun arkadaşım,
    Nerde nasıl kaça ve yapılan işlemi biraz daha ayrıntılı olarak bizlerle paylaşırmısın?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey

Hatırlatma !

Motosikletinize bagajınızı resimde göründüğü gibi, fren lambasının görünmesini engelleyecek şekilde yüklemeniz kazaya davetiye çıkaracaktır.

Bagajın daha yukarıya yüklenmesini sağlayan sissy bar raflarından kullanmanız veya görünebilir bir yere monte edeceğiniz fran lambası, sizi olası bir kazadan koruyacak ve aynı zamanda kanunen bu kazanın sorumlusu olmanızı önleyecektir.

Kazasız belasız.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Alıntı DinoF1 adlı üyeden alıntı
    Yazında 40 kere "nihayetinde Çin malı" demişsin. Belli ki nihayetinde çin malı olan bu motor senin de dikkatini çekmiş. Her şeyden önce yoğunluk falan yok, gümrüklerde yaşanan yolsuzluklardan dolayı 2 aydır gümrükten mal çekilemiyordu. Bu yüzdendi o motor yokluğu, çok sattığı için değil, şimdi var giden alır.

Motoru ilk aldığımda "Çinlilerin en iyisi" diyordum. Ama şimdi "250'lik cruiserların en iyisi" diyorum. Yani 250'lik Harley diyorum, var mı itirazın?
    Böyle bir alet varken neden bir insan gider bir 250'lik Japon alır anlayamıyorum.
    Ağzına sağlık çinse çin ama iyi bir çin olması neden rahatsız ediyor bazılarını motor iyi diyo kullanıcıların hepsi bu yetmezmi!
    Birkaç ufak tefek sorun akü buji vesair olabilir ticaret anlayışı olmayan insanlar bunu anlayamaz. Bakınız firmalar yani company'ler bu parçaları bilerek tabiri doğru olursa ''danding'' koyuyor ve bunlar hesaplanıyor servisler yoluyla bu parçalar üzerinden elde edilecek kar payı çıkarılır tamam mı arkadaşım.
    Bu motorun genel aksamının iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu bilinçte olan ben bunları baz almam bir motoru eleştirirken.

Şimdi Logaritma arkadaşım sen hiç düşünübiliyomusun?
    Bu motoru yapan çinli firmanın kar amaçlı izlediği bir strateji bu.
    Peki senin alacağın japon motorunu yapan japon firma'nın kar amaçlı bir satış statejisi izlemeyeceğinimi zannediyorsun?
    Durum hiçte öyle deil işte servis bakımlarında ve alırken verdiğin dünyakadar fark ve ilerleyen dönemlerde garanti bitiminden sonra en ufak bir parça deişiminde nekadar seni sömüreceğini bilmeni isterim.
    Geçen adamın biri diyorduki çok güldüm ; Ya abi bu çinleri ölsemde almam gider ikinci el 3-5 yaşında bir japon alırım olayı bitiririm...... demiş.

Ya iyide bukadarda at gözlüğü takmamak lazım yahu bikere alacağın çin motorunda 2 yıl garanti var demi cebinden iki yıl boyunca para çıkmayacak ve eğer malının parasını sen kazanıyorsan onu üzmezsin zorlamazsın kuru yerde muhafaza edip bakımlarını yaptırıp birazda elin anahtar tutabilen birisi isen bir çok arzayı daha çıkmadan tespit edersen oda seni üzmez yani sen iyi kullanırsan uzunca bisüre binersin çin bile olsa ama ikinci el 3-5 yaşındaki birjaponun artık metal yorgunluğu ve aşınması denen bişi var buna ilaveten en iyi markada bile parça dayanıklılık süresi 5 yıl civarı hadi bakalım 5 yıllık japon elinde ve bu parçalar elinde tek tek patlamaya başladı napıcan gidip herbirine uçuk fiyatar bayılıcan...
    Geniş düşünmek bukadar zor deil be amcam
    Ticaret bu,! firmaların tüketicileri bir şekilde yontukları birbirinden farklı strratejilerdir bunlar.
    ''Management'' boşuna okumadık kaç sene!

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı yapıp sayfayı şişirmemek için direk konuya giriyorum ve Macgyver'e katılarak birkaç ekleme yapmak istiyorum arkadaşlar.
    Benim arkadaşımın 18.000 km.de Harley'i var. Yeni bakıma verdi ve ödediği toplam meblağ 870 EUR. Misal lastik değişimi için 60 EUR işçilik alıyorlar. Balatanın tanesi 70 EUR v.s.
    Gerçekten motor ne kadar kaliteli olursa olsun belli bir seneden sonra parça ihtiyacı olacaktır. kaliteli motorların parçaları da pahalı oluyor. Soruyorum RR'a 870 EUR harcasan değişmedik neresi kalır diye.
    Harley'i olan arkadaşım benim RR'ı kullandı ve gerçekten çok beğendiğini söyledi. Chopper'da Harley'in üzerine motor yok ve Harley sahibi bir kişi RR için çok beğendiğini söylüyor bence bu RR'ın gerçekten iyi bir motor olduğunun ıspatı. Burada önemli olan RR'ın ömrü ne olacak. Motor ömrü kaç km, parçaların ömrü nedir gibi konular önemliki sıfırı 4.500 YTL olan bu kalitedeki bir motorda bence bunlarda önemini yitiriyor.

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    arkadaşlar bugün motorumun ruhsatını da çıkardım plakası 34 fta 06

Bu motor bi harika bugün dolaştım kim görse başına doluşuyor
    başlıyor sorular, bende sabırla hepsine anlatıyorum " vay beee " diyorlar, Katrancı dan motoru dün kendi kamyonetleriyle getirdik çünkü ruhsat işlemleri bitmedi, bende plakasız kullanmıyayım dedim zaten daha ehliyetleride alamadık pazartesi dosyaları alacakmışısız, bu arada Serdar Katran cıya çok teşekkür ederim yardımlarından dolayı, motoru getirdik bugünde ruhsatı kendim çıkardım ve kullandım debriyaj kaçırıyordu hemen telinden kendim ayarladım şimdi makina tam bir zenit saaati, ama yazıhanede iş yapamaz oldum, motoru anlatmaktan, zaten bende ona biblo gibi bakıyorum, herkese kazasız sürüşler.

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bozkurt adlı üyeden alıntı
    Motoruma biraz değişiklik yaptım umarım beğenirsiniz.Arka koltuk ve sisi bar
    bokurt, arka koltuk ve rüzgarlığı kaça malettin. istersek bize kargo ile gönderebilirmisin

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ArkadaŞlar AkÜ Suyu TaŞan Varmi HİÇ Aranizda Acep ??
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

net ağrlık:160 kg
    azami yük kapasitesi:sürücü dahil 171kg
    Arkadaşlar bu motora 11 Kg lık yolcu nasıl bulacaz bu ne demek ben yanlışmı anladım acaba ?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    powerone, net ağırlık motosikletin net ağırlığı...

Bir hayli yanlış amlamışsın. Bu motoru kullananların hepsi 11 kg'dan hafif zaten....
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler