Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    arkadaşlar ben motorumu satıyorum. 2006 class modeli siyah renk. 4500 km civarında. motorumun tüm sorunlarnı zamanla çözdüm. ses sorunu kalmadı.eksozlar kesilde ve açıldı. çantalatını alır almaz söktüm. orjinal haliyle duruyor. vergisi sigortası tam. 4300 ytl istiorum. 24-02-2006 da tragiğe çıktı. ödeme şartları için arayınız. 0505 685 84 10
    live to ride, ride to live

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Selam sevgili arkadaşlarım...Raptorunuzun kıymetini bilin benimki class serisi ön çatal diğerinden biraz uzun ve sanıyorum beygir gücü de diğerinden biraz fazla...uzun ve boş asfalt yollarda bu harika makinanın keyfini sürüyorum diyeceğim şu ki iyi ki RR almışım gezilerde Harleyci kardeşimle peşpeşe gidiyoruz millet Harley mi? diye sorduğunda gururla hayır RR diyorum...T gidonun uzun yolda sagladığı kullanım kolaylığı ve verdiği zevki ancak kullanırsanız anlarsınız...daha ne diyeyim haa bir de uzun yolda tam tamına 100 km de 3.7 lt yakıyor...Allah isteyen tüm kardeşlerime RR versin...sevgiler sunuyorum

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı fes71 adlı üyeden alıntı
    İstanbul Regal'ci arkadaşlar bugün aranızda olmayı çok isterdim ama Cumartesi nöbetçiydim ve bu sabah 11.00 gibi eve gelip yattım.Kalktığımda saat 15.00 olmuştu.: .
    fes71, aramızda olsan sevinirdik. Bir dahaki sefere görüşelim..

Alıntı Rüzgarınoğlu adlı üyeden alıntı
    Aytek abi ve kaldera abicim bu hafta sonu organizasyonuna şimdiden başlayalım ancak toparlanırız.
    Değerli Arkadaşlar,Trader arkadaşımızın, çay bahçesindeki sohbetimizde yaptığı "Esenköy "( Yalova) önerisi oldukça güzeldi. 14 Mayıs Pazar için hava durumu tahminlerini de izleyerek bu geziyi programlayabiliriz.
    Bu konu gelişirse "Duyurular "başlığı altında katılımcı listesi de oluştururuz.
    Ne dersiniz ?
    dogma .

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    aytek abi esenköy gezi konusunu trader değil olcan söylemişti sanırım

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    arkadaşlar motorumuz ozamana kadar gelir vede teslim edilirse esenköye benide dahil edersiniz umarım.hem tanışmış oluruz.hemde orada yerimiz var sanırım daha güzel bir ortama katkımız olur.
    hepinize kazasız sürüşler diliyorum......

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    aytek abi esenköy gezi konusunu trader değil olcan söylemişti sanırım
    Olcan kardeşin Yalova merkezde evi var. Yöreyi ikisi de biliyorlarmış. İlk öneri trader'den.
    trader nerdesin kardeşim?? Kendini savunsana...(Seanstadır muhakkak )
    dogma .

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı nightwatcher adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben motorumu satıyorum. 2006 class modeli siyah renk. 4500 km civarında. motorumun tüm sorunlarnı zamanla çözdüm. ses sorunu kalmadı.eksozlar kesilde ve açıldı. çantalatını alır almaz söktüm. orjinal haliyle duruyor. vergisi sigortası tam. 4300 ytl istiorum. 24-02-2006 da tragiğe çıktı. ödeme şartları için arayınız. 0505 685 84 10
    Dostum neden satıyosun cillop gibi motoru??Bir de 4,300 bana biraz fazla geldi sıfırı 4.600 su an class serisinin
    Satılık Asya125t-Spidi mont

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    Dostum neden satıyosun cillop gibi motoru??Bir de 4,300 bana biraz fazla geldi sıfırı 4.600 su an class serisinin
    bence de biraz fazla olmuş sanki.
    alım satımıda hesaplamalı
    güzel bakan , güzel görür.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı fes71 adlı üyeden alıntı
    Eve döndüğümde sol taraftaki nikelajlı yuvarlağın göbeğindeki büyük vidanın yolda düştüğünü gördüm . Arabayla resmen geri dönüp dolaştığım yerlerde aradım.Tabii bulamadım canım sıkıldı .Aykon bi güzellik yapar artık . Uğur Abi bu arada avatarın güzel olmuş .
    sevgili arkadaşım bu cıvata gevşemesi düşmesi durumları ikitekerlerin çoğunda olur.
    olmaması için basit bir önlem var aslında haftada,on günde bir yoklayın gördüğünüz tüm cıvata ve somunları.en az beş dakıkanızı alır.yapın bunu bakın bir tane cıvata kaybediyormusunuz yollarda..
    ayrıca avatar içinde teşekkür ederim.fotoshop ta hazırladım onu.aslında daha janjanlı, kımıl kımıl olanlarda var..isteyene yaparım..ama türk ve osmanlı motifleri mesajlı olmak üzere.arkada mehter marşı çalanından..dur bakiim bende çok bayrak sancak flama resimleri var.bunları siteye koyayım.paylaşım olur..

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı
    bence de biraz fazla olmuş sanki.
    alım satımıda hesaplamalı
    bırak motorun fiatını dostum..ikinci eli piyasa yapar fenamı.....sen nerelerdesin ahanda geldik istanbula yoksun ortalarda

Alıntı dogma adlı üyeden alıntı
    Olcan kardeşin Yalova merkezde evi var. Yöreyi ikisi de biliyorlarmış. İlk öneri trader'den.
    tamam dediğinden olsun kabul...
    esenköy gezisi için diyeceğim odurki..
    siz açın bir başlık..durumum hafta sonuna doğru belli olacaktır..istanbulda olduktan sonra değil esenköye ermenistana bile giderim.hatta yalovaya sizden bir gün önce gider sizleri feribot çıkışında bile beklerim..
    isterseniz afyona gideriz..ikbalde yada diğer termal tesislerde kalırız bir gecede......şte burda olurmuyum olmazmıyım orası belli değil.ne biçim işim var benimde yaw

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı
    [I]
    sevgili uğur abi,sonunda hoşgeldin

valla haklısın bizim yakada bi organizasyon ile buluşalım artık
    bu hafta sonu yine çete buluşmaya hazırlanıyor takıl muhakkak

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bırak motorun fiatını dostum..ikinci eli piyasa yapar fenamı.....sen nerelerdesin ahanda geldik istanbula yoksun ortalarda

sevgili uğur abi,sonunda hoşgeldin

valla haklısın bizim yakada bi organizasyon ile buluşalım artık
    güzel bakan , güzel görür.

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı dogma adlı üyeden alıntı
    Abı selam

Bana her yol uyar.. Esenkoy dersenız gıdelım derım.. Ben yolu bılıyorum

Bu arada asagıdakı lınkte yazım var abı elestırılerınızı beklerım

http://www.haberturk.com/newengine.p...haber&@=226821
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    abi şu anda 4900 YTL alan olsun fiyat ayarlanır.
    live to ride, ride to live

AloneWolf07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL_RAPTOR DADYW DD250E-9
    Arkadaşlar hepinize merhaba bi konuda yardımınıza ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim daha öncedende yazdığım gibi iki haftadır RR clas siyah beklemekteyim bu gün yine Antalya bayine gittim ve bana motorun daha gümrükten çıkmadığını söylediler.Motorun gümrükten çıkıp çıkmadığına dair bi bilgisi olan arkadaşlardan haber bekliyorum

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı AloneWolf07 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar hepinize merhaba bi konuda yardımınıza ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim daha öncedende yazdığım gibi iki haftadır RR clas siyah beklemekteyim bu gün yine Antalya bayine gittim ve bana motorun daha gümrükten çıkmadığını söylediler.Motorun gümrükten çıkıp çıkmadığına dair bi bilgisi olan arkadaşlardan haber bekliyorum
    ben de bekliyorum ama siyahı yok,sanırım bayideki griyi alıcam o da hoş görünüyo
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı nightwatcher adlı üyeden alıntı
    abi şu anda 4900 YTL alan olsun fiyat ayarlanır.

Alacak olanın en az 250 YTL notere ve 55 ytl kendi yaparsa trafiğe vereceğini hatırlatmak isterim. Muameleciler 350 den açıyor kapıyı bilginize..
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    trader selam,hadi hayırlı uğurlu olsun okudum yazını,ekonomi mezunu olmakla beraber borsaya sadece tribünden ve yarım yamalak bilgisi olanlarla konuşarak seyirci kaldım,kafanı şişirmezsem bir dahaki buluşmamızda seni kafakola alacağım(pazar günü senin solunda en sonda oturan,yakışıklı,atletik,çevik ve de tetik arkadaşım ben )

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı
    trader selam,hadi hayırlı uğurlu olsun okudum yazını,ekonomi mezunu olmakla beraber borsaya sadece tribünden ve yarım yamalak bilgisi olanlarla konuşarak seyirci kaldım,kafanı şişirmezsem bir dahaki buluşmamızda seni kafakola alacağım(pazar günü senin solunda en sonda oturan,yakışıklı,atletik,çevik ve de tetik arkadaşım ben )
    Aman abı estgfurullah.. aytek abımız varken bıze laf dusmez. zurnanın son delıgıyız bız.. elımden ne gelırse emrındedır hocam

selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı
    pazar günü senin solunda en sonda oturan,yakışıklı,atletik,çevik ve de tetik arkadaşım ben
    Pazar günü benim de sol tarafımda, hemen yanımda bu özelliklere sahip biri oturuyordu...
    Sevgilerle...
    Uğramadıysanız Duyurular bölümündeki topiğe fotoğrafları ekledim.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(

RR deki paslanma sorunu...

Arkadaşlar, malumunuz RR mi geçtiğimiz cumartesi yıkadım. Çatalındaki pas delikleri var (sanki iğne ile delik delik olmuş gibi leke diil yenii) ve ön çataldaki farın altında yazı olan plastik parçanın nikelajı dökülmüş. Sizce bu normal mi ve değil diyorsanız garantiye girer mi? Elimde belge ve garanti kağıdı olmadığından inceleyip fikir sahibi olamadım. Bilenler bilgi verirse sevinirim.

Not1: Ayrıca başka vida ve birleşme yerlerinde örneğin Peglerin altında, koruma demirlerinin montajına yakın yerlerde de paslanma gördüm. Bu kadar yeni bi makiede garip geldi yaa..

Not2: Malumunuz doğru dürüst kullanamıyorum bana yakın bir yerde b buluşmamı ayarlasamda bu taraftamı tanışsak RRci dostlar ne dersiniz? ÇAmlıcadayım, Emniyet mahallesi denen yer. Sıcak bakarsanız olaya yer araştırmasına geçeyim. Ya sabah erkenden giderim yada ite ite getirirm.. Hırs yaptımda
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Mr.Wish, ben de Çamlıca'dayım ve pazar günü buradan gittim Bostancı'daki buluşmaya, keşke sen de gelseydin. Bunun dışında ikimizin de uygun olduğu zamanlar ayarlayabilirsek, buralarda beraber geziler,buluşmalar düzenlemek iyi olabilir.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler