Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip motorlar bana göre gezi ve biraz da karsısına gecip seyrederek zevk alma motorlarıdır bunları silip temizlerken kromlarını parlatırken aldıgınız keyfi diğer motorlar vermez kanısındayım sizleri bilmem ama ben bu tip motorlardan büyük keyif alıyorum eger sadece makina ve güç isteseydim baska sınıf bi motor alırdım bilmem anlatabiliyor muyum sevgili arkadaslarım.Vibrasyona gelince,tabiki var ancak rahatsız etmiyor kücük viteste sıkıstırdıgında'hop abi benim gücüm bu kadar daha fazla zorlama 'diyor haklı olarak.Sonuc olarak kullanırkende temizlerkende karsısına gecip cayımı içerek seyrederken de büyük keyif alıyorum benimle aynı fikirde olan arkadaslara öneririm.Tskklr.
    sonuna kadar katılıyorum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Alıntı faZus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar... Sormak istediğim bir soru var. Yedek parça konusu nasıl? Sanırsam şuanda distribütörü olmayan bir motorsiklet markası. Yanılıyorsam lütfen düzeltin. Yedek parça bulmak zor mu?
    Yanılıyorsun , yedek parça getiren bir firma var.
    Adresi de budur.

http://www.emreltd.net/

Merhaba

Arkadaşlar merhaba bu benim ilk mesjım cevap verirseniz sevinirim. Bulunduğum ilçede bir Regal raptor 125 dd satılıyor.2008 model düşük kmli bir cihaz. Bende ciddi ciddi almayı düşünüyorum. Forumlardan yaptığım incelemelere göre 250 cc lik modeli daha çok tercih ediliyor. Ancak benim için motor hacmi çok önemli değil. Çünki benim yaşadığım ilçe yaklaşık 6 km yarıçapında inişi çıkışı olan bir yer. Hız yapmak gibi bir isteğim yok. Ben evdeki aracıma alternatif olarak(zaman zaman arabayı bulamıyorum eşim kullanıyor) ulaşım sorunumu çözecek keyifli ve şık görünümlü bir araç olarak görüyorum motoru. Havalar düzelince işe gidip gelmek amaçlıda kullanmayı düşünüyorum. Bu motoru tavsiye eder misiniz. İnişli çıkışlı bir alanda bu motor beni çok üzer mi? Bakımlarını düzenli yaparsam sorunsuz binebilir miyim Ve en önemlisi yeni başlayan biri için uygun bir motor mudur? Tavsiyelerini benim için önemli. Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı tamayaytam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bu benim ilk mesjım cevap verirseniz sevinirim. Bulunduğum ilçede bir Regal raptor 125 dd satılıyor.2008 model düşük kmli bir cihaz. Bende ciddi ciddi almayı düşünüyorum. Forumlardan yaptığım incelemelere göre 250 cc lik modeli daha çok tercih ediliyor. Ancak benim için motor hacmi çok önemli değil. Çünki benim yaşadığım ilçe yaklaşık 6 km yarıçapında inişi çıkışı olan bir yer. Hız yapmak gibi bir isteğim yok. Ben evdeki aracıma alternatif olarak(zaman zaman arabayı bulamıyorum eşim kullanıyor) ulaşım sorunumu çözecek keyifli ve şık görünümlü bir araç olarak görüyorum motoru. Havalar düzelince işe gidip gelmek amaçlıda kullanmayı düşünüyorum. Bu motoru tavsiye eder misiniz. İnişli çıkışlı bir alanda bu motor beni çok üzer mi? Bakımlarını düzenli yaparsam sorunsuz binebilir miyim Ve en önemlisi yeni başlayan biri için uygun bir motor mudur? Tavsiyelerini benim için önemli. Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.
    hiç merak etme kardeşim bütün sorularının cevabını verebilicek bi motordur sağlam bakarsan seni hiç üzmez çinli kardeşlerinin içinde eniyisidir

Teşekkürler

Evet şuana kadar çevremde de sorduğum kadarıyla motorla alakalı yorumlar (fiyat çerçevesinde tabii) hep olumlu yönde. Mutlaka her zaman daha iyisi mevcut ama benim için en uygun başlangıç motoru olduğu konusunda fikrim netleşti sanırım.

faZus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Batis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanılıyorsun , yedek parça getiren bir firma var.
    Adresi de budur.

http://www.emreltd.net/
    Ben web sitelerinde regalle alakalı yedek parça olarak birşey bulamadım. Peki bu firma distribütör mü yoksa kendi girişimleri ile parça getiren bir firmamı?

Evet bende artık bir regalci olarak aranıza katıldım arkadaşlar. Araç 2008 model dd125e modeli. Henuz 2300 km de. Benim ihtiyaçlarımı karşılayacağına inandığım için su soğutmalı olan modele yönelmedim. Yeni başlayan biri olduğumu belirtmiştim. Umarım motorum bana ben ona iyi bakar gül gibi geçiniriz.

mrblar öncelikle tüm arkadaşlara...ben de inşallah bugünlerde bir motosiklet alıcam Allah kısmet ederse...bayadır araştırıyorum 2.el bi chopper fiyatı uygun olanlardan ve mümkün mertebe beni idare edicek siz arkadaşlardan ricam 2 motor arasında çok kararsız kaldım...regal raptor dd125E ve keeway superlight 150 arasında çok kararsız kaldım...derken 3.olarak ta zealsun150 çıktı başıma onu da tavsiye edenler war.3ünün de kullanım kmleri ve fiyatları yakın 2 milyar civarı...sizin tavsiyelerinize çok ihtiyacım var arkadaşlar...yardımcı olursanız sevinirim....selamlar

Motosikleti
    Bizim bu makinaların yağ tapası nerededir?Yağ değiştireceğim, bir saattir mal mal motorun altına bakıyorum!Yok mu bilen?

Motosikleti
    DADYDD250E-9

16/03/2009-çin Malı Lastik.

Alıntı ysiganik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiği değiştirmemin sebebi tamamen güvenlik açısından sonuç olarak çin malları motorların lastikleri çok kaliteli değil yoltutuşu problemli.bunun için gittim 100 ytl verdim lastiği metzeler marka ile değiştiridim şimdi çok memnunum.eksozlar açıktan kastım eksozların içindeki susuturucuları tamamen aldırdım.bu işlem osijen kaynağı ile susturucuların kesilip çıkarılması şeklinde oluyor.ses mükemmel.

SAYIN ARKADAŞIM,
    BENİMDE DADY DD250E-9 ÇİN MALI 250'LİK MOTORSİKLETİM VAR ;İKİ YIL ÖNCESİ ALMIŞTIM;TEKERLEKLERİ HALA SAĞLAM OLARAK DURUYOR,MEMNUNUM,HİÇ DAHA PATLAMADI,YENİ GİBİ DURMAKTA,HİÇBİR ŞİKAYETİM YOK ,SİZ NİYE LASTİKLERİNİZİ DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDINIZ MERAK EDİYOR CEVABINIZI BEKLİYORUM.

Motosikleti
    Artık Yok...
    vay vay eski motorum kısa süreli de olsa bir ara regal sahibi olmuşdum arkadaşların dediği gibi güzel görünlü gezi amaçlı birazda nazlı bir motor bana gelmemişdi uğraşamamışdım satttım.

Motosikleti
    DADYDD250E-9

Aynen Klatılıyorum-17.03.2009-salı-balıkesir

Alıntı fes71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BLUEDREAMS kardeş, Regal'imi almadan önce ben de bu modeli görmüştüm.İlk başta envai çeşit aksesuar insanın dikkatini çekiyor ama üzerine oturup alıcı gözüyle her ikisini de incelersen aradaki farkı daha net görürsün.Bu modelin akibeti meçhul. Motoru nasıl?Nikelaj kısımları ne alemde?Somun ve Cıvataları krom mu?İki gün sonra paslanırsa parana yazık olur.Astarı yüzünden pahalıya gelir.Tabii son kararı verecek olan sensin.Benimki sadece tavsiye.Ayrıca amacım başka markaları da yermek değil.Bunlar benim sorduğum ve bayisinden de tatmin edici cevaplar alamadığım sorular.(Cevabı sadece Regal'i yermekten ibaretti .Bu da o modeli almam için yeterli bir cevap oldu .)

SAYIN BLUEDREAMS KARDEŞ
    BENDE , FES 71'İN YUKARIDA BELİRTİĞİ DÜŞÜNCELERE AYNEN KATILIYORUM,BAŞTAN SONA HEPSİ DOĞRA,ARKADAŞIM,BU ALINTIYI VE ZEKİ BAYRAKTARINDA AYNI YÖNDEKİ FİKİRLERİNE ÖNEM VERİRSEN PİŞMAN OLMAZSIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM,HAYIRLI KARAR VERMENİZİ BEKLİYORUZ.

Motosikleti
    Syder gelmiş sonunda arkadaşlar!dd 350 Spyder. 6900 lira diyorlar , bütün planlarımı değiştirir!

Nereden buluruz DD 350 Spyder'ı? Satan bir yer biliyor musunuz?

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    nakit mi isteniyor? kampanyası vs var mı acaba ?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, aranızda Spyder kullanan varmı?

Fuarda çok hoşumuza gitti tasarımı ama birde performansı önemli tabii.
    350cc'lik pek motor yok piyasada malumunuz.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hayırlı olsun kazasız belasız;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spyder emreltd getirmiş.6900 çin malına verilir mi tartışılır ama biz baya bi etkilendik.
    Benim altımda bile büyük kaldı alet.5500 lerde olsaymış süper olurmuş ama bilmiyorum 6900 le satabilirler mi
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    motorun görüntüsü harika bence ama sanki keyif için temizleyib seyretmeye alınabilecek motor gibi tam custom bence

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    sizin için fuarda 350 cc yi görüntüledim
    bence şık olmuş ama depo ile motor arası çok boş kalmış

motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    regal bu şaseye bide v motor bindirecekti harika olurdu bence
    hem boşlık falanada kalmazdı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler