Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr125ti, ninja250r oldu
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel yerleri görmüşsünüz, saydığın sırayla gidersen çok uzuyor yol heralde karışık yazdın. bir de yollar ne durumda bizim ninjalar ile o tarafa gezi yapsak hem kendimizi hem motoru hırpalar mıyız?

http://maps.google.com/maps?f=d&sour...5,4.938354&z=8

hocam haklısın, yazdığım rota doğru ama yanlış yazdığım kısımları düzelttim.
    giderken değil ama dönüş rotasında oldukça sıkıntılı yollar vardı;

safranbolu'dan bartına doğru giden yolda çalışma vardı. birkaç km'si büyük sıkıntıydı.
    aynı şekilde devrek-gerede arasında da yol yapım var. oldukça çukurlu ve sıkıntılı bir yol vardı.
    hatta bir ara çukura girdim, gidon tamamen ters döndü havada motor birkaç kere sekti, nasıl toparladım bilmiyorum. yol boyunca yaşadığımız tek sıkıntı buydu.

"pazar sabahı tem'e çıkıldı, otobanda adapazarından ayrıldık
    karadenize çıktık; karasu-akçakoca-ereğliye kadar gittik oradan devrek ve karabük-safranboluya geçtik. -ereğlide bir plajda yüzdük, serinledik-

devrek karabük arası yol da çok hoşumuza gitti. tünellerle dolu ve doğa harika.
    maçı izledik, 3 puanı kaptık.

safranboluda geceyi geçirdik. ertesi gün safranboluyu dolaştıktan sonra bartın-amasraya gittik.
    karabük bartın arası doğa açısından çok hoşumuza gitti. amasra ise oldukça güzeldi.

amasradan devrek'e ve gerede'ye gittik ve otobana çıktık. bolu tünelinden de daha önce geçmemiştim, tünelde gazlamak da keyifliydi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keşke olsa
    Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyahı da cok guzelmiş..
    siyahı da güzel kırmızısı da yeşili de güzel pembeye boyasan o bile güzel olur ahh ahh

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    selam herkese yaşım 16 babam bana biraz para verdi telefonumu satıp ekleyip ninja almayı düşünüyorum.

şu an 4000 liram var, internette birkaç motor buldum. 98 model 85 binde 4500 e veriyor. sizce bu motor alınır mı?

bir de bunun yakıt tüketimi basınca çok artıyor mu? servisi kaç para tutuyor bunun?

boyum 1.60, kilom 98 önerir misiniz bu motoru? bütün arkadaşlarımda reyzing motorlar var çok istiyorum almak.

lütfen yardım edin.

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    selam herkese yaşım 16 babam bana biraz para verdi telefonumu satıp ekleyip ninja almayı düşünüyorum.

şu an 4000 liram var, internette birkaç motor buldum. 98 model 85 binde 4500 e veriyor. sizce bu motor alınır mı?

bir de bunun yakıt tüketimi basınca çok artıyor mu? servisi kaç para tutuyor bunun?

boyum 1.60, kilom 98 önerir misiniz bu motoru? bütün arkadaşlarımda reyzing motorlar var çok istiyorum almak.

lütfen yardım edin.
    belki kızacaksın ama sana acizane tavsiyem 18 yaşını beklemen
    hiçbir motor cep telefonu satılarak alınacak bir şey değildir
    şimdi yazdıkların kadarını düşünüyorum benim 16 yaşında çocuğum olsa cebinde 4bin lirası olsa ve motor 4500tl olsa çocuğuma tamam oğlum gidelim motoru alalım der miyim? kesinlike demem
    çünkü;
    bir kere ehliyetin yok(bu çok çok önemli bir eksiklik)
    ikincisi hadi 2.el motoru aldın diyelim sport bir motora göre korumalar almicak mısın?(kaskından tut montuna eldivenine dizliğine vs vs kadar)
    ayrıca plaka ruhsat sigorta masrafların olacak
    ayrıca bakım masrafların olacak
    vergi masrafın olacak
    daha önce motor kullandın mı bilmiyorum ama kullanmadığını hesap ederek söylüyorum en ufak bir kazanda çıkacak masrafları da düşün
    yani bu işin maddi yönü kaldırabilecek misin
    kilo yaş boy çok çok önemli değil, motoru almadan önce gör, üstüne bin hatta motorunu çalıştır
    ama ilk başta dediğim gibi kesinlikle motor alma
    motor almaman motorla ilgilenmeyeceğin anlamına gelmiyorum
    29 yaşındayım, motoru sevmeme rağmen bu yaşlarda motora binmeye başladım, yani motora ilgin sürsün ancak motora alıp binme
    ister kawasaki olsun ister başka marka
    bu yaşta motora binme
    motora binme..

--------

ek:ilk mesajımı dikkate almayıp

önceki mesajlarına bakınca zaten motor kullandığını görüyorum
    ilginç bir mesaj olmuş bu mesajın

Motosikleti
    cbr125ti, ninja250r oldu
    arkadaşlar zmoto'ya FI ışığı sorunu için gittim. usta biraz uğraştı, sıkıntı bozulan bir sigortadan kaynaklanıyormuş. onu değiştirince problem ortadan kalktı.
    bu arada motor tamamen açıldı, naked hale geldi. fotoğraf makinesi olmadığı için çekemedim. güzel bir paylaşım olacaktı
    inşallah motorun elektrik aksamında bir sıkıntı yoktur ve bu olay tekrarlanmaz.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    Alıntı ermandem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zmoto'ya FI ışığı sorunu için gittim. usta biraz uğraştı, sıkıntı bozulan bir sigortadan kaynaklanıyormuş. onu değiştirince problem ortadan kalktı.
    bu arada motor tamamen açıldı, naked hale geldi. fotoğraf makinesi olmadığı için çekemedim. güzel bir paylaşım olacaktı
    geçmiş olsun, inşallah bir daha sorun olmaz.

ben de naked halini gördüm çok çirkin duruyor

bu sabah motoru ilk defa sağlam bir düşürdüm, servisi kaçırdım dedim atla motora gidelim, heyecanla giyindim ısıttım motoru bindim gaza bir asıldım nerde olduğumu şaşırdım, disk kilidini unutmuşum.

bir parça düştü nerden olduğunu bilmiyorum, bilen varsa söylerse sevinirim. resimler altta.

ayrıca burda sıkıntısı yaşanan parçalar için biraz pahalı olmakla beraber 4 günde türkiye teslim varmış. http://www.kawasakipartshouse.net

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    her gün yeni bir macera diyerek yeni bir olay daha başıma gelmiş gibi konuya gireyim

az önce gönderdiğim parça benim kopan egsozun eski parçası imiş. bunca zamandır en az 500 km yol yaptım, motor o kadar yıkandı falan nasıl oluyor o parça bir yerde takılı halde duruyormuş anlamadım gitti.

olan benim 40 tl ye oldu yine.

egsozu kopan olursa satarım parçayı

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar sahibinden.com'da ninja 250r var satılık kütahya/simav'da almayı düşünenLer baksın motor 2009 model 3850'kmde 6.900'Tl fiyatı ama eksoz ve grenajLarda çizikler varmış bence değerlendirilmesi gereken bir fırsat belli olmuyor bile çizikler fotolarda.

aliertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr movistar
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sahibinden.com'da ninja 250r var satılık kütahya/simav'da almayı düşünenLer baksın motor 2009 model 3850'kmde 6.900'Tl fiyatı ama eksoz ve grenajLarda çizikler varmış bence değerlendirilmesi gereken bir fırsat belli olmuyor bile çizikler fotolarda.
    ben neden göremiyom ya satıldımı yoksaa

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ermandem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun dıkkat ettım motorda hep sigortadan cıkan sorularla karsılasıyo bu kadar basit bişey uzun yolda yolda bırakabılır yedek sigortamı tasımak gerekıyo sigorta kısmı nerde motorda???ABANT GEZİSİ İÇİN HAZIIRMISIN?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 ----------

her gün yeni bir macera diyerek yeni bir olay daha başıma gelmiş gibi konuya gireyim

az önce gönderdiğim parça benim kopan egsozun eski parçası imiş. bunca zamandır en az 500 km yol yaptım, motor o kadar yıkandı falan nasıl oluyor o parça bir yerde takılı halde duruyormuş anlamadım gitti.

olan benim 40 tl ye oldu yine.

egsozu kopan olursa satarım parçayı
    GECMİŞ OLSUN MERT İSTERSEN PARCAYI ESKI SAHİBİNE UYGUN FİATA VER !!!ABANT GEZİSİNE HAZIRMISIN???

Motosikleti
    cbr125ti, ninja250r oldu
    motosikletlerde akü ve sigorta kısımı selenin hemen altındadır.
    burayı açmak pek de zor değil, ayrıca kolay kolay yolda bırakmayacak bir mevzu.

ben abant gezisine hazırım ama yarınki çay partisine katılamıyacağım.
    bayramın ikinci günü direk gezi ile tanışmış oluruz.

batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    schmarık sanırım profil resmin benm aletin fotosu

mertyasartav ben 15 yaşımda kymco ck 125 ile başladım motorsiklet kullanmaya 16 yaşımda istemedende olsa arkadaşımın seyir halindeyken benim direksiyonuma çarpmasıyla 110 km hızla korumasız kaza yaptım. 45 gün klolum alçıda durdu, en az 3 ay parmaklarım hiç çalışmadı... aradan 3 yıl geçti yaş 19 oldu. Hiç bitmeyen motosiklet aşkı yeniden iyice alevlendi. Ailemi zar zor ikna ettim. Hyosung alacam derken sahibindende ninjaya rastladım anında fikir değişikliğiyle şimdiki motorumu aldım. Artık çok kısa bi yere gitmedikten sonra kaskımı ve montumu sürekli giyiyorum. Şimdi ER-6n yada 636 istiyorum ama bakalım. Ehliyet konusu bizim buralarda çok sıkıntı eğer bide biraz hareketli kullanıyorsan.. A2 şart kafan rahat olması için.
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Selamunaleyküm ninjacı dostlarım

Ninjalarınızı hazırlayın. Eşyalarınızı toplayın. Uzun bir yolculuğa çıkıyoruz Bu seferki rotamız Bolu Abant...Bolu Abantta güzel iki gün geçirip, şehrin atmosferinden kurtulup kendimizi doğaya atmak istiyoruz.Bütün herkes davetlidir... Gelmek isteyen ninjası olsun, olmasın herkesi bekleriz

Gidiş 10 Eylül Cuma Saat 07:00 Dönüş 11 Eylül Cumartesi Saat 21:00...

Ninja ZX250R

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm ninjacı dostlarım

Ninjalarınızı hazırlayın. Eşyalarınızı toplayın. Uzun bir yolculuğa çıkıyoruz Bu seferki rotamız Bolu Abant...Bolu Abantta güzel iki gün geçirip, şehrin atmosferinden kurtulup kendimizi doğaya atmak istiyoruz.Bütün herkes davetlidir... Gelmek isteyen ninjası olsun, olmasın herkesi bekleriz

Gidiş 10 Eylül Cuma Saat 07:00 Dönüş 11 Eylül Cumartesi Saat 21:00...

Ninja ZX250R
    kardeslerım bulusma noktalırı burdan bıldırıcektır katılanlara şimdiden tesekurler

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    S.a. arkadaşlar... Yukarıda yazılan Abant gezisinde, bayram nedeni ile bütün yerler dolu olduğundan, ve en az 2-3 gecelik paketler olduğundan kendimize uygun bir yer bulamadık. Geziyi tabiki iptal etmiyoruz. Sadece günü birlik gidip gelicez. Gelmek isteyenleri bekleriz.

İstanbul - Abant gezisi 10 Eylül Cumartesi Saat 07:00 Dönüş Akşam 21:00... Buluşma yeri daha sonra bildirilecektir.

Ninja ZX250R

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a. arkadaşlar... Yukarıda yazılan Abant gezisinde, bayram nedeni ile bütün yerler dolu olduğundan, ve en az 2-3 gecelik paketler olduğundan kendimize uygun bir yer bulamadık. Geziyi tabiki iptal etmiyoruz. Sadece günü birlik gidip gelicez. Gelmek isteyenleri bekleriz.

İstanbul - Abant gezisi 10 Eylül Cumartesi Saat 07:00 Dönüş Akşam 21:00... Buluşma yeri daha sonra bildirilecektir.

Ninja ZX250R
    süperr olmuş

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    arkadaşlar 12 eylül'de günübirlik bir gezi yapmayı planlıyoruz. belki birleştirilebilir diye düşündüm, ilgilenirseniz altta link yer alıyor:

http://www.motosiklet.net/forum/etki...-istanbul.html

bu arada cumartesi sabahı 8 gibiydi heralde kartal sahil yolunda yeşil bir ninja gördüm (bende arabadaydım o arada), dragos - maltepe sapağından içeri girdi forumdan mı diye merak ettim.

daha önce yakından ninja görme şansım olmamıştı güzelmiş
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    selam arkadaşlar
    tertemiz ninjamı bayrama kadar 7000 tl ye vericem. Düşünen varsa bu fırsatı kaçırmasın... motorun kesinlikle hiçbişeyi yoktur istenilen ustaya, servise gösterilebilir. Zaten motoru anlatmaya gerek yok extrası da çok.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    Alıntı batuhan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    tertemiz ninjamı bayrama kadar 7000 tl ye vericem. Düşünen varsa bu fırsatı kaçırmasın... motorun kesinlikle hiçbişeyi yoktur istenilen ustaya, servise gösterilebilir. Zaten motoru anlatmaya gerek yok extrası da çok.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay
    ben vaz gectım..ayrılamıycam sanırım seneye bu konuyu yenıden dusunıcemn
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben vaz gectım..ayrılamıycam sanırım seneye bu konuyu yenıden dusunıcemn
    merhaba Şule abla.. Kış geldi taksi alma niyetim var bitane buldum kafama göre bayrama kadar satlık ihtiyaçtanmış... O satılmadan alan arkadaş çıkarsa 7000 e vercem yoksa dursun zaten habire harcıyorum yan siyah kapakları ve zincir korumayı karbon kaplatcam. Aslında motorumu da çok seviyorum Bakalım hayırlısı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler