Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

RKS Rk 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A1 ehliyeti ile ilgili akfa karıştırıcı bilgiler avr önemli olan cc mi yoksa kw mi ? Bu model A1'e uygun mu ? Yada Titanic 150-R uygun mu?
    RK 125 modelini A1 ehliyeti ile kullanabilirsin daha doğrusu hacmi 125 cc'ye kadar olanlar motorları A1 ile kullanabilirsin. 126 cc ve üstü olunca A2 gereklidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kampanya görselinde stoklarla sınırlı yazıyordu. Kampanya bitti mi yoksa devam ediyor mu bilgisi olan var mı?

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampanya görselinde stoklarla sınırlı yazıyordu. Kampanya bitti mi yoksa devam ediyor mu bilgisi olan var mı?
    Bayilerden bilgi alman gerekiyor dostum bayi stoklarında var ise hala kampanya devam ediyordur.

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilerden bilgi alman gerekiyor dostum bayi stoklarında var ise hala kampanya devam ediyordur.
    Ellerindeki bütün stokları tüketene kadar bu indirim devam edecektir. 2017 modeleri bitirip 2018 üretimlerine başlayacaklardır.

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerindeki bütün stokları tüketene kadar bu indirim devam edecektir. 2017 modeleri bitirip 2018 üretimlerine başlayacaklardır.
    Modelin kullanıcıları burada ise bir kaç sorum olacak ? Titanic modelinin kullanıcılarından söz etmiyorum

ozgur_ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buyur müdür

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modelin kullanıcıları burada ise bir kaç sorum olacak ? Titanic modelinin kullanıcılarından söz etmiyorum
    buyur müdür

Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buyur müdür

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

buyur müdür
    Dostum titreşim durumu nedir ben sorayım yakalamışken 150-r almayı hesap ediyoruz da

ozgur_ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum titreşim durumu nedir ben sorayım yakalamışken 150-r almayı hesap ediyoruz da
    titreşim var, ama motor açıldıktan sonra titreşimi hissetmiyorsun 10.000 km oldu motorun titreşimini hissetmiyorum pek. Titreşimden dolayı bazen cıvata düşürüyor motor, ara sıra sıkmak lazım. 2017 Rks modellerinden kimse memnun değil. Zaten ses sistemi vs takıyorlar artık motorlar maymuna döndü iyice. 2016lar iyi yeniler kötü, titanic serisi (150-r yeni adıyla) onlarda da 2017'ler rezaletmiş. Alanlar pişman.

Bu motora gelirsek, hem arkadaşların bilgi edinmesi açısından 10.000 km raporum:

*500,2000,4000,6000,8000 bakımı yapıldı
    *Egzoz içindeki peteklerden parça kırıldı. Egzoz kesilerek parça alındı masraf 50 TL
    *Egzoz vidası gevşedi, düştü.
    *Egzoz koruma demirinin 2 vidasından biri düştü
    *Ön lambalardan üstteki ufak olan yanmıyor, ne zaman patladı belirsiz
    *Zincirin üzerindeki plastik koruma sabitlenen cıvatalı yerden kırıldı (tel ile tutturdum şimdilik)
    Şimdilik masraflar bunlar, genellikle titreşim sebep oluyor, o yüzden sürekli cıvataları kontrol etmek lazım
    Uzun yol maksimum 150 km (molasız)
    Yakıt: son gaz ortalama 2.8 - 3 litre arası (Shell)
    Yer: Antalya
    Motor: 2016 Rk 125
    gonyalıı bunu beğendi.

Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim var, ama motor açıldıktan sonra titreşimi hissetmiyorsun 10.000 km oldu motorun titreşimini hissetmiyorum pek. Titreşimden dolayı bazen cıvata düşürüyor motor, ara sıra sıkmak lazım. 2017 Rks modellerinden kimse memnun değil. Zaten ses sistemi vs takıyorlar artık motorlar maymuna döndü iyice. 2016lar iyi yeniler kötü, titanic serisi (150-r yeni adıyla) onlarda da 2017'ler rezaletmiş. Alanlar pişman.

Bu motora gelirsek, hem arkadaşların bilgi edinmesi açısından 10.000 km raporum:

*500,2000,4000,6000,8000 bakımı yapıldı
    *Egzoz içindeki peteklerden parça kırıldı. Egzoz kesilerek parça alındı masraf 50 TL
    *Egzoz vidası gevşedi, düştü.
    *Egzoz koruma demirinin 2 vidasından biri düştü
    *Ön lambalardan üstteki ufak olan yanmıyor, ne zaman patladı belirsiz
    *Zincirin üzerindeki plastik koruma sabitlenen cıvatalı yerden kırıldı (tel ile tutturdum şimdilik)
    Şimdilik masraflar bunlar, genellikle titreşim sebep oluyor, o yüzden sürekli cıvataları kontrol etmek lazım
    Uzun yol maksimum 150 km (molasız)
    Yakıt: son gaz ortalama 2.8 - 3 litre arası (Shell)
    Yer: Antalya
    Motor: 2016 Rk 125
    Saydıklarında motosikletin hiç iyi yönü yok gibi Tekerin düz bassın. Fiyatına göre titreşim olması normal rks ile benelli aynı fabrikalarda üretiliyor fiyatına göre bizlere hitap ediyorlar işte.Paranın gözü kör olsun.

Titreşim illaki olacaktır hatta bu sınıftaki hatta fiyattaki tüm motosikletlerde titreşim sorunu vardır da titreşim seviyesi ne kadar rahatsız ediyor 2 saatlik bir yolculuk yapılabilir mi?

KARDEŞLERİM ALMAYIN ALDIRMAYIN LANET BİR MAKİNA TİTRŞİM COK FAZLA GÜC TORK YOK RESMEN
    KONFOR SIFIR KALİTE BERBAT KULAKTAN DOLMA BOŞ LAFLARA BAKMAYIN RKS RK 150
    SIFIRI OLMUŞ 4500 FELAN GİDİN KUBA CR1 ALIN

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Rks rk 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞLERİM ALMAYIN ALDIRMAYIN LANET BİR MAKİNA TİTRŞİM COK FAZLA GÜC TORK YOK RESMEN
    İkisi de aynı fabrikada üretiliyor ve RKS biraz daha kaliteli parça kullanıyor diye biliyoruz. Motosiklet hakkında olan görüşlerini detaylı anlatırsan bizler için yol göstermiş olursun. ALMAYIN demekle olmaz biride çıkıp ALIN diyor anlatın bi niye diye bizde anlayalım.
    pandion ve gonyalıı bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Rks rk 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin beynini bulandırmayalım arkadaşlar ortada emek verilmiş bir ürün var neticede bu ürünün sahibi siz de olabilirdiniz uğraşmış olduğunuz bir ürüne böyle bir yaklaşım tarzıyla yapılmış bir yorumu görseniz üzülürsünüz şahsen ben ticaretle uğraşmış biri olarak konuşuyorum bu ürünün noksan taraflarını gördüysen bunu daha açıklayıcı bir dille söylersen daha uygun olacağını düşünüyorum.
    pandion ve gonyalıı bunu beğendiler.

Yorumlar da genellikle motorun titremesinden sürekli bahsedilmiş ben 125 lik motor araştırıyorum da bu motorda ki titreşim ne düzeyde rahatsız ediyormu kullanıcıya sıkıntı yaratırmı tecrübeli arkadaşlar yorumunuzu bekliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı igorr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlar da genellikle motorun titremesinden sürekli bahsedilmiş ben 125 lik motor araştırıyorum da bu motorda ki titreşim ne düzeyde rahatsız ediyormu kullanıcıya sıkıntı yaratırmı tecrübeli arkadaşlar yorumunuzu bekliyorum.
    Bu şekildeki modellerde olmasada titreşim olur fakat kullanmadğım için ne düzeyde olduğunu bilmiyorum.Aslın da çok kullanıcı görüyorum ortalıkta fakat düzgün yorum yapan olmamış.

Bu motorda yedek depo mevcut mu ?

Alıntı pandion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorda yedek depo mevcut mu ?
    Evet yedek deposu var benzin deposunun hemen altında.

Tam bir muaamma kullanıları varmış motosikletin Biri titreşim motoru parçalıyor diyor diğeri titreşim rahatsız etmiyor diyor. Tek silindir bir motor titreşim illaki olacaktır ama ne düzeyde olduğu önemli titreşim far kırdı diyeni gördüm ben çok saçma geliyor lütfen birisi adam akıllı bir bilgi aktarsın.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Mtosikletin kullanıcısı olana arkadaşlar 1 yıl gibi bir süredir kullanıyorsunuz Enejksiyon konusunda RKS başarılı mı? Gittiğiniz servis neresi ve ne kadar bilgiliydi önümüzdeki yıllarda becerebilecekler mi?

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisi de aynı fabrikada üretiliyor ve RKS biraz daha kaliteli parça kullanıyor diye biliyoruz. Motosiklet hakkında olan görüşlerini detaylı anlatırsan bizler için yol göstermiş olursun. ALMAYIN demekle olmaz biride çıkıp ALIN diyor anlatın bi niye diye bizde anlayalım.
    İkiside aynı fabrikada üretiliyor olabilir kuba cr1 motoru hindistan üretimli üsten egzantirikli oldugundan titreşim az rks ise dıştan görünüşü iyi denilenebir ancak eksilerini yazıyorum
    1- titreşim aşırı fazla ve devamlı vvida düşmesi ampul dökülmesi arka stop lambadında sallantı egsoz bogaz vidası gevşemesi
    2- akü ve hava filtresini kapartan plastik yanaklar ise cok kolay kırılıyor cıkarıp takarken
    3- motoraiklet 100 km hızı geçmiyor (o hızdan sonra ayaklarını ve ellerini hissetmiyorsun)
    4- yakıtı karma 4 litre ( iyi denilecek tek yanı)
    5- koltuk tam oturmuyor kalktıgında havada kalıyor ve ses yapıyor
    6- kadran iyi ancak titreşimden dolayı bozuluyor ve hızı tam yansıtamıyor
    ( nedeni 4 viteslede 100 cıkıyor 5. Vitestede 100 geçmiyor )
    7- süspansiyon yayları sallanıyor giderken ses yapıyor
    8- lastik ebatı cg ile aynı cok dar ve berbat kalitede ( cordial marka)
    9- kesici yok
    10- BENİM GÖRÜŞLERİMDİR BUNLAR BEN ALMAMANIZ TARAFTARIYIM PARANIZI YAZIK ETMEYİN HEPİMİZ O PARALARI KAZANA KADAR NELER CEKİYORUZ. ( umarım yardımcı olabilmişimdir tekerinize taş değmesin)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler