Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

RKS Rk 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RK 200 geldi sonra geri gitti bence gelecek olan model 150'dir tıtanıc ile arasında az biraz fiyat farkı olur hade hayırlısı diyelim.
    Bence de o şekilde yaparlar 200'lük için erken bu modelin 150'si gelebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    tıtanıc ile rk modeli birbirinden farklı modeller tıtanıcte cc yükseltme moduna giderler mi bilmem ama rk 125 modelinde illaki bi yükseltme olur. Modelden epeyi bir satış yaptılar.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Rk serisi ilk başta farklı kuba'nın çıta serisine uygun şekilde üretildi şimdi bambaşka bir model artı ve eksilerini nasıl bilgi verebilir misiniz ?

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rk serisi ilk başta farklı kuba'nın çıta serisine uygun şekilde üretildi şimdi bambaşka bir model artı ve eksilerini nasıl bilgi verebilir misiniz ?
    Dediğin gibi model komple değişikliliğe uğradı mutasyon geçirdi yani güzelde oldu rks facebook sayfasında çok yoruma denk geldim biri dışında genel olarak yorumlar iyiydi ama cc olarak yükseltilmesi gerekir bence

ozgur_ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu modeli a1 ehliyet için piyasaya sürdüler sanırım, motor güzel bence. Ben 4000 bakımına girmek üzereyim. Bir sorun çıkarmadı. Eksileri biraz titreşim olması ve yokuşta 2 kişi ile bayılması. Onun dışında fiyatının hakkını veriyor. 3000 liraya üst düzey performans beklenmez. Ben ihtiyacıma yönelik aldım maksimum 150 km gittim tek seferde ve sıkıntı yaşatmadı. Zaten alırken 150-200 km civara gider gelirim gezerim diye almıştım ve işimi gördü, şekli de güzel zaten İtalya tasarımlı yazıyor

Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu modeli a1 ehliyet için piyasaya sürdüler sanırım, motor güzel bence. Ben 4000 bakımına girmek üzereyim. Bir sorun çıkarmadı. Eksileri biraz titreşim olması ve yokuşta 2 kişi ile bayılması. Onun dışında fiyatının hakkını veriyor. 3000 liraya üst düzey performans beklenmez. Ben ihtiyacıma yönelik aldım maksimum 150 km gittim tek seferde ve sıkıntı yaşatmadı. Zaten alırken 150-200 km civara gider gelirim gezerim diye almıştım ve işimi gördü, şekli de güzel zaten İtalya tasarımlı yazıyor
    RKS tüm modellerinin tasarımını artık İtalyanlara yaptırıyor yani Benelli mühendislerine işin ilginç tarafı fiyatta her hangi bir artış olmadı kullanıcılarına yönelik avantaj her halde firma karından düştü biraz. Umarım bundan sonra tüm modellerde İtalyan kalitesine çekerler ve japonlara rakip bir kaç sağlam model çıkartırlar.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Tahmin edildiği gibi RK 150 cc modelide eklenmiş web sayfasına umarım seneye 200'e çıkarlar http://rksmotor.com.tr/touring/rk-125-150

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmin edildiği gibi RK 150 cc modelide eklenmiş web sayfasına umarım seneye 200'e çıkarlar http://rksmotor.com.tr/touring/rk-125-150
    Aynen aynı sayfada 2 model olarak yayınlanmış birde Tıtanıc 150-R modeli eklenmiş.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen aynı sayfada 2 model olarak yayınlanmış birde Tıtanıc 150-R modeli eklenmiş.
    Kuba'nın deil ama RKS'nin artık 250cc getirmesi gerekiyor çünkü üst kalitede motor üretiyor fiyatınıda hak ediyor.

125cc ile 150cc arasında 110 tl gibi bi fiyat farkı var bence 125cc almış olanlar pişmandır şimdi

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc ile 150cc arasında 110 tl gibi bi fiyat farkı var bence 125cc almış olanlar pişmandır şimdi
    125 cc model tutulur mu diye düşünülmüş bişeyde olabilir baktılar alıcı çok hemen 150sini üret imkan var nede olsa

ozgur_ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125 cc model tutulur mu diye düşünülmüş bişeyde olabilir baktılar alıcı çok hemen 150sini üret imkan var nede olsa
    Rks'nin en sevmediğim huyu motor özelliklerini, görsellerini siteye saçma sapan girmeleri. Özellikleri bi türlü doğru yazamıyorlar. Titanic'te seramik piston olayı vardı bu 150lilikte olmaz sanırım. Her ne kadar 150 de yazsa çok büyük güç değişimi olacağını sanmıyorum. Ama alınmışken 150 olan alınsa daha mantıklı tabi.

Bu arada fiyatlar uçmuş. Ağustosta 3150 iken şuan 2016 modeli 3750 olmuş.

Motosikleti
    Yaza doğru...
    Rks'nin en sevmediğim huyu motor özelliklerini, görsellerini siteye saçma sapan girmeleri. Özellikleri bi türlü doğru yazamıyorlar. Titanic'te seramik piston olayı vardı bu 150lilikte olmaz sanırım. Her ne kadar 150 de yazsa çok büyük güç değişimi olacağını sanmıyorum. Ama alınmışken 150 olan alınsa daha mantıklı tabi.

3.150 piyasaya giriş lansman fiyatı gibi bişeydi 2017'de zaten kimse 125 almaz bu modelde kaldırılır.

Arkadaşlar kalitesi çok iyi, inşallah dediğiniz gibi en yakın zamanda 200 cc modelide çıkar. Firma motora 5 yıl garanti veriyor umarım çıkacak 200 cc ye de aynı garantiyi uygular

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı huseyin34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kalitesi çok iyi, inşallah dediğiniz gibi en yakın zamanda 200 cc modelide çıkar. Firma motora 5 yıl garanti veriyor umarım çıkacak 200 cc ye de aynı garantiyi uygular
    5 yıl garanti alt motor içindir daha önce tartışması geçti forumda motorun tamamı 5 yıl garantili değil bilgi yanlış olmasın. Mesela elektrik aksamı yanlış değilsem 1 yıl garantili

5 Yıl garantili motor mu olur Hero yapmış ama millet şikayetçi hiç bir şey garantiye girmiyor diye :D alt motor dışında hiçbir parça 5 yıl garantili değil arkadaşlar.

125 150 olayı ehliyetlerden dolayı diye düşünüyorum 125cc a1 150cc a2 ehliyet ile sürüldüğü için fark olur mu soruna da şöyle diyim 150cc motor ile 250 km falan yapabilirsin şehirler arası tabi mola vererek 125cc ilede yaparsın ama zulum gibi olur birde yokuş tırmanırken fark illaki hissedilir.

RK 150'de de 5 yıl alt motor garantisi var mı yoksa sadece RK 125 için geçerli olan bir kampanya mı ?

Doğru sende haklıısn dostum Unutmuştum o ehliyet dilimini. bari 200 cc yapsa idiler titanic 150 var zaten umarım 2018 rks 200'ü tekrar getirir.

Motosikleti
    Yaza doğru...
    Çanta demiri taktıran var mı arkadaşlar ? Görsel paylaşabilecek birisi ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler