Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dostum ben yunan dan alıyorum 4 lt ıpone katanayı 55 euro = 125 tl ye denk geliyor...elimde de tam 3 tane var fazla fazla alıyorum.) ama sakın su yanılgıya dusme 4 bın km sona atıyoruz gerek yok iyisine ucuz olanını alyım gıtsın...haa makineyi satıcaksan normal yollu bi yağ uyar ama kullanıcıysan,al Ipone nede olsa 14-15bın devir cevriliyor 4 bın km sonra cıkan yağ bile canı cıkmış gibi camur gibi cıkıyor... .)

http://g1206.hizliresim.com/y/v/8tu6x.jpg
    4 lt ıpohone katana 125 tl mi? Çok iyi fiyat. En son benim hayduta filtre alırken izmirdeki suzuki servisine sormuştum 165 tl gibi birşey demişlerdi. Şu yagı aldıgınız servisin iletişim bilgilerini alsam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150
    yaklasık bır ay once 2011 cbf 150 ıle motorsıklet deneyımlerıme baslamıs bulunmaktayım.deneyımlerımı yasadıktan onumuzdekı sene buyuk motor almayı dusunuyordum fakat bır akrabamız motorsıkletını satatacagını soleyınce fıkrımı degıstırdım.
    2006 honda 600f 28000 km de sızce fıyatı 12-13500 arası olan bu motoru dusunmelımıyım.bırde honda 600f ın bakımında neler vardır.ne kadara bakım masraflarının altından kalkabıırız.(motor genel bakım dısında cok temız cızık dahı yok)

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 lt ıpohone katana 125 tl mi? Çok iyi fiyat. En son benim hayduta filtre alırken izmirdeki suzuki servisine sormuştum 165 tl gibi birşey demişlerdi. Şu yagı aldıgınız servisin iletişim bilgilerini alsam
    adam turkce bilmediginden tarzanca anlaştıgımız için parayı verip yağları kapıyorum..hani bi kartvizit alma dukanın ısmını fln dı almayı dusunmedım ama ilk gittigimde karvizitini alıp burdan yayınlarım..söz ;)
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dostum ben yunan dan alıyorum 4 lt ıpone katanayı 55 euro = 125 tl ye denk geliyor...elimde de tam 3 tane var fazla fazla alıyorum.) ama sakın su yanılgıya dusme 4 bın km sona atıyoruz gerek yok iyisine ucuz olanını alyım gıtsın...haa makineyi satıcaksan normal yollu bi yağ uyar ama kullanıcıysan,al Ipone nede olsa 14-15bın devir cevriliyor 4 bın km sonra cıkan yağ bile canı cıkmış gibi camur gibi cıkıyor... .)
    teşekkürler cevap için;
    valla fiyat çok iyiymiş.yok kalitesiz yağ koymam tabiki de tam sentetik koyayım dimi?Bundan önce castrol koymuştum power 1 racing 10-50 şuan bu var fakat motul ile ipone u denemek istiyorum yoksa 100 tl ye izmirde vardı castrol almadım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Alıntı ugur1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklasık bır ay once 2011 cbf 150 ıle motorsıklet deneyımlerıme baslamıs bulunmaktayım.deneyımlerımı yasadıktan onumuzdekı sene buyuk motor almayı dusunuyordum fakat bır akrabamız motorsıkletını satatacagını soleyınce fıkrımı degıstırdım.
    2006 honda 600f 28000 km de sızce fıyatı 12-13500 arası olan bu motoru dusunmelımıyım.bırde honda 600f ın bakımında neler vardır.ne kadara bakım masraflarının altından kalkabıırız.(motor genel bakım dısında cok temız cızık dahı yok)
    valla dostum
    yağ +filtre 180 tl
    hava filtresi(bmc)160tl
    4 tane lazer iridyum buji 9c-9h 160tl(bu fiyata ben aldım piyasada 180tlden aşağı zor)
    balata ön arka değiştirsen (gold) 320tl
    fiyatlar bunlar + işçilik tutar .

Motosikleti
    cbf 150
    gursus arkadasım tesekkur ederım.yaklasım 1000 tl de masraf tutuyor .pekı motoru ne fıyat vermemı tavsıye edersın. motor kız gıbı tabırıne uyan bır motor orjınal 28 bınde fıyat en mantıklı ne olur.pazarlıgını o sekılde yapayım

Motosikleti
    CBR600F
    dediğiniz gibi motor temiz ise 12, 12,5 rahat ederi var13 e çıkarsan tüm bu bakımları yaptırılmış motor bulabilirsin piyasada ama çok dikkat et iyice baktır birkaç yere patlak 6f çok.
    hee birde egzantiriği ötüyodur muhtemelen oda bi 800tl sıkıştırır adama ama kronik sorun hepsinde olabilir eğer egzantirik seside yoksa hiç kaçırma derim
    hayırlısı olsun .
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler cevap için;
    valla fiyat çok iyiymiş.yok kalitesiz yağ koymam tabiki de tam sentetik koyayım dimi?Bundan önce castrol koymuştum power 1 racing 10-50 şuan bu var fakat motul ile ipone u denemek istiyorum yoksa 100 tl ye izmirde vardı castrol almadım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

valla dostum
    yağ +filtre 180 tl
    hava filtresi(bmc)160tl
    4 tane lazer iridyum buji 9c-9h 160tl(bu fiyata ben aldım piyasada 180tlden aşağı zor)
    balata ön arka değiştirsen (gold) 320tl
    fiyatlar bunlar + işçilik tutar .
    castrol bilmiyorum arastırmadım tam mı yarı sentetikmi ama ıpone katana koy motorun vites değişimi calişma sesi bilee fark ediyor...
    hattaa motora 5 beygir bindiriyormuşşş
    gursus bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    cbf 150
    gursus motor memleketımde cankırıda.motoru cankırıda bır motor ustası akrabama sattı.ıkı sene falan oldu alalı.cocukluktan motora bınen ınsanlar.motor ustasında su anda hayabusa var.motoru alıp uzen ,ezerek bınen ınsanlar degıller.usta onlar oldugu ıcın motoruda onlara gosterme sansım yok.aklımdakı tutar 12-12500 masraflarıda katarsak motor bana 14 e falan gelecek.sen kac senedır kullanıyorsun makınanı

Motosikleti
    CBR600F
    gursus motor memleketımde cankırıda.motoru cankırıda bır motor ustası akrabama sattı.ıkı sene falan oldu alalı.cocukluktan motora bınen ınsanlar.motor ustasında su anda hayabusa var.motoru alıp uzen ,ezerek bınen ınsanlar degıller.usta onlar oldugu ıcın motoruda onlara gosterme sansım yok.aklımdakı tutar 12-12500 masraflarıda katarsak motor bana 14 e falan gelecek.sen kac senedır kullanıyorsun makınanı
    ben 600f imi alalı 8 ay oldu fakat 10 yıldır binerim motora çeşitli motorlarım oldu f te 8. ayım şuan her şey güzel yakıtından da memnunum.
    O zaman tramerden bi sorgulat birde şase no ile servistende bir sorgulat derim geçmişine dair fikrin olur insanlar güvendiğin insanlar olabilir fakat bu zevk işi biliyosunuz bu oyuncaklara 13,14 lira para veriyoruz sonradan çıkan bir şey insanın midesini bulandırır.

bu arada volkan castrol power1 racing tam sentetik

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    aranıza gireyim izninizle..makinede neler var eksoz-buji-hava filtresi-lastik-ön cam-manet-elcik-zincir dişlivs....ekstra varmı yokmu bunlaarıda ölç tart bunlar yoksa boş makineye o paralar bile cok...tam terside olabilir ozaman tanıdıgının diyorsun son bakımlarını n zaman yapmış öğrenirsin ona göre kafanda durumu tasarlarsın...400-500 tl fazla verirsın tanıdık bildik motor alırsın 3e 5e bakma..tavsiyem
    gursus bunu beğendi.
    ...

Motosikleti
    cbf 150
    makına bos sanırım bı resmını yuklemeyı deneyım
    gursus ve vlknsyrn bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    ben 600f imi alalı 8 ay oldu fakat 10 yıldır binerim motora çeşitli motorlarım oldu f te 8. ayım şuan her şey güzel yakıtından da memnunum.
    O zaman tramerden bi sorgulat birde şase no ile servistende bir sorgulat derim geçmişine dair fikrin olur insanlar güvendiğin insanlar olabilir fakat bu zevk işi biliyosunuz bu oyuncaklara 13,14 lira para veriyoruz sonradan çıkan bir şey insanın midesini bulandırır.

bu arada volkan castrol power1 racing tam sentetik
    wala agacım karar senın o zaman
    gursus bunu beğendi.
    ...

Motosikleti
    cbf 150
    makına bu resımlerden pek bırsey anlasılmaz sanırım

Motosikleti
    CBR600F
    geçen pazar yaptığım zincir dişli temizliğim.zincirim bayağı bollaşmış gerdirmem lazım zira orta ayaklığın demiriyle arasında çok az mesafe kaldı daha önce hiç yapmadım ama nasıl yapıldığı konusunda az çok bilgim var yinede nokta atışı yorumlarınızı beklerim )
    bu arada resimleri cep telefonu ile çektim kalite düşük.

yağladıktan sonra ; (zincir yağı olarak motul kullanıyorum)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

uğur abi ;

orjinal bir motora benziyor zincir muhafaza ve diğer sticker lar deforme bile olmamış;

fakat gözlemlediğim bir sola yatmışlığı var sanırım alternatör kapağının alt kısmında hafif çizikler var çokta önemli değil güzel motora benziyor resimlerden

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    hersey ıyı guzelde ugur kardesım 1 aylık tecrube ıle 600f kullanman pek dogru olmaz

geçen pazar yaptığım zincir dişli temizliğim.zincirim bayağı bollaşmış gerdirmem lazım zira orta ayaklığın demiriyle arasında çok az mesafe kaldı daha önce hiç yapmadım ama nasıl yapıldığı konusunda az çok bilgim var yinede nokta atışı yorumlarınızı beklerim )
    bu arada resimleri cep telefonu ile çektim kalite düşük.

http://g1206.hizliresim.com/y/w/8vjx5.jpg

http://g1206.hizliresim.com/y/w/8vjy7.jpg

yağladıktan sonra ; (zincir yağı olarak motul kullanıyorum)

http://g1206.hizliresim.com/y/w/8vjz7.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

uğur abi ;

orjinal bir motora benziyor zincir muhafaza ve diğer sticker lar deforme bile olmamış;

fakat gözlemlediğim bir sola yatmışlığı var sanırım alternatör kapağının alt kısmında hafif çizikler var çokta önemli değil güzel motora benziyor resimlerden
    gursus arka masanın sag tarafı 28 sol tarafı 22 anahtar ıle gevsetıyoruz once sonra gerıye cekme somunlarını saga dogru sıkıyoruz 8 yada 6 olması lazımdı onlarında aman dıkkat et ıkısıde aynı hızada olsun yoksa tekerın yamuk olur balansını bozarsın orada gergı cızgılerı var onlar yardımcı olur sana bu anahtarlar selenın altındakı takım cantasında mevcut bendekı 22 bırı almıs neyse zıncırının 3 santım asagı yukarı esnemesı gereklı sonra 22 28 le sıkıp olayı bıtırıyorsun kolay gelsın
    gursus bunu beğendi.
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    pardon ya tekerı gerı almak ıcın sola dogru gevsetıyorduk gergılerı sımdı hatırladım yanlıs yazmısım
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

Motosikleti
    cbf 150
    onur arkadasım aslında haklısın.bıraz temkınlı davranmak gerek.bende su anda tereddut ıcındeyım. motoru kredı ıle almayı planlıyorum ; faızı falan cabası olcak.temkınlı surusle ustesınden gelebılcegıme ınanıyorum.sahibinden.comda 600f lerın dolusu eksoz led ısıklar vs. fıyattı 13,500 cıvarında bakımlarıda yapıldı yazıyor.bu motor sadece temız ama ekstra bırsey yok.sızce fıyat olarak ne eder

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    arkdsın ama alıp satımmı yapıyor yoksa kullanıcımı??
    sayet alım satım yapıyorsa 12.500 den asagı vermez..kullanıcı ise 11 den pazarı ac ;) en son fiyatta 12 ye de işi bağla hepten tecavuzde etme.. ekstra alıcagım seyler var buna fln pişman eksoz stn 1lira bujısıdı yagıdı fıltresı kılı tugu de sıkı pazarlık yap...
    sezon simdi fiyatlar yuksek..
    ...

Motosikleti
    cbf 150
    arkadasım binmek için aldı sanırım iki senedir onda.eski motorsiklet kullanıcısı .araba almak ıcın satıyor.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    http://g1206.hizliresim.com/y/w/8vjm5.jpg
    http://g1206.hizliresim.com/y/w/8vjqz.jpg
    kafa grenajı boyalı agaa..
    ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler