Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA YZFR25
    Dün 1000 km bakıma götürdüm 240 lira tuttu yag filtrsi değişti bi de yag tercihimi sordular motul dedim kaç lira oynar yamalube olsa dediğimde 20 lira falan dedi işçiliktende 80 lira aldılar normal mi bu kadar tuzlu olması?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı flamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün 1000 km bakıma götürdüm 240 lira tuttu yag filtrsi değişti bi de yag tercihimi sordular motul dedim kaç lira oynar yamalube olsa dediğimde 20 lira falan dedi işçiliktende 80 lira aldılar normal mi bu kadar tuzlu olması?
    90 lira verdim ben

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Ankara baydar 170 tl demisti bana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı flamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür bakımları kendiniz yapmalısınız garanti konusu hikaye sonra böyle oluyor 240 çok fakat yağ motul dediniz hangi serisi o yüzden pahalıya gelmiş olabilir ama işçilikte çok 80 tl nedir.

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Motorlarimiz ss diye servisler kafalarına göre fiyat biciyolar, bu konuda en iyi sistem honda da 0-125cc'e kadar saat 30 tl, 250cc'e kadar 50tl, kac saat kaldiysa motor servisin elinde ona göre fiyat biciliyo 15 dakika duruyosa 12.5Tl yarim saat duruyosa 25 Tl.
    Benim motor indi sogumasını bekledim zaten 10 dakika da bitti işi, 90 lira dediler teşekkür ettim ayrıldım 1000 bakimina bize geliyolar aman belki 5000km fln gelmezler diye yakalamisken opeyim hikayesi baska birsey olacağını düşünmüyorum

Motosikleti
    YAMAHA YZFR25
    Alıntı YZFR25R6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür bakımları kendiniz yapmalısınız garanti konusu hikaye sonra böyle oluyor 240 çok fakat yağ motul dediniz hangi serisi o yüzden pahalıya gelmiş olabilir ama işçilikte çok 80 tl nedir.
    motul 7100 10/40 koydular tam sentetik 120 lira ordan aldılar 40 lira yag filtresi 80 lira da işçilik

Motosikleti
    YAMAHA R25
    YA ARKADAŞLAR HERŞEY BENİ Mİ BULUR BU 2.ARIZA DÜN AKŞAM CAFEDEN ÇIKTIM MOTORA BİNDİM YAĞ LAMBASI YANIYO BİRAZ KULLANIYİM GEÇER DEDİM 1 KM BİLE GİDEMEDİM MOTORUN PERFORMANSI DÜŞTÜ FARKLI SESLER GELMEYE BAŞLADI BENDE İNDİM KONTAĞI KAPATTIM Bİ ALT SOKAKTA OFİSE KOYDUM ŞİMDİ DE SERVİSİ ARADIM KENDİM YAĞ KOYUCAKTIM KOYMA DEDİLER FARKLI Bİ SEBEPTEN KAYNAKLANIYOMUŞ BEKLİYORUM MERAKLA

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı hsyr25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA ARKADAŞLAR HERŞEY BENİ Mİ BULUR BU 2.ARIZA DÜN AKŞAM CAFEDEN ÇIKTIM MOTORA BİNDİM YAĞ LAMBASI YANIYO BİRAZ KULLANIYİM GEÇER DEDİM 1 KM BİLE GİDEMEDİM MOTORUN PERFORMANSI DÜŞTÜ FARKLI SESLER GELMEYE BAŞLADI BENDE İNDİM KONTAĞI KAPATTIM Bİ ALT SOKAKTA OFİSE KOYDUM ŞİMDİ DE SERVİSİ ARADIM KENDİM YAĞ KOYUCAKTIM KOYMA DEDİLER FARKLI Bİ SEBEPTEN KAYNAKLANIYOMUŞ BEKLİYORUM MERAKLA
    Çok geçmiş olsun umarım ciddi birşey değildir.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    yağ pompası ağrızası büyük bi ihtimalle dostm geçmiş olsn işşlh dedigim olmaz

Motosikleti
    YAMAHA R25
    yağ pompası arızasıymış bayiden almaya geldiler ücretsiz değişim yapılacak bekliyorum ne gibi yan etkileri olur bi bilginiz varmı ayrıca çok teşekkür ederim

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Cok geçmiş olsun detayları merakla bekliyoruz sizden umarım kötü bişey yoktur, çok bi fark olmayacaksa bırakın onu bayiye sıfırını almak istediginizi söyleyin bence 1500liraya kadar fark ödenebilir

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    koskoca yamaha TÜRKİYE ne zaman motosiklet geleceğini bilmiyor.
    Tarih aralığı verin diyorum ay içerisinde diyor.
    Motoru almadan backend servisinden soğudum yemin ederim.
    umarım moturu aldıktan sonra honda yı aramam..

Motosikleti
    YAMAHA R25
    [QUOTE=manqa82;3854415]Cok geçmiş olsun detayları merakla bekliyoruz sizden umarım kötü bişey yoktur, çok bi fark olmayacaksa bırakın onu bayiye sıfırını almak istediginizi söyleyin bence 1500liraya kadar fark ödenebilir[/QUO

ÇOK SAĞOL AMA 2 SENE GARANTİ VARYA ONU SONUNA KADAR KULLANICAM SONRA SATAR Bİ CBR600RR YADA CBR650F ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Motosikleti
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koskoca yamaha TÜRKİYE ne zaman motosiklet geleceğini bilmiyor.
    Tarih aralığı verin diyorum ay içerisinde diyor.
    Motoru almadan backend servisinden soğudum yemin ederim.
    umarım moturu aldıktan sonra honda yı aramam..
    dostm bunlar alısıldık şeyler takma bu kdr kafana 2016 ları bekliyorsun sadece millet neler cekti burda motor yoktu ortalkta sen 2016 modeli 2-3 hafta beklemişin cokmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

yağ pompası arızasıymış bayiden almaya geldiler ücretsiz değişim yapılacak bekliyorum ne gibi yan etkileri olur bi bilginiz varmı ayrıca çok teşekkür ederim
    yağ pompası agrızası genelde sadece pompayı degiştirip verirlerse ilerde bida yapabiliyor ve makina kitliyor silindir piston krank felan degişiyor 0 dan garanti karşılıyor herseyini. ama senin motor kitledi galiba acıp bakarlar duruma göre parçaları yenileriyle degiştirip toplayıp motorunu teslim ederler bida rodaj yapacaksın
    !Lk£® bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    şimdi arıcam söyliyim hepsini değiştirsinler o zaman sende de oldumu öyle ahmet

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar hayırlı günler İstanbuldan aranıza katılıyorum R25 Beyaz-Kırmızı 2016 almayı düşünüyorum istanbuldan alan yada sipariş veren varmı yada yonlendirebilecek bilgi verebilecek fiyattır yada düzgün bir bayidir yada vs. şimdiden teşekkürler..

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostm bunlar alısıldık şeyler takma bu kdr kafana 2016 ları bekliyorsun sadece millet neler cekti burda motor yoktu ortalkta sen 2016 modeli 2-3 hafta beklemişin cokmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

yağ pompası agrızası genelde sadece pompayı degiştirip verirlerse ilerde bida yapabiliyor ve makina kitliyor silindir piston krank felan degişiyor 0 dan garanti karşılıyor herseyini. ama senin motor kitledi galiba acıp bakarlar duruma göre parçaları yenileriyle degiştirip toplayıp motorunu teslim ederler bida rodaj yapacaksın
    Ya belirsizlik insanı kahrediyor derler ya, benimkisi de o durum işte, belki bi tarih verseler bu kadar strese girmeyecek insan ama, yapacak bişey yok.Bekleyeceğiz gelin kızı

@alfa,
    nisan da kırmızılar gelecek demişlerdi yamaha türkiye den, bilgin olsun.
    Mavi siyahlar bu ay, kırmızılar önümüzdeki ay gelecekmiş.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    şimdi arıcam söyliyim hepsini değiştirsinler o zaman sende de oldumu öyle ahmet
    yok dostum 14.700 km oldu tık demedi maşallh diyelim ama etfamda 1 arkadaşn motoru oldu ilk gelen partidendi. toplam 2 motor var burda öyle skntı olan yaparlar garantiden sıkıntı yapma

Arkadaslar adana da 2016 var diyorlar aradim evet geldi dediler sahibinden de var yanliz siyahmis ayrica ana mekeze tel actim dahitima basladik diyorlar onumuzdeki hafta tum bayilerde olacakmis bende buyuk bir. İstekle 2016 lari bekliyorum
    Yada kandiriyorlar alcaklarr.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    2016 modellerde herhangi bir değişiklik var mı acaba? Herkes 2016 bekleyip duruyor da, yoksa sadece model yılı yeni olsun diye mi?
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)