Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duyman lazım duyman duymadan anlayamazsın :D o alevin yaptıgı dalga ahahaha yanlz fena oldu ya ktm rc390 var arkadaşta onun egzoz sesini duysan gümbür gümbür ötüyodu o biçim bnmki onun sesi kıstı resmen
    töbe töbe kanıma giriyo :D

video çek bakalım bi dinleyelim nasılmış merak ettim

ama bişi dicem benimki slip on tipli ufak olanlardan seninkinden değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi bayii şimdi yarın kalkar giderim yamaha istanbul a yok beyfendi öyle bişi demesin
    benim kaplan motor başka birinide istanbul ersoy yamahadan aramışlar

Motosikleti
    honda cbx 250 twister
    S.A BEYLER BENDE 2. EL BİR R25 ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUMKİ TAA SU YAG POMPASI KİNETİK SORUNUNU GÖRENE KADAR. GERİ CAGIRMA OLAYI NE OLDU, İKİNCİ EL ALSAKMI ALMASAKMI :s .
    ŞİMDİ ASGARİ ÜCRET ALIYORUM KREDI CEKTİM HEPSİNİ MOTORA YATIRACAGIM EGER ÖYLE ARIZA CIKARSA KALDIRAMAM..

Ben dün mat gri teslim aldım yamaha istanbuldan..geri çağırmadan fln bahsetmediler

Hepsini mi çağıracaklar yoksa bir kısmını mı? Sizin ki kaç model? Büyük ihtimal üretim yılına göre çağırırlar diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı hih_webci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A BEYLER BENDE 2. EL BİR R25 ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUMKİ TAA SU YAG POMPASI KİNETİK SORUNUNU GÖRENE KADAR. GERİ CAGIRMA OLAYI NE OLDU, İKİNCİ EL ALSAKMI ALMASAKMI :s .
    ŞİMDİ ASGARİ ÜCRET ALIYORUM KREDI CEKTİM HEPSİNİ MOTORA YATIRACAGIM EGER ÖYLE ARIZA CIKARSA KALDIRAMAM..
    bende kredi çektim 2. motorum için şuanda 4 tane kilit bir branda örttüm garajda yatırıyorum.
    xmax a biniyorum hala şu geri çağrılma olayı çözülene kadar yatırıcam motoru.

eğer motorda sorun çıkarsa motor için harcayacak 100 lira bile param yok çünkü

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

bende kredi çektim 2. motorum için şuanda 4 tane kilit bir branda örttüm garajda yatırıyorum.
    xmax a biniyorum hala şu geri çağrılma olayı çözülene kadar yatırıcam motoru.

eğer motorda sorun çıkarsa motor için harcayacak 100 lira bile param yok çünkü
    şimdi yamaha yıldızı aradım xmax ı her zaman götürdüğüm servis

geri çağrılma yok diyor

napsam bilemedim biniyim mi yatırıyım mi

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Selam beyler,bende çağırildim. 12 temmuz randevu verdiler. Şasi den bakıyorlar piyango kime vurursa. Bu arada motoru yıldızdan almıştım fakat servis full ersoy da. Ersoy cagirdi beni.

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler,bende çağırildim. 12 temmuz randevu verdiler. Şasi den bakıyorlar piyango kime vurursa. Bu arada motoru yıldızdan almıştım fakat servis full ersoy da. Ersoy cagirdi beni.
    şasi no sorgulamasını biz yapamıyor muyuz acaba

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    şasi no sorgulamasını biz yapamıyor muyuz acaba
    üstad 2016 lar yok işin içinde 2014 ilk gelen parti ve 2015 de belli bi tarih arasında gelen partiler de sadece yağ pompası ve debriyaj dan bişi degişecek alacak olan arkadaşlarda korkmadan alsnlar sonçta degişecek 2 parça da sağ taraftaki debriyaj kapanın orda sıkıntı yapmayın yani :D

Motosikleti
    Xmax
    üstad 2016 lar yok işin içinde 2014 ilk gelen parti ve 2015 de belli bi tarih arasında gelen partiler de sadece yağ pompası ve debriyaj dan bişi degişecek alacak olan arkadaşlarda korkmadan alsnlar sonçta degişecek 2 parça da sağ taraftaki debriyaj kapanın orda sıkıntı yapmayın yani :D
    aslında sorun değil motoru kullanırken bişi olsa gene garantiden yaparlar da

ben sevmiyorum yalda kalıp motorun çekilmesini bekleyip eve metrobüsle gitmeyi :D

eyvallah kardesim sagoalsın böyle bi mesaj bekliyordum birisi açıklasın diye gidip kapora vericektim istediğim renk için bu haberleri duyunca nevrim döndü aşırı istiyorum bu motoru cbr falan fasa fiso gönlüm bundan yanaydı sen de gerçekten bilen biyerden öğrendiysen gönül rahatlığıyla alabilirim moturu tekrar sagolasın tekeriniz düz bassın...
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Ben motorumu 2016 mayis basi aldim. Nasil 2016 larda yok. Yanlış bilgi almışsınız. Model 2016 üretimde mart veya subat benim motorumun.

12 temmuz ersoy da değişime gidicem 2016 r 25 imle beklerim )

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorumu 2016 mayis basi aldim. Nasil 2016 larda yok. Yanlış bilgi almışsınız. Model 2016 üretimde mart veya subat benim motorumun.

12 temmuz ersoy da değişime gidicem 2016 r 25 imle beklerim )
    Kardeş benim motorda 2016 mart ayında aldım, sen hiç bir şey yapmadan direk seni mi arıyorlar.

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    İnsanı korkutuosunuz yahu yarın sabah Hataydan Ankaraya gidiorum 8 saatlık yol yolda kalırsam hep sızın yüzünüzden :D

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    2016 mayısta aldıgım motorum allaha şükür temiz çıktı bugün serviste sorgulattım şasiyi arkadaşların 2015 model 2 tane benimki bide mt25 sorgulattık hepimizin temiz çıktı

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Evet , ben birşey yapmadım direk aradılar. Benim servisim 1000 bakımida orda yaptırdım.

Şasi numarasından kontrol ediyorlar. Hatalı üretim olan şaşı numaralarını servislere bildirmişler. Servisler ellerindeki bilgilerden kontrol ediyor. Bircok servisin daha haberi yok veya ilgilenmiyorlar. İlgili olanlar buluyor demekki digerleri bir haber hala. Velasil kelam ben servis is formunu vs aldim 12 temmuzda yag pompasi kiti vey pompa degisiyo. Sabah birakicam aksam alicam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:15 ----------

Yol yapicaktik Edirne ama bu geri cagrilma çıktı artik 12 temmuz sonrasına erteledim.
    likewhat bunu beğendi.

Merhaba Arkadaşlar.
    R25 için
    1 türkiye deki r25lere abs uyar mı
    2 dışardan ABS takımı bulabilirmiyim.
    3 bayi takarmı.
    4 garantisi bozulur mu
    5 yazılım gerekirmi
    6 fiyat olarak ne kadar maal olur.
    7 yurt dışındaki abs li model ile aynı olurmu
    Ben kafayı taktım ABS ye.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Daha galeriden yeni çıkan motorla 250-350km arası bir sürüş ne kadar doğru? Duraklama yapılarak ve her vitesi kullanarak yapacağım.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Problem olmaz ben yaptım hiCbir problem yok. Benimki 414kmdi

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Yeni motorlarla uzun kilometreler yapmayın tarzı bir şey okumuştum o yüzden sordum. Cevabınız için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)