Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı cemrehano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Mavi rengi için sırada bekliyordum. Bugün satın aldım ancak motoru göremedim. Bayram tatilinden gelince sandığından çıkarıp teslim alacağım
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT07
    Arkadaşlar merhaba mavi renk için sıraya girmiştim.Bir aylık beklemenin sonunda geldi.Yarın teslim alıcam inşallah.Koruma takozu taktırmak istiyorum.Önerebileceğiniz fiyat olarak orta yollu işimi görecek takoz varmı ?Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha YZF R 25
    Alıntı muratduymac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 bir aklansa direk gidip alıcam, fakat saydığınız motorlar en çok satan ve kullanılan nasıl olurda hepsinde bu sıkıntı olur anlamadım. Yamahanın yapmış olduğu duyuruda yağ pompası ve şanzımanın problemli olduğu doğrulanmış özeti bu ama R3 için söylenmiş. EE peki bu kadar kaliteli bir markanın nasıl olurda 3-5 modelinde birden böyle bir sıkıntı olabilir? Ben şimdi bu r25i alayım mı almayayım mı anlamadım
    Selam Murat,
    Sanırım bu biraz şans işi benim r25 neredeyse 16bin km oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Devirli kullandığım zamanlarda oldu ancak motora iyi baktım denilebilir (Motul 7100 kullandım, yağ filtresi hava filtresi her bakımda değişti). Bu tip ince hareketlerle şu ana kadar motor beni hiç yarı yolda bırakmadı (Maşallah).Açıkçası gün geçtikçe motora alıştığımdan mıdır yoksa motor daha verimli çalıştığından mıdır tam olarak emin olmamakla beraber yakıt düşmeye ve araç daha bi ivmeli gitmeye başladı, kullandıkça kullanasım geliyor
    Senin yerinde olsam Yamaha'nın duyurmuş olduğu tarihlerden sonra yani 23 Mayıs 2016'den sonra üretilmiş bir r25 almayı düşünürdüm.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Arkadaşlar merhaba,

Evde R25 alma muhabbetleri dönerken bu geri çağrılma muhabbetleri canımı sıktı. Bu motorlar ne olacak veya 2016 modellerinde sıkıntı var mı?

53_ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar Cumartesi sabahı Hataydan Ankaraya r25 motorum ile yola çıkıcam. Motor hakkındayol hakkında genel olarak varmı tavsiyeleriniz. Bu arada Ankarada r25 kucuk bı grubu vardı Ankaradayken ufak bir buluşmada ayarlıyabılırız bayram sonrası yada bayramda felan

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı 53_ekrem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cumartesi sabahı Hataydan Ankaraya r25 motorum ile yola çıkıcam. Motor hakkındayol hakkında genel olarak varmı tavsiyeleriniz. Bu arada Ankarada r25 kucuk bı grubu vardı Ankaradayken ufak bir buluşmada ayarlıyabılırız bayram sonrası yada bayramda felan
    yavaş sür dikkatli ol yeter
    bide yanına lastik tamir kiti almanda fayda var

hayırlı yolculuklar
    53_ekrem bunu beğendi.

Üstad serviste ben 130 a pazarlıkla taktırdım. Dışarıdan alırken dikkat et çakma olmasin..

Motosikleti
    xmax 250
    1000 bakımı yaptırmış bulunuyorum 140 TL ümraniye yıldız istanbulda bikaç yere sordum 190 -170 diyen vardı

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    arkadaşlar motosiklete mono artçı kapağı takan varsa fotoğraf atabilir mi acaba? merak ediyorum nasıl duruyor motosiklette.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    egzos montajı oldu motoru da parlattık yarın bi kuşadası yapayım artık
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    sizin egzoz diğer akreplerden farklı, ses duymak istiyoruz lütfen ses

Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    bugün ayaklık müşürü bozuldu motorun yolun ortasında servisi aradım kestim kabloyu birbirine bağladım artı eksisini çalıştı, servis garantiden değişiriz onu dedi bakalım. sıkıntı yaşayan olursa yolda kalırsa kabloyu kesip bağlaması gerekiyor burda bulunsun başkası da çekmesin

Motosikleti
    Xmax
    katalizör iptalimi yaptın yoksa
    motora zarar veriyor dye bi söylenti var o yuzden ben yapmadım

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    R25 ve mt 25 geri çağırılıyor bayi ile konuştum yarın garanti girişi yapcaklar bayramdan sonra değişim yapılcak

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 ve mt 25 geri çağırılıyor bayi ile konuştum yarın garanti girişi yapcaklar bayramdan sonra değişim yapılcak

ne için çağırılıyor? kesin mi yarın servise gidince bi soralım.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Kesin bilgi bayi ile konuştum yağ pompası ve debriyaj kapağı değişecek

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesin bilgi bayi ile konuştum yağ pompası ve debriyaj kapağı değişecek
    hangi bayii şimdi yarın kalkar giderim yamaha istanbul a yok beyfendi öyle bişi demesin

Motosikleti
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin egzoz diğer akreplerden farklı, ses duymak istiyoruz lütfen ses
    boboboboboboboo

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

Alıntı Gorkem.IX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ayaklık müşürü bozuldu motorun yolun ortasında servisi aradım kestim kabloyu birbirine bağladım artı eksisini çalıştı, servis garantiden değişiriz onu dedi bakalım. sıkıntı yaşayan olursa yolda kalırsa kabloyu kesip bağlaması gerekiyor burda bulunsun başkası da çekmesin
    sansa bak aynı sorun bende 1 aydır var dün bende yolda kaldım tekleye tekleye gidicem yere vardım ara sıra sönüyordu dün manisaya giderken söndü calışmadı biraz bkledim calstı merkeze geldim arkadaşlarn yanına calıstırıyom 1 e atıyom tak sönüyo sonra honda servisindeki abiyi aradım geldi kesti birleştirdi saolasn garantiden müşür geldi degiştircem bakalm gidemedim daha :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katalizör iptalimi yaptın yoksa
    motora zarar veriyor dye bi söylenti var o yuzden ben yapmadım
    çok düşündün cok kafa yordum hatta katalizör iptali yapıp ixil takanların motorlarını sürdüm biride arkadasndı motora bişiler olmş gitmiyodu alt devirler iptal di ondan korktum sonra gittim taktım hiç bi kayıp yok tıkır tıkır gidiyo motor önümüzdeki hafta senkron ayarıda yapıcam BMC PERFORMANCE Air filtre de var zaten motorda ateş ede ede gidiyom :D alev cıkıyo valla mavi mavi

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boboboboboboboo

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

sansa bak aynı sorun bende 1 aydır var dün bende yolda kaldım tekleye tekleye gidicem yere vardım ara sıra sönüyordu dün manisaya giderken söndü calışmadı biraz bkledim calstı merkeze geldim arkadaşlarn yanına calıstırıyom 1 e atıyom tak sönüyo sonra honda servisindeki abiyi aradım geldi kesti birleştirdi saolasn garantiden müşür geldi degiştircem bakalm gidemedim daha :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

çok düşündün cok kafa yordum hatta katalizör iptali yapıp ixil takanların motorlarını sürdüm biride arkadasndı motora bişiler olmş gitmiyodu alt devirler iptal di ondan korktum sonra gittim taktım hiç bi kayıp yok tıkır tıkır gidiyo motor önümüzdeki hafta senkron ayarıda yapıcam BMC PERFORMANCE Air filtre de var zaten motorda ateş ede ede gidiyom :D alev cıkıyo valla mavi mavi
    valla ben genede korkuyorum elimizde patlamasın makina :D

neyse yaa katalizör kalsın zaten istediğim sesi xmax da alıyorum r25 de biraz sessiz olsun :D

Motosikleti
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben genede korkuyorum elimizde patlamasın makina :D

neyse yaa katalizör kalsın zaten istediğim sesi xmax da alıyorum r25 de biraz sessiz olsun :D
    duyman lazım duyman duymadan anlayamazsın :D o alevin yaptıgı dalga ahahaha yanlz fena oldu ya ktm rc390 var arkadaşta onun egzoz sesini duysan gümbür gümbür ötüyodu o biçim bnmki onun sesi kıstı resmen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)