Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    sadece model yıl değişikliği, birde yeni renk geliyor extra olarak.
    2016 ya girmişiz 15 almak olmaz
    aradım bu gün yine yamahatr yi, mart nisan da dağıtacağız diyorlar.avare herifler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar herkese iyi günler bugun egsozumun kaldırıma sürtme nedeniyle baya çizildi.bende egsoz ucunu değiştirme kararı aldım yalnız tek öle satılmıyormus parça olarakta biraz tuzlu.egsozunu değiştiren arkadaslardan orjinal egsoz ucunu satmak isteyen olursa irtibata geçelim ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

Egsoz tüpü

Su r25 e bi ters ön çatal bir de r125te olduğu gibi daha estetik bi gidon yaparlarsa daha hoş olur
    YZFR25R6 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Doğru tespit ama yapmıyorlar.

Motosikleti
    yzf r25
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bilgisi olan arkadaşlara bir sorum olacak. bayiden motoru almaya gittiğimde servisteki usta bana motoru vermeden önce motoru çalıştırdı ve motor boştayken 12000 devire kadar gaz verdi. bende usta dedim yeni motorun 7000 devri geçmemesi gerekmiyor mu dedim. bana cevabı ilk çalışmada bu yapılır subapların bişeyi mi ne yanması gerekiyormuş. bu doğrumudur arkadaşlar.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    [QUOTE=hsyr25;3854849]
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok geçmiş olsun detayları merakla bekliyoruz sizden umarım kötü bişey yoktur, çok bi fark olmayacaksa bırakın onu bayiye sıfırını almak istediginizi söyleyin bence 1500liraya kadar fark ödenebilir[/QUO

ÇOK SAĞOL AMA 2 SENE GARANTİ VARYA ONU SONUNA KADAR KULLANICAM SONRA SATAR Bİ CBR600RR YADA CBR650F ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
    Cbr650F benimde iyice kafama yatmaya başladı hem 4 silindir hem cok agrasif değil yolda yapilabilir gibi duruyor ama bulabilirsem bende sonra temiz 2. El alırım sıfır hem gereksiz pahalı hemde cok deger kaybeden bi motor ömürlük düşürsem belki ama yeni çıkan africa twin daha cok ömürlük olur gibi geldi bana

Ayın 8 i gibi aldım r25 2016 mavi. Hic bir degisiklik yok mavide. Bu arka sele hic hoşuma gitmedi arkadaslar. Takiyorum saga sola ittiriyorum oynuyor baya. Sizde de böyle emanet gibi mı bu sele. İç kısımda ki plastikler de oyuncak gibi aynı.

Alıntı kant_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayın 8 i gibi aldım r25 2016 mavi. Hic bir degisiklik yok mavide. Bu arka sele hic hoşuma gitmedi arkadaslar. Takiyorum saga sola ittiriyorum oynuyor baya. Sizde de böyle emanet gibi mı bu sele. İç kısımda ki plastikler de oyuncak gibi aynı.
    ya bu 2016 alanlar nerden alıyolar hayırlı olsu bu arada hangi bayiden aldınız acaba?

Teşekkür ederim. Kardesler yamaha dan aldım. Tır üstünde aldım desem yeridir, 1 tane geldi. Motorları bir er birer mı getiriyorlar bende anlamadım.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Teşekkür ederim. Kardesler yamaha dan aldım. Tır üstünde aldım desem yeridir, 1 tane geldi. Motorları bir er birer mı getiriyorlar bende anlamadım.
    +1
    ankara ya da geçen hasta 1 tane geldi onu da eskişehirden bir arkadaş aldı.
    adamları arıyorum motor gelmiş diyorum satmışsınız, yoo ne motoru falan diyorlar
    adamlar acayip modellerini getiriyor r25 getirmiyor arkadaş, nasıl bir satış politikası nasıl bir strateji çözen gelsin bana da anlatsın.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim motorda öyle bir durum yok.

R25 2016 beyaz kasalar ne zaman gelicekmis konusu oldu mu bayide

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Ilk defa duydum bende de böyle bi durum yok, artçılarimin çoğu da önden fazla arka seleyi rahat buldular

Bu seleyi ben yerine mı takamadim o zaman. Ama bakıyorum o Demir kancalar o boşluğa geliyor tamam, iki takoz var onlarda oturuyor ordaki düzlüğe. Selenin ön kısmından tutuyorum sağa sola çekiyorum hareket ediyor 2 3 cm falan.

Motosikleti
    R25
    Sağ sol oynaması bendede var kullanırken Ses yapmıyorsa dert etme o kadar oynama olacak.

Yok ses çıkmıyor hic bir sıkıntı yok. Mt07 e baktım ondada oyle. Bunu bu sekilde yapmanın mantığı garip geldi bana, sabit taş gibi olmasını isterdim. Neyse artık.

Birde rodaj harbi sıkıntı bitmez bu rodaj 60 la 70 le 90 la giderken. Motor 7000 devirin altında harbi sarmıyor. Sabredicez artık 83 km yol yapmışim, darısı alacak arkadaslara.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    nisan sonu mayıs başı gibi gelecekmiş. fakat inşallah bir daha zam gelmez beyazı geldi diye.
    mondial 150 mr vulture / 2014

Motosikleti
    YAMAHA YZFR25
    Beyaz da çok güzel durur be :D

Motosikleti
    yzf r25
    arkadaşlar r25 i sıfır alan arkadaşlar motoru ilk aldığınızda usta ilk çalıştırmada red line yaptımı ? yaptıysa bunun mantığı nedir bana yok subapların başı yancak; yok buji başı yancak deyip adam ilk çalıştımada boşta motoru kökledi varmıdır mantığı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı rigadu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar r25 i sıfır alan arkadaşlar motoru ilk aldığınızda usta ilk çalıştırmada red line yaptımı ? yaptıysa bunun mantığı nedir bana yok subapların başı yancak; yok buji başı yancak deyip adam ilk çalıştımada boşta motoru kökledi varmıdır mantığı ?
    Yaptırmasaydın keşke motor senin sonuçta bu arada bunu ısıtmadanmı yaptı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)