Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha r25
    yamaha güzel motorlar yapıo ancak almaya giden adama abi kalmadı şu zaman gelcek diyor. bu sevkiyat stratejisiyle çok zor.almak isteyen adamı caydırıyor resmen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    loko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r25
    Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir 10 dakika önce falan sağlam düştüm arkadaşlar 35-40 la sağa dönüyordum ön lastik kaydı, yatık falan da değildim ama zeminden mi nedir, bir marketin önündeydim. Sulamış olabilirler. Bayağı bir sürüklendim yerde, sağ tarafa düştüm. Araç yoktu neyseki. Kalktım falan hemen çalıştı tekrar eve geldim paniklemeden.
    sağ bacağımın üzerinde kaldı motor biraz bacağım ağrıyor, eldiven vardı ama bilek bölümü açılmış o sıra biraz yara olmuş sürtünmeden.

Motora gelince sağ tarafa baktım tabi korka korka Yamaha yazısının olduğu bölge haliyle çizilmiş bayağı ama çökme, çatlama falan yok sanırım sabah dikkatli bakacağım. Aynada bişey yok gibi, motorun üst kısmında bir ezilme var. Sağ sinyal lambam yanıyor ama kopmak üzere, biraz çeksem gelecek gibi. Durum bu. Aksamda sıkıntı yok gibi ama ön lastiğim biraz sarsılıyor sanki. Rolantim sorunsuz, geçişler normal gibi. Artık bakalım olacağı varmış.
    Geçmiş olsun kardeşim
    Diğer sayfalarda resimlerden anladigim.kadariyla hafif hasar var zaten düşük hızda devrilmis motor.
    Sana bişi olmamış bu güzel haber
    Gözümüz gibi bakıyoruz tek bir çizik bile canımızı sıkıyor,ama şükür ki sana birsey olmamış ;)
    Bu arada urfa piazza AVM ye gelen mavi r25 burdan mi..bir kaç kez baktım yakalarsam tanisayim diye ama nasip.olmadi giderken arkadaşından gördüm :D

dJ_SeLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım Yozgat'ta kalıyorum civar illerde bulamadım motoru Osmaniye Kardeşler Yamaha bayisini Google sayesinde buldum akşam aradım şans eseri elimizde bir adet mevcut dediler ertesi sabah erkenden yola çıkıp Öğle vakti Osmaniyeye vardık ilk defa yakından görmüştüm R25 i o kadar motorun içinden sanki bana sesleniyordu resimlerden daha güzel daha şık ve daha büyük sıcak kanlı güler yüzlü insanlardı hemen işlemleri hallettik öğlen saat 2 civarı yola çıktım aşağı yukarı 500 Km sürerek geldim uzun yolda gercekten çok rahatsız ediyor özellikle bileklerim gitti üstelik akşam soğuğuna denk geldik üzerimde mont ve eldiven olmasına rağmen resmen dondum. Kapora verip bayinin sallamasından bıkan arkadaşlar tek bir bayiye bağlı kalmayın civar illeri araştırın belki sizinde şansınız benimki gibi olabilir.
    Mitoqondri bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı loko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim
    Diğer sayfalarda resimlerden anladigim.kadariyla hafif hasar var zaten düşük hızda devrilmis motor.
    Sana bişi olmamış bu güzel haber
    Gözümüz gibi bakıyoruz tek bir çizik bile canımızı sıkıyor,ama şükür ki sana birsey olmamış ;)
    Bu arada urfa piazza AVM ye gelen mavi r25 burdan mi..bir kaç kez baktım yakalarsam tanisayim diye ama nasip.olmadi giderken arkadaşından gördüm :D
    Motor benim ama süren ben değilim. Kardeşim oraya gelmiş olabilir.

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Alıntı dJ_SeLo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım Yozgat'ta kalıyorum civar illerde bulamadım motoru Osmaniye Kardeşler Yamaha bayisini Google sayesinde buldum akşam aradım şans eseri elimizde bir adet mevcut dediler ertesi sabah erkenden yola çıkıp Öğle vakti Osmaniyeye vardık ilk defa yakından görmüştüm R25 i o kadar motorun içinden sanki bana sesleniyordu resimlerden daha güzel daha şık ve daha büyük sıcak kanlı güler yüzlü insanlardı hemen işlemleri hallettik öğlen saat 2 civarı yola çıktım aşağı yukarı 500 Km sürerek geldim uzun yolda gercekten çok rahatsız ediyor özellikle bileklerim gitti üstelik akşam soğuğuna denk geldik üzerimde mont ve eldiven olmasına rağmen resmen dondum. Kapora verip bayinin sallamasından bıkan arkadaşlar tek bir bayiye bağlı kalmayın civar illeri araştırın belki sizinde şansınız benimki gibi olabilir.
    Hemserim hayirli olsun, yozgatin neresindensin?
    Bende dun ufak capli bir uzun yol yaptim 200 km kadar, kizilcahamama kadar bi kosu gidip geldim, ayakliklarda titresim hissettim, cok fazla yormadi ama cokta rahat oldugu soylenemez, rodajin bitmemesinden dolayi sikintiliyim, 90 100 le yol bitmiyor, ayrica 300 kmde yedek depoya gecti, 10lt yakit aldi, yaklasik 3,5 lt yakmis, bekledigimden cok iyi...

Tekrardan hayirli olsun allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı apia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemserim hayirli olsun, yozgatin neresindensin?
    Bende dun ufak capli bir uzun yol yaptim 200 km kadar, kizilcahamama kadar bi kosu gidip geldim, ayakliklarda titresim hissettim, cok fazla yormadi ama cokta rahat oldugu soylenemez, rodajin bitmemesinden dolayi sikintiliyim, 90 100 le yol bitmiyor, ayrica 300 kmde yedek depoya gecti, 10lt yakit aldi, yaklasik 3,5 lt yakmis, bekledigimden cok iyi...

Tekrardan hayirli olsun allah kaza bela vermesin.
    Yozgat'ın Sarıkaya ilcesinden yakıt konusunda abartılacak birsey yok bencede gayet güzel yakıtı yanlız saatini nerden ayarlıyoruz bilmediğim için çok kurcalamak istemedim bir bilginiz varmı

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Antalya'da Dokuma da M.Adıyaman ilkokulunun az ilerisinde bir bahçede siyah R25 vardı.. Sahibi buralarda mı ?

Motosikleti
    yamaha r25
    Bursa start motora kapora vereli yaklasik 10 gun oldu race blue icin bekliyoruz hala. Motoru alan arkadaslar uzun yol yapan var mi? Yukarida bir arkadas 500 km yol yapip cok rahatsiz ettiginden bahsetmis. R25 e yeni bindiginden ve alismadan uzun yol yaptigi icin olabilir mi? Cok mu rahatsiz edici uzun yollarda?

Arkadaslar bi sorum olacak bu teker konusunda tekeri alinca degistirecem fakat 2 teker var aklimda biri pilot biri rosso sikinti su ki tekeri degistirene kadar sikinti cikmasini engelleyebilirmiyiz bi nebze de olsa

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı Greldorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa start motora kapora vereli yaklasik 10 gun oldu race blue icin bekliyoruz hala. Motoru alan arkadaslar uzun yol yapan var mi? Yukarida bir arkadas 500 km yol yapip cok rahatsiz ettiginden bahsetmis. R25 e yeni bindiginden ve alismadan uzun yol yaptigi icin olabilir mi? Cok mu rahatsiz edici uzun yollarda?
    Hocam üzerine binip oturuş pozisyonunu denediğim kadarıyla hemen hemen cbr ile benzer bir oturuş pozisyonu var diyebilirim. Kendi motorum cbr ile 26 bin km sürmüş biri olarak evet r25 de 200 km üzeri yorar tahminimce. Beni 200'de seni 300 de olur ama uzun yolda kesinlikle bel bacak, bacaklarında depoyu kavramazsan bilek kol ağrısı illa yapar. Bunu engellemek içinde tecrübeler doğrultusunda 150 km de bir falan mola vermenin büyük faydası olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı Metin427 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bi sorum olacak bu teker konusunda tekeri alinca degistirecem fakat 2 teker var aklimda biri pilot biri rosso sikinti su ki tekeri degistirene kadar sikinti cikmasini engelleyebilirmiyiz bi nebze de olsa
    Engellersiniz. Daha temkinli, gazlamaya dikkat ederek, ani frenlemelerden kaçınarak, virajlarda ve dönüşlerde motorun yatış açısını çok arttırmadan dönerek güvenli bir şekilde sürebilirsin. Sonuçta irc de gres yağından yapılma bir lastik değil. :p

karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Greldorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 km yol yapıp rahatsız etmeyecek racing motor henüz üretilmedi
    goldwing le falan anca
    ∀ ε>0 için Ǝδ>0 vardır ⇔ herkese uygun bir motosiklet vardır.

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    R25 ine kavuşan yeni arkadaşlar hayırlı olsun. Kazasız belasız sürün inşallah. Ben en fazla 345 km yaptım aynı günde. Ama molalı sürdüm. Oturuş pozisyonundan kaynaklı bir yorgunluğum olmadı. Ancak bu bir geziydi ve çok uzun sürdü. Yani sabah çıktık akşam eve döndük bu yüzden genel olarak epeyi yorulmuştum özellikle sırtım.
    Bizim motorlar daha çok touring oturuş pizisyonuna sahip yani bir SS (race) oturuşu yok ve iyiki de yok bu sayede nispeten uzun süreli sürüşler mümkün. Ama 500 km sürüşte yormayacak motosiklet sayılıdır.

Oyle araba bile sayili 500 km az degil

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Bende cayiralanliyim, yazin gelirsem cayini icerim

Saat icin res tusuna basili tutuyorduk herhalde, iki tusa birdende olabilir emin degilim, ben kurcalarken buldum, vites degisim isigini ayarlamak icin cok ugrastim yapamadiydim, youtubede videosunu koymuslar sagolsunlar hallettik.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    üşenmedim tek tek telefon açtım Şırnak - Cizre'ye kadar mavi renk r25 yok haberiniz olsun siyah renk isteyenler birkaç şubede vardı

Motosikleti
    Yamaha R25
    tabiki hemşerim beklerim hem beraber bir tur atarız dün yine uğraştım saat için yapamadım artık youtube den araştırmak gerek

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar İstanbulda Avrupa yakasındayım r25 alıcam bikaç güne, diablo rosso 2 nerden temin edebiliriz? Motolastikten sipariş edip takıp balans vs ayarını yapıcak neresi var? Yamaha bayileri yapıyor mu? Bayilerde çok pahalıyamı takarlar lastiği?

2. sorum da koruma takozu, koruma takozu 150 tl sanırım serviste mevcut mu? Takma ücreti istiyorlar mı taktıran arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.
    isra... bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA R25
    bende batı tarafındaki illerin hepsini aradım bi kac yerde siyah vardı ama mavi yok bazıları kaparo almıs bazıları ilk gelen alır diyor:D su yamaha çokça göndersene herkez muradına erse:D

brkpls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Alıntı dJ_SeLo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yozgat'ın Sarıkaya ilcesinden yakıt konusunda abartılacak birsey yok bencede gayet güzel yakıtı yanlız saatini nerden ayarlıyoruz bilmediğim için çok kurcalamak istemedim bir bilginiz varmı
    cumartesı gunu sarıkaya ilçesınden gecmıstım , bende yozgatta ıkamet edıyorum . r 25 alacakken son anda fz6 fazer aldım içimde uhde kaldı :D

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topspeed denemesi.. Total km 500 küsürde sanırım.. Yakında sahibinden ilanlarında rodajı itina ile yapılmış redline görmemiş motor diye görürüz..

https://youtu.be/-5VIBgY7oc8
    halilom bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)