Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dJ_SeLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı brkpls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesı gunu sarıkaya ilçesınden gecmıstım , bende yozgatta ıkamet edıyorum . r 25 alacakken son anda fz6 fazer aldım içimde uhde kaldı :D
    Sarıkayadan geçen sizdiniz demek arkadaşlar bahsetmişti eksoz sesinden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar bu Orta sehpa konusunda ne yapabiliriz? En uygun orta sehpa hangisidir? piyasada farklı yapıda orta sehpalar var, ve bu sehpaların bindiği noktalar değişiklik gösteriyor. Orta sehpa alan arkadaşlarımız var ise bize yardımcı olsunlar.

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu Orta sehpa konusunda ne yapabiliriz? En uygun orta sehpa hangisidir? piyasada farklı yapıda orta sehpalar var, ve bu sehpaların bindiği noktalar değişiklik gösteriyor. Orta sehpa alan arkadaşlarımız var ise bize yardımcı olsunlar.
    dostum ben ss de hiç orta sehpa kullanıldığını görmedim. alıp kullanacak olsan bile ss mototru orta sehpayı 2 - 3 kişiden aza kişi ile kaldıramazsın. ben arka sehpayı tek başıma kullanırken motoru düşürmemek için çabalıyorum var gerisini sen düşün. Büyük bir arka sehpa alıp arkalı önlü kullanabilirisin.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Hocam kastettiğim arka sehpa zaten. sanırım ben yanlış söyledim affedersiniz. Piyasada 150-200 tl arasında satılıyor. bizim motosikletlere uyan en iyi arka sehpayı sehpayı araştırıyorum.

Motosikleti
    4. motor Honda
    yeni motorlar ne gelicek bilgisi olan var mıdır?
    işten güçten dolayı sürekli sıramı geçiştiriyordum en son geçen perşembe alıcam dedim bu sefer motor yok

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    benim için de acil artçı tutamakları lazım. var mı çözüm bulan? arkaya tutamak niye yapmazsın ey yamaha!! kaç paralık şeyki??

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Kasko yaptıran var mı arkadaşlar?veya şu marka digerlerine göre uygun fiyat çekiyor diyebileceğiniz var mi? Çalıntı kaskosu yaptırmak istiyorum özellikle.

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı ozzzzz80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için de acil artçı tutamakları lazım. var mı çözüm bulan? arkaya tutamak niye yapmazsın ey yamaha!! kaç paralık şeyki??
    Motorunuzda artçı tutamağı selenin altında gizli bir biçimde yapılmış. En azından barkın inceleme videosunda öyle söylemişti. Bir izleyin isterseniz youtube dan. Altın elbiseli adam yamaha r25 yazın arama kısmına.

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı emreturgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzda artçı tutamağı selenin altında gizli bir biçimde yapılmış. En azından barkın inceleme videosunda öyle söylemişti. Bir izleyin isterseniz youtube dan. Altın elbiseli adam yamaha r25 yazın arama kısmına.
    ninja ile karıştırdınız herhalde motorlar elimizde video yu izlemesek bile farkedebiliridik keza videoda öyle birşey yok
    mesmeyut ve halilom bunu beğendiler.

Beyler konuyu elimden geldiğince takip ettim. Fotoğraflarda bana çirkin gözüken r25'e bi şans vermek için bugün türlü aksilikler içinde Ankara Baydar'a gittim. Son dakika yetişip satılan son siyah r25'i gorebildim ve inceledim. Mavisi yoktu malum. Canlısı kesinlikle güzel. Yanında sanırım 2006 model r6 vardı servise gelen. Kiyaslama şansım da oldu. Deponun ve tekerlerin gösterişi dışında benzesiyorlar bence. Yani iri ve hoş olmuş r25. Bu arada o siyah r25in sahibi buralardaysa hakkını helal etsin motorun üzerine oturdum ergonomiye bakmak için. Gayet nazik davrandım merak etme hafız Bu arada aksam 7.30 civarı sıkışık trafikte Turan Güneş'te mavi bi r25 geçti sanırım aralardan. Islık çaldım ama duymadı, ona da selam olsun Makineleriniz hayırlı olsun beyler. Güzel tercih.

JayJay_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R > CBR250R > YZFR25 > ER6F > MT-07 > MT-09
    Alıntı emreturgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum r25 te gizli artci tutamagi yok. 250sl ve rc200 lerde sele altinda gizli olarak yer var. Ancak r25 te arka sele uzerine deri bir bant cekerek gecistirmisler. Tasarimin azizligine uğramış yolcu tutamaklari
    My bike, my world, my rules. . .

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Benim rosso 2 ler mıknatıslı sanırım yolda delici kesici ne var topluyorlar lastiği aldığımın ertesi günü geniş bi yarık vardı yama yaptıracaktım servis son anda bişey olmaz dedi geçtik, pazar günü vida girmiş mecbur fitil attırdım, geçen gün de baktım başka bir yerinde kesik var alstiğin. Bu bide araştırmadan gördüğüm hali bi de araştırsam lastiği derinlemesine Allah bilir beni uyutmayacak neler çıkacak.

Bu arada R25' te rosso 2' ler için ön ve arka ideal hava basıncını bilen var mı acaba? Frenler çok berbat motor kayıyor durmuyor düzgün hava basıncım yok sanırım onu bi kontrol etmek istiyorum.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim rosso 2 ler mıknatıslı sanırım yolda delici kesici ne var topluyorlar lastiği aldığımın ertesi günü geniş bi yarık vardı yama yaptıracaktım servis son anda bişey olmaz dedi geçtik, pazar günü vida girmiş mecbur fitil attırdım, geçen gün de baktım başka bir yerinde kesik var alstiğin. Bu bide araştırmadan gördüğüm hali bi de araştırsam lastiği derinlemesine Allah bilir beni uyutmayacak neler çıkacak.

Bu arada R25' te rosso 2' ler için ön ve arka ideal hava basıncını bilen var mı acaba? Frenler çok berbat motor kayıyor durmuyor düzgün hava basıncım yok sanırım onu bi kontrol etmek istiyorum.
    kullanma klavuzundaki lastik basınçlarını kullan lastiğin cinsine göre uygun basıncının değişeceğini sanmıyorum motosikletin ağırlığı ile bağlantılı olmalı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hocam benim lastiklerde rosso2. ön29 arka33 olarak kullanıyorum. Ben memnunum, tavsiye ederim... (kitapçıkta da belirtilen basınç değerleri bunlar)

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sanırım yeni takılmış lastiklerden bahsediyosun değilmi? Şu yarıklarım ve fitilin resmini bizimle paylaşır mısın?

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LBI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler konuyu elimden geldiğince takip ettim. Fotoğraflarda bana çirkin gözüken r25'e bi şans vermek için bugün türlü aksilikler içinde Ankara Baydar'a gittim. Son dakika yetişip satılan son siyah r25'i gorebildim ve inceledim. Mavisi yoktu malum. Canlısı kesinlikle güzel. Yanında sanırım 2006 model r6 vardı servise gelen. Kiyaslama şansım da oldu. Deponun ve tekerlerin gösterişi dışında benzesiyorlar bence. Yani iri ve hoş olmuş r25. Bu arada o siyah r25in sahibi buralardaysa hakkını helal etsin motorun üzerine oturdum ergonomiye bakmak için. Gayet nazik davrandım merak etme hafız Bu arada aksam 7.30 civarı sıkışık trafikte Turan Güneş'te mavi bi r25 geçti sanırım aralardan. Islık çaldım ama duymadı, ona da selam olsun Makineleriniz hayırlı olsun beyler. Güzel tercih.
    Baydar da motor vardı demek. Cumartesi günü ellerinde hiç yoktu yeni geldi demek ki. Sözde ilk gelen motor benimdi, ne renk gelirse arıycaz dediler en son, hiç aramadılar. Ocak sonundan beri bekliyorum. Ne karaktersiz adamlar bunlar ya. Siz siz olun bunlardan alışveriş yapmayın, mağdur olursunuz benden söylemesi...

Motosikleti
    Beklemede
    @c4gin
    Yamahaya mesaj attım sürekli erteliyorsunuz şu gün gelicek bu gün gelicek diye gelen cevapta bayi bilgilendirildi dendi bayiyi aradığımda bu ayın sonunda gelecek denildi. O partiden bir de mavi ben alıyorum allah kısmet ederse

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim lastiklerde rosso2. ön29 arka33 olarak kullanıyorum. Ben memnunum, tavsiye ederim... (kitapçıkta da belirtilen basınç değerleri bunlar)
    Eyvallah sağolasın yarın bi baktırayım bu değerlere.

Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım yeni takılmış lastiklerden bahsediyosun değilmi? Şu yarıklarım ve fitilin resmini bizimle paylaşır mısın?
    Evet sıfır lastikler, ama resim koymam artık bu saatten sonra, ne zaman lastiğin yada motorun resmini koysam ertesi gün başına iş geliyor ciddi nazar var bırak böyle kalsın

dJ_SeLo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Jant şeridi çektiren varmı arkadaşlar mavi için ne önerirsiniz ?

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı dJ_SeLo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant şeridi çektiren varmı arkadaşlar mavi için ne önerirsiniz ?
    Sarı yada bayaz güzel durur .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)