Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Motoru bugün gördüm İspanyol adlı kullanıcının r25'idi harbiden beğenmedim.O ne öyle öyle Yamahaya yakıştıramadım o tasarımı berbat bende r25 race blue almayı düşünüyorum ama çok kötü ya tasarım niye öyle yapmışlar ki benim r125 onun yanında kahinat güzeli.Ama sesi çok süper gidişide öyleymiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim motorlarda top speed ve sıkıştırma oranlarını saklayan bi seçenek var mı gösterge de?
    Sıkıştırma oranı nedir acaba??
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bugün gördüm İspanyol adlı kullanıcının r25'idi harbiden beğenmedim.O ne öyle öyle Yamahaya yakıştıramadım o tasarımı berbat bende r25 race blue almayı düşünüyorum ama çok kötü ya tasarım niye öyle yapmışlar ki benim r125 onun yanında kahinat güzeli.Ama sesi çok süper gidişide öyleymiş.
    Motorun yanında öyle demiyordun ama

Hacı R25 kullanıcıları sayfasındasın motora çirkin felan deme taşlarlar seni burda

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hacı R25 kullanıcıları sayfasındasın motora çirkin felan deme taşlarlar seni burda
    yok yok R25 topluluğu olarak aştık bunları. bence cbr250 nin eski kasası yenisinden kat kat iyi hele ki o egzozu
    rabi bunu beğendi.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dedim ya depo ince filan diye.Ayıp olur öyle hepsini yanında demek.Gerçi motoru sen tasarlamadın ya Kötü derken benim motora göre kötü geldi.Yoksa gideri var.Diğer emsallerinde çok daha iyi.seneye bende alacam inş. ama motorun sesine bittim çok manyak malzeme kaliteside çok iyi.
    Hem sana korna basıyom kaçıyon çeksene sağa

rabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ya yzf 125 kainat güzeli ama otobandan şahin den tokat yiyince makyajı akıyor :( o kasaya o güçsüzlük hikaye zaten herkes bunu biliyor ki bu grenajlar aslında gösteriş değil aerodinamik yzf 125 kaç gidiyoki aerodinamiğe ihtiyaç duysun ben onceki motorum cbr 125 i alacakken yzf 125 te alabılırdım ama motora bakıyosun uzay teknolojisi o keskin hatlar derken ee motor gitmiyor üstüne rahatsız sürüş pozisyonuda ekstarsı mümkünse alma bizim motorumuzdan
    CraCheR bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Merhaba arkadaşlae bende r25 kullanıcıyım ve motorumu 50 km önce 1000 km bakımına soktum benm sormak istedigim birkaç soru var bakımdan sonra debriyaj kavrama noktası degişti motorun agırlıgı arttı gibi hissedyrm birde artık öncekine göre daha yavas devirleniyor gibi geliyor bana ama asıl sorunlar motorum 1 inci viteste cok yavasken veya dururken zincirden bir takırtılar geliyor ama giderken veya hızlanınc ses gidiyor birde 6 viteste motor 11 bini geçmiyor basıyorum yok 155 i geçmiyor bunun nedeni ne olabilir ve dün arka ön fren yavaslarken srkaya biraz sert bastım arka attı kendini göt attı yani motor viteste elim debriyajlıudı kaydı neyse durdum bir baktım motor stop etmiş bu normalmi

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Rodaja uyuyor musun ?

Motosikleti
    MT07 Abs
    Merhabalar. Kasko yaptıran var mıdır. Birkaç yerden fiyat aldım 1400 alianz, 1635 Groupama. Çalıntı konusunda sadece kapalı mahalde çalınması diye de kısıtlamışlar... Bu forumda biryerlerde Groupama'dan 750 civarı yapan duymuştum ama. Anlamadım nasıl oluyor. Özellikle hırsızlık klozları sağlam olan, yaptıran, gören, duyan bilgi verebilirse çok sevinicem. Teşekkür ederim...

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    Alıntı I_Know adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Kasko yaptıran var mıdır. Birkaç yerden fiyat aldım 1400 alianz, 1635 Groupama. Çalıntı konusunda sadece kapalı mahalde çalınması diye de kısıtlamışlar... Bu forumda biryerlerde Groupama'dan 750 civarı yapan duymuştum ama. Anlamadım nasıl oluyor. Özellikle hırsızlık klozları sağlam olan, yaptıran, gören, duyan bilgi verebilirse çok sevinicem. Teşekkür ederim...
    Kasko herkesde çok farklı değişkenler gösterebilir. Ben R25'ime, grupama sigorta'nın motosikletler için olan yeni paketi "mot'o kasko" yaptırdım full kasko 700 tl tuttu. 10% Gis akademi'den motosiklet eğitimi aldığım için indirim yaptılar. Anlaşmaları var.

Kasko fiyatını etkileyenleri belirtiyorum

1. Plaka (kaza oranı yüksek büyük şehirlerde fiyat yüksek çıkar)*
    2. Daha önce herhangi bir motorlu araç ile kazaya karışmanız **
    3. Yaşınız ( 30 altı %30 daha yüksek çıkar ) **

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Arkadaslar bakirkoy bahcelievler sirinevler civarlarinda rosso 2 alabilecegim biyer varmi ?

Motosikleti
    YZF R25
    Plaka masrafları ne kadar tutuyor bilen var mı? Haftaya yeni parti gelecekmiş, kaporamızı verdik bekliyoruz.

Motosikleti
    MT07 Abs
    Alıntı VESPERA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko herkesde çok farklı değişkenler gösterebilir. Ben R25'ime, grupama sigorta'nın motosikletler için olan yeni paketi "mot'o kasko" yaptırdım full kasko 700 tl tuttu. 10% Gis akademi'den motosiklet eğitimi aldığım için indirim yaptılar. Anlaşmaları var.

Kasko fiyatını etkileyenleri belirtiyorum

1. Plaka (kaza oranı yüksek büyük şehirlerde fiyat yüksek çıkar)*
    2. Daha önce herhangi bir motorlu araç ile kazaya karışmanız **
    3. Yaşınız ( 30 altı %30 daha yüksek çıkar ) **

Teşekkürler yorumunuz için. Sigorta teklifinde Moto Kask'o Genişletilmiş Kasko Sigorta yazıyor. Zannedersem aynı paket gibi.

1. Büyük şehir Ankara plaka
    2. Kazam hiç yok
    3. Yaşım 35

ayrıca ehliyetimi de 2012 de aldım. Kapalı garajım var... Fiyatın bu kadar etkilenmesi normal midir.

Peki sizin aldığınız yerden teklif alsam yine aynı sonucu mu alırım. Bir de sizdeki hırsızlıkla ilgili sadece kapalı mahal için geçerli diye bi kısıtlama var mıdır.

Teşekkür ederim tekrardan...

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Marka model r25 eklenmiş mi? benim aldığım teklifi xcity250 üzerinden hesaplamışlardı.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün canlısını gördüm ilk görüşte aşk dedikleri bu olsa gerek sesi beni tatmin etti ben buradayım diyor

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı spxwOw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlae bende r25 kullanıcıyım ve motorumu 50 km önce 1000 km bakımına soktum benm sormak istedigim birkaç soru var bakımdan sonra debriyaj kavrama noktası degişti motorun agırlıgı arttı gibi hissedyrm birde artık öncekine göre daha yavas devirleniyor gibi geliyor bana ama asıl sorunlar motorum 1 inci viteste cok yavasken veya dururken zincirden bir takırtılar geliyor ama giderken veya hızlanınc ses gidiyor birde 6 viteste motor 11 bini geçmiyor basıyorum yok 155 i geçmiyor bunun nedeni ne olabilir ve dün arka ön fren yavaslarken srkaya biraz sert bastım arka attı kendini göt attı yani motor viteste elim debriyajlıudı kaydı neyse durdum bir baktım motor stop etmiş bu normalmi
    6. Viteste 11 bini geçmemesi ilginç. Yorum yapmak zor. Ama frenkediğinde arka tekerin kitlemesi normal. Durduğunda stop etmesi de normal. Çünkü debriyaja basmamışsın kitledinde durmuşsun stop etmesi doğal. Baktin kitledi hemen arka freni azalt.
    Zaten hızlıyken arka fren seni durduramaz. Biraz fazla bastınmıda arka hemen kitler. O yüzden hızlıyken durman gerektiğinde motoru dikle ve ön freni limon sıkar gibi artan basınçla sık emin ol kitlemez. Yapabiliyosan da arka frenle destekle ve durman gerektiği içinde debriyajı sık.

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı rabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ya yzf 125 kainat güzeli ama otobandan şahin den tokat yiyince makyajı akıyor :( o kasaya o güçsüzlük hikaye zaten herkes bunu biliyor ki bu grenajlar aslında gösteriş değil aerodinamik yzf 125 kaç gidiyoki aerodinamiğe ihtiyaç duysun ben onceki motorum cbr 125 i alacakken yzf 125 te alabılırdım ama motora bakıyosun uzay teknolojisi o keskin hatlar derken ee motor gitmiyor üstüne rahatsız sürüş pozisyonuda ekstarsı mümkünse alma bizim motorumuzdan
    Alma bizim motorumuzdan derken?Motoru sen üretiyon heralde parasıyla değilmi R125!i şehir içinde kullanıyoruz zaten otobana çıkcakcan 6002lük motor al

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Herkese merhaba. Nisan ayı içerisinde ben de r-25 sahibi olacağım inşallah. İsmimi yazdırdım, motorun gelmesini bekliyorum. Birkaç sorum olacak;

ilk sorum vites boştayken kalkış yapabiliyor muyuz? İkinci sorum tek teker yaparken fazla kaçırırsak hemen ön freni sıkıyoruz değil mi?
    abeciMotoru bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Nisan ayı içerisinde ben de r-25 sahibi olacağım inşallah. İsmimi yazdırdım, motorun gelmesini bekliyorum. Birkaç sorum olacak;

ilk sorum vites boştayken kalkış yapabiliyor muyuz? İkinci sorum tek teker yaparken fazla kaçırırsak hemen ön freni sıkıyoruz değil mi?
    Şerefsizim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum
    essegesse bunu beğendi.

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin ehliyetin var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)