Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerefsizim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum
    Hocam sonra ağlarsın. Önce cevabı ver. Şu an motor üzerindeyim kontağı açacağım ve tekere kalkacağım. Bi sakatlık olursa vebal altında kalma. Acil cevap pls. Boştayım ve bir türlü kalkamıyorum. Nerde hata yapıyorum ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Alıntı OnNumero adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin ehliyetin var mı ?
    Tabii ki var hocam. Ehliyetsiz sürüş yapacak kadar bilinçsiz değilim. Hem de üzerinde B yazıyor. Yani "B" "B"ütün araçları kullanabilir anlamında.
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sonra ağlarsın. Önce cevabı ver. Şu an motor üzerindeyim kontağı açacağım ve tekere kalkacağım. Bi sakatlık olursa vebal altında kalma. Acil cevap pls. Boştayım ve bir türlü kalkamıyorum. Nerde hata yapıyorum ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Tabii ki var hocam. Ehliyetsiz sürüş yapacak kadar bilinçsiz değilim. Hem de üzerinde B yazıyor. Yani "B" "B"ütün araçları kullanabilir anlamında.
    Bunu, bunu alın burdan..
    Herkesten hızlı sürmen, yalnız süreceğinin garantisidir.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Millet içince eski sevgilisini arar, bunlar foruma girip yazı yazıyor

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet içince eski sevgilisini arar, bunlar foruma girip yazı yazıyor

http://3.bp.blogspot.com/-RUqauEUuJP...1600/tamam.gif
    Hocam şu an tek tekerdeyim o yüzden teferruatlı yazamıyorum. Ama sanırım ön fren işe yaramıyormuş onu anladım.
    gargoyle bunu beğendi.

Bu kadar hakiki trollük yapanı ilk defa görüyorum Hakkını veriyorsun tebrikler
    sebzelicorba bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Eyvah hondacılar bizim R25 başlığı basıp konuyu patates etmeye çalışıyor. Hemde dış mihrakların, faiz lobisinin ve pensilvanyanın desteğini de arkalarına almışlar.

Ninja250SL dediler zayıf dediniz patates ettiniz, inazuma dediler çok yakıyo hantal dediniz öldürdünüz, R25'i yedirtmeyizz !!!
    ozzzzz80, Ahmetcan45 ve gargoyle bunu beğendiler.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanıyorum arkadaşın hesabı başkasının elinde.. CBR 250 forum sayfasından geçmiş muhabbetlerimizden biliyorum, böyle mantıksızca yazacak bir insan değildi.. Yine de bi ihtimal daha var.. Kasksız motor kullanıp düşüp kafaya darbe almış olabilir..
    sebzelicorba, karamankolik ve nexus7 bunu beğendiler.

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvah hondacılar bizim R25 başlığı basıp konuyu patates etmeye çalışıyor. Hemde dış mihrakların, faiz lobisinin ve pensilvanyanın desteğini de arkalarına almışlar.

Ninja250SL dediler zayıf dediniz patates ettiniz, inazuma dediler çok yakıyo hantal dediniz öldürdünüz, R25'i yedirtmeyizz !!!
    Eleman normale dönsün ilk işim rica edeceğim , profilindeki Cbr yazısını değiştirsin. r25'e kapora yatırmış adam. Siz uğraşırsınız artık
    SuleymanE bunu beğendi.

rabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    adam hondanın etkisi altında bir r25 almadan kendine gelemez
    sebzelicorba bunu beğendi.

Motosikleti
    Evet beyler, tek tekerden indim. Şimdi yazabilirim. Sorun nedir?

Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    sorun corbanın sebzesini fazla kaçırmışsın
    sebzelicorba ve nexus7 bunu beğendiler.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Sanırım bir süre sebzeden uzak duracağım, biraz etçil takilalim
    nexus7 bunu beğendi.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    2. Depo yakikitim ancak bitti. Bu kez yol bilgisayari ortalama 4 litre gösteriyor idi. 320 km. Yol yaptim. 12.82 lt. Yakıt aldım. 3. Depo yakıt ile şimdilik 30 km yol gittim ortalama 3.6 diyor.
    işin özeti bu motoru 80 120 km aralığında kullanırsanız 3.5 4 lt arası yakıt harcıyor.
    Lastikler sağanak yağmurda çok iyi fakat kuru zeminde özellikle hafif toz var ise dikkatli olmakta gerçekten fayda var.
    R25 seçtiğim için gerçekten doğru karar verdiğim kanısındayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Bi arkadaşımız 1000 bakımından sonra motorun devirlenmedigini yazmış. Ben hafif rampa yukarı 6. Viteste tek kişi ve düz yolda 2 kişi olarak 2 kez deneme yaptım. 12000 devir üzerine çok rahat uzandı. Hız 173 oluyor bu arada. Bence bakımda ya yağı fazla koydular ya da frenlerde sıkıntı var. En kısa sürede tekrar servise gitmeli bence arkadaşımız. Motor düz yolda çok rahat 3 4 ve 5. Viteslerde 14000 devre tirmaniyor. 6. Viteste sanırım Düzce 14000 e tirmanamayabilir ama 12500 e çok rahat tirmaniyor.
    1000 bakımından sonra devir çevirmeye zorlanan arkadaş motoru 4. Viteste denesin bence. 12500 13000 devirde takılıyor ise motorda ki yağ miktarında mutlaka fazlalık vardır ve motoru sikistirip devir cevirmemesine sebep oluyor olabilir.
    Safety First bunu beğendi.

karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kask kilidi kullanan varmı? motora kaskı kilitlemek için uygun biyer varmı

hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    ben kask kemerini arka koltuğa sıkıştırıp gidiyorum bu kadar

Motosikleti
    MT07 Abs
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka model r25 eklenmiş mi? benim aldığım teklifi xcity250 üzerinden hesaplamışlardı.
    İki teklife de yzf r125 yazmışlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Alıntı karamankolik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kask kilidi kullanan varmı? motora kaskı kilitlemek için uygun biyer varmı
    Bagajı açıp orda kask kemerini geçirecek bir şeyler bulabilirsin... Sonra kilitleyebileceğin şekilde de kapatabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. Depo yakikitim ancak bitti. Bu kez yol bilgisayari ortalama 4 litre gösteriyor idi. 320 km. Yol yaptim. 12.82 lt. Yakıt aldım. 3. Depo yakıt ile şimdilik 30 km yol gittim ortalama 3.6 diyor.
    işin özeti bu motoru 80 120 km aralığında kullanırsanız 3.5 4 lt arası yakıt harcıyor.
    Lastikler sağanak yağmurda çok iyi fakat kuru zeminde özellikle hafif toz var ise dikkatli olmakta gerçekten fayda var.
    R25 seçtiğim için gerçekten doğru karar verdiğim kanısındayım.
    İkinci kez depoyu doldurdum... Yol bilgisayarı 3.8 gösteriyordu... Benim hesabıma göre de 3.62 çıktı... Bir dolu depoyla ortalama 300 km gidilebiliyor anladığım kadarıyla...
    karamankolik bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedim ya depo ince filan diye.Ayıp olur öyle hepsini yanında demek.Gerçi motoru sen tasarlamadın ya Kötü derken benim motora göre kötü geldi.Yoksa gideri var.Diğer emsallerinde çok daha iyi.seneye bende alacam inş. ama motorun sesine bittim çok manyak malzeme kaliteside çok iyi.
    Hem sana korna basıyom kaçıyon çeksene sağa
    Sesi duydum ama senden gelip gelmediğine emin olamadım, o korna ne öyle sinek vızıltısı gibi, kötü r125

Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    dün motoru yıkamıştım biraz sürdüm sonra farkettimki göstergenin altına su girmiş
    camın iç taraftan üst kısmına yapışmış hemen yamahaya gittim foto çektiler en kısa zamanda çaresine bakılacak

Motosikleti
    Alıntı rabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün motoru yıkamıştım biraz sürdüm sonra farkettimki göstergenin altına su girmiş
    camın iç taraftan üst kısmına yapışmış hemen yamahaya gittim foto çektiler en kısa zamanda çaresine bakılacak
    Fazla tazyikli suyla mı yıkadın?

Motosikleti
    cbr125 -yamaha r25
    Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla tazyikli suyla mı yıkadın?
    yok ama tam kurulamamıştım velhasıl değişcek normalde yapmaması lazım bunu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)