Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PULSAR 200NS,YAMAHA R25,SUZUKİ DL650
    Alıntı İbrahim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biryerde bir sıkıntı var baktırın bence, zicir boşluğu lastik havası vs kontrol edilmeli. Ben 88kg iken gayet düz bir otoyolda 184 gördüm ve gazı kestim, daha önce hiç bu kadar hızlı gitmediğim için hem kendimi hem motoru zorlamak istemedim. Şayet gaz vermeye devam etseydimde anca 3-5km daha hızlanırdı diye tahmin ediyorum düzlükte 190'ı aşması çok zor gibi geldi bana.
    Havalar düzelsin birkerelik denicem merak ediyorum, bu sefer kamerayla şuan 92-93kgyim :D
    Aşağı eğimli bir yerde basmadım gereksiz geliyor bana o değerler, düzlükte neyse odur.
    Zinciri kontrol ettiğimde zincirin bi tarafı gergin diğeri bol,servisin dediğine göre zincir değişmesi gerekiyormuş,bakla sıkışması olunca düzelmiyormuş yağlama yapsak bile,gevşek tarafı üst demire kadar vuruyor sallayınca,birde motor yağ seviyesinin üst bölgede olması etkili olur mu,bu problemler şu an etkileyecel şekilde mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Hurd@cı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zinciri kontrol ettiğimde zincirin bi tarafı gergin diğeri bol,servisin dediğine göre zincir değişmesi gerekiyormuş,bakla sıkışması olunca düzelmiyormuş yağlama yapsak bile,gevşek tarafı üst demire kadar vuruyor sallayınca,birde motor yağ seviyesinin üst bölgede olması etkili olur mu,bu problemler şu an etkileyecel şekilde mi ?
    yağ seviyesi en üst çizgiyi geçmediği sürece bir sıkıntı olmaz.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    https://www.yamaha-motor.eu/tr/servi...ker/index.aspx
    Bu linkten kontrol yapan var mı.Özellikle de değişim yapılmış arkadaşlar bakabilir mi?
    Benim motor temmuz çıkışlı, sorun olmadığı söylendi ama yine hep aklımın bir tarafında.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu linkten kontrol yapan var mı.Özellikle de değişim yapılmış arkadaşlar bakabilir mi?
    Benim motor temmuz çıkışlı, sorun olmadığı söylendi ama yine hep aklımın bir tarafında.
    ne bu ben yazdım böyle çıktı

şasi numarası ile başlayan aracınız Fabrika Modofikasyon Kampanya'sından etkilenmemiştir.
    Yamaha'ya ulaştığınız için teşekkür ederiz.
    Yamaha, aracınız ile uzun yıllar iyi bir servis almanızı temmenni eder.

Motosikleti
    simson
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bu ben yazdım böyle çıktı

şasi numarası ile başlayan aracınız Fabrika Modofikasyon Kampanya'sından etkilenmemiştir.
    Yamaha'ya ulaştığınız için teşekkür ederiz.
    Yamaha, aracınız ile uzun yıllar iyi bir servis almanızı temmenni eder.
    Geri çağırma kontrolü diye anladım ben.Farklı bişey mi acaba ?

Motosikleti
    Xmax
    evet doğru oymuş ben r25 de geçen sene değiştirmiştim yağ pompasını temiz çıkıyor şasi numarası

Ulaş Öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Geçen yaz Yamaha servisine sordurup değiştirtmiştim yağ pompası ve debriyajda bir parçayı, buradan sorgulatınca 'şasi numarası ile başlayan aracınız Fabrika Modofikasyon Kampanya'sından etkilenmemiştir' yazısı çıktı. Bence yetkili servisi arayıp onlardan sorgulatmak daha iyi sonuç verecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=jpKMmP43CWE evet buda bizim egzoz iyi seyirler beyler HD izleyin

Motosikleti
    yamaha mt-25
    arka amortisör sertliğini değiştiren varmı. ? avadanlık takımındaki aparatıyla asıldım fakat ceviremedim.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    WR 250 Modeli için modifikasyon sorgulama sayfası orası.

Motosikleti
    simson
    Alıntı zuluman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka amortisör sertliğini değiştiren varmı. ? avadanlık takımındaki aparatıyla asıldım fakat ceviremedim.
    Uzatmak için bir boru kullanın.Levye kuvveti artar.
    oialdemir bunu beğendi.

mezarqabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R-25
    Arkadaşlar merhaba. Son iki gündür r 25 imle ufacık bi çukura 8 10 km hızla girsem tak şeklinde ses geliyo? Yavaş geçince yok ses. Motorun ön amortisörlerini esnettim frene asılıp durduğu yerde sürten temas eden hiç bir şey yok? Ayrıca bu ses serviste radyatör muhafaza yı taktırdıktan sonra gelmeye başladı tam emin değilim ama.. Acaba aynı sorunla karşılaşan oldu mu? Çok sert ve hızlı bir çukura da girmedim. Sizce sorun nedir?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar yok mu motorunu satan 2015-2016 Model Mavi Renk ?

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar sol tarafın orjinal stickerlarını nereden temin edebilirim? Birde gömme sinyal tavsiyesi verecek olan var mı?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı mezarqabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Son iki gündür r 25 imle ufacık bi çukura 8 10 km hızla girsem tak şeklinde ses geliyo? Yavaş geçince yok ses. Motorun ön amortisörlerini esnettim frene asılıp durduğu yerde sürten temas eden hiç bir şey yok? Ayrıca bu ses serviste radyatör muhafaza yı taktırdıktan sonra gelmeye başladı tam emin değilim ama.. Acaba aynı sorunla karşılaşan oldu mu? Çok sert ve hızlı bir çukura da girmedim. Sizce sorun nedir?
    ön çamurluğu kontrol edin çizilme varmı varsa çamurluk sürtüyor olabilir veya direksiyonda boşluk olabilir.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı orhanyıldızz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sol tarafın orjinal stickerlarını nereden temin edebilirim? Birde gömme sinyal tavsiyesi verecek olan var mı?
    orjinal parçalar yetkili serviste var sticker da dahil eğer istanbulda ikamet ediyosan kardeşler motorun deposu baya geniş çok parça bulunuyor tavsiye ederim

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal parçalar yetkili serviste var sticker da dahil eğer istanbulda ikamet ediyosan kardeşler motorun deposu baya geniş çok parça bulunuyor tavsiye ederim
    Oradn fiyat aldım 210 lira diyorlar. Altı üstü bi sticker, grenaj fiyatı biçmişler resmen

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar İstanbul da bayiiler nakitte ne kadar indirim yapiyor bilen var mi ? 2. El motor bulamiyorum,bayii 0 fiyati 16.700 yaziyor.0 a yoneliyor gibiyim.Aydinlatan olursa sevinirim

Motosikleti
    simson
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar İstanbul da bayiiler nakitte ne kadar indirim yapiyor bilen var mi ? 2. El motor bulamiyorum,bayii 0 fiyati 16.700 yaziyor.0 a yoneliyor gibiyim.Aydinlatan olursa sevinirim
    Bilgim yok fakat ne kadar acele ederseniz o kadar iyi olur.İlla ki zamlı satmak isteyeceklerdir.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yıl için yorum yapamıyorum fakat gecen sene nisan ayında nakit aldığım r25 imde 250 tl indirim yapmıştı Yıldız Yamaha.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)