Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

5-6 bin arasında devir kadranında ki titreme garantiden değiştiriliyor muydu. Kadran resmen kendini kaybediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı mo180402 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 bin arasında devir kadranında ki titreme garantiden değiştiriliyor muydu. Kadran resmen kendini kaybediyor.
    değişmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. alarm mı taktırdın sen? ondan bence bu.. diyen haydiyetsiz bayilere bile rastladım.

yolcu17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işleri aldığın bayi Halletmiyo mu? Ben aldığımda bitek sigorta şu dedi, bikaç yere soralım dedim. Onuda halledip dosya tam şekilde verdi gittim sedece plakamı ruhsatımı çıkardım.
    Bayi bana da "biz belgeleri vericez siz trafiğe gidip alacaksınız" dedi. Muhtemelen sizin dediğiniz gibi olabilir. Bana sigorta yaptırdıktan sonra trafikten randevu alıp gitmem gerektiğini söylediler. Ancak internetten bakınca ek-1 isimli bir belgeden söz edildiğini gördüm, bazı kaynaklarda artık bu belgeye gerek olmadığı yazıyor. Hasılı kafam karıştığından buradan sorayım dedim. ilginiz için teşekkürler.

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    yaş 25, ankara. çıkan sigorta fiyatları

axa 2300
    allianz 4500
    ziraat 914
    halk 7000 küsür
    anadolu 1360
    güneş 2000
    ergo fiyat vermedi

yaklaşık 12 yerden fiyat aldım; kooperatifler dahil. yaklaşık 1900-2300 arası fiyat verildi hep. en anlamsızı halk idi. ben de ziraatten yaptırdım. daha önce kullandığım araçları hep bir sene dolmadan sattığım için kaza olmamasına rağmen 4.basamakta kalmışım. 1 sene dolması gerekiyormuş üst basamağa çıkmak için. bilginiz olsun

Motosikleti
    dominar 400
    Arkadaşlar vitesin geçişlerinde özellikle boşa alırken zorlanma var. Ya doğrudan birinci vitese ya da ikinci vitese atlıyor, ozellikle dur kalklarda. Bu durum sizlerde de yaşanıyor mu? Yoksa benim motorumla mı ilgili?

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vitesin geçişlerinde özellikle boşa alırken zorlanma var. Ya doğrudan birinci vitese ya da ikinci vitese atlıyor, ozellikle dur kalklarda. Bu durum sizlerde de yaşanıyor mu? Yoksa benim motorumla mı ilgili?
    alışıyosun zamanla. 1 den boşa atmak daha kolay. yarım kaldır vitesi.

Dün gece sürüş yaparken akü ışığı yandı uzun süre böyle gittim sonra kontak kapattığımda tekrar çalışmadı, aküyü götürüp gösterecem fakat başka bi sıkıntı olma ihtimali var mi ki? Yeni aldığım bi motorun birden bire böyle sıkıntı yapması da insanın hevesini kursağında bırakıyor.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alışıyosun zamanla. 1 den boşa atmak daha kolay. yarım kaldır vitesi.
    Hocam iki sene oldu. Hala alışamadım. Discover modeline bir bindim. Vites geçişi bu kadar mı rahat olur. Üst modeli olan bu makinaya neden böyle bir vites geçişleri yapmışlar anlamak çok zor.

Motosikleti
    MT-10 SP
    Hocam iki sene oldu. Hala alışamadım. Discover modeline bir bindim. Vites geçişi bu kadar mı rahat olur. Üst modeli olan bu makinaya neden böyle bir vites geçişleri yapmışlar anlamak çok zor.
    başka yağ dene

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Benim motora kardeş geldi
    ayzek bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    çanakkaleden pulsarcıları bekliyorum 552 227 2519 numaram bulaşmak konuşmak lazım yardımcı olmak lazım

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motora kardeş geldi
    http://i.hizliresim.com/1vqRkA.jpg
    Hayırlı olsun.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

arkadaşlar haftada en az 300 km yol yaptığım için deneme fırsatım oldu 6. viteste 85i geçmeden sürerseniz 2 litre yakıyor 100kmde çok dur kalklı kullanmadım 7bin devire gelmedende vitesleri ata ata aklınızda bulunsun tabi yanlış ölçmüşde olabilirim sonuçta beşeri varlığız he tabi 85le de yol bitmiyor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı erencanhrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar haftada en az 300 km yol yaptığım için deneme fırsatım oldu 6. viteste 85i geçmeden sürerseniz 2 litre yakıyor 100kmde çok dur kalklı kullanmadım 7bin devire gelmedende vitesleri ata ata aklınızda bulunsun tabi yanlış ölçmüşde olabilirim sonuçta beşeri varlığız he tabi 85le de yol bitmiyor
    Çevreyolunda 70km sabit hızla sürdüm 1 litre ile 35km yaptı. 1 litre ile 50km yapılabilecek bir hız yok.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevreyolunda 70km sabit hızla sürdüm 1 litre ile 35km yaptı. 1 litre ile 50km yapılabilecek bir hız yok.
    Katılıyorum, 2.5 lt altına düşmüyor.

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Alıntı erencanhrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmkanı yok 2 lt yakmaz... 2.5 lt bile yakacağına imkan vermiyorum... ben hep 3 lt nin üzerinde yakıyorum... senin hesaplarına göre km de 9 krş bile yakmıyor... imkansız...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    6 viteste 36,40 km ile gitsen bile 2.4 2.6 lt yakiyor 100km de

bilmiyorum belkide ben yanlış ölçtüm yedek depodan yemiştir belki yedek deponun nasıl işlediğine dair bir fikrim yok göstergede gözükmüyor onu biliyorum neyse kusura bakmayın arkadaşlar...

Abi tahmin ediyorum ki şu an yollardasındır. Rks den sonra pulsar nasıl geldi?

SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar pulsar 200 ns i rahatça kullanabilmek için en az ne kadar boy lazımdır acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)