Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 1,63cm boyla kullanıyorum ilk başlarda sıkıntı yaşarım diye düşündüm ama şuan bir sıkıntı yaşamadan 1,5 senedir kullanıyorum tek sıkıntım olduğun yerde motor üzerinde iken ileri geri harektte sıkıntı yaşıyorum onu da motordan inip yan ayak üzerinde çevirme yaparak işimi görüyorum varsa test motoru üzerine oturun birde test edin daha iyi olacağını düşünüyorum.
    Sağolun bir ayak frende bir ayak yerde olunca yerdeki ayağınız tam mı basıyor ve 2 ayak yerdeyken durum nasıl ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı SweentLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun bir ayak frende bir ayak yerde olunca yerdeki ayağınız tam mı basıyor ve 2 ayak yerdeyken durum nasıl ?
    yerdeki ayağım tam basmıyor parmak ucu düz şekilde basıyorum o şekil kullanıyorum, iki ayağım yerde olunca sadece parmak uçları değiyor düz olmuyor, bayiye gidip nasıl durduğuna veya yakın çevrenizde varsa bir deneyin.
    SweentLy bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

yerdeki ayağım tam basmıyor parmak ucu düz şekilde basıyorum o şekil kullanıyorum, iki ayağım yerde olunca sadece parmak uçları değiyor düz olmuyor, bayiye gidip nasıl durduğuna veya yakın çevrenizde varsa bir deneyin.
    Tamamdır sağolun. Birde cbr 125 kullandıysanız hangisinde boy açısından daha rahat oldunuz ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı SweentLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır sağolun. Birde cbr 125 kullandıysanız hangisinde boy açısından daha rahat oldunuz ?
    Cbr125 değilde cbr250 kullanmadım ama üzerine oturdum ayaklarım gayet yere sağlam bastı.
    SweentLy bunu beğendi.

Cbr125 değilde cbr250 kullanmadım ama üzerine oturdum ayaklarım gayet yere sağlam bastı.
    Anladım çok sağolun.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bayramda uzun yol planımız vardı kazasız belasız tamamladık
    1 gün istanbul,yalova,bursa,bandırmave biga yaptık geceyi bigada geçirdik
    2 gün bigadan karabigaya geçerek biraz denizin ve güneşin tadını çıkarttık sonra düştük gene yollara çanakkale,lapseki,güzelyalı derken dardanos da kamp alanı bulduk selede haddinden fazla yıprattığı için ve oranın güzelliğinde geceyi orda geçirmeye karar verdik
    3 gün çanakkaleden feribot ile karşıya geçerek kihribar,gelibolu dan devam ederek şarköy tekirdağ,istanbul silivri ve riva yaparak rotamızı tamamladık her yerde durup foto çekilemedik ama birkaç kare çekildiklerimizden paylasayım
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ama sele çok rahatsız ettiği için bıraz yorgunluk ve ağrısı bol oldu tomlamda 940 km yol kstettik ve 2,5 depo yakıt yaktık gelir gelmez ilk iş seleyi işlem yapmak oldu jel ve file uygulaması yaptırdım toplamda 240 tl civarı tutuyordu ufak pazarlıkla 200 tl yede onu hallettik
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ustanın ellerine sağlık özene bezene yaptı sağolsun
    Son olarak file uygulaması
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Depo için kılıfları varmış beğenmedim belki beğenen olur
    [IMG][/IMG]
    Jel uygulamasının fiyatı 2 sele için 180 tl file de 60 tl depo kılıfı 40 tl beğenmediğim için taktırmadım tomlam jel ve file 240 tl pazarlıkla 200 e kapattım yer şirinevler motosay deri aksesuarları facebookta sayfaları var düşünen olursa gayet başarılı bir çalışma oldu
    Yolculuk boyunca en çok keyif aldığımız yerler çanakkaleye giderken bol virajlı yolları kihribar gelibolu yolunda olan kısa ama gayet güzel virajları şarköy tekirdağ virajları ve riva yolundaki virajlar tadından yenmez diyorum
    SAZMAN, AttilaXtreme ve kdiner bunu beğendiler.

TheRedStreaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS

İyi seyirler.
    SAZMAN ve Ahmet Naci bunu beğendiler.

byturuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 NS
    yapılan işlem tmm gerçekten başarılı ama o fiyat nedir dostum ? yamaha cryton için aynı file hazı bi şekilde satılıyor fiyatı 10 tl

Motosikleti
    Alıntı byturuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılan işlem tmm gerçekten başarılı ama o fiyat nedir dostum ? yamaha cryton için aynı file hazı bi şekilde satılıyor fiyatı 10 tl
    Hazır olanlar birebir uyum sağlamıyor bolluk falan olursa üzerinden kayıyorsun bunda fileler birebir koltuğa göre kesilip biçildi 2 tane ayrı file kullanıldı jel uygulamasıda maliyetli 60-70 tl ye sadece sünger atıyor döşemeciler oda tek koltuk için burda yapılan uygulama jel atıldı üstüne bir katta sünger atıldı 50 tl işçilik aldılar ortalama 2 saat kadar sürdü gelişi güzel yapmadılar jel+sünger+file koltuk başı 100 tl ye geldi bence uygun oldu bu rahatlığına değer bence
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    2016 model 0 pulsar 200ns ile aranızdayım, rodaj tamamlamaya çalışıyoruz herkese selam, aldığım gibi ön cam taktırdım yinede iyi rüzgar yedim

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Bajaj servisi için Çanakkale de hangisini önerirsiniz ? Edremit de olabilir.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Selamlar motosiklet 110 dan sonra neden kafa ve arka sallamaya başlıyor acaba 65 kiloyum gidonuda sıkmıyorum gayet rahat bırakıyorum gidonu ama hızlandıkca sallama oluyor millet 150 ye nasıl cıkıyor acaba lastiklemi alakalı balanslamı yoksa düzgün bir lastikmi almalıyım.

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Motorla 130'a kadar çıktım.Bir sıkıntı yaşamadım.Fabrika çıkışı lastikler ile.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar motosiklet 110 dan sonra neden kafa ve arka sallamaya başlıyor acaba 65 kiloyum gidonuda sıkmıyorum gayet rahat bırakıyorum gidonu ama hızlandıkca sallama oluyor millet 150 ye nasıl cıkıyor acaba lastiklemi alakalı balanslamı yoksa düzgün bir lastikmi almalıyım.
    Bacac'ın, şansı olan kısa çöpü çeker mantığında işleyen bir üretim mekanizması var, bu kez tesadüf sizi bulmuş geçmiş olsun.
    BDmuxer bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Alıntı BDmuxer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik hava basıncların normal ise 130 dan sonra rüzgarda sallantı yapıyor hafiften ama gidon tokatlama yada aşırı şekilde dengeyi bozuyor ise balans istiyor en basidi virajlarda yattıgında hafifde olsa kafa sallar oda olmadı 50 60 ile giderken motoru bi iki üst vitese at depoyu falan güzel kavra düz bir şekilde dur ellerini bırak çekme yapar düz gitmez balansda sorun varsa
    BDmuxer bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun ağırlık merkezi önde olduğundan sadece gaz açarak tekere gelemiyo ama yüksek süratte rüzgar basıncından dolayı motorun önü hafifleşerek kafa sallamasına neden oluyor çok garip bi tasarım gerçekten
    BDmuxer bunu beğendi.

merhaba arkadaslar bende bir ns200 alarak aranıza katılmak istiyorum. izmirli bajaj kullanan arkadaslar varsa bana hangi bayiiden nakit ödeme yaparak bu motoru alabilirim bilgi verirlerse cok tesekkur ederim iyi günler.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zementes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar bende bir ns200 alarak aranıza katılmak istiyorum. izmirli bajaj kullanan arkadaslar varsa bana hangi bayiiden nakit ödeme yaparak bu motoru alabilirim bilgi verirlerse cok tesekkur ederim iyi günler.
    Karşıyaka/Bahçelievler motoshoptan nakit aldım.

Kredi kartına 9 taksit de yapıyorlar

OrhanGokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt07
    Yaklaşık 1 hafta sonra ilk 500 bakımı için servise gideceğim dikkat etmem gereken şeyler nedir hangi parçaların değişmesi gerekiyor ve gevşeyen vida kontrolü sıkılması gereken yerler filan oluyor mu? Teşekkürler

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OrhanGokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1 hafta sonra ilk 500 bakımı için servise gideceğim dikkat etmem gereken şeyler nedir hangi parçaların değişmesi gerekiyor ve gevşeyen vida kontrolü sıkılması gereken yerler filan oluyor mu? Teşekkürler
    Castrol marka 1.3 L yağ koycaklar. Sen 2 L motül yağ al onu koydur. Geri kalanıda al arada zincire sürersin..

Yağ filtresi ve yağ değişiyor.

Sen genel kontrol iste. Debriyaj, gaz teli sıktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)