Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KoLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R (2013) Bajaj Pulsar 200NS (2014)
    Alıntı KoLesT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın bende aranıza katılıyorum arkadaşlar. 2013 model hyosung gt250r 3000km olan motorumu takasla 2014 model 9bin km'de pulsar alıyorum inşallah pişman olmam, hadi hayırlısı

Evet Hyo'mu satıp Pulsarımı aldım İnşallah beni üzmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Merak ettim neden hyo satıp pulsar aldınız ? Güç performans hyosa daha iyi sanırım ?
    iluvatarEru bunu beğendi.

KoLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R (2013) Bajaj Pulsar 200NS (2014)
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim neden hyo satıp pulsar aldınız ? Güç performans hyosa daha iyi sanırım ?
    Hyo hoş güzel motor ancak parçaları pahalı ve parça bulmak sıkıntı. Bir arıza verse en az 1 ay yatar motor o yüzden başım ağrımadan satıp pulsar alayım dedim

Beyler motorum 3200km'de ve titreşim bariz arttı sebebi neyden olabilir tecrübeli arkadaslar yardimci olabilirlermi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı ogzhnkcbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motorum 3200km'de ve titreşim bariz arttı sebebi neyden olabilir tecrübeli arkadaslar yardimci olabilirlermi.
    yağı en son ne zaman değiştirdin

Ilk bakimda 650kmde. Yagla alakali olabilir sanirim ?

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı bozkurt eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih rumuzlu arkadaşım..Rolanti sensöründeki sorunu kabul edip siparişi veren hangi servis bizlede paylaşırmısınız.
    çamdibi bahri usta
    benim parca daha gelmemiş ama gelsede ben degiştirmicem boşuna motoru açmaya gerek yok
    sebebi bana biraz sallamasyon gibi geldi tahmin yürütmeyle bu iş olmaz
    zaten 2 3 sayfa geride bu sorunu yaşayan arkadaşın sensörü degiştirmişler ama bir çözüm olmamış
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Hyo hoş güzel motor ancak parçaları pahalı ve parça bulmak sıkıntı. Bir arıza verse en az 1 ay yatar motor o yüzden başım ağrımadan satıp pulsar alayım dedim
    Anladım hyo almayı dusunuyorum hatta buldum ama çelişkideyim

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

AttilaXtreme ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z 750 Pulsar 200 ns
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çamdibi bahri usta
    benim parca daha gelmemiş ama gelsede ben degiştirmicem boşuna motoru açmaya gerek yok
    sebebi bana biraz sallamasyon gibi geldi tahmin yürütmeyle bu iş olmaz
    zaten 2 3 sayfa geride bu sorunu yaşayan arkadaşın sensörü degiştirmişler ama bir çözüm olmamış
    Değiştirmende fayda var derim.Rolanti sensörü enjeksiyon sisteminin üzerinde (dışarıda) deiğişmesi için motorun açılması söz konusu değil. Aynı sorun benim motorum,dada var aldığımdan beri devam ediyor servise defaten söylememe rağmen dikkate alamadılar maalesef.sorun hala devam ediyor çözüm ise ne yazıkki yok insanın canını ençok sıkanda var olan bir arızayı yok kabul etmeleri..ikinci sorun ise kilometre göstegesi devamlı fazla yazıyor bir haftalık bir sürede 1,500 km.gibi iki ayı aşkın bir süredir yazışmalara ve telefonlara rağmen hala netice yok ne yazıkki.

http://satis.kuralkan.com.tr/di.aspx?i=005-402_ENJEKS%C4%B0YON%20S%C4%B0STEM%C4%B0%20%20%20AK SAMI-PULSAR.jpg&w=700&yp=e ((3 nolu parça))

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bayramda 1 gün Ankara'dan Amasya'ya selfie çeken şehzade ile selfie çekmeye gitmek istiyorum Pulsar ile. Tek yön 335km yol. Katılmayı düşünen olur mu ?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramda 1 gün Ankara'dan Amasya'ya selfie çeken şehzade ile selfie çekmeye gitmek istiyorum Pulsar ile. Tek yön 335km yol. Katılmayı düşünen olur mu ?
    Bacac olması şart mı ?

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Milletin neden 3binde5binde sattigi belli oldu. 7 bine satan biri vardi israrla satmaya calisiyor deposu gibi plastik gibi bir kazada patates olacagini tahmin ediyorum. Dusunuyordum vazgectim

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı bozkurt eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değiştirmende fayda var derim.Rolanti sensörü enjeksiyon sisteminin üzerinde (dışarıda) deiğişmesi için motorun açılması söz konusu değil. Aynı sorun benim motorum,dada var aldığımdan beri devam ediyor servise defaten söylememe rağmen dikkate alamadılar maalesef.sorun hala devam ediyor çözüm ise ne yazıkki yok insanın canını ençok sıkanda var olan bir arızayı yok kabul etmeleri..ikinci sorun ise kilometre göstegesi devamlı fazla yazıyor bir haftalık bir sürede 1,500 km.gibi iki ayı aşkın bir süredir yazışmalara ve telefonlara rağmen hala netice yok ne yazıkki.

http://satis.kuralkan.com.tr/di.aspx?i=005-402_ENJEKS%C4%B0YON%20S%C4%B0STEM%C4%B0%20%20%20AK SAMI-PULSAR.jpg&w=700&yp=e ((3 nolu parça))
    Biliyorum sensör dışarıdada bizim usta takmış kafaya komple motoru indircem diyor=)
    bakalım ikna edebilirsem sadece sensörü degiştircez tabi parca gelirse 1 hafta oldu sanırım
    ama pek umut yok sorunun çözülmesi adına böyle binecez artık

pazarlama müdürü sürekli aktif burda mesajını görürse iletişime geçer
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bacac olması şart mı ?
    Yok ama biraz yavaş kalabilirsin. Sürekli hızlı gidince 125-150'likler uzun yolda sıkıntı çıkartıyo. Motor yağı çok ısınıyo inceliyo falan filan.

Yok ama biraz yavaş kalabilirsin. Sürekli hızlı gidince 125-150'likler uzun yolda sıkıntı çıkartıyo. Motor yağı çok ısınıyo inceliyo falan filan.
    Türkçesi gelme mi , hem yanımda senin gibi çinli doktoru varken yağ incelse ne olacak ?

Motosikleti
    Türkçesi gelme mi , hem yanımda senin gibi çinli doktoru varken yağ incelse ne olacak ?
    Ben drift'in hızına nasıl ayak uydurayım güzel kardeşim, 90-100km hızla yol mu biter Kendi 150'lik motorumla bi kere öyle uzun yol yaptım, Düzde 110-120 motoru coştururken yağını bitirdim ucuz atlattım neredeyse 8000km'de motor yenileme yapmak zorunda kalacaktım.

Ben drift'in hızına nasıl ayak uydurayım güzel kardeşim, 90-100km hızla yol mu biter Kendi 150'lik motorumla bi kere öyle uzun yol yaptım, Düzde 110-120 motoru coştururken yağını bitirdim ucuz atlattım neredeyse 8000km'de motor yenileme yapmak zorunda kalacaktım.
    yazıklar olsun, meseneden de silecem seni.

Motosikleti
    yazıklar olsun, meseneden de silecem seni.
    Seni de Kazan'ın köylerinden doğru otoyolun altından falan geçirip güdül'e ordan da kızılcahamam'a götürürüm. Hem de Mondial'lerle gideriz. Modifiyeden sonra rodaj için mutlaka gezicem zaten. Sen de gelirsin kırılma hemen

Seni de Kazan'ın köylerinden doğru otoyolun altından falan geçirip güdül'e ordan da kızılcahamam'a götürürüm. Hem de Mondial'lerle gideriz. Modifiyeden sonra rodaj için mutlaka gezicem zaten. Sen de gelirsin kırılma hemen
    Geçen seneki Karadeniz turunda Amasyanın içinden geçip durmadım diye 1 yıldır ağlıyordum, bayramda elim de boş olunca overlok mainası ayağıma geldi sandım senin gezi yazısını görünce, 18 yy amerikasındaki zenciler gibi hissettim şu an kendimi, yazıklar olsun cCc ayrımı yapanlara.

Sen önden gider gelirsin, aralarda sigara molası verirsin, olma mı ? Zaten bayram bayram benim gibi bir avareden başkasını bulamazsın ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)