Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı naug_hty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

http://<a href="http://s1206.photobu...li.png</a></a>

benelli tnt fiyatı 4.913 erroo yani 14.395 liracık
    illaki 2 silindir olsun vs merakı olana yamaha R25 biçilmiş kaftan
    ya da ve hatta yaşasın Pulsar diyoruz
    #bektanist beye selamlar
    Sevgiler bizden efendim
    [IMG][/IMG]
    bununla arasındaki fiyat farkı ve kalite farkını görmek daha doğru olur bahsettiğiniz makina biraz hp olarak baya yukarda 250 cc ye göre
    naug_hty bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yarın (31 MAYIS 2015) Tuzla-Tepeören köyü mevkiindeki fabrikamızda yapacağımız Pulsar etkinlğine tüm motor severleri davet etmiştim. Pulsar şenlik haftasına özel İstanbul bayilerimizin 01-07 Haziran 2015 tarihleri arasında bir hafta süre ile özel fiyattan satış yapacaklarının müjdesini verebilirim. Yarın etkinlikte açıklama yapacağım inşallah.

Sezonu motorsuz geçirmemek isteyenler için bu fırsatı kaçırmayın derim.

Selam ve saygılarımı sunuyorum…
    sbr bunu beğendi.

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Bu istanbul a olan ilgi neden anlamadım. Etkinlikler orada olur, indirimli satışlar orada olur. Ktm geçen hafta ankarada test sürüşü yaptı, aynı şekilde istanbul ve izmirde de 2 şer gün test sürüşü yapıyor.

Motosikleti
    Bakın arkadaşlar bir yerde yanlış yapıyoruz sanki ben düşmanım gibi bir durum oluşuyor hiç öle bir şey yok 2 ay öncesine kadar biraz daha bekleyip eğer büyük sorunlar çıkartmıyorsa bajaj Pulsar 200ns alınabilir evet fiyatı çok şişirilmiş fakat vaat ettiği değerlere ulaşabiliyorsa fiyat verilebilir düşüncesi içersindeydim hemen akabinde bajaj Pulsar 200AS modelini gördüm daha çok hoşuma gitti biraz araştırmayla Bajaj Pulsar 200Ns nin ceket giydirilmiş hali olduğu ortaya çıktı o yüzden siz kullanıcıların fikri önemliydi çünkü kullanan sizlerdiniz takip ettiğimde bazı ufak tefek zırıltı stop etme ve gösterge paneli arızası gördüm okudum.
    benim burdaki tavrım kesinlikle kullanıcı kişilere değil yemek yediniz yemekte kıl çıktı diye yemek yiyene kızılırmı ??
    burdaki tavrım Kuralkanın politakasında kimse ticaret yapan kişiye kazanma diyemez ama biraz insaf diyebilir sizlerin bu makinaları keşke daha akıl karı fiyata sahip olmasını dilerdim benelliyle karşılaştırmam benelli markasının tarihi olduğunu türkiyede tanınmamış olabilir fakat araştırırsanız demek istediğimi anlarsınız bu fiyatlara bu kalitede ürün satılabiliyorsa neden tüketicileri kaz yerine koymayı misyon edindi diye kuralkana soruyorum özellikle mesajımda ekrem ata beye sevgiler dememin nedeni bu idi yoksa siz kullanıcılara diyeceğim bir şey yok

Değerli bektanist rumuzlu arkadaşım;

yazdıklarınız ile ilgili söyleyebileceğim iki nokta var;

1. Şu anda piyasaya sunulan BENELLİ TNT 250 ve fiyatı 4913 euro,
    2. Özellikle benelli sayfasında Kuralkan ve Pulsar 200 ns için yazdıklarınız hoş değil.

Ülkemizde kaliteli her ürün ve markanın tutunmasına ihtiyaç var. Artık kullanıcılarımız ağırlıklı 2004-2011 yılları arasında yaşadığı hataları tekrarlamak istemiyor. Kaliteli ürünlerin pazar payı her geçen gün artıyor. Üç yıl sonra pazarın nasıl şekillenebileceğiniz az çok ön görebiliyoruz.

Kalite-satış sonrası hizmet-yedek parça fiyat ve bulunabilirlik-yakıt sarfiyatı -ikinci el değeri-uzun ömür ve sağlamlık gibi temel faktörlerde hangi marka ve ürün öne çıkarsa başarılı olacak. Biz iddialıyız.

Bunu başarabilen tüm markaları hep beraber desteklemeliyiz.

Saygılarımla...
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli bektanist rumuzlu arkadaşım;

yazdıklarınız ile ilgili söyleyebileceğim iki nokta var;

1. Şu anda piyasaya sunulan BENELLİ TNT 250 ve fiyatı 4913 euro,
    2. Özellikle benelli sayfasında Kuralkan ve Pulsar 200 ns için yazdıklarınız hoş değil.

Ülkemizde kaliteli her ürün ve markanın tutunmasına ihtiyaç var. Artık kullanıcılarımız ağırlıklı 2004-2011 yılları arasında yaşadığı hataları tekrarlamak istemiyor. Kaliteli ürünlerin pazar payı her geçen gün artıyor. Üç yıl sonra pazarın nasıl şekillenebileceğiniz az çok ön görebiliyoruz.

Kalite-satış sonrası hizmet-yedek parça fiyat ve bulunabilirlik-yakıt sarfiyatı -ikinci el değeri-uzun ömür ve sağlamlık gibi temel faktörlerde hangi marka ve ürün öne çıkarsa başarılı olacak. Biz iddialıyız.

Bunu başarabilen tüm markaları hep beraber desteklemeliyiz.

Saygılarımla...
    ekrem ata bey bence bilgilerinizi gözden geçirin benelli TNT 250 2 Silindir, ve hp olarakda biraz üstte karşılaştırmam bile benim söylediğim Benelli TNT25 iyi okumakda fayda var bir hışımla yazayım derken noktayı kaçırabiliriz 3115 euro fiyatı ben ürün ile ilgiliden ziyade sizlerin uygulamış olduğu politakayı eleştiriyorum her ürün geldiğinde kalitelidir kullanıldıkça sorunlar ve zaafiyetleri meydana çıkar Hyosung sizin firmanız tarafından piyasaya sürüldüğünde oda çok kaliteliydi tabi neye göre kime göre ve şu an kimse o markadan bahsetmiyor belkide çok kaliteli granaj malzeme işçilik olarak değilde motor şanzıman olarak.
    fakat ben açıkca diyorumki biraz insaf kimse size kazanmayın demez kazanın allah daha çok versin der.
    bu ürün için kar marjınızı çok tepede tuttunuz.
    istediğiniz ücret kaliteyle bir değil ben bunu söylüyorum saygılar bizden

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem ata bey bence bilgilerinizi gözden geçirin benelli TNT 250 2 Silindir, ve hp olarakda biraz üstte karşılaştırmam bile benim söylediğim Benelli TNT25 iyi okumakda fayda var bir hışımla yazayım derken noktayı kaçırabiliriz 3115 euro fiyatı ben ürün ile ilgiliden ziyade sizlerin uygulamış olduğu politakayı eleştiriyorum her ürün geldiğinde kalitelidir kullanıldıkça sorunlar ve zaafiyetleri meydana çıkar Hyosung sizin firmanız tarafından piyasaya sürüldüğünde oda çok kaliteliydi tabi neye göre kime göre ve şu an kimse o markadan bahsetmiyor belkide çok kaliteli granaj malzeme işçilik olarak değilde motor şanzıman olarak.
    fakat ben açıkca diyorumki biraz insaf kimse size kazanmayın demez kazanın allah daha çok versin der.
    bu ürün için kar marjınızı çok tepede tuttunuz.
    istediğiniz ücret kaliteyle bir değil ben bunu söylüyorum saygılar bizden
    Cbr 14, inazuma 16 olursa, kymco 250 xciting 13 olursa, 9000 liraya bu motor daha çok satar. Servis, 2. El vs gibi konulara bizim millet pek bakmaz.

Benelli daha dün bir bugün iki, satılık desen Çinli 250 yerine koyup 6 lira verecekler. Benelli gerçekten piyasaya oynayacak ise önce kendini kanıtlamak Zorunda. Ben suan 250 alacak olsam benelli değil pulsar alırım. En azından ğer saTabilirim.

Bu iki nokta dışında söylediklerinD3 çok haklısınız ancak bizim millet tavsiye değil tecrübe seviyor. Bajaj servislerinde dudukl3ndikce akillanacaklar yada bajaj akillanacak. izleyip göreceğiz.

Ancak her halurkarda 13 _ 15 japon a vermekten ise bajaj gibi, benelli gibi aynı kaliteyi ucuza veren firmalar desteklenmelidir. Baktın çok biyerleri kalktı, o zaman kosteklenmeli.

Mondial rx3 piyasadan silinecek diyorum, üretici olmayan bir firmanın bajaj la benelli ile rekabet etmesi mümkün değil.

Bajaj 250 lik bir enduro yu açilen rx3 karşısına koymalı. Mondial rx3 e gerekli teknik desteği veremeyecek. 2. El ölü olacak. Millet elini çekecek, kuralkan yönetimi daha önceki hatalarını tekrarlamamali, 200 ns den daha çok kaymak yemek için diğer bajaj lari piyasadan uzak tutmam ali.

Hem 200 ar, hem 200rs ivedilikle piyasaya girerse 2016 için bajaj satışları 250 sınıfında kawasaki, yamaha ve honda yi geride bırakacaktır. Bırakmaz ise nickimi değiştirir eşek başı yaparım.
    bektanist bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Sadece r25 ve crf250l satışları bile sayı adedince gecılemeyecek durumda )
    Yılda 1000 adet crf satılıyor. Ortalama 1500 r25 satılır şimdiye kadar 1400 satılmış. Bajajım bu sayıların yarısına ulaşması dahi başarıdır.
    dyavol-77 bunu beğendi.

200rs ve 200as nin piyasaya dahil olmasından sonrası için konuşuyorum. Ayda 250 adet satışla çok rahat geçilir. 80 vilayette 3 er tane satmak çok ama çok kolay olsa gerek.
    bektanist bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 14, inazuma 16 olursa, kymco 250 xciting 13 olursa, 9000 liraya bu motor daha çok satar. Servis, 2. El vs gibi konulara bizim millet pek bakmaz.

Benelli daha dün bir bugün iki, satılık desen Çinli 250 yerine koyup 6 lira verecekler. Benelli gerçekten piyasaya oynayacak ise önce kendini kanıtlamak Zorunda. Ben suan 250 alacak olsam benelli değil pulsar alırım. En azından ğer saTabilirim.

Bu iki nokta dışında söylediklerinD3 çok haklısınız ancak bizim millet tavsiye değil tecrübe seviyor. Bajaj servislerinde dudukl3ndikce akillanacaklar yada bajaj akillanacak. izleyip göreceğiz.

Ancak her halurkarda 13 _ 15 japon a vermekten ise bajaj gibi, benelli gibi aynı kaliteyi ucuza veren firmalar desteklenmelidir. Baktın çok biyerleri kalktı, o zaman kosteklenmeli.

Mondial rx3 piyasadan silinecek diyorum, üretici olmayan bir firmanın bajaj la benelli ile rekabet etmesi mümkün değil.

Bajaj 250 lik bir enduro yu açilen rx3 karşısına koymalı. Mondial rx3 e gerekli teknik desteği veremeyecek. 2. El ölü olacak. Millet elini çekecek, kuralkan yönetimi daha önceki hatalarını tekrarlamamali, 200 ns den daha çok kaymak yemek için diğer bajaj lari piyasadan uzak tutmam ali.

Hem 200 ar, hem 200rs ivedilikle piyasaya girerse 2016 için bajaj satışları 250 sınıfında kawasaki, yamaha ve honda yi geride bırakacaktır. Bırakmaz ise nickimi değiştirir eşek başı yaparım.
    Burdaki amaç makinayı karalamak değil elbetteki bende suzuki Burgman bir çift aynasını 400 tl ye satıldığını biliyorum japonların piyasada daha kalite adı altında pazarda var olduklarınında farkındayım fiyetlarda uçuk rakamlarda bundada hem fikirim ülkenin bulunduğu durumda ortada nefes aldığımız için bile vergi ödeyen bir toplumda yaşıyoruz hepsine eyvallah fakat ülkeye giriş fiyatı belli kaliteli veya değil kar marjı öle böle değil birde kimse kusura bakmasın kuralkanın bu konularda sicili bozuk
    bir çok örnek verebilirim sadece hyosung markasından bahsettim servis dediler gitsinler servislerin durumunu kendileri görsünler sanırsınız ben başka servisleri gördüm bu forumda motosikleti olan hemen hemen herkesin bir motosiklet tamirci arkadaşı var ve ona danışarak hareket ediyorlar servise gittimi garantiden sonra kepçeyi daldırdığını görücekler o zaman bu ne ya demeye başlıyacak millet ama nafile servisden sınıf geçemez kuralkan yedek parça onda eyvallah olmadı yan sanayi ürünleri bulup gene takarlar o konuda haklarını yiyemem zaten hemen yan sanayileri piyasaya çıkıcak çok net yazıyorum eminim hatta.
    bu gün teşekkür edenlerin o günde düşüncelerini okumak gerek
    bu forumda benden yaşça küçük bir kardeşimiz var bilgiside iyi
    kendisindede bajaj Pulsar 200 ns var tekeri düz bassın
    çocuk bajajda titremesinin çok olduğunu çinli motosikletten daha fazla olduğunu yazdı diye
    millet çocuğu mondial çalışanı karalamak için bajajı forumda yazdığını bile söyleyenler oldu okudum şaşırdım.
    bu kardeşimiz videoda çekti Bajaj Pulsar 200NS ile yol videsunu burdanda paylaştı

fakat ben çok duydum kalitemiz var diyenlerin sonrasındaki durumunu
    hiç karşılaşmadığım bir şeyi Bajaj Pulsar 200NS dekarşılaştım
    oda şu alan kişiler nerdeyse makina 1000 km bulmadan satışa koymaları tuhaf
    ya bu para etmiyeceği için koyuyorlar yada dedikleri gibi cc yükseltmek için
    fakat bu forumda tanıdığım bir arkadaşın yaptığı kazalardan sonra bilgi almak için forumdan yardım istemesinin akabinde
    sahibinden de kazasız sıfır yağmur görmedi diyerek kazalı motosikleti satmaya çalışmasından sonra herşey olabilir diye düşünüyorum
    tekrar ediyorum iyi makinadır kötü makinadır bilemem fakat biraz kündeye çekildik sizlerden kendimi ayrı tutmadığım için yazıyorum
    umarım anlatabilmişimdir

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Burdaki amaç makinayı karalamak değil elbetteki bende suzuki Burgman bir çift aynasını 400 tl ye satıldığını biliyorum japonların piyasada daha kalite adı altında pazarda var olduklarınında farkındayım fiyetlarda uçuk rakamlarda bundada hem fikirim ülkenin bulunduğu durumda ortada nefes aldığımız için bile vergi ödeyen bir toplumda yaşıyoruz hepsine eyvallah fakat ülkeye giriş fiyatı belli kaliteli veya değil kar marjı öle böle değil birde kimse kusura bakmasın kuralkanın bu konularda sicili bozuk
    bir çok örnek verebilirim sadece hyosung markasından bahsettim servis dediler gitsinler servislerin durumunu kendileri görsünler sanırsınız ben başka servisleri gördüm bu forumda motosikleti olan hemen hemen herkesin bir motosiklet tamirci arkadaşı var ve ona danışarak hareket ediyorlar servise gittimi garantiden sonra kepçeyi daldırdığını görücekler o zaman bu ne ya demeye başlıyacak millet ama nafile servisden sınıf geçemez kuralkan yedek parça onda eyvallah olmadı yan sanayi ürünleri bulup gene takarlar o konuda haklarını yiyemem zaten hemen yan sanayileri piyasaya çıkıcak çok net yazıyorum eminim hatta.
    bu gün teşekkür edenlerin o günde düşüncelerini okumak gerek
    bu forumda benden yaşça küçük bir kardeşimiz var bilgiside iyi
    kendisindede bajaj Pulsar 200 ns var tekeri düz bassın
    çocuk bajajda titremesinin çok olduğunu çinli motosikletten daha fazla olduğunu yazdı diye
    millet çocuğu mondial çalışanı karalamak için bajajı forumda yazdığını bile söyleyenler oldu okudum şaşırdım.
    bu kardeşimiz videoda çekti Bajaj Pulsar 200NS ile yol videsunu burdanda paylaştı

fakat ben çok duydum kalitemiz var diyenlerin sonrasındaki durumunu
    hiç karşılaşmadığım bir şeyi Bajaj Pulsar 200NS dekarşılaştım
    oda şu alan kişiler nerdeyse makina 1000 km bulmadan satışa koymaları tuhaf
    ya bu para etmiyeceği için koyuyorlar yada dedikleri gibi cc yükseltmek için
    fakat bu forumda tanıdığım bir arkadaşın yaptığı kazalardan sonra bilgi almak için forumdan yardım istemesinin akabinde
    sahibinden de kazasız sıfır yağmur görmedi diyerek kazalı motosikleti satmaya çalışmasından sonra herşey olabilir diye düşünüyorum
    tekrar ediyorum iyi makinadır kötü makinadır bilemem fakat biraz kündeye çekildik sizlerden kendimi ayrı tutmadığım için yazıyorum
    umarım anlatabilmişimdir

Orda dur bir dakika..

sen değilmisin benelli sayfasında beni kuralkanda çalışıyor olmakla itham eden

(sen diyorsanki ben kuralkanda çalışıyorum savun tabi)sormazlarmı adama..

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orda dur bir dakika..

sen değilmisin benelli sayfasında beni kuralkanda çalışıyor olmakla itham eden

(sen diyorsanki ben kuralkanda çalışıyorum savun tabi)sormazlarmı adama..
    okuduğunuda anlamıyorsun :D ilginç gerçekten
    burda kullanıcıları suçlamadımda he sen diyorsanki ben kuralkanda çalışıyorum savun tabi.
    yazdığım yazı bu burda çalışıyorum diyorsan soru var yani itham yok artık yazılarıma sizinle yazışırken açıklama yapmak gerekiyor yaparım sorun değil

PULSAR NS200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS- HYSUNG GV 250
    bektanist kardeş sen bukadar yazıyorsun çiziyorsun ama hep anlatılanlar hakkında yorum yapıyorsun gibi geliyor.
    Sizin Pusar'a sahip olmadıgınız anlaşılıyor. TNT TR'de yeni ve hiç duyulmamış bir motordur. Ekonomide satılacak yeni bir mal pazara girmesi için kararlı ve istikrarlı şekilde pazarlama ve ticaret politikaları uygulamak zorundadır. Ancak Pulsar güzel bir makina. Zırıltı vs. var hangisinde yok zaten birkaç operasyon ile kaldırıladabilir. Sonuçta hindistan malı bir makina daha ne bekleyebiliriz. Yapacaklarının en iyisini yapmışlar adamlar. TATA markası vardır bilirsiniz o araç ta ben hinduların ne ölçekte teknoloji ve anlayış ile araç yapabilecekleri hususnda ilk fikirlerim olmuştu. Adamların yolu yokki süper kalite lastik kullansın. Yolları çukurlu oldugunda araçlarıda yüksek yapmışlar.

Motosikleti
    Alıntı PULSAR NS200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bektanist kardeş sen bukadar yazıyorsun çiziyorsun ama hep anlatılanlar hakkında yorum yapıyorsun gibi geliyor.
    Sizin Pusar'a sahip olmadıgınız anlaşılıyor. TNT TR'de yeni ve hiç duyulmamış bir motordur. Ekonomide satılacak yeni bir mal pazara girmesi için kararlı ve istikrarlı şekilde pazarlama ve ticaret politikaları uygulamak zorundadır. Ancak Pulsar güzel bir makina. Zırıltı vs. var hangisinde yok zaten birkaç operasyon ile kaldırıladabilir. Sonuçta hindistan malı bir makina daha ne bekleyebiliriz. Yapacaklarının en iyisini yapmışlar adamlar. TATA markası vardır bilirsiniz o araç ta ben hinduların ne ölçekte teknoloji ve anlayış ile araç yapabilecekleri hususnda ilk fikirlerim olmuştu. Adamların yolu yokki süper kalite lastik kullansın. Yolları çukurlu oldugunda araçlarıda yüksek yapmışlar.
    kaç makina kullandınız Bajaj Pulsarın kullanımı ile ilgili hiç bir şey yazmadım kullandığımı belirtebilirim
    kullandığım makinaları yazıyorum
    BMW R 1200 GS Adventure
    BMW F 650 GS
    Suzuki Burgman AN 400
    Kawasaki EN 500
    Kawasaki KLE 650
    Piaggio Skipper 150
    Honda CBF 250
    Honda CBF 500
    Honda CG 125
    Honda XL 650
    YAMAHA XMAX 250 MOMO DESING
    ve hale hazırdaki emektar MZ 301
    tek kullanırken zorlandığım Transalp oda benimle alakalı vites değiştiriken korma demirine değiyordu ayağım
    benim bahsettiğim makinanın malesef fazla fiyat çekilerek bizlere sunulduğu o yüzden karşılaştırma yapıyorum
    bazıları sanıyorki bajajı kötülüyorum alakası yok belli ölçüde eleştirilebilir ve garanti bittikten sonra konuşmak daha doğru olucak
    aynı fikirdeyseniz ne mutlu size derim. açıklama eklimi anladınızmı ??

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yalnız TNT 25 henüz kağıt üzerinde satışa sunuldu. Bildiğim kadarıyla resimleri yayınlanan bir bayi hariç kimsede yokmuş ve önümüzdeki sene gelecekmiş deniyor. Şu anda satılanlar TNT 250 ve onun fiyatının da Pulsar'la alakası yok. TNT 250'nin piyasaya erken sürülmüş olması TNT 25 bekleyenler için avantajdır. Bu sayede distribütörü servis işini oturtabilir diye düşünüyorum. Pulsar'ın fiyatını eleştirirken rakiplerinin fiyatlarına bir bakmak lazım. Kendisine en yakın 250 cc motor 5000 TL daha pahalı. ABS'siz Duke 200 isterseniz o da 4000 TL pahalı satılıyor. Hala fiyat performans olarak o paraya en iyi motor Pulsar. TNT 25 ile kıyaslamasında ben de TNT 25'i kağıt üzerinde önde görüyorum, ama Ekrem Bey'in de dediği gibi, bu işin servisi var, yedek parçası var, parça fiyatları var. Çin şirketine ait Benelli ben İtalya'nım diye (ki İtalyan'dır ona bir sözüm yok) övüne övüne reklam yaparken parça fiyatlarını da İtalyan tarifesinde tutarsa o zaman yandı gülüm keten helva... Servise girince Avro'lar havalarda uçuşur.

Konuyu değiştirirsem, bugün Bursa'da KTM test günüydü ve kahvaltıdan sonra gidip Duke 390 ve RC 390'ı test ettim. Burada aylardır Pulsar'ın titreşimine laf edip duruyorum ama bu ikisi öyle bir titriyorlar ki akıllara zarar. RC390'ın tüm giydirmelerinden zırıltı geliyordu. Fakat öyle de bir gidiyorlar ki insan ne titreşimi düşünüyor ne da başka bir şeyi... Bir de o kadar gazlamama rağmen RC390 3.8 litre ortalamayla gitti. Duke 390 3.3'teydi ki denemeler sırasında yetkilinin söylediğine göre motora lastik yaktıranlar bile olmuş. Motorlar baya hırpalanmışlardı. RC390'ın oturuş pozisyonu beni çok yordu bu yüzden Pulsar SS400'ün ve RS200'ün naked gibi dik olan oturuş pozisyonunu destekliyorum. Umarım Pulsar bir an evvel 400 modellerini hazırlar. İyi bir fiyattan piyasaya girerlerse (15 bin TL altı veya Japon 250 cc fiyatına), ortalığı silip süpüreceklerdir.

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Adana dan antalya ya geldik 2 pulsar ilE.
    Şuan antalya da yiz. Sabah inşallah döneceğiz. 740 km de yiz suan. Döndüğümüzdü muhtemelen 1350 km olarak turu tamamlayacagiz. Şimdilik makineler harika. Hiç bir sıkıntı yok.

fotodaki arkadaş @hasan
    naug_hty, sbr ve maxim4 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı cuma_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana dan antalya ya geldik 2 pulsar ilE.
    Şuan antalya da yiz. Sabah inşallah döneceğiz. 740 km de yiz suan. Döndüğümüzdü muhtemelen 1350 km olarak turu tamamlayacagiz. Şimdilik makineler harika. Hiç bir sıkıntı yok.
    http://i.hizliresim.com/3D63l5.jpg
    fotodaki arkadaş @hasan
    Rodaj ne oluyo peki ? 70-80km hızla sürebiliyomusunuz uzun yolda ?
    naug_hty bunu beğendi.

Motosikleti
    okuduğunuda anlamıyorsun :D ilginç gerçekten
    burda kullanıcıları suçlamadımda he sen diyorsanki ben kuralkanda çalışıyorum savun tabi.
    yazdığım yazı bu burda çalışıyorum diyorsan soru var yani itham yok artık yazılarıma sizinle yazışırken açıklama yapmak gerekiyor yaparım sorun değil
    arkadaşım sen önce sorunu kendinde ara daha bajaj kullanmamışsın kuralkana laf atıyorsun öyle böyle bilmem ne sana birşey söylüyoruz sen diyorsun kuralkanda calısıyorsan savun tabi neden doğruyu söylemek için kuralkandamı çalışmak gerek yada çalısmadıgımı ıspat etmek için sessizmi kalmam gerek daha motordan bi haber burda ekrem ata beyle kuralkanı hedef almış benellıden zılgıtlar okuyorsun bak kardesım işine güçüne sen zaten iyi niyetli olsan oraya marka belirtmeksizin yapardın yorumunu diğer markalarda örnek almalı gibisinden amacını halada anlamış degılım neden bir honda yamaha x bir marka değilde hedefin bajaj ekrem bey ve kuralkan ben senin samimiyetine inanmıyorum ve bir dediğin bir dediğinide tutmuyor gerçekten komiksin
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen önce sorunu kendinde ara daha bajaj kullanmamışsın kuralkana laf atıyorsun öyle böyle bilmem ne sana birşey söylüyoruz sen diyorsun kuralkanda calısıyorsan savun tabi neden doğruyu söylemek için kuralkandamı çalışmak gerek yada çalısmadıgımı ıspat etmek için sessizmi kalmam gerek daha motordan bi haber burda ekrem ata beyle kuralkanı hedef almış benellıden zılgıtlar okuyorsun bak kardesım işine güçüne sen zaten iyi niyetli olsan oraya marka belirtmeksizin yapardın yorumunu diğer markalarda örnek almalı gibisinden amacını halada anlamış degılım neden bir honda yamaha x bir marka değilde hedefin bajaj ekrem bey ve kuralkan ben senin samimiyetine inanmıyorum ve bir dediğin bir dediğinide tutmuyor gerçekten komiksin
    Adam zaten mala laf atmıyor pek fazla, satıcıya laf atıyor. Bu durumda motoru kullanmış olması gerekmez. Kuralkanın izlediği politikayı eleştiriyor.

CBR yada Ninja Benelli'nin yada pulsarın rakibi olmadığı için 2 motoru kıyaslıyor, bajaj'a laf atıyor.

Motosikleti
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam zaten mala laf atmıyor pek fazla, satıcıya laf atıyor. Bu durumda motoru kullanmış olması gerekmez. Kuralkanın izlediği politikayı eleştiriyor.

CBR yada Ninja Benelli'nin yada pulsarın rakibi olmadığı için 2 motoru kıyaslıyor, bajaj'a laf atıyor.
    yok kardeşim benellinin formundan giydirmişte giydirmiş ben ordan tav oldum arkadaşa kuralkan milleti düdüklüyormuş falan gibilerinden hiç hoş olmayan söylemleri var hyosung u kuralkan bitirmişmiş vs..Sanki diğer markalar gelişine veriyo motoru da burda kuralkana yuklenmesi yanlış olan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)