Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro4 sebebi ile olmasa da €/$ artışından nasibini alacaktır.
    1,5 senedir motor aldım alıcam derken yine kış geldi ama bu yaz kesin alıyorum, şuan ki fiyatıyla en iyi seçenek Pulsar. Umarım fiyatında çok artış olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,5 senedir motor aldım alıcam derken yine kış geldi ama bu yaz kesin alıyorum, şuan ki fiyatıyla en iyi seçenek Pulsar. Umarım fiyatında çok artış olmaz
    Bence pulsarın max. ederi bu fiyatıdır. Eğer 9 bin bandına çıkarsa temizinden 2. el duke 200 bakmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Arkadaşlar bu problemi bende yaşadım buyurun çözümü daha yeni hallettik
    SAZMAN ve kdiner bunu beğendiler.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok gariptir 2015 model pulsar var bende yalnız bahsedilen bu ve buna benzer hiçbir sorun yaşamadım.Aldığım günden beri saat gibi çalışıyor.Akümün değişmesi lazım.Garantiden değiştirmeyeceğim,fırsat bulduğumda jel akü alacağım.

Motosikleti
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gariptir 2015 model pulsar var bende yalnız bahsedilen bu ve buna benzer hiçbir sorun yaşamadım.Aldığım günden beri saat gibi çalışıyor.Akümün değişmesi lazım.Garantiden değiştirmeyeceğim,fırsat bulduğumda jel akü alacağım.
    Aman nazar değmesin kazasız belasız binin Benim garantiden değiştiriliyor , olmadı bende dediğiniz gibi jel akü alırım
    mavellen bunu beğendi.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Ben 2016 model aldım stop etme gibi bi sorunla karşılaşmadım

Arkadaşlar ben biraz şanssız bir adamımdır, zam gelmeden 200ns alıyım diyorum ama 0 makinada saçma sapan problemler çıkarsa çok evham yaparım kendimi biliyorum. Yok stop etme, yok marş almama gibi felan. Sizce hiç bulaşmıyım mı? Bu arada Ankara'dan almayı düşünüyorum motoru

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Bende çok araştırdım motorun sorunları hatta siteden 10 15 kişiye direk iletişime geçip sordum sağolsunlar ilgilendiler.

Sorun yaşayanlar var fakat servisler hallediyor ben İstanbul'dan aldım Oktay usta sorun çıkarsa gel dedi sadece ve sorunları hallediyor benim motorum da hiç bir sorun çıkmadı.

Böyle düşünceleriniz varsa Ankara'da bu sorunu çözen ustalar varsa düşünmeden al derim.

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben biraz şanssız bir adamımdır, zam gelmeden 200ns alıyım diyorum ama 0 makinada saçma sapan problemler çıkarsa çok evham yaparım kendimi biliyorum. Yok stop etme, yok marş almama gibi felan. Sizce hiç bulaşmıyım mı? Bu arada Ankara'dan almayı düşünüyorum motoru
    Dostum al motorunu tepe tepe keyfini çıkara çıkara bin.
    Stop etmeymiş kılmış tüymüş ufak tefek çözümü olmayan şeyler değil.
    Benim motorda stop ediyor, abartmıyorum ayda bir sefer aha olsun iki sefer.
    Seni yarı yolda bırakacak ocağına ateş düşürecek şeyler değil. Motorun eksilerine değil bence önce artılarına bak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    motorum satılıktır ilgilenenler olursa
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7514155/detay/

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Motor güzelmiş. Maddi durumum iyi olsaydı benim discover 'ı satıp bunu almayı düşünürdüm. Bu arada neden ipone yağ koydun da motul koydurmadın? Yada şöyle sorayım servisi motul koyuyor normalde sen mi farklı istedin?

Motosikleti
    Almayi dusunen arkadaslar arastirdikca millet sogutur cok düşünmeyin . Motorun en büyük problemi kullanmayin insanin internet ortaminda yorum yapmasindan baska cozulmeyen problemi yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzelmiş. Maddi durumum iyi olsaydı benim discover 'ı satıp bunu almayı düşünürdüm. Bu arada neden ipone yağ koydun da motul koydurmadın? Yada şöyle sorayım servisi motul koyuyor normalde sen mi farklı istedin?
    yok servis castrol koyuyor.bir kaç tane takip ettiğim yabancı pulsar kullanıcısı vs ıpone yağ kullanıyor.hatta katana serisi kullanan var yarış için ama o bizim için gereksiz 1 litresi 75 tl.tayfun motordan birolada sordum kendi getirip koyan oldu bu yağıda dedi iyi dedim bende bir deneyelim.n11 den sağlam bir kuponum vardı böyle değerlendirdim bende.castrol açıkcası gerçekten rezalet bir yağmış.bunu görmüş oldum ıpone dışında hiç bir yağ bundan sonra kullanmam.vites geçişleri çok ciddi oranda değişti.muallakta kalmıyorsun direk geçiyor.ses olarakta biraz toklaştı.yakıt tüketimi vs aynı.bu arada castrol 10 40 idi o yüzden biraz incede kalıyordu aslında.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar altın elbiseli adamın bajaj incelemesini bir türlü bulamadım ya bi link atarmısnız bana
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok servis castrol koyuyor.bir kaç tane takip ettiğim yabancı pulsar kullanıcısı vs ıpone yağ kullanıyor.hatta katana serisi kullanan var yarış için ama o bizim için gereksiz 1 litresi 75 tl.tayfun motordan birolada sordum kendi getirip koyan oldu bu yağıda dedi iyi dedim bende bir deneyelim.n11 den sağlam bir kuponum vardı böyle değerlendirdim bende.castrol açıkcası gerçekten rezalet bir yağmış.bunu görmüş oldum ıpone dışında hiç bir yağ bundan sonra kullanmam.vites geçişleri çok ciddi oranda değişti.muallakta kalmıyorsun direk geçiyor.ses olarakta biraz toklaştı.yakıt tüketimi vs aynı.bu arada castrol 10 40 idi o yüzden biraz incede kalıyordu aslında.
    Castrol sadece bajaj etkinliğinde konuluyor diye biliyorum ben. Ben ilk 500 bakımına gittiğimde tayfun usta motul koydu gözümün önünde ve hatta bak bunu çoğu yer kullanmaz dedi. Hatta Hindistan bajaj'dan gelen yetkili gördüğünde şaşırtmıştı dedi. Fakat bajaj etkinliğinde castrol koyuyorlardı anlaşmadan dolayı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Castrol sadece bajaj etkinliğinde konuluyor diye biliyorum ben. Ben ilk 500 bakımına gittiğimde tayfun usta motul koydu gözümün önünde ve hatta bak bunu çoğu yer kullanmaz dedi. Hatta Hindistan bajaj'dan gelen yetkili gördüğünde şaşırtmıştı dedi. Fakat bajaj etkinliğinde castrol koyuyorlardı anlaşmadan dolayı.
    rodaj bakımında castrol kondu.5000 bakımında galiba eğer kendi yağımı götürmeseydim motorex koyucaktı.oda oldukça kaliteli bir yağ.istersen eğer castrol de konuyor zaten.tabi bakım fiyatında farklılıklar oluyor.motul koyduğunu ben hiç görmedim.onla anlaşmış olabilirler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Castrol yağın rezalet olarak değerlendirmesini nasıl yapıyorsunuz merak ediyorum ? Motorla piste girdiniz de tur zamanınız 2 saniye uzun mu çıktı.
    SAZMAN bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Castrol yağın rezalet olarak değerlendirmesini nasıl yapıyorsunuz merak ediyorum ? Motorla piste girdiniz de tur zamanınız 2 saniye uzun mu çıktı.
    bok gibi olan vites geçişinden ve farklı ses tonundan anlaşılıyor.herkes fark edebilir sizde edersiniz
    mavellen ve viper17 bunu beğendiler.

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    Beyler Perşembe günü itibariyle Bajaj'ın tüm yedek parçalarına %10 ila %15 civarı zam gelmiş haberiniz olsun. Daha geçen ay %10 zam yapmışlardı, yetmemiş demek ki. Fiyatlara bajaj yedek parçaları sitesinden bakabilirsiniz.

Ama henüz sıfır motor fiyatlarında bir değişiklik yok, herhalde 2017'ler gelene kadar sıfırlarda dokunmayacaklar gibi görünüyor, fakat görünen o ki, dolar düşmez ise 2017'de sıfır motorlar da bu yedek parçaya yapılan iki aşamalı zamı örnek alırsak %25 zam gelebilir. Böylece 8290 TL olan 200NS böylece 10.000 TL üzerine çıkabilir, haberiniz olsun.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bok gibi olan vites geçişinden ve farklı ses tonundan anlaşılıyor.herkes fark edebilir sizde edersiniz
    Bu yağ konusu yine karıştı. Vites geçişleri senin kullandığın yağ markasından çok değerleri ile ilgilidir güzel kardeşim. 10/40 mı 10/60 mı 20/50 mi? Neyse ......

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Çok Asi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Perşembe günü itibariyle Bajaj'ın tüm yedek parçalarına %10 ila %15 civarı zam gelmiş haberiniz olsun. Daha geçen ay %10 zam yapmışlardı, yetmemiş demek ki. Fiyatlara bajaj yedek parçaları sitesinden bakabilirsiniz.

Ama henüz sıfır motor fiyatlarında bir değişiklik yok, herhalde 2017'ler gelene kadar sıfırlarda dokunmayacaklar gibi görünüyor, fakat görünen o ki, dolar düşmez ise 2017'de sıfır motorlar da bu yedek parçaya yapılan iki aşamalı zamı örnek alırsak %25 zam gelebilir. Böylece 8290 TL olan 200NS böylece 10.000 TL üzerine çıkabilir, haberiniz olsun.
    12 aralıkta zamlı fiyatlar açıklanacak, %7 zam gelecekmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)