Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum. Galiba Python yazıyor. Ben aldığımda 2. El, mitas lastik, cam ve çantalı almıştım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bajaj-pulsar-200-on-cam-python-pulsar-200ns-siperlik-cami-300690462/detay şu linkte var benziyor sanırım o cam benim de hoşuma gitti alıncak listesine ekledim
    SAZMAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Selamlar arkadaşlar

5000TL'ye kadar Siyah Renk PULSAR arıyorum.
    Satanlar benimle iletişime geçsin lütfen.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Tam bir sene oldu Pulsar ı alalı. 14 bin km yaptim. Ama günlük kullanmıyorum sadece kamplara, haftasonu gezilerine katıldım motorumla. Bu yaz da iki uzun yol yaptım, çok çok memnun kaldım. Yakıt ve performans açısındanon numara...

Sizlere sormak istedigim yeni sezonda motoruma bir çanta takmak istiyorum. Arka çantanın pek yakışmadığını düşünsem de en kolay çözüm bu sanırım. Shad sh48 modelini begeniyorum, ileride motorumu büyüttüğümde de kullanabilecegim bir model. Acaba çok büyük olur mu Pulsar a. Yüksek hızlarda yalpalama yapar mı topcase? Arka çanta kullananların yorumlarını bekliyorum.

İkinci bir çözüm de soft yan çanta kullanmak. Ben zaten kamp cadirimi uylu tulumumu sosis canta ile tasiyorum, bir sekilde arkaya bagliyorum. Ama ıvır zıvır eşyalari koymak için iki yan çanta güzel olur sanki. Arka çantaya da gerek kalmaz, ucuza halletmiş olurum dedim. Tabi onun için de yan çantalarin sarkmaması düzgün durması için demir yaptirmam lazim. Bu tip işleri yaptirabilecegim bir arkadaşım da var burada.

Kararsız kaldım. Topcase kullanan ya da sadece yan çanta kullananlardan fotoğraf ve yorum alabilir miyim.

Teşekkürler. Selamlar.
    Arka çanta dengeyi bozuyo yüklüyse bide gidon ağırlaşıyo sanki çok yoruyo adamı yan çanta düşünmeye başladım onada 2 yan çanta yan çanta demiri lazım sosis çanta hangisi bide bana lazım

Kampa giderim bende 40 lt çanta fazla bişey almadığım halde çanta doluyo

Selamlar
    [IMG]][/urltimage.org/index.php?lang=turkish]resim[/IMG]
    Aynaları beğenmiyenler için bilgi amaçlı yükledim.Birçok forumda araştırdım ve TVS Apaçi aynasında karar kıldım ve memnunum.
    [IMG]bmp resim yükle[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü kullandım. GIVI BLADE b47. Ellerini bırakırsan kafa sallıyor. Rüzgarı da tüm çantalar keser yapacak bir şey yok. Önemli olan sağlam olması, 2 kez yan yattım ama en ufak bir şey olmadı Givi tavsiye ederim.
    http://i.hizliresim.com/DBMo9z.jpg

http://i.hizliresim.com/VPV2ar.jpg

http://i.hizliresim.com/WgnWY2.jpg
    Selamlar. Sanırım lastikleri değiştirmişsiniz,ne marka ve memnunmusunuz?

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    http://]<a href="https://pos[url=htt...kish]resim</a>
    Aynaları beğenmiyenler için bilgi amaçlı yükledim.Birçok forumda araştırdım ve TVS Apaçi aynasında karar kıldım ve memnunum.
    http://<a href="https://postimg.org/...esim yükle</a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Selamlar. Sanırım lastikleri değiştirmişsiniz,ne marka ve memnunmusunuz?
    Motoru sattım üstüne 2. motoruma binmekteyim. Kullandığım süre içerisinde Mitas sava mc 50 lastiklerden memnun kalmadım. Bir çok ilgili konuda da olumsuz görüşümü belirttim. Ucuz istiyoranız ANLAS alın daha iyi. Sonrasında Michelin city grip ile mükemmel diyebileceğim tecrübem oldu ama Pulsar ile değil Xenter ile.

İyi günler.
    gezginmotor bunu beğendi.

Beyler ankaradaki servisten memnun olmayan var mı?

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun antifirizini kontrol etmek için kapağı açtım baktım içinde bir kaç damla yağ var. Antifirize yağ karışması mümkün müdür?
    mümkündür benimd3 başıma geldi geçenlerde devirdaim pompasının contasıdan kaçırmış motor açılacak conta değişecek ek olarak balansor,piston vs kontrol edilecek piston falan çizdiyse yeniden motor yapılacak bilgin olsun benim motor sıfırlandı rodajdayım şuan
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadas amma piyasada yerini yaptı bu motor, xmaxden fazla pulsar goruyorum her yerde ) bukadar hızlı bir yukselis beklemiyordum acıkcası.

Motosikleti
    Yamaha Mt - 25
    beyler selam, lastikleri değiştirmek istiyorum ama ne alsam bilemedim. varsa tavsiyeniz alayım.

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorun yanlis hatirlamiyorsam bello bir km sonrasi stop etme sorunu vardi giderildi mi veya giderilevegine dair bir aciklama yapildi mi?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı Owl King adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun yanlis hatirlamiyorsam bello bir km sonrasi stop etme sorunu vardi giderildi mi veya giderilevegine dair bir aciklama yapildi mi?
    Belirli kmde yapmıyor. Rampa aşağı inerken yavaşlayıp debriyajı sıkınca stop ediyor. Ama kimi motorda hiç olmazken bazı motorlarda bıkkınlık derecesinde oluyor. Bende 2014 modeli var ve sadece bir kez bu durumla karşılaştım. 2 aydır hiç sorun çıkarmadı şükür.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çanta dengeyi bozuyo yüklüyse bide gidon ağırlaşıyo sanki çok yoruyo adamı yan çanta düşünmeye başladım onada 2 yan çanta yan çanta demiri lazım sosis çanta hangisi bide bana lazım

Kampa giderim bende 40 lt çanta fazla bişey almadığım halde çanta doluyo
    Yan çanta işi yattı. Demirini yaptiracagim arkadas ugrasamam dedi. Ben de projeyi rafa kaldirdim.

Ufak bir topcase alsam nasil olur acaba. Shad SH33 modelini taksam, dengeyi çok etkiler mi. İçini doldurmam fazla. Zaten sosis çantam var. (Sosis çanta Heingreck gibi bir marka 90 lt ama ben kıvırıyorum 60-70 lt olarak kullaniyorum)

Selamlar.
    Mustafa Kara

www.facebook.com/yollarvefotograf

Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belirli kmde yapmıyor. Rampa aşağı inerken yavaşlayıp debriyajı sıkınca stop ediyor. Ama kimi motorda hiç olmazken bazı motorlarda bıkkınlık derecesinde oluyor. Bende 2014 modeli var ve sadece bir kez bu durumla karşılaştım. 2 aydır hiç sorun çıkarmadı şükür.
    Duzeltme icin tsk ederim. Peki servis herhangi bir sey diyor mu bu durum icim? Duzeltme filan?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı Owl King adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duzeltme icin tsk ederim. Peki servis herhangi bir sey diyor mu bu durum icim? Duzeltme filan?
    Servis yazılım güncellemesi yapıyor ama kesin sonuç alınıyor mu bilmiyorum. Kimi kullanıcı sorunun çözüldüğünü söylerken kimisi hala devam ettiğini söylüyor.

Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis yazılım güncellemesi yapıyor ama kesin sonuç alınıyor mu bilmiyorum. Kimi kullanıcı sorunun çözüldüğünü söylerken kimisi hala devam ettiğini söylüyor.
    Anladim tsk ederim hocam.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Benim serviste konuşulana kulak misafiri olduğum.Tam anlamıyla düzelmiyor ama çok azalıyor dedi servis.

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim serviste konuşulana kulak misafiri olduğum.Tam anlamıyla düzelmiyor ama çok azalıyor dedi servis.
    Guzel motor baya, keske bu sikintisi da olmasaymis dedirtiyor.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deep_breathe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selam, lastikleri değiştirmek istiyorum ama ne alsam bilemedim. varsa tavsiyeniz alayım.
    İklime göre değişir.Akdenizde iseniz bridgestone batlax tavsiye ederim.Yazın iyi performans aldım keza havalar sağudu yine performansı fena değil.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Euro 4 sebebi ile bu motorun fiyatında uçma kaçma fırlama zıplama olur mu?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro 4 sebebi ile bu motorun fiyatında uçma kaçma fırlama zıplama olur mu?
    Euro4 sebebi ile olmasa da €/$ artışından nasibini alacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)