Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motor inazumaydi sanirim kafa grenajlisi inazuma f ti sanirim kullanma firsatim oldu tipini her nekadar sevmesemde bayildim gercekten ön fren cok guzel aletin dengesine hayran kaldim biraz hantal gibi hissiyat versede gaza tepkisinide begendim titresim hic dikkatimi bile cekmedi bu motoru kullanan biribe gore gayet normal bi yorum yapmissin
    Diğerlerine laf atarak motosiklet kıyaslamayı sevmiyorum, adam konu açıyor aynı anda pulsar,inazuma,cbr ve r25 arasında kalmış. Hepsi çok farklı karakterlere sahip, ama en nihayetinde başlangıç motosikletleri. Inazuma, pulsar commuter da r25,cbr,ninja "racing" mi oluyor grenaj takıldı diye.

Bir sezon kadar Cbr kullandım, ön fren performansı Inazuma kadar iyi değildi. Pulsar'ın frenleri de beni aşırı derecede şaşırtmıştı , daha önce de yazmıştım ilk parti fiyatı açıklandığında param hazırdı ama test gününe gitmeye fırsatım olmamıştı bayilerin belirsiz sevkiyat tahminleri sonucu vazgeçmiştim. İlk motosikletimin kesinlikle Pulsar olurdu deneme fırsatım çok geç oldu malesef.
    Salih_T bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AliErdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayırlısıyla Pulsar Olacak
    Merhaba arkadaslar ben seneye Bajaj pulsar 200 ss almayı düşünüyorum. ns 9 bin tl olmus 1 milyar daha koyar ss alırım diye düsündüm. Supersport modeli türkiyeye ne zaman gelcek ?

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Arkadaşlar kırmızı ile çizdiğim plastik yer sizde var mı? Sürekli zincire sürtüyor.Kafama takıldı.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı pulsar_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selamlar aranıza yeni katıldım bu forumu uzun süredir takip ediyorum ne çok pulsar düşmanı varmış onu bir türlü anlamıyorum bakıyorumda özellikle ninja h2 nefret kusuyor bu motora karşı 200 250ccde en başarılı motordur pulsar 3 buji 4 valf hangi motorda var az yakması titrememesi en önemli özelliğidir pulsar düşmanlarına duyurulur bu motoru kıskanmayın.
    Ekrem bey; bu üyeliklerin firmayla bir alakası varsa ilişiğini kesin gitsin. Bu ne kadar basit, yakışıksız, reklam kokan hareketlerdir böyle. İnanın insanı markadan soğutuyor. Sanki biz safız da anlamayıp samimi zannedeceğiz.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Bu forum hiç bişeyden çekmedi şu trollerden çektiği kadar
    sheriff87 bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı kurufasulye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kırmızı ile çizdiğim plastik yer sizde var mı? Sürekli zincire sürtüyor.Kafama takıldı.
    https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...d8&oe=5680D7FA
    evet var. Aynısını fazer 600 de de görmüştüm. Ne işe yarar diyeceksin. Sallamaya gerek yok bilmiyorum
    kurufasulye bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğerlerine laf atarak motosiklet kıyaslamayı sevmiyorum, adam konu açıyor aynı anda pulsar,inazuma,cbr ve r25 arasında kalmış. Hepsi çok farklı karakterlere sahip, ama en nihayetinde başlangıç motosikletleri. Inazuma, pulsar commuter da r25,cbr,ninja "racing" mi oluyor grenaj takıldı diye.

Bir sezon kadar Cbr kullandım, ön fren performansı Inazuma kadar iyi değildi. Pulsar'ın frenleri de beni aşırı derecede şaşırtmıştı , daha önce de yazmıştım ilk parti fiyatı açıklandığında param hazırdı ama test gününe gitmeye fırsatım olmamıştı bayilerin belirsiz sevkiyat tahminleri sonucu vazgeçmiştim. İlk motosikletimin kesinlikle Pulsar olurdu deneme fırsatım çok geç oldu malesef.
    Size sorum şu olacak inazuma kullanıyorsunuz, pulsarı da incelemişsiniz galiba..125 cc den sonra alacak olsanız sıfır pulsar mı 2. el inazuma mı alırdınız. İnazumayı çok beğeniyorum fakat parça fiyatlarının pahalı olması korkutuyor beni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:25 ----------

Alıntı kurufasulye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...d8&oe=5680D7FA
    Benim 125 cc wolftede var.. Galiba o bölgede meydana gelen zincirdeki sarkmanın metal aksamda aşırı ses ve aşınma meydana getirmesini engellemek olabilir, diye düşünmüştüm..
    kdiner ve kurufasulye bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey; bu üyeliklerin firmayla bir alakası varsa ilişiğini kesin gitsin. Bu ne kadar basit, yakışıksız, reklam kokan hareketlerdir böyle. İnanın insanı markadan soğutuyor. Sanki biz safız da anlamayıp samimi zannedeceğiz.
    firmayla alakası nereden çıktı şimdi. samimi olmadığını zaten anlıyoruz. cevap vermeyip gülüp geçeceğiz

Değerli AurorAbeam; şimdi bu ne demek acaba? Lütfen arkadaşımız çıksın kendisini ifade etsin. Kesinlikle böyle bir yöntem asla tercih sebebimiz olmaz. Beni tanıyan arkadaşlarım bilir. Bazen övgü dolu mesaj yazacakalarını ifade edenler de dahil olmak üzere ne ise onu yazın derim, demişimdir.

Yalanı Allah bize nasip etmesin.

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kdiner ve enescanatar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı AliErdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar ben seneye Bajaj pulsar 200 ss almayı düşünüyorum. ns 9 bin tl olmus 1 milyar daha koyar ss alırım diye düsündüm. Supersport modeli türkiyeye ne zaman gelcek ?
    Eylül ayının ikinci yarısı geliyor diye face yazmıştı Ekrem Bey. Fiyat ise 10bin değil 11bin ama ABSli olacakmış tamamı. Ona göre hesabını yap.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

izmirliyim ama ankarada okuyorum pulsar 2oo ns almayı düşünüyorum. İzmirdeki fiyatları daha ucuz olduğu için izmirden almayı düşünüyorum. izmirden alıp ankaraya güvenli bir şekilde nasıl götürebilirim.(güvenli yollardan)(sürerek götürme şansım da yok )

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

ankaralı arkadaşlar tanıdığınız galeri var mı pulsar 200 ns ankarada cidden pahalı
    yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim çünkü kesinlikle pulsar 200 ns almayı düşünüyorum

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı joblessman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirliyim ama ankarada okuyorum pulsar 2oo ns almayı düşünüyorum. İzmirdeki fiyatları daha ucuz olduğu için izmirden almayı düşünüyorum. izmirden alıp ankaraya güvenli bir şekilde nasıl götürebilirim.(güvenli yollardan)(sürerek götürme şansım da yok )

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

ankaralı arkadaşlar tanıdığınız galeri var mı pulsar 200 ns ankarada cidden pahalı
    yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim çünkü kesinlikle pulsar 200 ns almayı düşünüyorum
    İzmirden alıp motoru sürerek gelsen bile sıfır motor olduğu için zorlamamak için 70-80km hızla gelmek eziyet olur.
    Ankarada Bajaj'ın fazla bayisi yok. İç anadolu bölgesinde Bajaj bayileri baya kısıtlı sayıda. Liste fiyatı neyse ondan alırsın malesef.
    Özel mesaj atmışsın bu mesajımı cevap kabul et

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Pulsar çok adi bir motor 5 kuruş etmiyor. 100km de 9 litre yakıyor. Azer bülbül gibi titriyor. Basmıyor. Kalite sıfır. Ama biz kullananlar beğeniyor ve seviyoruz Azer Bülbül hayranı varsa Pulsar'ında var demekki oke?
    iyice sıkmaya başladınız yahu. biri ilk motor almış çok beğenmiş neden tersliyor başkalarına ima da bulunuyorsunuz.? ya lütfen artık düşünerek hareket edin. insanların hevesini kırmayın.
    sheriff87 bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar . motor çıktığı günden beri nerdeyse bütün sayfaları bütün yorumları tek tek okudum . Tüm kötü yorumlara rağman çarşamba günü bir pulsar aldım Kim ne derse desin pulsar İYİ BİR MOTOR. İlk dikkatimi çeken biraz yüksek devirde sol gidondan veya kafa kısmından bir zırıltı geliyor. Denge sensör sorunu bu olabilirmi acaba ? Herkeze mutlu pulsarlar

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirden alıp motoru sürerek gelsen bile sıfır motor olduğu için zorlamamak için 70-80km hızla gelmek eziyet olur.
    Ankarada Bajaj'ın fazla bayisi yok. İç anadolu bölgesinde Bajaj bayileri baya kısıtlı sayıda. Liste fiyatı neyse ondan alırsın malesef.
    Özel mesaj atmışsın bu mesajımı cevap kabul et
    otobüs ile rahatlıkla getirebilirsin 100 tl cıvarı para alırlar senden

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Otobüs ile rahatlıkla getirebilirsin 100 tl cıvarı para ısterler

otobüsle götürme olayında nasıl oluyo hiç bilmiyorum çizelse yada motora bişey olsa sorumlusu kim oluyor?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size sorum şu olacak inazuma kullanıyorsunuz, pulsarı da incelemişsiniz galiba..125 cc den sonra alacak olsanız sıfır pulsar mı 2. el inazuma mı alırdınız. İnazumayı çok beğeniyorum fakat parça fiyatlarının pahalı olması korkutuyor beni.
    Inazuma'yu bu sabah sattım Detaylı izlenimlerimi yazacağım bir konu açacağım müsait olunca.

Pulsar'ı yarım saat kadar inceledim, yorum yapmak bana düşmez.

Nerden baktığınıza bağlı, 125cc'den biraz daha iyi gitsin zaten geçiş motosikleti diye düşünüyorsanız Pulsar da olur.

Inazuma üzerindeki işçilik ve parça kalitesi ile 200-250cc sınıfında tüm motorların çok üstünde bana göre. Ben kullanıcı görüşlerimi yazınca haber ederim, burdaki kullanıcıların söylediklerine de bakıp karar verirsiniz ihtiyacınıza göre.
    ayzek, Salih_T ve maktama bunu beğendiler.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX

Özelden yazdım buraya da yazayım ödemiş bayisindeki 2014 model kırmızılardan sondan birincisini ben aldım. son tek sahibini bekliyor. benim ismimi vererek motoru çok uygun fiyata alabilirsiniz. özel mesaj atın arkiler.Kesinlikle para kazanma amacım yoktur.Bayi sahibi yakın arkadaşım isteyen arayıp fiyat sorsun. sonra bana özel fiyatı öğrensin saygılar
    exhell ve sheriff87 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özelden yazdım buraya da yazayım ödemiş bayisindeki 2014 model kırmızılardan sondan birincisini ben aldım. son tek sahibini bekliyor. benim ismimi vererek motoru çok uygun fiyata alabilirsiniz. özel mesaj atın arkiler.Kesinlikle para kazanma amacım yoktur.Bayi sahibi yakın arkadaşım isteyen arayıp fiyat sorsun. sonra bana özel fiyatı öğrensin saygılar
    hocam bende izmirdeyim yardımcı olurmusunuz fiyat iyise almak isterim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ekrem ata bey boşverin pulsara saldıranlara ,onlar pulsarı kıskanan tipler ne oldu ninja h2 ve abeci motoruna uçtu gittiler pulsarı kullanmayan pulsara laf etmesin işine baksın pulsar geçen sen satış rekorları kırdı normaldir hazmedemiyorlar bu yüzden pulsar sınıfını en az yakan ybrden bile az yakan bir makinadır. pulsar düşmanları dışarı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)