Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Arkadaslar benim size sorum olacak pulsara gectigimden beri 2 ayda 5 tane kot cope attim apis arasindan yirtiliyor oyle dandikte kotlar degil 3 lives 1 colins 1 de mavi olarak cart diye gidiyor basina gelen varmidir bir diger sorum ise motosiklet botlarina bakiyorum oldukca pahali koc tasta is guvenligi bolumunde ayakkabilar 49 dan basliyor 120 yede bot var celik parmak topuk bilek koruyuculu onlar is gormezmi acaba hemen hemen ayni gibi geldi bana inceleyen oldumu daha ucuza almis oluruz yorumlariniz nelerdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    pantolon olayı enteresan cok dar mı gıyıyosun da yırtılıyo anlamadım . bot olayına gelınce topuk burun koruması belkı ıse yarar ama bılegı de koruması ve surtunmeye dayanması gerekır ayrıca motor kullanırken rahatmı olacak yoksa kazık gıbı hıssız mı olucak bunlar onemlı ayrıca hava alıp almadıgıda onemlı vıcık vıcık terletırse oda sıkıntılı olur . ama olurda ıse yarar ve bu yazdıgım olumsuzluklar yasanmazsa hakıkaten uygun fıyatı ıle kullanıslı olur.
    Macera01 bunu beğendi.

Motosikleti
    Aslinda dar da degil artci aldigimda cok geriliyor apis arasi yirtildi yirtilacak derken cart diye gidiyor bota gelince ben feyizoglundanda baktim koruma bolgeleri genelde ayni ve 400 500 e satiliyor hani boyle bir mantik olabilir motosiklet lastikleri otomobillere gore daha pahalin bundada oyle bir sey olabilir diye dusundum is guvenligi daha fazla gider surumden kazaniriz diye tecrubeli arkadaslar incelemele yaparlarsa cok iyi olur 150 tl ye canavar gibi botlar var ucuza almis oluruz hala arastirma asamasindayim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Arkadaslar motoruk 430 km de servis lambasi yandi şimdi motorumu biraktim ve su vakte kadar ki tek sorunum rolanti dalgasiydi servis ustama onu söyledim ve ilerde düzelecegini söyledi yağ olarak ta Castrol 20 lik koyucak şehir Gaziantep sizce nasil olur yağ doğru seçim mi ?

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı mstf_513 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motoruk 430 km de servis lambasi yandi şimdi motorumu biraktim ve su vakte kadar ki tek sorunum rolanti dalgasiydi servis ustama onu söyledim ve ilerde düzelecegini söyledi yağ olarak ta Castrol 20 lik koyucak şehir Gaziantep sizce nasil olur yağ doğru seçim mi ?
    ustan yalan sölemiş sana düzelmez=)
    ben yazın 15 50 motul---kışın 10 40 kullanırım
    mstf_513 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    ...su vakte kadar ki tek sorunum rolanti dalgasiydi servis ustama onu söyledim ve ilerde düzelecegini söyledi yağ olarak ta Castrol 20 lik koyucak şehir Gaziantep sizce nasil olur yağ doğru seçim mi ?
    "ileride düzelir" demek doktorun hastaya "iyileşince geçer" demesi gibi boş bir cevap, geçiştirmiş yani.

Castrol 20'lik dediğinin bir modeli falan yok mu tam yazabileceğin?!! Ne demek 20'lik?!?!?!
    mstf_513 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    tam bende anlamadım bi kaç kişi de müdahale edince kendi motorlarıyla lakalı ben ekarte kaldım orda şimdi gidip alıcam motoru tam olarak neler yapmış sorup öğrenicem tam olarak acemi olmanın eksi yanları umarım yanlış yağ koymaz :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Alıntı :bus: adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonax'ın parlatıcı ve pasta cilasını veya herhangi bir marka kullanan oldumu acaba? Ürün açıklamasında plasik aksamlarda kullanmayınız yazıyor. Grenaj da kullansam ne gibi sorun çıkabilir depo üzerinde çok hafif kılcal çizikler oldu bulaşık süngerinin sert tarafını sürtmem sonucu nasıl gidere bilirim acaba ?
    ben autowaxta yaptırdım videosunu da bizzat çektim bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum izlemek istersen https://www.youtube.com/watch?v=cfT7Vb1gXdE
    En kötü disk en iyi kampanadan iyidir.

kkarabidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc700s
    http://imageshack.com/a/img661/7404/e3hIy7.jpg

http://imageshack.com/a/img912/125/VanL86.jpg

bunlarda benden

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

kdiner, Daniel23, tekoklava ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    tam bende anlamadım bi kaç kişi de müdahale edince kendi motorlarıyla lakalı ben ekarte kaldım orda şimdi gidip alıcam motoru tam olarak neler yapmış sorup öğrenicem tam olarak acemi olmanın eksi yanları umarım yanlış yağ koymaz :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

ben autowaxta yaptırdım videosunu da bizzat çektim bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum izlemek istersen https://www.youtube.com/watch?v=cfT7Vb1gXdE
    Teşekkürler 👍 o en son sürdüğü ne oluyor parlatıcı gibi bir maddemi acaba bilginiz varmı ?

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    değerli pulsarcı abilerim kardeşlerim bir pulsar sahibi olarak kurucusu olduğum sym fiddle sezon açılış etkinliğine davet ediyorum sizleri pazar günü 14:00 de bebek parkında çay çekirdek muhabbet olacak gelecekler buradan bana haber verirse sevinirim...

https://www.facebook.com/events/931224940276603/

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Alıntı MKAYHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mod tuşuna 2 saniye kadar bas sonra TRIP2 modunu seç daha sonra Mod ve Set tuşlarına aynı anda basılı tut sönecektir
    Aynen söylediğiniz gibi yaptım ve kapandı teşekkür ederim.

Motosikleti
    KANUNİ S170T
    pulsar 9000 tl olmuş. bende uzun zamandır pulsar hayali kurarken zam üstüne zam yaptılar dolar ucuzlarsa fiyatlar da biraz düşer derken daha da zam yaptılar artık pulsar hayalim de sulara gömüldü

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Alıntı :bus: adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler �� o en son sürdüğü ne oluyor parlatıcı gibi bir maddemi acaba bilginiz varmı ?
    sırasıyla motor koruma koltuk koruma ve boya koruma attı hepsinin maddesi ayrı ayrı kardeşim tam neredeki ni soruyorsun macun gibi olanı mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "ileride düzelir" demek doktorun hastaya "iyileşince geçer" demesi gibi boş bir cevap, geçiştirmiş yani.

Castrol 20'lik dediğinin bir modeli falan yok mu tam yazabileceğin?!! Ne demek 20'lik?!?!?!
    castrol 20 40 kullanmış nasıl sizce ?

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Araya dalıp şunu gösterip çekiliyorum aradan
    Bu nedir ? Bende bilmiyorum

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...77cd5156684e20
    pulsar nk100 bu :D

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    bu ne böyle yaw=)

Motosikleti
    Pulsar giymiş scooter gördüm
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Rok Bagoros'un fotoğrafçısının facebook hesabında buldum, sanırım fotoğrafçısı .. Belki başka bişeyi ama Rok'un bir şeyi işte

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    sırasıyla motor koruma koltuk koruma ve boya koruma attı hepsinin maddesi ayrı ayrı kardeşim tam neredeki ni soruyorsun macun gibi olanı mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

castrol 20 40 kullanmış nasıl sizce ?
    Aynen macun gibi olan nedir?

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Bide motorda sorun var bilmemne yazıyorlar bak forumda 24 saattir bi allah kulu yazmamış nerdeyse başlığa herkes motorun üstünde gezmekten forumada girmiyor masallah
    Nerdesiniz pulsarcılar
    tekoklava, ayzek ve daewo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)