Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 Ns
    Herkese hayırlı kazasız günler. Arkadaşlar bugün motosikletimin ilk taksitini yatırmanın vermiş olduğu mutlulukla Gaziantep'ten Kahramanmaraş'a gitmekteydim lakin bütün mutluluğumu ve huzurumu kaçıran bi olay nüksetti çok şükür kaza bela gelmedi Allaha şükür ama maddi olarak üzüleceğim kesin RADAR 138 ile radara girdim nasıl girdim bilmiyorum çok dikkatli biriyimdir normalde ama motosiklet üstünde işler o kadarda iyi gitmiyor radara girdikten sonra kurulan bariyer ekibi aldı büyük ihtimalle plakamı tek tesellim acaba net gördüler mi plakamı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400cc liği gene aynı dts sistemimi olucak o zaman ciddden güzel olur hem az yakar hem güzel uzar.. birde abs si olsa.. şahane olur.. fiyatıda 14-15 yapsalar hak eder o rakamları.
    15 bin'e balıklama atlanır bana göre. Zaten KTM'nin motorunun alt kısmını alıp üst tarfı kendileri tasarlıyorlar. Yani motorun dengeleme kısmı da KTM ile aynı oluyor. Kafaya takacak titreşim de olmaz yani... Bajaj bir tane Pulsar motorlu enduro çıkarsa ne iyi olurdu.
    ismo61 bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    aslında 200cc lik motorla bir tane enduro üretseler çok çok iyi olurdu..

Değerli arkadaşlar;

13 NİSAN 2015 tarihinden itibaren sevkiyatına başladığımız PULSAR 200 NS modelimizde bazı iyileştirmeleri sizlere sunuyoruz;

1. Orta sehba standart hale geldi. Geçtiğimiz yıl bize çok kızdınız, biliyoruz. Ama bizden kaynaklanan bir durum yoktu. Mücadelemizle nihayetinde talebimizi BAJAJ’a kabul ettirdik. İnşallah bundan sonra standart olarak sunulacak,
    2. Selede konfora yönelik malzemesinde ve kalınlığında düzeltme yapıldı. Daha rahat bir sürüş konforu elde edeceksiniz,
    3. Lastik kalitesinde iyileşme sağlandı. Sizlerin yorumunu merakla bekliyorum,
    4. Yakıt pompası contası o-ring conta olarak geliştirilmiş, yüksek sızdırmazlık özelliği kazandırılmıştır.
    5. Açısı artırılıp, uzatılan debriyaj ve fren kolu ile kolay tutuş ve daha iyi kavrama özelliği kazandırılmıştır.
    6. Hava filtre elemanı yüzey alanı büyütülerek daha fazla toz tutma özelliği kazandırılmıştır.
    7. Dikey akü pozisyonu ile kolay montaj, kontrol ve bakım yapılması sağlanmıştır.
    8. Denge sensörü bağlantı yeri değiştirilmiştir.

Tüm bu iyileştirmelerle sunduğumuz PULSAR 200 NS’in gene segmentinde 2015 yılı Pazar lideri olması en büyük arzumuzdur. Yeni modellerimizi bayilerimizde görebilirsiniz.

Selam ve saygılarımla…
    acemi27, sbr, ..Carmentality.. ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar;

13 NİSAN 2015 tarihinden itibaren sevkiyatına başladığımız PULSAR 200 NS modelimizde bazı iyileştirmeleri sizlere sunuyoruz;

1. Orta sehba standart hale geldi. Geçtiğimiz yıl bize çok kızdınız, biliyoruz. Ama bizden kaynaklanan bir durum yoktu. Mücadelemizle nihayetinde talebimizi BAJAJ’a kabul ettirdik. İnşallah bundan sonra standart olarak sunulacak,
    2. Selede konfora yönelik malzemesinde ve kalınlığında düzeltme yapıldı. Daha rahat bir sürüş konforu elde edeceksiniz,
    4. Yakıt pompası contası o-ring conta olarak geliştirilmiş, yüksek sızdırmazlık özelliği kazandırılmıştır.
    5. Açısı artırılıp, uzatılan debriyaj ve fren kolu ile kolay tutuş ve daha iyi kavrama özelliği kazandırılmıştır.
    6. Hava filtre elemanı yüzey alanı büyütülerek daha fazla toz tutma özelliği kazandırılmıştır.
    7. Dikey akü pozisyonu ile kolay montaj, kontrol ve bakım yapılması sağlanmıştır.

Tüm bu iyileştirmelerle sunduğumuz PULSAR 200 NS’in gene segmentinde 2015 yılı Pazar lideri olması en büyük arzumuzdur. Yeni modellerimizi bayilerimizde görebilirsiniz.

Selam ve saygılarımla…
    Cok basarili bir calisma olmus. Musteri gorus ve onerilerini degerlendirmek iste boyle olur. Birkac sorum olacak yeni hava filtresi bizim motorlara uyumlu mu? Yoksa filtre kutusumu degisti? Denge sensorunun sadece yeri mi degisti? ses konusunda yararli oldugunu dusunuyorum. Bizde servislerde bu islemi yapabilir miyiz?
    tekoklava bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Değerli arkadaşlar;

Selam ve saygılarımla…
    Yani
    Motorlar elmizdemi patladı Ekrem hocam=)
    ALLAHA şükür motorla ilgili bir sorunum yokta
    ne bileyim böyle biraz içim burkuldu
    _kaan_ bunu beğendi.

Degerli Tekoklava, iyilestirmeler, ilaveler her marka ve üründe olacaktır, olmalıdır. Ancak bu durum daha once sunulan urunlerin degerini dusurecek bir durum olarak asla anlaşılmamalıdır. Aksi halde gelisme olmasi mumkun degildir. Tüketici taleplerinin ne derece dikkate alindiginin gostergesidir bence yasananlar. Selamlar. ..

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Degerli Tekoklava, iyilestirmeler, ilaveler her marka ve üründe olacaktır, olmalıdır. Ancak bu durum daha once sunulan urunlerin degerini dusurecek bir durum olarak asla anlaşılmamalıdır. Aksi halde gelisme olmasi mumkun degildir. Tüketici taleplerinin ne derece dikkate alindiginin gostergesidir bence yasananlar. Selamlar. ..
    Ekrem Bey Merhaba,

Mayıs sonu Haziran başı gibi gelmesini beklediğimiz 200 RS modeli ile ilgil bir sorum olacak size. Biliyorum bunu cevaplaması bir idareci olarak sizin için zor veya vermemeniz gereken bir cevap olabilir ancak ben yine de şansımı denemek istiyorum.

Öncelikle bu modelin açıklanan 9999 TL fiyatını lansman fiyatı olarak kabul edebilir miyiz? Yani hiç olmazsa ilk bir kaç ay bu fiyattan satılır mı? Yoksa dolardaki oynama sebebi ile fiyatta güncelleme olacak mı? Çünkü fiyata göre NS veya RS versiyonları arasında seçim yapmak durumundayım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    yapılan iyileştirmelerin bazıları sanırım eskiler üstündede uyarlanabilir. lastik,orta sehpa,yakıt contası değişimi,sele,fren debriyaj kolları,hava filtre elemanı bunlar yenileri ile çokda zor bir işlem yapılmadan değişebilir. bu parçalar ucuza getirtilirse eski kullanıcılarda motorlarını revize edebilirler..
    kittyhawk ve tekoklava bunu beğendiler.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Bende 20 gün önce almıştım 2015 model motoru ama üzerinde yeni mrf lastik harici bir yenilik göremedim orta ayaklık falanda yok aküde eskisi gibi yatık. Bizde bi partiyle kacirdik heralde yenilikleri :(

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Ekrem bey ,Emeğinize sağlık , nasipse önümüzde ki hafta yeni pulsar serisinden bir tane alacağım . İyileştirmeleri yaşayarak öğreneceğiz demektir.
    Yine uzun yollara çıkmak gibi bir hedefim var.

Değerli arkadaşlar;

Selam ve saygılarımla…
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Herkes memnun bu motorlardan. Kotuleyen hic duymadim fakat zorlaninca kecelerden yağ sizdirmasi haberi vardi ama ben inanmadim. Nadir olan boyle seyleri bu markanin tumune mal etmek kul hakkina girer haberiniz ola gardas.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ekrem bey fiyat konusunda da yenilikler olsa güzel olur diyecemde, her birkaç ayda sagolun ters yönde oluyor zaten. Simdi hindistan sitelerine bakıyorum da dolar karsiligi pulsarin fiyatı (200NS) 1410 dolar civari görünüyor. isterseniz linkte verebilirim. Onlarda da vergi var, o şekilde de kazanıyorlar. Bildiğim kadariyla bizde onlardan farklı yani extra olarak %8 ÖTV ve nakliye gideri var, daha farkli kalemler varsa onuda sizden duymak isteriz. Acaba aradaki uçuk fark nereye gidiyor kendime soramadan duramiyorum?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir buçuk saat bekledim, Ekrem Amca beni tınlamadı, sağlık olsun.

Motosikleti
    Boxer 150 , CBF 150
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey fiyat konusunda da yenilikler olsa güzel olur diyecemde, her birkaç ayda sagolun ters yönde oluyor zaten. Simdi hindistan sitelerine bakıyorum da dolar karsiligi pulsarin fiyatı (200NS) 1410 dolar civari görünüyor. isterseniz linkte verebilirim. Onlarda da vergi var, o şekilde de kazanıyorlar. Bildiğim kadariyla bizde onlardan farklı yani extra olarak %8 ÖTV ve nakliye gideri var, daha farkli kalemler varsa onuda sizden duymak isteriz. Acaba aradaki uçuk fark nereye gidiyor kendime soramadan duramiyorum?

Cevap basit hocam ; Distribütör kârı

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    motor fabrika cikisi 4000 tl gibi olsa Türkiye ye geldi mi koyan koyana

Fiyat uçuk değil..

Gümrük vergisi ÖTV KDV distribütör kari nakliye antrepo bayi marji rebate (varsa) yedek parca stok maliyeti vs derken fiyatın bu kadar şişmesi normal bir de yurt dışındakiler enjeksiyonlu değil diye biliyorum (emin değilim)

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    #Harung kardesimm Fabrika çıkış fiyatı 800 dolar, hindistan son kullanıcıya satış fiyatı 1410 dolar. Şuan mobildeyim daha sonra link te atabilirim

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Oha satiyom ben motoru :D

Motosikleti
    KANUNİ S170T
    hindistana gidip alıp gelmek lazım tabi böyle birşey mümkün olmadığı için bugun 9000 yarın 10000 olur bizde gider cbr alırız
    dyavol-77 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Ekrem bey,

şu konuya el atar mısınız ? http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-4.html

bayiileri arıyoruz, dönüş yapmıyorlar.
    tarih vermiyorlar. temmuzu bile geçebilir diyorlar.
    elimizde para var ayırtmak istiyoruz fakat, tarih veremezseniz para veremeyiz.
    lütfen bize detaylı bilgi verir misiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)