Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    han abi!! bizim burada havaların ne yaptığı belli olmadığından dolayı değiştirtmedik yağını-bujisini.. değiştirtelim diyoruz, yağmur yağıyor.. değiştirtmiyoelim diyoruz güneş açıyor.. hava benle dalga geçiyor.. yağı iyi değil ama biniyorum bakalım. 675 km oldu.. gecen cuma okula iki arkadaş(arkadaşta cbr 125 var) gittik motorlarla.. herkes sırada idi ara gazları ile girdik okula müthiş oldu.. herkes bizim motosikletleri konustu.. hala da konusuyorlar.. okulda ismim motorcu kaldı .. şşt motorcu diyorlar bizim karizma müthiş şimdi fazla uzatmayayım abi kendine iyi bak!! herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    Alıntı muhahha306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

işte bu da benim
    hocam yan çantalar çok güzelmiş nerden kaça adın markası felan var mı çantaların çok yakışmış...

bu arada motorun yeni heralde hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler..

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    muhahha sonunda aldın hayırlı olsun
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    teşekkkür ediyorum KENYA kardeşim
    Hepimize kazasız belasız sürüşler dilerken;
    motoru süslemeye başladım.
    en başta bir öne bir arkaya olmak üzere 2 adet nazar boncuğu yaptık
    çanta püskül derken resimleri paylaşmaya devam edicem.
    saygılar sevgiler....

bu arada çantaları otm den aldım
    yan çantaların 2 si 130 ytl
    çok para ama yakıştı yaw
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

simsek333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs150-19
    arkadaşlar 8000 devirde benim motor 80 de ama fazla uzerine gitmeyecegim yarın km gostergemi kontrol edecegim belki problem ondadır yani ben 90 km azami, hizini bilerek aldim ama sadece benim bu şekilde olmasi kafami kurcalayan acaba on dişli orjinalimi,8000 devirde 110 ;yoksa dişli buyutulmüşmü
    herkese ii geceler bol rüzgarlı gunler
    nıhna minbet mohsen ahhad amaytıhsin

han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS 150-19
    Muhahha 306 kardeşim hayırlı olsun , keyifle ve kazasız kullan inşallah..... Bilgisayarım hala gelmedi, işyerinden ancak vakit buldukca yazıyorum, ben de birkaç resim çektim, yapabilirsem buraya atarım. OĞUZ bizim buralarda MOTORCU diye anılmak farklı anlamlara gelebilir ( MOTOR SEVER , MOTOR KULLANIR, MOTORİZE VB..) !!!!! AMAN HA!!!!!Zaten kışa gireceksiniz, hiç birşeyi değiştirme, öle kalsın bakımı bahara bırak, WD-40 sık heryerine, ört üzerini kardeşim...... BENCE bizim motora 250 cc lik o motoru koyup, koltuğu iki parca ve daha kaliteli yapsalardı , hangi viteste olduğumuzu IŞIKLI BİR KADRANDA GÖREBİLSEYDİK daha iyi olurdu....
    O BENİM BONCUĞUM!!!!!!::gleam::

Motosikleti
    FAZER 800
    HAN kardeşim gerçekten haklısın.
    ama böyleside güzel
    şu an için gayet memnunum.
    belki 250 lik yağ soğutmalı motor bulursam sadece motor bölümünü değiştiririm :
    canavar gibi de olur
    sevgilerle...

StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    Alıntı simsek333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 8000 devirde benim motor 80 de ama fazla uzerine gitmeyecegim yarın km gostergemi kontrol edecegim belki problem ondadır yani ben 90 km azami, hizini bilerek aldim ama sadece benim bu şekilde olmasi kafami kurcalayan acaba on dişli orjinalimi,8000 devirde 110 ;yoksa dişli buyutulmüşmü
    herkese ii geceler bol rüzgarlı gunler
    hoşgeldin
    8000 devirde 5. vitesle 80 ile gitmemesi lazım ben 4. viteste 80km hız yaptığımı biliyorum ve yaklaşık o devirlerde gidiyordu sakın 4. vitesle gidiyor olmayasın?

5. vites 10000 devirle giderken 110'u geçiyordu ama ibre geriye dönüyordu araba ile yanyana gidip hıznı ölç bence

15 ytl lik benzin aldım şuan 100km de ve çeyrek depo var hala
    kenya bence hava filtrene bir bak,ayrıca sabahları gereksiz yere jiklede tutma,jiklesiz de elin gazda gayet güzel çalışır rolanti devrin çok yüksekse sıkışık trafikte harcar.
    benzine karbüratör temizleyici sıvılardan koy inan işe yarıyor

Motosikleti
    Silverwing 400
    Stormlord az önce ölçtüm 9,5 ykr yakmış km'de bakalım inşallah dahada düşer bu arada 1060 kmdeyim. Bende 4. viteste 80i görüyorum ama pek inandırıcı gelmiyo bana sanki daha yavaşmışım gibi hissediyorum. En yakın zamanda bi arabayla ölçüm yapmak lazım. Bide en fazla 120 ye çıktı ibre ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemeyeceğim. NGK buji taktım şu an jiklede en fazla yarım dakka tutuyorum sorun olmuyo. Hava filtreside en son baktıpımda temiz gibi görünüyordu ama vidalarını söküp tekrar bakarım. Rölantide 1200 civarı bişey . Neyse sağol tavsiyeler için. Herkese keyifli sürüşler...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Benimde 40. vites 80 i rahat görüyor ama 5. viteste 90 da takılıyor bazen geriye doğru gidiyor önceden 110 çok rahat görüyordum ya benim ibre bozuldu çünkü geriye doğru gidiyor yada motor çekişten düştü bilmiyorum bakımda baktırıcam artık.
    Birde jinlunda gördüm bu deponun üstüne deri gibi ilginç birşey kaplamıştı çok hoş duruyordu hem motor çizilmez hemde şekil olarak güzeldi acaba ondan nerden buluruz?
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum
    Alıntı yzb bozo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük bir ilde ağa olursanız parada sadece sizde varsa herşeyi memleketine getirmeye çalışırsın buna her işi yaparım abi denmez orada adanayı geliştirmek adına adamlar iş yapıyorlar zealsunıda getirmiş adamlar bilgisayarıda düşündükleri adanalı gençler olabilir sen değilsindir onun içinde herişi yaparlar.Para herkezde olmayabilir.hangi firma sadece motorsikletle uğraşıyor bana bi söylersen iyi olur sadece motorsiklet işi yapan tek bir yer söyle.

Abicim sana laf atan mı olduda gaza geliyorsun ayrıca ben adanalıları tanırım orada espri ile karışık gönderme yaptım. Seni irdeleyen ne burada, öyle her lafa atlama eger birşey okuyacaksan yada bir katkıda bulunacaksan yaz.

Daha fazla da uzatma cvp yazmayacağım, burası çirkin insanlara göre bir yer değil. Laf atmaya, boş laflara yada bunun gibi Zealsun zs-150-19 dışında konulara girmeyin lütfen...
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

simsek333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs150-19
    Alıntı StormlorD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin
    8000 devirde 5. vitesle 80 ile gitmemesi lazım ben 4. viteste 80km hız yaptığımı biliyorum ve yaklaşık o devirlerde gidiyordu sakın 4. vitesle gidiyor olmayasın?

5. vites 10000 devirle giderken 110'u geçiyordu ama ibre geriye dönüyordu araba ile yanyana gidip hıznı ölç bence

15 ytl lik benzin aldım şuan 100km de ve çeyrek depo var hala
    kenya bence hava filtrene bir bak,ayrıca sabahları gereksiz yere jiklede tutma,jiklesiz de elin gazda gayet güzel çalışır rolanti devrin çok yüksekse sıkışık trafikte harcar.
    benzine karbüratör temizleyici sıvılardan koy inan işe yarıyor
    dostum şu an 4000 km yı devirdim ve ben 5, viteste gidiyorum ve bende 4,viteste 80i goruyorum 5.viteste 90 yoldurumuna gore cok nadir 95 cok hissedilir derecede iniş aşagıysa 100 daha once arabaylada olctum ama sadece 60 km de belki 80-90 da arıza vardir eger oleyse benim motorun fazla yakıyor gorunmeside ondan kaynaklaniyor olabilir yani ben 100 km ile gıderken motor 80-90 gosteriyorsa aşagidaki numarotor 100 km gittiğimde 80-90 km gitmişim gibi gosteriyodur ama emin olabilmek için en kısa zamanda bir arabayla yanyana 60-70-80-90 ayrı ayrı deneyecegim
    arkadaşlar subap ayarı yapılmazsa ve vuruntuda başlamişsa motorda ne gibi sorunlar acar ilerde bilen varsa yazarsa sevinirim
    zs-150-19(doğru seçim)
    nıhna minbet mohsen ahhad amaytıhsin

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum
    simsek kardeşim bende de aynı sorun daha doğrusu ses meydana geldi. Tıkır tıkır sesler geliyor motordan. Yağ ile de ilgisi vardır yağı değiştirince düzeliyor..

Herneyse bu arada motorunuzu binmeden iyice kontrol edin arkadaşlar, geçen indim aşağı motorun heryeri ile oynamış veletler hatta bunu veletlerin yaptığını sanmıyorum ama biri ayak marşını açmış ve öyle bırakmış üstüne üstlük yağ kapağı açık duruyordu. İçine birşey atmış olabilirlermi acaba diye şüphelendim. Yağını bugün değiştireceğim, bariz bir şekilde içinden tıkırtılar geliyor motorun birşey var kesinlikle. Umarım dağılmaz yolda giderken valla çok korkuyorum öyle birşey olmasından. İşte şerefsiz insan çok kimbilir hangi akla hizmet yaptılar onu...

Ve sabah kardeşimi okuluna bıraktım geldim ondan sonra farkettim yağ kapağını, okadar da zıplaya zıplaya tümseklerden gittik iyiki düşmemiş. Bayiilerde debriyaj teli bile yok onu nasıl bulurduk bilmem valla.

Bunun dışında Stormlord dostuma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, şanssızlığımdan dolayı yeni taktırdığım debriyaj telini yine bi yere sıkıştırarak takmışlar sonunda o da saldı kendini ve Stormlord a yakın bi yerde daha doğrusu bostancıdaki Güçlü motor un servisine yakındım. Gittim 1. vitese ite kaka geçirdim adam ne dedi? Yok debriyaj teli sipariş vermem lazım. Oha bea, ulan hiçmi gelmiyor debriyajı kopmıuş motosiklet. Hayret ya. Neyse 1-2-boş , 1-2-boş sürekli dur kalk trafikte debriyajsız biraz biraz sürdüm trafik durdumu telaşla boşa aldım falan filan zorlaya zorlaya Stormlord a gittim. Sağolsun beni garajına kabul etti ve motoru orada bıraktım çünkü akşam 9-10 olmuştu artık ve üstüne üstlük eve kadar kendi motoru ile getirdi. Böyle arkadaş hepinizin başına diyorum. Sonra bununla da yetinmedi bana bi sürpriz yapıp debriyaj telini değiştirmiş. Valla sana buradan selamlarımı iletiyorum arkadaşım :D Tek teker gökhan :D (ama motoru çok yatırıyon gökhan tırsıyorum arkada artçı olmak sürmekten daha fazla GÖZ istiyor bence:D )

Bu arada muhahha306 dostum hayırlı uğurlu olsun dikkatli sür motorunu hiçbirzaman arabalara güvenme göz göze gelsen korna sinyal fren sellektör yapsan bile güvenme.... Kazasız sürüşler hepinize...
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

Motosikleti
    FAZER 800
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum.
    sağ olun var olun.
    sayenizde oldu.herkese kazasız belasız sürüşler.
    CANER kardeşim hepimiz yanımızda fren debriyaj teli vida somun vs gibi ufak tefek şeyleri taşısakmı?
    ben taşıma taraftarıyım.
    herkese kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Silverwing 400
    Canerrr geçmiş olsun StormlorD helal olsun

Motosikleti
    Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canerrr geçmiş olsun StormlorD helal olsun
    ahha eyvallah kenya kardeş ( : içimden geliyor motoru kurcalamak tutamıyorum kendimi ne yapayım?
    canerin motoru söküp takıp öğreniyorum sonra kendi motorumda uygulama yapıyorum

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum.
    sağ olun var olun.
    sayenizde oldu.herkese kazasız belasız sürüşler.
    CANER kardeşim hepimiz yanımızda fren debriyaj teli vida somun vs gibi ufak tefek şeyleri taşısakmı?
    ben taşıma taraftarıyım.
    herkese kazasız belasız sürüşler.
    selamlar,
    motorumuzun ön freni tel kullanmıyor hidrolik,arka fren zaten mekanik kollu.
    yanında debriyaj teli taşıman güzel olur aslında çünkü bazen öyle bir zamanda kopar ki keşke yanımda olsaydı hemen değiştirir giderdim dersin.
    debriyaj telinin bir ucu armut başlı kurşun diğer ucu ise açıktır,teli takarken açık kısmı kablonun içine sokup ittireceksiniz daha sonra açık olan kısma da sonlandırıcı almanız gerekiyor.
    şu an motorlarmınızdaki debriyaj telinin motor kısmındaki ucuna dikkatli bakarsanız,özel kurşun ile eritilip sonradan baş yapılmış,alacağınız telde bu baştan yok öyle olsa zaten kablonun içinden teli geçiremezsiniz sadece tel tek başına anlamı olmaz yani bir adette sonlandırıcı alacaksınız.

Alıntı simsek333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum şu an 4000 km yı devirdim ve ben 5, viteste gidiyorum ve bende 4,viteste 80i goruyorum 5.viteste 90 yoldurumuna gore cok nadir 95 cok hissedilir derecede iniş aşagıysa 100 daha once arabaylada olctum ama sadece 60 km de belki 80-90 da arıza vardir eger oleyse benim motorun fazla yakıyor gorunmeside ondan kaynaklaniyor olabilir yani ben 100 km ile gıderken motor 80-90 gosteriyorsa aşagidaki numarotor 100 km gittiğimde 80-90 km gitmişim gibi gosteriyodur ama emin olabilmek için en kısa zamanda bir arabayla yanyana 60-70-80-90 ayrı ayrı deneyecegim
    arkadaşlar subap ayarı yapılmazsa ve vuruntuda başlamişsa motorda ne gibi sorunlar acar ilerde bilen varsa yazarsa sevinirim
    zs-150-19(doğru seçim)
    hoşgeldin şimşek
    motorundan cızırtı geliyorsa genelde yağ değişince düzeliyor,fakat rolantideyken şakırtılı çalışma varsa (dizel motor gibi ses geliyorsa) sübap ayarında sorun var demektir,bu şekilde kullanman sorun olur mu dersen çok az bir ses varsa sorun olmaz,ama ses çok fazla ise mutlaka ayarını BİLEN ve DAHA ÖNCE AYAR YAPMIŞ servise götürmelisin,çünkü sübapların kırılması veya psitona çarpıp komple motoru dağıtması muhtemeldir ( :
    (çok çok düşük ihtimal bunlar tabiki)
    motor üst kapağı açıldığında kam mili zinciri de gerginleştiriliyor,bunları yapabilen servis var mı derseniz açıkçası bilmiyorum
    japon motoru servislerine götürüp yaptırmak isitorum eğer öyle birşey olursa
    kullanma kılavuzunda sübap aralıkları yazılmış
    emme: 0.14mm
    egzost:0.14mm
    bu değerleri herhangi bir tamirciye verirseniz rahatlıkla yapabileceklerdir.ayrıca önemli not:
    sübap ayarı motor tamamen soğuk olduğunda yapılır(sabah ilk çalıştırmadaki gibi soğuk olmalı)
    motor sıcakken üst kapağı açmaya çalışırlarsa hemen müdehale edin,ayarlar daha beter olur
    motoru alıp sizi 3-5 saat sonra çağırmaları bu yüzdendir.
    motorla gezerken yanınızda bulunması gerekenler (bence)
    -1 adet buji (eski bujiniz de olur maksat acil durumda götürsün)
    -1 adet debriyaj teli ve tel ucuna takılan vidalı sonlandırıcı
    -motorunuzdaki anahtar takımı.herşey için kullanılabiliyor buna ek olarak 16-17 numara anahtar bulundurmanızı öneririm (ayna somunları 17 numara,anahtar takımında 17 numara yok) aniden aynanız gevşerse sıkamazsınız sonra
    -çantanız varsa ilk yardım kiti.
    -yan keski,yalıtım bantı,kablo bağı

bu arada bugün 15ytl lik benzin ile 175km gittim sonra rezerveye aldım.yakıt tüketimini merak eden arkadaşlara duyurulur kullandığım hızlar 70-110 arası oldu hep,ortalama 90-100 bin tl harcıyor km de (9-10 kuruş yani) 50-60 arası giderseniz 8kuruş'a kadar indirebilirsiniz kullanımınıza bağlı. 1700km deyim.

Motosikleti
    FAZER 800
    motorun üzerinde gelen alet takımları yetersiz.
    bunlara ek olarak kutulu takımlar var yada normal çift ağız takımıda iş görür.
    yedek üç beş parça ile yol gitmek herzaman için iyidir.
    bu arada direksiyonu biraz ileri aldım.
    debriyaj ve fren kolunuda yukarı kaldırmak istedim.
    fakat ne yaptımsa debriyajın olduğu kolu yukarı kaldıramadım.
    lokma kullandım olmadı.
    ingiliz anahtarı kullandım olmadı.
    2 adet pense ve ayarlı pense ile lokmayı 2 kişi 4 el tuttuk gene açamadık.
    motorun bu kısımları çin olmasa gerek
    çaresizlikten yukarı kaldırdığım koluda eski konumuna aldım:(
    keşke ayaklık vidalarınıda bunlar gibi sıksalarmış.
    geçen biri düştü.
    aynı vidanın yıldız kafalısını taktık oldu
    ama tavsiyem şu dur.
    sürekli gevşeyebilecek olan vidaları söküp yıldız pul kullanıp tekrar sıkarsak daha sağlam olur kanaatindeyim.
    şimdilik bu kadar.
    yakında kendi yaptığım elcik püsküllerinin resimlerini yollayacağım.
    dileyen arkadaşlar olursa ayrıntılı şekilde anlatabilirim.
    sevgiler saygılar
    kazasız belasız sürüşler.
    son olarak herkese ilgi ve alakası için sonsuz teşekkürler...

Motosikleti
    Silverwing 400
    Ne demek StormlorD yiğidi öldür hakkını yeme demişler Benim göstergeye göre ((ki büyük ihtimalle yanlış)) 80'in altına düşmüyorum. En fazlada 115-120 yapıyorum. (( Benim tahminim 120 diye gösterdiği 100-105 arası bişey )) bu şekilde 9,5 ykr yakıyo. ((Tabi bu benim motorun km göstergesine göre belki yaptığım yoluda fazla gösteriyodur )) Neyse yolunuz açık kaskınız sadece kafanızda olsun

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    han abi haklısın öyle yapacağım. ben demiştim ya havalar benle dalga geçiyor diye.. sözde kış gelecekti sıcaklık 28 dereceye cıkıcak yakında.. hadi hayırlısı.. kendine iyi bak abi.

muhahha306 abi hayırlı olsun.allah kaza bela vermesin. trafik öküzlerinden korusun. zealsuncular artıyor!!! konyada 2 tane idi benle beraber, dün 3 tane daha gördüm..

hız konusunda motorun yağını değiştirmedik. bujisi de üstündeki buji.zorlamadan 95 gördüm 5. vitesde. ama zorlamadan. kazasız sürüşler dilerim!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    motorun üzerinde gelen alet takımları yetersiz.
    bunlara ek olarak kutulu takımlar var yada normal çift ağız takımıda iş görür.
    yedek üç beş parça ile yol gitmek herzaman için iyidir.
    bu arada direksiyonu biraz ileri aldım.
    debriyaj ve fren kolunuda yukarı kaldırmak istedim.
    fakat ne yaptımsa debriyajın olduğu kolu yukarı kaldıramadım.
    lokma kullandım olmadı.
    ingiliz anahtarı kullandım olmadı.
    2 adet pense ve ayarlı pense ile lokmayı 2 kişi 4 el tuttuk gene açamadık.
    motorun bu kısımları çin olmasa gerek
    çaresizlikten yukarı kaldırdığım koluda eski konumuna aldım:(
    keşke ayaklık vidalarınıda bunlar gibi sıksalarmış.
    geçen biri düştü.
    aynı vidanın yıldız kafalısını taktık oldu
    ama tavsiyem şu dur.
    sürekli gevşeyebilecek olan vidaları söküp yıldız pul kullanıp tekrar sıkarsak daha sağlam olur kanaatindeyim.
    şimdilik bu kadar.
    yakında kendi yaptığım elcik püsküllerinin resimlerini yollayacağım.
    dileyen arkadaşlar olursa ayrıntılı şekilde anlatabilirim.
    sevgiler saygılar
    kazasız belasız sürüşler.
    son olarak herkese ilgi ve alakası için sonsuz teşekkürler...
    selamlar,
    debriyajın olduğu kolun vidaları bende çok rahaat dönüyor 8 numara anahtarla yav?bence oraya wd-40 sık herhalde hafiften pas yaptı sıkıştı benim de kol çok içerdeydi dışa doğru kaydırdım,hafiften koyu yeşişimsi bir rengi var hatta civataların,hemen ayna bağlantısının yanındadır hatta.
    belki de yanlış yeri sökmüşsündür?
    eğer baktı açamazsan,carreforur ya da bauhausta "super wrench" olarak geçen 4 lü anahtar seti var,tip olarak kurbağacık'a benziyor yeni nesil anahtarlardan biliyorsundur,onun en küçüğü her tülü yalama olmuş cıvataralrı rahatlıkla söküyor,olmazsa dene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler