Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS 150-19
    Siperlik yokken baya sert esiyor arkadaşlar valla artık seyrek biniyorum,, kalın giyinmeyi de pek sevmem, seneye motorumuzla uyumlu daha şık bir sperlik bulursam taktırabilirim,, bu haliyle daha yakışıklı duruyor ama rüzgar koruması şart...Kışın binemem heralde , gençler binsin biz yaşlandık artık ,bünye zayıf tabii,,buz gibi rüzgarı hissetmek istemiyor...!
    O BENİM BONCUĞUM!!!!!!::gleam::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    Evet siperlik yokken biraz zor oluyor o zaman rüzgar tam hissediliyor ama artık siperlik var dizlerim üsüyordu dizlikte aldım rüzgar beni durduramaz umarım
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar.Bi arkadaş far olayını sormuş.Valla öndeki 90/100 Watt halojeni 55/60 Watt'a düşürdüm.9 Amper aküyle herşey yolunda.Montaj için size resimli bilgi vereceğim mera eteyin.
    Apandist ameliyatı olduğum için hareket edemiyorum.Biraz toparlanayım hiç masraf yapmadan halojen takmak için ne gerekiyorsa fotoğraflayıp size sunacağım

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    en genciniz olarak en soğuk havalarda çıkıp gezmek bana düşüyor herhalde
    ben geçenlerde gece 11de -3 derece ayazda sürdüm.. sonra 1 hafta sarhoş gibi gezdim.. rüzgarlığı hiç takmadık bol bol rüzgar yiyorum bol bol da sarhoş gibi geziyorum.. ama değiyor!!

han abi senin ruhun genç birşey olmaz sana!!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    ön camı takmazsan giydiklerine dikkat etmezsen korkarım yakın gelecekte sarhoştan öte bir hal alırsın evet soğuk benide etkilemiyor hala aktif kullanıyorum ama kendimi soğuktan ve rüzgardan koruyacak şekilde devam ediyorum

Oğuz motosiklet üzerinde giyimine dikkat etmezsen ileride pek çok problem çekebilirsin bunların en basitleri kireçlenme ve eklem romatizması olur. Kireçlenme illetinden muzdarip zamanında taksi sürmüş bir arkadaşım var sol cam hep açık olduğu için sol tarafındaki tüm kemiklerin sesini gayet net duyabiliyorsun şu an ağrısı yok ama ileride oda başlar.

StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)

Topcase nasıl duruyor merak edenlere
    rüzgardan korunmak için deri giymeniz şart ( :
    gerçi rüzgar geçirmeyen korumalı montlar da var ama deri gibi olmuyor hiçbir zaman
    bugün sirkeciye gidip kuryeci arkadaşların kullandığı diz ve bacakları kapatan rüzgarlıkları bir de elciklere takılan eldivenleri soracağım
    kararlıyım yağmur yağmadığı sürece kullanacağım ( :
    kışın kullanacak arkadaşlar hava soğudukça daha ince yağ kullanmanız gerekiyor (10w-40)

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    teşekkür ederim setr74 abi. tamamen haklısın abi. kemiklerimin sesini duymak istemem bundan sonra düzgün bineceğim!!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum

flash flash flash

Arkadaşlar bugün ne yaptım hiçbiriniz inanmayacaksınız ama ben yalan söylemem..!!!!

Her seferinde 5. viteste giderken, vitesleri saymadığım için yine vites atmaya çalışıp boşa gidiyordum. Bu sefer denemeyeceğim dedim kendi kendime:D

Baktım bayaaa bi titriyor motor 100 km hıza geldim bi deneyeyim dedim çat!!!!!

5. e geçti!!!!!!!!!!!!!!!! Yani 4. viteste 100 km gittim. Bende diyorum neden bukadar çok titreşim var evet yine inanılmazları denemeye devam edeceğim bakalım daha neleri atlatacağız. En son 110 u geçerken trafik ağırlaştı ve yavaşlamak zorunda kaldım.

Birde şuna rüzgarı ve suyu engelleyecek, hani kuryelerin kullandığı siyah korumalardan takmak lazım.... Ozaman süper olacak...

Keyifli ve kazasız sürüşler !!!
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

stormlord topcase çok şık durmuş güle güle kullan
    kaç paraya mal oldu bize anlatırsan seviniriz

criminal kardeş büyük geçmiş olsun Allah şifa versin. h4 lamba olayını ben sormuştum. sağlığına kavuş ondan sonra gönderirsen çok seviniriz

arkadaşlar paslı vidalar wd 40 sıktıktan sonra mutlaka kontrol edin hemen gevşiyolar. ayaklık altına sıktım ayaklık gevşemiş

üşümeden kazasız keyifli sürüşler
    selametle.....

Motosikleti
    Criminal dostum çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum...
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Canerrr kardeşim kimsenin yalan borcu yok ki dediysen gitmişsindir Bende gitmiştim ama hız göstergesinin doğruluğundan emin değilim eğer doğruysa imkansız değil yani Bu arada ben 5. vitese geçirince güçten düşüyo alet nedenini anlayamadım 4.te çok rahat 10bin devire cıkarken 5 te 8500 den sonra tıkanıyo fikri olan var mı acep Yarın okula motorla gitcem ne zamandır gitmiodum ii olcak benim için... herkese keifli sürüşler
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Motosikleti
    Alıntı ydanis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stormlord topcase çok şık durmuş güle güle kullan
    kaç paraya mal oldu bize anlatırsan seviniriz

criminal kardeş büyük geçmiş olsun Allah şifa versin. h4 lamba olayını ben sormuştum. sağlığına kavuş ondan sonra gönderirsen çok seviniriz

arkadaşlar paslı vidalar wd 40 sıktıktan sonra mutlaka kontrol edin hemen gevşiyolar. ayaklık altına sıktım ayaklık gevşemiş

üşümeden kazasız keyifli sürüşler
    selametle.....
    selamlar,
    CRIMINAL kardeş geçmiş olsun acil şifalar diliyorum tez zamanda yollarda görelim seni
    çantayı sirkeciden almıştım 55 ytl ye,arka sırt desteği açılı durduğu için ilk başta oturmadı bende gevşettim sissy bar'ı dik konuma getirdim,artçıyı da etkilemiyor gayet güzel oldu
    almam daki en büyük sebep kullanılabilirlik oldu.Yanlara takılan çantalardan alsaydım içine doğru dürüst birşey koyamıyorum,kilitleri yok kesip çalınma riski var,su geçirme gibi kötü bir özelliği var.gerektiğinde içine lazer yazıcı,sarf malzemelerini vs. leri dolduruyorum ne su geçiriyor,ne de dengeyi bozuyor
    ayrıca çantayı söküp bavul gibi de kullanabiliyorsunuz.
    Ayaklıklara bende senin gibi wd40 sıktım şimdi de yüksek devirlerde maalesef titreşimden dolayı gevşiyor cıvatalar goril gibi sıkmama rağmen nasıl oluyorsa gevşiyor

Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canerrr kardeşim kimsenin yalan borcu yok ki dediysen gitmişsindir Bende gitmiştim ama hız göstergesinin doğruluğundan emin değilim eğer doğruysa imkansız değil yani Bu arada ben 5. vitese geçirince güçten düşüyo alet nedenini anlayamadım 4.te çok rahat 10bin devire cıkarken 5 te 8500 den sonra tıkanıyo fikri olan var mı acep Yarın okula motorla gitcem ne zamandır gitmiodum ii olcak benim için... herkese keifli sürüşler
    motorun kaç km de şuan? 5000 üstü ise hava filtresinin gözenekleri tıkanmış olabilir,özellikle aniden gaza yüklenmelerde tepkisiz kalıyorsa ya da tam gaz verdiğinde tekleme ya da tırtırtırtır tarzı patlama yapamıyorsa ve rolantide iken aniden tam gaz yaptığında stop ediyorsa hava filtren biraz tıkanmış oalbilir.
    kompresörle hava tutabilirsin sakın benim gibi gazyağında yıkayıp sonra da motor yağına batırma 2 gündür kurumasını bekliyorum kurumadı meret motor 20km nin üstüne çıkamıyor benzinin yarısını dışarı atıyor ( :
    bende filtreyi söküp yerine kalın döşeme süngeri koymak zorunda kaldım
    hızlanması ve emiş sesi süper oldu ama sadece geçici bir yöntem olduğu için tavsiye etmiyorum,orjinal filtrenin yerini tutmaz,ayrıca eskisine göre daha çok hava çektiği için yakıt sarfiyatı artacaktır.

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    stormlar çanta çok hoş durmuş gerçekten ..hepimiz için çok iyi oldu çünkü bişeyleri arkama fileyle sıkıştırmaktan bıktım.yan çanta mı alsam yoksa arkada çanta daha mı ii olur diyordum..teşekkür ederim kendi adıma.criminal çok geçmiş olsun kardeşim..acil şifalar dilerim
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

SOTRMLORD KARDEŞ ÇANTAYI İİ FİYATA ALMIŞSIN SİRKECİDEN HANGİ FİRMADAN ALDIN? KAÇ LİTRELİK? Bİ DE MONTAJINI KENDİNMİ (NASIL) YAPTIN
    bizi bilgilendirisen seviniriz.....
    hepşnşze kazasız sürüşler diliorum
    arkadaşlar yola çıkmadan önce bildiğiniz duaları okumanızı hergün azda olsa sadaka vermenizi tavsiye ederim(mesela 1 ytl).az sadaka çok belayı defedermiş.......

Motosikleti
    çantayı sirkeci de motorcuların olduğu sokakta çelik motor bayisinin yanındaki keeway satan motorcudan almıştım,fiyatlar düşmüştür büyük ihtimal,montajını kendim yaptım hiç zor değil kendiniz de yapabilirsiniz.Bugün çantanın üstüne fren lambası koyacağım malum bizim çamurluk çok aşağıda yakın takip yapan araçlar fren yaptığımı anlayamıyor bitince onun da resimlerini koyacağım
    ben motoru gezi den çok iş amaçlı kullandığım için görünüme pek önem vermiyorum açıkçası ( :
    motorun arkası topcase için ideal dünyanın yükünü taşır çok sağlam ve güzel bir demiri var.
    saygılar.

Motosikleti
    bu topcaseleri ne kadar sağlam takarsanız takın çok riskli bişi çok dikkat edin..kontrolu ihmal etmeyin..yolda giderken çıksa belki size bişi olmaz ama arkadaki araçlar iiçiin büyük tehlikeee...kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    çantanın üstüne stop lambası taktım,frene bastığımda yanıyor kocaman ( :
    resmini yarın koyuyorum gerçekten çok işe yarıyor dibinize kadar yanaşan arabalar fren yaptığınızı anlayamıyor.

Motosikleti
    Alıntı StormlorD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çantanın üstüne stop lambası taktım,frene bastığımda yanıyor kocaman ( :
    resmini yarın koyuyorum gerçekten çok işe yarıyor dibinize kadar yanaşan arabalar fren yaptığınızı anlayamıyor.
    yav pek bi özendirdin param olsun bende alıcam

Motosikleti
    arkadaşlar gerçekten kendinden emin olan biri beni aydınlatsınn..kafam karıştıı...dün motorcu arkadaşlarla birlikte toplantıda benzin deposu konumları muhabbeti oldu.ve hrkesin motoru benzin deposunu düğmesi mi diim ne diyim siz anlayın orta konumda kapalı aşağı doğru aldığımızda normal depo yukarı aldığımızda yedek depoooo...bizde nasıl yaaa.ben bu forumu takip eden biri olarak yukarıdayken normal aşağıdayken yedek depo diye biliyorum??????

Motosikleti

Benzin Musluğu Konumları

Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gerçekten kendinden emin olan biri beni aydınlatsınn..kafam karıştıı...dün motorcu arkadaşlarla birlikte toplantıda benzin deposu konumları muhabbeti oldu.ve hrkesin motoru benzin deposunu düğmesi mi diim ne diyim siz anlayın orta konumda kapalı aşağı doğru aldığımızda normal depo yukarı aldığımızda yedek depoooo...bizde nasıl yaaa.ben bu forumu takip eden biri olarak yukarıdayken normal aşağıdayken yedek depo diye biliyorum??????
    Dostum Taner, benzin musluğu konusu da biraz karmaşık hale geldi. Ben tüm arkadaşlar için görsel olarak anlatmak istiyorum çizimim çok iyi sayılmaz idare edin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler