Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS 150-19
    Selam arkadaşlar, şimdi Adana dan motorumu alıp geldim 80 km yapmısım daha soğumadı bile sevincimi paylaşmak istedim sizlerle, ben bircok exterm sporla ugrasıyorum dalış paraşüt vs... ama bu hayatımdaki en heyecan verici olaydı uçtugumu hissettim ilk defa kendi basıma bu kadar yol geldim, yol boyunca otobanda , yol kenarında, herkes beni ve prensi gösterip hayranlıkla bakıyordu, diğer motorlular zaten baygın sekilde..... süper!!!!!!!! seçimime yardımcı olan herkese tesekkürler.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    bu gün 3000 bakımını yaptırdım
    sorunsuzluk devam ediyor....
    yanlız bi zırıltı vardı o da ön çamrluğun yanındaki koruma demirine deydiğini keşvettim arasına kuçuk musluk cuntası koyup japonladım 2 tarafınada o da kalmadı

han hayırlı olsun kazasız günlerde kullan
    deliler ve akıllılar aynı derecede zararsız kişilerdir
    asıl tehlikeliler yarı deli ve yarı akıllılardır..

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    hayırlı olsun han abi!!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    hayırlı uğurlu olsun han abi güzel motosiklet dikkat çekiyor

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    yeni alan arkadaşların hepsine hayırlı olmasını dilerim Allah kaza bela vermesin tatlı tatlı sürün motosikletlerinizi
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

simsek333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs150-19
    arkadaşlar herkese slm ben bugun motora bi yüklendim hız deneyım dedim uzun bi mesafe degildi ama motor tam 100 km ye geldi ve sabitlendi bi sure 100 km de gittikten sonra (yaklaşik 15-20saniye) hizlanmayınca kıyamadim motora bıraktım gazi sizler hep 120den 130 dan bahsetmiştiniz acaba benim motorda bi problemmi var die duşundum motor şu an 600 km oldu acilmamiş olabilirmi yorumlarınızı bekliyorum
    nıhna minbet mohsen ahhad amaytıhsin

Motosikleti
    zs 150-19
    şahsen bende 100 km'den yukarı çıkmadım ama kısa aralıklarla birkaç saniye yalnız yapıtığım şey doğru değil onuda söyleyeyim hala rodajdayım ilk 1000 km gereğinden fazla zorlamamak lazım
    simşek 600 km'deyim dedin 400 km de ilk bakıma girdinmi ve sibop ayarını yaptırdınmı hakan daha önce ilk bakımda yapılması gerekenleri yazmıştı

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    arkadaşlar haftaya bakıma giriyo motor tekrar mot0ra dişli takıyorum hızı bir 10 km daha artıcak buda benim için yeterli olur. plaka yazısınıda eğik yazdıracam.. gaz koluna kılıf koymayı düşünüyorum süslemeli bakalım.. flaşörüde lambaya taktıkmı oldu sayılır.... daha nasıl süslenebilir bu motor
    bu arada ben benim motorla 110 u gördüm..motor yüzü geçmiyo diye bişey yok ama rodajda zorlamak ii değil

Motosikleti
    ZS 150-19
    sağolun kardeşlerim, motoru yıkadım parlattım iyice bakıp bakıp vayyyyyyyyyy be diyorum. merdivem altına sığdı allahtan mustakil ev, plaka salıya cıkacak, şimdilik evde seyirlik bekleyecek, bu arada deri canta yapan yerler arastıracagım , siyah kask burda da adana da da bulamadım gümüş renk aldım cenesi acılır, ama fene durmadı... bir de elcik deniyor galiba gidona takılan puskullu seylerden alacagım, sanırım şimdilik yetecek.... 60- 80 arası kullandım dün hem otoyol da hem de sehirler arası yogun trafikte, tam olarak hakim olabildigim zaman daha zevkli hale gelecek tabii, arada kalkışlarda stop ettirdim, vites gecişlerinde bagardığı oldu bazen 2 yerine bosa attım ama olacak zamanla... artık arabaya hiçbinmem heralde bu baska bişey..... öncamı verdiler ama taktırmadım birsüre böyle binim sonra ... Araba konforuna alışık biri olarak diyebilirim ki, rüzgarı ve ivmelenmeyi direk hissetmek cok güzel, ayrıca cok sarsmıyor süspansiyon iyi, cok az titreşim hissettim ayaklarımda karıncalanma gibi, ama üstünde insan ata binmiş gibi hissediyor harika....

alarma ilave olarak düz kilit mi disc kilidi mi önerirsiniz????? bir de kaskosu nekadar yaptıran var mı????

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Han kardeş hayılrı olsun güle güle kullan ben 2 kişi 120 yi gördüm ama düz yolda değil hafif yokuştu düzlükte 2 kişi çıkamadım 120 ye en fazla 100 bastı denememde ama çok hız iyi değil bence çok hız çok risk demek hemde ist da
    Hakan abi hayılrı olsun 3000 bakımın benim motor 1850 km de daha

Han kardeş Bence kilitlerin ikisinide kullan ist da motosiklet çok çalınıyor o yüzden sağlama al motorunu Alarmlı disk kilitlerede güzel diyor...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    yahu arkadaşlar motor sorunsuz bi motor
    ancak bu bir gezinti motoru
    hız yapmak anlamsız bu motorda zaten fabrika verileri 90 diyor limit
    ben 130 yaptım ama açıkladım da topicte
    devir saatinde kırmızı çizgi var o çizgide kullanmak riskli
    8500 rpm de başlıyo sitede arama yaptırın redlıne diye yazar
    okuyun mutlaka bu motorun konforlu hızı 90 kendinizi ve motoru riske
    atmayın derim gerektiği hallarde 120-130 yaparım sollama vs.
    ama 13000 rpm e çıkıyor gerisini siz düşünün yani limiti 4500 rpm geçiyor
    motor kitleyebilir yatak sarabilir sonuçta red line
    keyif motoru bu hız değil

Motosikleti
    ZS 150-19
    Benim arabam var, motoru keyifle, sahilde ,gezilerde kullanmak için aldım zaten 60-80 bana yeter, bu hep istediğim şeydi, tutkuydu benim için, 36 yasında kısmet oldu, yavas da sürseniz benim profil resmindeki hissi yasıyorsunuz , amaç keyif almak...

Risk e gerek yok, tedbirli ve kurallara uygun, koruma önlemlerini almış olarak zevkle kullanalım arkadaşlar, ama hakkaten motorun plakası var olan, trafiğe kayıtlı bir arac oldugunu hala anlamayan yada kabul etmeyen sürücüler cogunlukta bunu daha iyi anladım , sizden sagda kendi şeridinizde giderken dahi korna calarak , el kol hareketi hatta kufurle en kenara kacıp yol vermeniz isteniyor.... tam şerit kullanma hakkınız yokmuş gibi, ben şeridin tam ortasından kullanacagım, bazılarına medeniyeti ögretmek lazım ama, inşallah birileri tepemize cıkıp ezmez, insan gibi davranırlar, bir umut..????

Motosikleti
    zs 150-19
    Hakan hocam hak veriyorum bu gün konturun otobüsüyle bir kamyon araya aldı beni paçayı kurtarmak için biraz yokladım da abi araba neyse motosikletle cidden aşırı sürratten korkuyorum adamların arasından çıktım ibreye baktım 110 a geliyor boş şeride kaçtım bu kez manyak bir pikap kıçıma yapıştı viraja birlikte girdim aynadan bakıyorum adam 1 metre arkamda manyak bunlar abi adam hiç düşünmüyor
    en güzeli bir tehlike varsa riske girip hızlanmak yerine yavaşlayıp tehlikeden uzaklaşmak başta kamyonla otobüs arasında yavaşlasaydım 3.tehlikeyi oluşturan pikabla karşılaşmayacaktım kaldıki bu alet hız motoru değil

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Benimde rodaj bitti yarın bakıma gidicem bakımdan sonra motoru açmak için uğraşıcaz. Bu arada gece eve giderken yolda karşıdan gelen bir o... çocuğu direk benim şeride geçerek üstüme gelmeye başladı kaçacak yerim yoktu yan taraf uçurumdu bir an panik oldum ama yapıcak bişey olmadığından bende adamın üstüne doğru gittim milim farkla sıyırarak direksiyonu kırdı ve geçti geçerken içerden gülme sesleri geliyordu. Hemen durdum ve soluklandım her tarafım çok fena titriyordu heyecan korku ve sinirden geri döndüm takip edeyim diye sonra vaz geçtim o sinirle kesin kötü şeyler olurdu ben orda uçurumdan uçsam yada panik yapıp düşsem şuan burda bunları yazamıyor olurdum insan hayatının bu kadar ucuz olmaması gerekiyor bunlar nasıl insanlar anlamıyorum.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı
    Benimde rodaj bitti yarın bakıma gidicem bakımdan sonra motoru açmak için uğraşıcaz. Bu arada gece eve giderken yolda karşıdan gelen bir o... çocuğu direk benim şeride geçerek üstüme gelmeye başladı kaçacak yerim yoktu yan taraf uçurumdu bir an panik oldum ama yapıcak bişey olmadığından bende adamın üstüne doğru gittim milim farkla sıyırarak direksiyonu kırdı ve geçti geçerken içerden gülme sesleri geliyordu. Hemen durdum ve soluklandım her tarafım çok fena titriyordu heyecan korku ve sinirden geri döndüm takip edeyim diye sonra vaz geçtim o sinirle kesin kötü şeyler olurdu ben orda uçurumdan uçsam yada panik yapıp düşsem şuan burda bunları yazamıyor olurdum insan hayatının bu kadar ucuz olmaması gerekiyor bunlar nasıl insanlar anlamıyorum.
    geçmiş olsun abi. allah kurtarsın onları. bu gün olmazsa yarın bulurlar ettiklerini. hayırlı akşamlar!
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    gugukk kardeş geçmiş olsun yaa ama inan bu gibi durumlarda geçmiş olsun demek zoruma gidiyo çünkü aslında olmaması gereken bişey sırf hıyarın gerizekalının biri yüzünden sen tehlike atlatıyosun... Ama en azından haklıya hakkını veren BİRİ var o yüzden hesabını o güne sakla... Tekrar geçmiş olsun kardeşim umarım böyle şeyler yaşamazsın bi daha...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    gugukk geçmiş olsun yalova gezisi var bu hafta sonu oradayım
    gelirsen görüşürüz

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    slm arkadaşlar;ben ZEALSUN KASTAMONU BAYİSİYİM, MUTLU MOTOR
    ZS 150-19 ARAYAN ARKADAŞLAR elimde 2adet var isteyen buradan alabilir isteyene kargo yapabilirim ,hiç açılmamış kapalı ambalajındada var montajı yapılmışıda var ilgilenenlere duyurulur !!! johannesfalcon@hotmail.com veya 05332496129-03668661032 tellerden bana ulaşabilirsiniz.(AKIN MUTLU)

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum

merhaba

Guguk dostum geçmiş olsun dikkat et bu insanlardan çok var..

Arkadaşlar pazar günü biraz takıldık stormlord (Gökhan) ile resimler ve birde
    video çektik. Ve hikayemiz var...aşağıdaki adreste hepsi

Hepinize kazasız sürüşler..

www.truvacase.com/zs15019
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    slm ;arkadaşlar zs 150-19 arayan ve yeni almak isteyen arkadaşlara üzücü bir haber !14/08/2006 tarihine kadar (sevkiyat)yani ürün teslimatı yokmuş,yani şimdiye kadar alan arkadaşlar bu yaz keyfini çıkaracaklar ,henuz zs 150-19 alamayan arkadaşlar 45/50 gündaha sabredecekler , üzgünüm .herkese sağlıklı sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler