Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    sızın motorun sıkıstırma oranına baglı ama 98 koyarsanız perfonmasnsı artar elbette
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    ok.süper ya da 95 kurşunsuz.
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakası ortak buluşma yeri bilmeyenlere duyurulur...

http://www.motosiklet.net/forum/show...=16350&page=33
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

teknik moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakan geçmiş olsun biraz geç oldu ama ancak zaman buldum

ALLAH herkezi kazadan beladan korusun kurban kesin kardeş
    KARA MURAT

han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS 150-19

selam arkadaslar

ben mersin den gökhan, bu forumda yazdıklarınız doğrultsunda karar verdim ve bu gün birtane de ben aldım. motorumu cumartesi teslim alacagım hiç deneyimim yok sürücü kursunda iki kez vitesli motor kullandım işallah cabuk alışırım .... Adana dan alıp getirecegim bakalım nasıl olacak hem heyecan hem tedirginlik var biraz.....

rumuz kısmına resmimi nasıl koyabilirim???????

Bu foruma da yeni üye oldum, sık sık bişeyler sorup başınızı ağrıtacağım şimdiden özür dilerim.....

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    sagol teknık moto kurbanı en yakın zamanda kesicem valla ucuz kurtardım

han kontrol paneli var oradan koyabilirsin yanlız pixel i ayarlaman lazım
    bu arada hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullan
    deliler ve akıllılar aynı derecede zararsız kişilerdir
    asıl tehlikeliler yarı deli ve yarı akıllılardır..

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Alıntı han adlı üyeden alıntı
    ben mersin den gökhan, bu forumda yazdıklarınız doğrultsunda karar verdim ve bu gün birtane de ben aldım. motorumu cumartesi teslim alacagım hiç deneyimim yok sürücü kursunda iki kez vitesli motor kullandım işallah cabuk alışırım .... Adana dan alıp getirecegim bakalım nasıl olacak hem heyecan hem tedirginlik var biraz.....

Bu foruma da yeni üye oldum, sık sık bişeyler sorup başınızı ağrıtacağım şimdiden özür dilerim.....
    bende mersındenım
    Yeni yine yeniden

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    han kardeş hoş geldin motorun hayırlı olsun... İstediğin soruyu sor biri cevap verir elbet ama imkanın ve zamanın varsa mutlaka forumu baştan sona oku... Bazen aradığın cevapları ara sayfalarda bulabilirsin. Herkese keyifli sürüşler...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    68 sayfa fazla ama bıraz gozden gecır
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Alıntı han adlı üyeden alıntı

selamlar!! hiç tedirginliğe gerek yok.ben de hiç ama hiç motosiklete binmemiştim.2 gün önce rahat bir şekilde sürdüm.hiç göründüğü gibi değil.büyük olduğuna bakma. çabucak alışırsın.ben alıştım resmini kontrol panelinden avatarın olduğu yere koyabilirsin. kazasız belasız sürüşler! hayırlı olsun! herkese günaydın!!!

selamlar! bu gün motorun altına baktım. bir tane ince plastik saydam bir hortum ucu acık ve aşağıya gelecek şekilde sallanıyordu.o hortum nedir? herkeste var mı?? bir de direksiyon nasıl kilitleniyor?
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Han güle güle kullan hayırlı olsun...
    Oğuz un sorularını msn den yanıtladım arkadaşlar forumda yazıyor bu soruların cevapları eski sayfalara bi göz atın...

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    Şanli Naberrrr Lemmm

Motosikleti
    zs150-19
    Arkadaşlar tekrar merhaba,

Ben de 1 ay kadar önce aldım diye mesaj atmıştım ama bazı problemler oldu parayı ödediğim halde motor 15 gün sonra bir şekilde geldi. Hatta benim yönlendirdiğim bir arkadaş ertesi gün almıştı başka bayiden. Plaka ve ruhsat ise her gün yarın çıkıyor deniyor ama henüz alamadım. Motor şu anda apartmanın kapalı otoparkında duruyor.

Problemlerim ; klasik boşa geçme sorunu var umarım alışmayla ilgilidir bir arkadaşım debriyaj ayarsız tam ayırmıyor dedi mesela bazen vites 1'de debriyaj tam sıkılı iken alıp başını gitmeye kalkıyor ayrıca kilometre göstergesi kafasına göre 360 derece tur atıyor ama çok önemli değil herhalde. Haa bir de benzin deposu ezik ve çatlak ama parça gelmiş garantiden değiştirecekmiş Karizma motor ama ben nasıl ehliyetsiz ve bu acemilikte Beylikdüzü'nden Zeytinburnu'na gidecem o ayrı konu. Şimdilik otoparkta dönüp duruyorum.

Beylikdüzü/Avcılar civarında oturan arkadaşlarımla müsait bir zamanda görüşmek isterim.

Bir de bu çevrelerde gidebileceğimiz usta/tamirci bilen varsa bana veya buraya iletirse çok memnun olurum. Bir problem olursa nasıl servise gideceğim konusu şimdiden sıkıntı veriyor bana belki ben çok evhamlıyımdır.

Kendinize iyi bakın.

Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    İyilik taner senden naber? Hoşgeldin aramıza

Hayırlı olsun august güle güle kullan...

Motosikleti
    Alıntı august adlı üyeden alıntı

Ben de 1 ay kadar önce aldım diye mesaj atmıştım ama bazı problemler oldu parayı ödediğim halde motor 15 gün sonra bir şekilde geldi. Hatta benim yönlendirdiğim bir arkadaş ertesi gün almıştı başka bayiden. Plaka ve ruhsat ise her gün yarın çıkıyor deniyor ama henüz alamadım. Motor şu anda apartmanın kapalı otoparkında duruyor.

Problemlerim ; klasik boşa geçme sorunu var umarım alışmayla ilgilidir bir arkadaşım debriyaj ayarsız tam ayırmıyor dedi mesela bazen vites 1'de debriyaj tam sıkılı iken alıp başını gitmeye kalkıyor ayrıca kilometre göstergesi kafasına göre 360 derece tur atıyor ama çok önemli değil herhalde. Haa bir de benzin deposu ezik ve çatlak ama parça gelmiş garantiden değiştirecekmiş Karizma motor ama ben nasıl ehliyetsiz ve bu acemilikte Beylikdüzü'nden Zeytinburnu'na gidecem o ayrı konu. Şimdilik otoparkta dönüp duruyorum.

Beylikdüzü/Avcılar civarında oturan arkadaşlarımla müsait bir zamanda görüşmek isterim.

Bir de bu çevrelerde gidebileceğimiz usta/tamirci bilen varsa bana veya buraya iletirse çok memnun olurum. Bir problem olursa nasıl servise gideceğim konusu şimdiden sıkıntı veriyor bana belki ben çok evhamlıyımdır.

Kendinize iyi bakın.
    hayırlı olsun!bence kendin götürme motoru allah göstermesin düşersen kötü olur acemi acemi. servisten birine söyle beraber gidin bence hem insan o yolculukda motora da alışıyor! kazasız belasız sürüşler dilerim hayırlı günler!

Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Bencede kendin götürme...

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şanlı ben http://www.polenbilgisayar.com/asp/s...oduct=01MOTR09 modeli düşünüyorum ama buralarda bayi yok bu motorun teknik verilerini nerden bulabilirim.. Sende de Zealsun varya msn adresime akledim seni bilgin olsun !!
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    august abi hayırlı olsun Boşa geçme sorunu alışkanlıkla alakalı öğrenirsin inşallah... Diğer soruna gelince motor Adana'dan buraya paket halinde geliyo ve burada toplanıyo o yüzden bi sorun varsa genellikle toplayan kişinin dikkatsizliği veya özensizliğinden oluyo (( tabi bazende parçalar sorunlu oluyo )). O yüzden servisin bi kere gözden geçirmesi lazım ama kendin götürme zaten beylikdüzünden zeytinburnuna gitmek için e-5 ten gitmen lazım alimallah orada acemi motorcu barınamaz. Karizma motorun bi eski kamyoneti var gelip alsınlar gerekirse benzin parasını sen koyarsın arabaya (( bana öyle demişlerdi benzin parasını koy biz motoru teslim ederiz diye)). Tekrardan hayırlı olsun abi
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS 150-19
    Hosbulduk arkadaşlar, saolun... bütün sayfaları bir aydır okuyorum zaten karar vermemde sizlerin etkisi oldu, siyah motor istiyordum diğer markalarda pek yok tu, görselliği de önemliydi tabi bu motorun duruşu harika, bir de tamamen alışıp kullanabildiğim gün ben de harika hissedeceğim... Adana-Mersin 70 km falan ilk motorum ve alır almaz katedecegim yol, otobandan gelmeyi planlıyorum henüz trafiğe cıkacak deneyimim yok, yarın aksam gidip cumartesi alıp dönecegim inşallah... eski fiyattan saydılar saolsunlar, 2300ytl +120 plaka ruhsat, kredi kartıyla 15 taksit vade farkı 345 ytl, yani rakam2765 ytl... ama temmuz vergisi var bir de trafik sigortası ne kadar bilmiyorum????? Yaklaşık 3000 ytl olur herhalde.. Deri canta bakacagım üçlü fiyatları bilmiyorum, heyecan dorukta valla cumartesi gelmiyor yahu.....

Ortalama olarak net tuketim lt/100km de nedir, bir depo ile katedecegim mesafe ne kadardır tesekkurler???

soracak o kadar sorum var ki aklıma geldikce sorarım ......

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    han ortalama yakış 90-110 bin arası
    yola çıkmadan lastik basınçlarını ayarlatmayı unutma çok şişik çıkıyor. hayırlı uğulu olsun

Alıntı august adlı üyeden alıntı

Haa bir de benzin deposu ezik ve çatlak ama parça gelmiş garantiden değiştirecekmiş Karizma motor ama ben nasıl ehliyetsiz ve bu acemilikte Beylikdüzü'nden Zeytinburnu'na gidecem o ayrı konu. Şimdilik otoparkta dönüp duruyorum.

Kendinize iyi bakın.
    Agust hayırlı uğurlu olsun ama sen nasıl biryerden aldın motosikleti anlamadım bu nasıl bayi servisleri yokmu diyeceğim ??? ve bu motosiklet 2 yıl garanti kapsamında
    debriyajı ayar somunundan kendin halledebilirsin plastik korumay çıkar büyük olan civatayı gevşet küçük olanı sıkıştır sonra büyük olanı kavramayı kafana göre ayarla olmazsa yani zaten sondaysa servisten hemen hallettir önemli birşey debriyaj vitesler zarar görür
    herşeyi geçtim depo ezik ve çatlak ne demek ????? sen 0 km motosiklet alıyorsun sana o şekilde nasıl satmaya kalkıyorlar ? kesin düşürmüş bir halt yemişlerdir istanbuldaki tecrübeli bir arkadaşla görüş motosiklete bir göz atsın iyice incelesin bir bit yeniği varmı adamlar sana oyun oynuyorsa polene şikayet edin baktın olmuyor tüketiciyi koruma derneği vasıtası ile dava aç ürünü iade hakkın var şunu bil sana ayıplı ürün satamazlar

unutmadan arkadaşlar ankaradayım ama bende aslen Mersin / Anamurluyum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler