Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı izo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar plakalıgı kestirip kestirmeme konusunda kararsız kaldım sizce hangisi daha güzel duruyor
    http://i.hizliresim.com/ZNOaMk.jpg
    http://i.hizliresim.com/P3OAn7.jpg
    Kulağın arkasına kadar çamur gelmiyor tabiki. Aşağıdaki gibi bir kirlilik oluyor. Sırtına yok denecek kadar az çamur geliyor.

Ducati 1198SP _ RedLove

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Arkadaşlar benim motor abdest tutmuyor. Sürekli altına kaçırıyor. Ne zaman yıkasam arka bagaja ve sele altına su geçiyor. Ne yaptıysam önleyemedim Sizde de oluyor mu?
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    Arkadaslar sonunda hyosung uma kavustum bugün teslim aldîm bir kac sorum olacak size ilk çalıştırdigimda f1 yaniyor bu normalmi hirde altindan sarkan bir hortum var bu ne ?

Motosikleti
    Alıntı zulfikar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümletten iyi akşamlar bende geçen hafta bi abimiz sayesinde 2012 model gt250r sahipleri arasına katıldım bu güne kadar herşey iyi güzel giderken akşam 1. viteste kalktım hızım 30 a geldi ve sonra motor gaz kesti ne olduğunu anlamaya çalışırken ekran ışığı gitti sağa çektim Allahtan araba falan gelmiyodu arkamdan. kontağı kapattım açtım gelen giden hiç bişey yok motoruma elektirik gelmiyo sigorta paneline baktım sigortalara baktım hepsi sağlam mecburen motoru güvenli bi yere kitleyip eve arkadaş vasıtasıyla döndüm. Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan arkadaşlar var mı acaba neden böylle bi sorun yapmış olabilir acaba bilgilendirme yapabilcek arkadaşlar olursa çok sevinirim şimdiden teşekkur ederim.
    Sağdaki kırmızı düğmeyi açıp, kapayıp tekrar dener misiniz?
    Birde kontağı açınca benzin emiş sesi geliyor mu? Marş basıyor mu?

Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motor abdest tutmuyor. Sürekli altına kaçırıyor. Ne zaman yıkasam arka bagaja ve sele altına su geçiyor. Ne yaptıysam önleyemedim Sizde de oluyor mu?
    Açıkcası yıkama sonrası bakmadım oralara hiç su giriyor mu diye. Azcık giriyor olabilir. Çok giriyorsa arka koltuk tam kapanmıyordur. Arkasındaki geçirme yerine dikkat et.

Alıntı ADV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sonunda hyosung uma kavustum bugün teslim aldîm bir kac sorum olacak size ilk çalıştırdigimda f1 yaniyor bu normalmi hirde altindan sarkan bir hortum var bu ne ?
    Kontağı açınca F1 yanıp söner. Motor çalışınca F1 söner. Eğer arıza varsa üstteki kırmızı F1 ışığının yanması lazım.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    Biraz gezdim geldim assagi tarafa boraz yag damlamis sildim simdi yok ama canim sıkıldi :(

Motosikleti
    Biraz gezdim geldim assagi tarafa boraz yag damlamis sildim simdi yok ama canim sıkıldi :(
    Yağ değildir o. Muhtemelen aşağı sarkan benzin hortumundan damlamıştır. İyice bakın, eğer yağsa sıkıntı çıkarabilir
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağdaki kırmızı düğmeyi açıp, kapayıp tekrar dener misiniz?
    Birde kontağı açınca benzin emiş sesi geliyor mu? Marş basıyor mu?

Açıkcası yıkama sonrası bakmadım oralara hiç su giriyor mu diye. Azcık giriyor olabilir. Çok giriyorsa arka koltuk tam kapanmıyordur. Arkasındaki geçirme yerine dikkat et.

Kontağı açınca F1 yanıp söner. Motor çalışınca F1 söner. Eğer arıza varsa üstteki kırmızı F1 ışığının yanması lazım.
    Geçme yerinde sıkıntı yok. Kontrol ettim. Hatta kendi çapımda conta gibi bir şeyler de yaptım. Bir türlü suyun nerden girdiğini bulamadım. Kafayı yemek üzereyim.

Herkese selam Ankarada bakıma götürebileceğim bir yer var mıdır bilgiğiniz tavsiye edeceğiniz 4-44 haricinde bir yer. Rutin bakım + zincir yağlama germe belki arka fren balata değişimi vs. gibi işlemlerde yaptırıcam sanırım. Ulus taraflarında bir yer söylemişlerdi sanırım fakat yinede sormak istedim.
    esc bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R 2014
    Hocam 4.44 ü neden istemiyorsun ? Merak ettim ben motoru ordan aldimda...

Selam hocam, aslına bakarsanız benim motorda ordan alınma ve garanti süresince hep oraya yaptırdı bakımları benden önceki arkadaşım, fakat garantisi şuan bitti ve biraz daha güler yüzlü bir yer varsa oraya gitmeyi tercih ederim ben. Kesinlikle kötü bir servis olduğundan değil.

Motosikleti
    Gt250r
    tiger tri 780 kullananlar gazı kestiginizde patlama yapıyormu?

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar selamlar. su ilanla ilgili fikri olan tanıyan varmı ? istanbuldan gelme motor tekirdağa. değerli yorumlarınız benim için gercekten önemli. şimdiden teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1779245/detay/

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Geçen sene ben de Ankara'da yaşıyordum. 4-44 esnaflıktan anlamıyor. İçeri müşteri mi girdi yoksa sinnek mi girdi belli değil. Hemen kovalamak istiyorlar. Müşteriye tatlı bir tebessüm, hoş bir sohbet hak getire. İşçiliklerini bilmem ama bu konuda yorum yapmak istemem. Ben iki kere ufak tefek işler için mecburiyetten girmiştim. İkisinde de pişman olarak çıkmıştım. Oran tarafında RPM motor var. Biraz kazıkçıdır ama hem ustalığı hem sohbeti iyidir. Tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:06 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar selamlar. su ilanla ilgili fikri olan tanıyan varmı ? istanbuldan gelme motor tekirdağa. değerli yorumlarınız benim için gercekten önemli. şimdiden teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1779245/detay/
    Depoda bir göçük var gibi görünüyor. Bence çok önemli değil. Ama önemli çelişliler var: Hem takas seçeneklerini yazmış hem de aradığım motoru buldum demiş. Ayrıca '' ss motorun bana göre olmadığını anladım.'', '' Ailevi sebeplerden ötürü satıyorum.'', ''Belim ağrıyor o yüzden satıyorum.'' gibi nedenler beni hep kıllandırmıştır. Yanına sağlam bir usta al öyle git derim.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    [IMG] [/IMG]

Ankaradan selamlar. Kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Hyosung GT250R ile İlgili Merak Edilenler
    hakkında birşeyler yazdım. Okumanızı tavsiye ederim.
    esc ve caucasian bunu beğendiler.
    Ducati 1198SP _ RedLove

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Konyada Zoka Sanat Kahvehanesinin önünde hergün duran Hyo kimin? Belki forumdan çıkar

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Emeğine sağlık kardeşim.. facebooktada okudum burda yine okudum.. herşeyi yazmışsın..1 senedir hyo kullanıyorum 2013 5500 km yaptım bir kere bile problem çıkmadı çok şükür. Gönlünde hyo olanlara tam yol gösterici bir yazı olmuş..

Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene ben de Ankara'da yaşıyordum. 4-44 esnaflıktan anlamıyor. İçeri müşteri mi girdi yoksa sinnek mi girdi belli değil. Hemen kovalamak istiyorlar. Müşteriye tatlı bir tebessüm, hoş bir sohbet hak getire. İşçiliklerini bilmem ama bu konuda yorum yapmak istemem. Ben iki kere ufak tefek işler için mecburiyetten girmiştim. İkisinde de pişman olarak çıkmıştım. Oran tarafında RPM motor var. Biraz kazıkçıdır ama hem ustalığı hem sohbeti iyidir. Tavsiye ederim.[COLOR="Silver"]

Tamamdır teşekkürler hocam rpm motora bakıyım ben gerçi web siteleri yayından kalkmış ama arayım bakalım bi kapattılar mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

süper olmuş eline sağlık gerçekten boş vites olayının castol ile aşılmasına sevindim iphone yerine bunu koyduruyum

Motosikleti
    Alıntı eup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır teşekkürler hocam rpm motora bakıyım ben gerçi web siteleri yayından kalkmış ama arayım bakalım bi kapattılar mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

süper olmuş eline sağlık gerçekten boş vites olayının castol ile aşılmasına sevindim iphone yerine bunu koyduruyum
    ipone'da kaliteli bir yağ. Eğer bu yağ koyduğunuzda boş sorununuz varsa debriyaj telinin oradaki somunu biraz sıkın. Altındakini gevşetip, somunu sıkın.
    eup bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    ipone'da kaliteli bir yağ. Eğer bu yağ koyduğunuzda boş sorununuz varsa debriyaj telinin oradaki somunu biraz sıkın. Altındakini gevşetip, somunu sıkın.
    şehir içinde bazen çok sıkıcı oluyor boş sorunu, bu şekilde çözülebildiğini öğrenmek iyi oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler