Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozzzy222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    @undocup merhaba , hocam şu sizin motorsiklette hyosung arıza kodlarını öğrenmek için resim paylaşmışsınız resimler silinmiş tekrar yükleyebilirmisiniz , bir arkadaş için lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı caucasian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içinde bazen çok sıkıcı oluyor boş sorunu, bu şekilde çözülebildiğini öğrenmek iyi oldu
    Az önce Çanakkale/Çan-Soma yolculuğundan döndüm. Sabah 6.30'da yola çıkmıştım, 22.30'da eve girdim. Git-gel 700km. Çok şükür kazasız, belasız, cezasız, arızasız gidip geldim.

Yalnız motor çok ısındığında, ardından şehir içine girilip debriyaj çok sık kullanıldığında boşa geçirme sorununu bende yaşadım bugün. Nasıl bir sorunmuş anladım. Fakat bu dur-kalk bittiğinde hafif bir uzun yol sonrası tekrar kolayca boşa geçmeye başlıyor. Teknik bir açıklaması elbet vardır. Yağ mı inceliyor, balata mı ısınıyor orasından anlamıyorum tabi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

captain79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Merhaba, iyi forumlar herkese,
    2013 model 2970 km.de motorumu satıyorum. Sahibinden'e ilan verdim. İlgilenen arkadaşlar için ilan no 165099411 İzmir'deyim. Ben de bir astsubay arkadaştan almıştım, kendisi Ankara'dan sıfır almış ve çok kullanmamış zaten. Aldığımda da sıfır gibiydi, ben de çok iyi baktım daha önce 2008 modelini kullandığım için her şeyini biliyordum zaten. Şimdi arabamın modelini yükselteceğim için satma kararı aldım. En ufak bir kusuru yok; en son 10.500'e bırakacağım.

Motosikleti

Hyosung GT250R ile 700Km'lik Soma yolculuğu
    gezi raporunu incelemek için tıklayabilirsiniz.
    puser bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar elimde sıfır 2013 üretimli Shinko orjinal lastikler var.Ön arka takım.Lastiğe ihtiyacı olan varsa çok uyguna bırakacağım benimle iletişime geçebilirsiniz.Henüz ilan açmadım buradan birine gitsin.

kedurgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 250r
    merhaba arkadaşlar,

doğrusu cross marka makina düşünüyorum. hyosung her zaman hoşuma gitmiştir. ancak racing ve ucuz olduğu için her zaman korkutucu gelmiştir. şimdi sahibinden'de aşağıdaki ilanı gördüm. düşünceleriniz nedir? motosiklet almak zor değil, aldıktan sonra masraflar beni korkutuyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sahibinden-temiz-motor-gt250r-165236934/detay

arkadaşlar hyosung gt250r arıyorum limit 6 bin tl istanbuldan temiz satılık motor var mı ? birde bu motoru önerir misiniz görüşleriniz nelerdir bazıları hiç tavsiye etmiyo ?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    iyi akşamlar arkadaşlar;
    motoru geçen 2 gün çalıştırmadım kontağı açıyorum akü var far sinyal vat ama marş butonuna basıyorum tık yok hiç bi ses yok acaba neden yapıyor 2 gün önce düğmeye bastığımda tak diye alan motor nasıl olur şimdi marş basmaz birde bunu kendim nasıl çözerim ?

Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

benzin alıyor sesi geliyor ışılar yanıyor ama düğmeye basınca hiç ses yok vurdurdum çalıştırdım çalıştı aküdendir dedim stpo ettim tekrar tık yok.

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    ateşleme müşüründe sorun var gibi gözüküyor bir arkadaşımızada olmuştu birisi cevaplamıştı eski sayfalarda.

Arkadaşlar elimde sıfır 2013 üretimli Shinko lastikler var.

Ön arka takım.Lastiğe ihtiyacı olan varsa çiftini 200TL ye vereceğim.İstanbul içi elden teslim edebilirim.Benimle iletişime geçebilirsiniz.

Henüz ilan açmadım buradan birine gitsin.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Selam gt veya gtr alıcam 2010 ve üstü bakıyodum ama fiyatlar yükselince iş zora girdi,2010 ve öncesi modelleri almaktan çekiniyorum,başıma iş açar sıkıntıya girerim diye korkuyorum.Bu korkum ne kadar doğrudur ?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ateşleme müşüründe sorun var gibi gözüküyor bir arkadaşımızada olmuştu birisi cevaplamıştı eski sayfalarda.

Baktım eski konulara ama bulamadınm acaba sağ kumanda koluyla ilgili bir durum olabilir mi kablolardan kaynak lı çünkü marş düğmesine basınca herhangi bir ses yada birşey gelmiyor tık ses yok ne yapacam bilmiyorum bıktım servise para vermektedn artık böyle giderse yaptıracağım motoru satacağım :(

Alıntı wind_surfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım eski konulara ama bulamadınm acaba sağ kumanda koluyla ilgili bir durum olabilir mi kablolardan kaynak lı çünkü marş düğmesine basınca herhangi bir ses yada birşey gelmiyor tık ses yok ne yapacam bilmiyorum bıktım servise para vermektedn artık böyle giderse yaptıracağım motoru satacağım :(
    dostum o paneli tornavida yardımıyla sök içinde marş düğmesinin yayı vs olacak o yay bak gerginmi ve iletkenmi.istersen ufak bi zımparayla falan zımparala ve wd 40 sık.Bütün bunları yapmadan önce kontak açıkken ;kırmızı tuş adı aklıma gelmiyor kontaktan elektriği kesen o açık durumdayken motoru bi vurdur büyük ihtimalle hemen çalışacak.Eğer çalışırsa motorun mekaniğinde bi sorun yok marş düğmesinde sorun var demektir.Bu arada ayaklık müşürün varsa onunda sıkıntı çıkarmadıgına emin ol.Geçmiş olsun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    HYOSUNG GT250 FACEBOOK GRUBU. Hala katılmayan varsa bekleriz...

https://www.facebook.com/groups/gt250Turkiye/

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    sızce bu zıncır cok mu gevşek kışdan sonra motoru yenı calıstıracaım bakıma gıdecek zıncır bana gevsek geldı sankı .

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sızce bu zıncır cok mu gevşek kışdan sonra motoru yenı calıstıracaım bakıma gıdecek zıncır bana gevsek geldı sankı .
    http://i.hizliresim.com/38O5M9.jpg
    http://i.hizliresim.com/RygANY.jpg
    Bana da gevşek gibi geldi. Ama fotoğraflarla kesin kanıya varmak yanlış olur en iyisi bakımda elden geçmesi. Yağsız gibide duruyor
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    açıkca laçka olmuş. 2 çentiğe yakın gerdirmen lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı ozzzy222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @undocup merhaba , hocam şu sizin motorsiklette hyosung arıza kodlarını öğrenmek için resim paylaşmışsınız resimler silinmiş tekrar yükleyebilirmisiniz , bir arkadaş için lazım
    Çok zaman geçti üzerinden
    Face deki grupta hata kodlarının pdf ini yüklemiştik diye hatırlıyorum. Oraya bir bakarsan bulabilirsin belki
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/38O5M9.jpg
    http://i.hizliresim.com/RygANY.jpg
    Zinciri gaz yağıyla temizleyip, yağlaman lazım. Yağladıktan 1-2 saat sonrada gerdirmen lazım.
    Temizlemeden gerdirme, yıkayıp yağlayınca yine uzuyor zincir.
    Ducati 1198SP _ RedLove

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    yag olarak en cok begenılen hangısı motor yagı ıphone kullandım ben hep o uyuzden dıgerlerı daha mı ıyıdır.zıncır yagsız kış boyunca kaldı oyle bırazdan mazot dokecegım acaba temızlermı kı kırını

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Iphone aslında iyi bir yağdır fakat. Hyosunglarda titreşimli çalışıyor neden bilmiyorum.

Şahsi tavsiyem 1. olarak Motul, 2. olarak Castrol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler