Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

17 yaşındayım yardımcı olun 7bin civarı 2011 model bir hyo yok mudur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asbaran_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI 636
    eywallah mutlaka dikkate alacam bunu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

bu mevsimde biraz zor gibi ama sahibinden de takip et bakarsın düşer kritik rakam hayırlısı olsun

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı mehmetcimcik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu boşa atamama olayına takıldım bende kanuni seyhan 150c var 2007 model onda da boşa atamama oluyo ama motoru hafif ileri geri yapıyorum weya 2. vites te ya da 1. vitesteyken yarım debriyaj yapıp hafif ilerletiyorum motoru kolayca geçiyo hyosung sürmedim ama sanırım ondada bu şekilde yapılabilir.birçok motorda yağ gibi geçmiyo zaten ybr flan commuter tarzı motorlar 125-150 sınıfında motorlar sürdüm bir seferde geçende var 1-2 deneme de geçende
    bahsettiğin yöntemlerle vitesi boşa alabilirsin. alıştıktan sonra sorun olmuyor.

Motosikleti
    Sattıklarından sonra şu an yok
    Bugün 2013 yeni kasa gkomple beyaz gtr alıyordum firmanın verdiği fiyat ruhsat masrafları dahil 10600 tl idi yanlız faturayı düşük gösteririm dedi açıkça benim bu olay pek içime sinmedi ve kredi kartlarından birinde sorun yaşanınca içime sinmiyen alış veriş yarım kaldı ama aynı fiyatla istediğim an alabilicem firma ödemenin bir çoğunu nakit yapıcım için kaporoyu ver abi ayıralım dedi ben yok zaten gelicem tekrar dedim oradan çıktım içimde baya bir kuşku kaldı başka bir bayiye gittim adamlar herşey dahil 10900 lira fiyat verdiler ve bu fiyat resmi kanuni bayii idi bende bana böyle başka yerden böyle bir fiyat verdiler diyince bana başka bir yerden alıcağınız düşük fiyatlı motorların faturaları düşük kesilir buda size citti sıkıntılar yaratır sıfır motorda dediler böyle bir olayın aslı varmıdır açıkçası kararsız kaldım

400 km kullanılmış shicko marka ön arka lastiklerimi satıyorum. 150-70 - 17 ve 110-70 -17 ölçülerine sahip.

teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    iyi geceler arkadaşlar, rektefe olmuş gt250r dan randuman alabilirmiyiz? bide ciğeri sıkıntı yaratır mı ilerleyen km lerde?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Alıntı ateserol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 2013 yeni kasa gkomple beyaz gtr alıyordum firmanın verdiği fiyat ruhsat masrafları dahil 10600 tl idi yanlız faturayı düşük gösteririm dedi açıkça benim bu olay pek içime sinmedi ve kredi kartlarından birinde sorun yaşanınca içime sinmiyen alış veriş yarım kaldı ama aynı fiyatla istediğim an alabilicem firma ödemenin bir çoğunu nakit yapıcım için kaporoyu ver abi ayıralım dedi ben yok zaten gelicem tekrar dedim oradan çıktım içimde baya bir kuşku kaldı başka bir bayiye gittim adamlar herşey dahil 10900 lira fiyat verdiler ve bu fiyat resmi kanuni bayii idi bende bana böyle başka yerden böyle bir fiyat verdiler diyince bana başka bir yerden alıcağınız düşük fiyatlı motorların faturaları düşük kesilir buda size citti sıkıntılar yaratır sıfır motorda dediler böyle bir olayın aslı varmıdır açıkçası kararsız kaldım
    düşük fiyattan faturalandırılırsa eğer Allah korusun kaza falan yaparsan kaskoda sana fatura fiyatı üzerinden ödeme yapar. bence fiyat neyse faturayı ona göre kestir.
    ateserol bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni 150c
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin yöntemlerle vitesi boşa alabilirsin. alıştıktan sonra sorun olmuyor.
    aynen sıfır aldım motoru boşa geçmeme konusunda en ufak şikayetim alışıyosun motoru tanıyon sonra daha rahat geçiyor. yok gidip 2013 R1 flan alsak keske su da şöyle olsaydı dediğimiz birşey mutlaka olur onun için 250 lik sınıfında CANDIR HYO :D

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    two brothers egsoz aldıım yerden 2 sene garantili, bilgi tabiiki ver ama doğru bilgi ver, atıp tutmamak lazım bilmiyosanda bilene sormak lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

Arkadaşlar merhaba,

motorumu satıyorum, ilanı linkte görebilirsiniz... isteyenlere de tavsiye edin mutlaka, tşk ler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0201308/detay/
    mototaştan almış olabilirsin. ben getirip bizzat sorun yaşayanları biliyorum. kafadan atıp tuttuğum bir şey yok. aldığın yer yurtdışı ise başına geldiği zaman yurtdışına gönderdiğin egzozun yapılıp gelmesini beklersin, ne kadar sürede gelir artık orası meçhul. merak etme kardeş bilene sormaya gerek yok zaten biliyorum. sen daha yaşamadığın konuda ahkamkesiyorsun o ne kadar doğru sence?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:31 ----------

Alıntı mehmetcimcik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen sıfır aldım motoru boşa geçmeme konusunda en ufak şikayetim alışıyosun motoru tanıyon sonra daha rahat geçiyor. yok gidip 2013 R1 flan alsak keske su da şöyle olsaydı dediğimiz birşey mutlaka olur onun için 250 lik sınıfında CANDIR HYO :D
    zamanla alışırsın, alıştıktan sonra boş kolay gelmeye başlar. dikkat edeceğin en önemli nokta bazen göstergede motor boşta gösterse de geçmemiş olabilir. yan sehpadayken boş göstergesi yanıyor olur, motorun üzerinde olmadan çalıştırdığında motor ileri atabilir. başıma geldi Allahtan motoru sıkı tuttum düşmedi, o yüzden bu konuda dikkat etmelisin. gerçi senin motor 150 sanırım yine de boşa atma mevzusu genelde hepsinde aynı başlarda zorluk çekiyor insan sonra alışıyor.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı tolunay17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 yaşındayım yardımcı olun 7bin civarı 2011 model bir hyo yok mudur
    var ama ehliyeti olmayana satmıyorum
    ilovetechn0 bunu beğendi.

Motosikleti
    2010 GT250R
    ya bugün arka lastiğimin patladığını gördüm çok canım sıkıldı, çivi girmiş yeniydi oysaki lastikler, neyse ki shinkoydu değiştirecektim zaten korkmadan fitil attırırım diyorum, herhangi bir lastikçi yaparmı yoksa antepte lastikçi tavsiyeniz varmı? bu arada hayırlı olsun diye arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Kilisli arkadaşım buyur gel çayımızı iç hatta haftasonu geziler yapalım hep beraber yengelerle
    sekohtc bunu beğendi.
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var ama ehliyeti olmayana satmıyorum
    Olmadığını nerden biliyorsun ?
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mototaştan almış olabilirsin. ben getirip bizzat sorun yaşayanları biliyorum. kafadan atıp tuttuğum bir şey yok. aldığın yer yurtdışı ise başına geldiği zaman yurtdışına gönderdiğin egzozun yapılıp gelmesini beklersin, ne kadar sürede gelir artık orası meçhul. merak etme kardeş bilene sormaya gerek yok zaten biliyorum. sen daha yaşamadığın konuda ahkamkesiyorsun o ne kadar doğru sence?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:31 ----------

zamanla alışırsın, alıştıktan sonra boş kolay gelmeye başlar. dikkat edeceğin en önemli nokta bazen göstergede motor boşta gösterse de geçmemiş olabilir. yan sehpadayken boş göstergesi yanıyor olur, motorun üzerinde olmadan çalıştırdığında motor ileri atabilir. başıma geldi Allahtan motoru sıkı tuttum düşmedi, o yüzden bu konuda dikkat etmelisin. gerçi senin motor 150 sanırım yine de boşa atma mevzusu genelde hepsinde aynı başlarda zorluk çekiyor insan sonra alışıyor.
    mototaştan aldım evet, ben mototaşla zaten iç içe birisiyim tersine garanti konusunda daha 1 kişi gelmedi mototaşa... anlamışındır umarım. uzatmayalım forumda atrtışmaya lüzum yok. Tiger kullanıosun diye two bortherse laf etmeye hele hiç gerek yok...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    ben asla fitil attırmam ama antepde kimse arka lastiği sökmüyor kendiniz sökmeniz lazım ama çözüm buluruz merak etmeyin : )

Motosikleti
    2010 GT250R
    bende attırma taraftarı değilim yeni çünkü lastiklerim..shinko ama yeni

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı ozgurkayihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mototaştan aldım evet, ben mototaşla zaten iç içe birisiyim tersine garanti konusunda daha 1 kişi gelmedi mototaşa... anlamışındır umarım. uzatmayalım forumda atrtışmaya lüzum yok. Tiger kullanıosun diye two bortherse laf etmeye hele hiç gerek yok...
    o zaman benim yazdığım konuya cevap verirken ona göre cevaplamalısın çünkü ben yurt dışından getirme konusunda söyledim. distiribütör ile ilgili konuşmadım. ayrıca yine eklemeyi unuttum benim bahsettiğim egzoz full karbon egzozlar için geçerli. senin egzozun tamiri olabilir sıkıntı yok ama full karbonlarda durum aynı değil. benim kızdığım nokta bilmeden konunşuyorsun gibi laf etmen oldu ona cevap yazdım. tiger kullandığım için laf etmiyorum sadece bizdeki mantık saçma tiger amerikaya egzoz ihraç ediyor tam tersi biz amerikadan egzoz alıyoruz sonra neden türk firmaları gelişmiyor diye veryansın ediyoruz. markaya laf söylemedim full karbon egzozda bir zarar olduğunda başınızın ağrıyacağını bilin istedim. sen yok diyorsun ama ben de var diyorum. neyse sen benim dediklerimi anlamadığın için konu uzadıkça uzar hocam. burda bitsin. isteyen istediği egzozu alır takar kimseye karışamayız ben sadece öneri yaptım bu kadar.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar linkteki balatalar iş görür mü acaba? İtalyan malı olduğu yazıyor. Pakette sanırım ön ve arka balata var. Fiyat iyi midir?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-hyosung-gt-250-r-2006-2010-brenta-fren-balata-takimi-on-arka-120195743/detay/
    Ürün hakkında yorumu olan var mı ? Ya da başka tavsiyesi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı tolunay17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmadığını nerden biliyorsun ?
    Bilmiyorum. ama ehliyeti olmayana satmıyorum dedim başka birşey değil.

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürün hakkında yorumu olan var mı ? Ya da başka tavsiyesi.
    orta kalite güzel bir balata. organik alrısan daha yumuşak olduğu için ciyak ciyak ötmez orjinaller gibi fakat çabuk biter.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger amerikaya egzoz ihraç ediyor tam tersi biz amerikadan egzoz alıyoruz sonra neden türk firmaları gelişmiyor diye veryansın ediyoruz.
    sen 10.000 TL değerinde motorun egsoz fiyatına 700-800 TL yakın bir fiyat çekersen elbet gelişmez.adamlar kataloğunda TVS apache uyumlu egsoz koymuşlar motorun fiyatı ne senin koyduğun egsozun fiyatı ne ? hadi 20-30 bin değerinde motorun var ve egsoz takıcaksın, tiger , two brothers , Ixil veya kendini kanıtlamış başka bir marka, fiyatları ortalama aynı kaç kişi gidip motoruna tiger takar?

Türkiye'de 250 cc kullanıcıların durumları bellidir ve geneli fiyatı uygun diye alıyorlar. % 200 kâr etme %100 kâr et en azından ürününü satarsın. yoksa herkes ister şu 90lı yıllardan kalma egsozların yerine carbon kaplamalı ve güzel ses veren egsozları kullanmayı..zevk meselesi de olsa 10.000 TL değerinde bir motora 700 800 TL egsoz parası verilmesine hiç mantıklı bakmıyorum.
    ateserol, fearlesboyy, hisvarlar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 10.000 TL değerinde motorun egsoz fiyatına 700-800 TL yakın bir fiyat çekersen elbet gelişmez.adamlar kataloğunda TVS apache uyumlu egsoz koymuşlar motorun fiyatı ne senin koyduğun egsozun fiyatı ne ? hadi 20-30 bin değerinde motorun var ve egsoz takıcaksın, tiger , two brothers , Ixil veya kendini kanıtlamış başka bir marka, fiyatları ortalama aynı kaç kişi gidip motoruna tiger takar?

Türkiye'de 250 cc kullanıcıların durumları bellidir ve geneli fiyatı uygun diye alıyorlar. % 200 kâr etme %100 kâr et en azından ürününü satarsın. yoksa herkes ister şu 90lı yıllardan kalma egsozların yerine carbon kaplamalı ve güzel ses veren egsozları kullanmayı..zevk meselesi de olsa 10.000 TL değerinde bir motora 700 800 TL egsoz parası verilmesine hiç mantıklı bakmıyorum.

süper bir yorum başka şey söylemeye gerek kalmamış....hyoya göre egsoza 500-600 tl fıyat çekersen elinde kalır millette o parayı sana vereceğine dışardan daha kaliteli ürün alır...

Motosikleti
    2010 GT250R
    İyi hoş güzel de marka fanatikliğini anlamıyorum çoğu zaman, güzelce bir anket yapılsa, herkes kullandığını yazsa objektif olarak, polemik yaratmadan.. bu işe bir standart getirsek ve herkes onu tercih etse böylelikle hem fiyat perfomans karşılaştırması yapar hemde gerekirse kampanya başlatır bütün hyolara o marka eksoz takmaya başlarız. tabi toplu alım içinde gelecek avantaj hediye ve ucuzluktan söz etmiyorum bile, saygılarımla..

benim bir eksozdan beklediğime gelirsek, barım barım bağattırmasın yakıtı arttırmasın zaten 2 silindirden 4 silindir sesi beklemek gibi bi hayalimiz olmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler