Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Beni her zaman düşündüren şey arasındaki 2500 tl lik farka değer mi kawa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı k-k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni her zaman düşündüren şey arasındaki 2500 tl lik farka değer mi kawa
    kesinlikle değmez diyorum.... hyosung çok daha çekici ve 600 cc lik bir iriliğe sahip (zaten gt 250 r la gt 650r aynı kasaya sahip)

Birde bunlarda en çok tutulan renk hangisi oluyor acaba daha sonra satarken çok sorun çıkarsın istemiyorum. 0 düşünüyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben GRi Siyh ve Turuncu Siyah renklerini cok beğeniyorum
    Benim motorum da Turuncu Siyah idi...
    Bu arada kawasaki nin tarzı tam racing değil. nasıl tercih ediyorsun? seçim yapmanda bunun da etkisi olacaktır. kawasakiler naked oturusa sahip; sehir içi kullanımı daha kolaydır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    @ src-tuning hocam acaba farın içini siyah görünüm nasıl yaptırdınız yada yaptınız ? gerçekten bu motorlara çok yakışıyor ve daha sert bi görüntü veriyor farın içinin karartılmış oluşu, bende yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ src-tuning hocam acaba farın içini siyah görünüm nasıl yaptırdınız yada yaptınız ? gerçekten bu motorlara çok yakışıyor ve daha sert bi görüntü veriyor farın içinin karartılmış oluşu, bende yapmayı düşünüyorum yardımcı olursanız..
    aynen ben onu soracaktım şu an motorum komple indirdim...piston sekman silindir vs komple elden geçecek kafa grenajı komple grenajı söktük motoruda indirdik bakalım ne olucak...iş bittiğin de 2006 model sıfır motosikletim olucak bu arada motoru hazır indirmişken yani motor yatıyorken kemalettin anlar kardeşimle(eskinin hyosungcusu yeninin hayabusacısı) bari hyoya 600 rr aynasıda alalım daha yakışıklı olur dedik ve ebaydan geçen hafta sipariş ettik 4 gözle bekliyorum..orjinal aynayı garaja koyarken vs katlaması zor oluyordu katlayıncada açarken illa alyan anahtarla sıkmam gerekti bu yüzden 600 rr aynası en iyisi gibi,gerçi herkes 600ff aynası takıyor ama ben değişik olsun istdim bu arada teşekkürler kemalettin...unutmadan tüm parçaları kuralkanda ucuz veren yok adam cıkma arka diske 150 tl istiyor kuralkanda sıfırı 130 tl

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz aparatı gönderdiler ilk başta, ben de uyduramadım onu motoruma Daha sonra mail attım, çok ilgilendiler ve yeni aparatlar gönderdiler ücretsiz olarak,(şuan yaklaşık 20 tl'ye satıyolar o aparatları), L tipi aparat diye geçiyo.. Şuan kullandıklarım, aşağıdaki resimde olanların aynısı...

bu sehpalardan L tipi aparatlı olarak bizimde ihtiyacımız var ve dediğiniz fiyat çok uygun. Bu fiyatlara nerden temin edebiliriz?
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sehpalardan L tipi aparatlı olarak bizimde ihtiyacımız var ve dediğiniz fiyat çok uygun. Bu fiyatlara nerden temin edebiliriz?
    Sadece tutma parçalarını 20 tl.ye satıyolar. Ben ön arka çift sehpayı 75 tl.ye aldım ama şuan biraz fiyatı arttırmışlar.100 lira civarı yapmışlar heralde.

http://urun.gittigidiyor.com/Motosik...QQidZZ38834945

bu firmadan almıştım ben
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Sadece tutma parçalarını 20 tl.ye satıyolar. Ben ön arka çift sehpayı 75 tl.ye aldım ama şuan biraz fiyatı arttırmışlar.100 lira civarı yapmışlar heralde.

http://urun.gittigidiyor.com/Motosik...QQidZZ38834945

bu firmadan almıştım ben
    evet 75 tl oldugunu okudum önceki mesajda, bende onu kastettim.tekini 75-80 liraya sormuştum ben oyüzden uygun geldi. link için tşkler.
    bir ulaşayım bakalım
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 75 tl oldugunu okudum önceki mesajda, bende onu kastettim.tekini 75-80 liraya sormuştum ben oyüzden uygun geldi. link için tşkler.
    bir ulaşayım bakalım
    Rica ederim. Evet tekini öyle satıyolar başka yerlerde ben de uygun gelince satın aldım.
    33 KDC 64

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Rica ederim. Evet tekini öyle satıyolar başka yerlerde ben de uygun gelince satın aldım.
    bende muhabbetin iyiyse adamlarla MT üyeleri için bir konuş =) 75 tl den aparatlarıyla verirelrse burdan alan baya çıkar sanırım yada 40 tl ye arka sehpa olursa.. mesela arka sehpayı 40 a versinler hemen alırım =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:39 ----------

Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar bi sorum olacak;
    motorun yan sehpası çok dik sanırım, 2 kere devirdim motoru, birinde benim dikkatsizliğim
    diğeri ise rüzgar ve branda işbirliği şeklinde oldu...
    bu yan sehpa ile oynanırmı, çok dik duruyo, biraz daha sola doğru yatırmak mümkünmüdür?
    önceden yapan eden varmı acaba?
    yardımcı olursanız çok sevinirim ...
    dostum branda balon olursa o rüzgara cruiser bile devrilir. senin brandanın altında motoru alt taraftan (iki teker arası) cırt cırt lar yok mu? alttan giren havayı kesmezsen eğer o motor daha çok düşer. ustalarda da sabit laftır ''olmaz'' adamlar uğraşmamak için savarlar başından.iyi para almayacakları iş için kolunu oynatmazlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:43 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ben onu soracaktım şu an motorum komple indirdim...piston sekman silindir vs komple elden geçecek kafa grenajı komple grenajı söktük motoruda indirdik bakalım ne olucak...iş bittiğin de 2006 model sıfır motosikletim olucak bu arada motoru hazır indirmişken yani motor yatıyorken kemalettin anlar kardeşimle(eskinin hyosungcusu yeninin hayabusacısı) bari hyoya 600 rr aynasıda alalım daha yakışıklı olur dedik ve ebaydan geçen hafta sipariş ettik 4 gözle bekliyorum..orjinal aynayı garaja koyarken vs katlaması zor oluyordu katlayıncada açarken illa alyan anahtarla sıkmam gerekti bu yüzden 600 rr aynası en iyisi gibi,gerçi herkes 600ff aynası takıyor ama ben değişik olsun istdim bu arada teşekkürler kemalettin...unutmadan tüm parçaları kuralkanda ucuz veren yok adam cıkma arka diske 150 tl istiyor kuralkanda sıfırı 130 tl
    hayırdır dostum sen neden indirdin motoru? sıfır silindir piston mu alacaksın yoksa rektefe mi yaptıracaksın? eğer çözemediğin bi durum olursa bana ulaş ben arka pistonu sıfırladım daha önce az çok bilgim var konu hakkında..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:45 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben GRi Siyh ve Turuncu Siyah renklerini cok beğeniyorum
    Benim motorum da Turuncu Siyah idi...
    Bu arada kawasaki nin tarzı tam racing değil. nasıl tercih ediyorsun? seçim yapmanda bunun da etkisi olacaktır. kawasakiler naked oturusa sahip; sehir içi kullanımı daha kolaydır
    turuncu siyah senin eski hyo gri siyahta benim yeni hyo

kanki yeni resimler çekildim face de sen görmüşsündür yakında burayada eklicem bu kurbalı resim yükleme sitesiyle ugraşacak vaktim oldugunda =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    hyosung gt250r

İşte benim ufaklık ;)

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    maşallah çok güzel duruyor darısı başıma artık

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel duruyor darısı başıma artık
    eyvallah dostum allah gönlüne göre versin seninde

egzozda ne var?

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozda ne var?
    Egzozu yağmurlu bir günde motor sıcakken sileyim dedim ve sildim ıslak bezle ertesi gün baktım rengten renge girmiş ama görüntüsü hoşuma gitmedi değil hiç üzülmemiştim yandığına

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende muhabbetin iyiyse adamlarla MT üyeleri için bir konuş =) 75 tl den aparatlarıyla verirelrse burdan alan baya çıkar sanırım yada 40 tl ye arka sehpa olursa.. mesela arka sehpayı 40 a versinler hemen alırım =)[COLOR="Silver"]
    Kendilerine mesaj attım bekleyelim bakalım..
    33 KDC 64

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sanırım foto ekleme zamanı geldi =) geçen gün çekildiğim resimleri ekliyorum bakalım beğenecekmisiniz

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:25 ----------

vay arkadaş bu resmi ekledim ama çıkmıyor tekrar ekliyim bari

Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    sanırım foto ekleme zamanı geldi =) geçen gün çekildiğim resimleri ekliyorum bakalım beğenecekmisiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:25 ----------

vay arkadaş bu resmi ekledim ama çıkmıyor tekrar ekliyim bari

serkan kardeş Maşallah motor çok diri duruyor. Allah kazadan beladan korusun.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Maşallah, motor çok güzel gözüküyo ..
    33 KDC 64

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler