Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler bugun motorda bır sorun olustu motor hafıf gaz kesmeye basladı ve durdu calıstırdım hafıf hafıf gaz kese kese 10km gıttım. ve suan mars hıc basmıyor yanı motoru calıstıramıyorum. korna sesı normal bazen ses hafıf kısılıyor. ama farlar gayet normal calısıyor sorun nedır?
    bugun tekrar denedım calıstırdım fakat gaz yemıyor anormal calısıyor. gosterge calısıyor ama bazen marşa basınca tum elektırık sıstemı gıdıyor korna gosterge far vs
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Merhabalar..
    Forumda daha önce değinilmişti ama ben tam olarak anlamadım.
    Motorumda zenon far vardı aldığımda ısınınca yanıyor dedi ilk sahibi deneme şansımız olmadı ben de çok üzerinde durmadım ama hiç yanmadı.
    Daha sonra bir ustaya götürdüm.Aküdendir dedi.Değiştirdi, yine olmadı dedi kutusu da arızalı onu da değiştirdiğini söyledi.İlk başlarda motor bir süre çalıştıktan sonra yanıyordu, gaz vermezseniz sönüyordu.Git gide zayıfladı ve bir kaç ay sonra tamamen gitti.Şuan ilk farı açışımda bir göz kırpıyor, sonra yok.5-6 ay gibi bir sürede aküde gitti.Şimdi şarj etmiyor.Yeni bir akü alacağız şart oldu onu anladık ama kaç amper almalıyım, aldığımda zenon far yanıcak mı?
    Motor çalıştıktan sonra far aküyle alakası kalmaz gibi ibareler görmüştüm işin aslı nedir.Olmadı söküp atacağım zenonu...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Benim korna mobilet kornası gibi ötüyodu zaten şimdi tamamen gitmiş :S Şuan korna düğmesine bastığımda far biraz azalıyo seyiriyo gibi

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Hayırdır herkesde bi sorun sıcaklar mı etkiledi acaba? sıra bizede gelmez umarım...

Motosikleti
    S&T gt 250 R

arka disk

arkadaslar bu arka dıskı ne yapmalıyım bayagı oyulmus kullanaan bilinçsiz kullanmıs yenısı 180 tl diyolar taşlanmazmı bılgısı olan veya akıl verecekler yardım ederse sevınırım

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Beyler karar verdim ve önümüzdeki sezon Yamaha FZ6 Fazer alıp Sport Touring stilini deneyeceğim. Artık GT250R ile olan macerama son vermeyi planlıyorum. Motorumu satıyorum. Acelem yok. Sadece ilan verdim sahibinden.com'a. Aşağıda ilanın adresi mevcut. Egzost konusunda 2 silindirli motordan çıkabilecek en iyi ses olduğunu iddia ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30037473/detay

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı sinner34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhan marş a bastığında marş motoru hiç mi dönmüyor ? vurdurmayı bir dene arka lastiğe dikkat et bakalım dönecekmi ?
    bazen hiç ses seda vermıyor basınca. akunun kabloları felan bıraz kurcalayıp bastıgında kır kır kır yapıyor calısmıyor. bazende marsa basar basmaz tık yapıyor elektırk devrelerı gıdıyor gosterge far vs

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    bazen hiç ses seda vermıyor basınca. akunun kabloları felan bıraz kurcalayıp bastıgında kır kır kır yapıyor calısmıyor. bazende marsa basar basmaz tık yapıyor elektırk devrelerı gıdıyor gosterge far vs
    ilhan aku n bitmiş muhtemelen ve aku bittiğinden enjeksiyon sistemi sapıtmış durumda kontağı açtığında benzin pompasının sesi geliyomu zııııııııızzzzztt diye..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yalowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler karar verdim ve önümüzdeki sezon Yamaha FZ6 Fazer alıp Sport Touring stilini deneyeceğim. Artık GT250R ile olan macerama son vermeyi planlıyorum. Motorumu satıyorum. Acelem yok. Sadece ilan verdim sahibinden.com'a. Aşağıda ilanın adresi mevcut. Egzost konusunda 2 silindirli motordan çıkabilecek en iyi ses olduğunu iddia ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30037473/detay
    Hayırlısı olsun kardeşim kısa zaman önce asuman maceranı okumuştuk şimdi 3-4 ay oldu ve 98 Beygirlik fazer alıcam diyorsun bu dediğin cihaz yanlışsam düzeltin lütfen 600f den güçlü..! "benim bildiğim" firen ve yakıt konusundada sorunlar olduğunu söylüyorlar yanı sıra çok konforlu olduğunuda söylüyorlar tabi.Birde egzost taktımmı fazera arkadaşımda var anlarsın o zaman ne demek istediğimi ver yansın..Hayırlı olsun Motoru devirmiş olmasaydın pazarlığa gelirdim yanına..Bende alıcam sezonun geçmesini bekliyorum...
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun kardeşim kısa zaman önce asuman maceranı okumuştuk şimdi 3-4 ay oldu ve 98 Beygirlik fazer alıcam diyorsun bu dediğin cihaz yanlışsam düzeltin lütfen 600f den güçlü..! "benim bildiğim" firen ve yakıt konusundada sorunlar olduğunu söylüyorlar yanı sıra çok konforlu olduğunuda söylüyorlar tabi.Birde egzost taktımmı fazera arkadaşımda var anlarsın o zaman ne demek istediğimi ver yansın..Hayırlı olsun Motoru devirmiş olmasaydın pazarlığa gelirdim yanına..Bende alıcam sezonun geçmesini bekliyorum...
    (: Üstad bunlar 98hp. 600f kaç beygir bilmiyorum da 600rr dan ortalama 30 beygir düşük. Dün gece bindim acayip hoşuma gitti. Motoru yana yatırdım ama teslim ederken sıfır grenajlarıyla teslim edicem. Gerekirse boya yerine sıfır grenaj alıcam. Ben sevmiyorum böyle şeyleri. Alana yazık.

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yalowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (: Üstad bunlar 98hp. 600f kaç beygir bilmiyorum da 600rr dan ortalama 30 beygir düşük. Dün gece bindim acayip hoşuma gitti. Motoru yana yatırdım ama teslim ederken sıfır grenajlarıyla teslim edicem. Gerekirse boya yerine sıfır grenaj alıcam. Ben sevmiyorum böyle şeyleri. Alana yazık.
    Hayırlısı olsun kardeşim sevindim senin adına güzel makine, senden bi ricam olsun o zaman aldığında bana haber verirsen sevinirim, kaç km kaça aldın vs. ;)
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhan aku n bitmiş muhtemelen ve aku bittiğinden enjeksiyon sistemi sapıtmış durumda kontağı açtığında benzin pompasının sesi geliyomu zııııııııızzzzztt diye..
    o ses kontagı her actıgımda gelıyordu motoru ılk aldıgımdan berı.
    ama dedıgın gıbı akudenmıs abımın akuyu taktım calıstı
    abımın akuye takıp doldurdum akuyu benımkıne taktım calıstı ama tekrar bıtıyor aku

sorun şuki benım motor akuyu sarj etmıyorrrrrrrrrrrrr

Motosikleti
    CBR 600F
    arkadşlar gt 250R satıyorm.motorumu topikten gören arkadşlar bilir.hiç zorlanmamış,diri durumda.hiç bir problemi yok.allaha şükür beni hiç yolda, otoparta bırakmadı.servise sadece rutin bakımları için gitti.
    detaylar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29868779/detay

hyosung ne yaa sayfaya bakıyosun herkes şikayetçi girin honda suzuki yamaha kawasaki'nin sayfalarına bakın şikayet varmı.. olmaz çünkü adamlar motor yapıyor bisiklet değil büyük makina alıcaksan honda,yamaha,suzuki,kawasaki diğerleri yalan..

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ya bu motordan sadece İstanbulda mı var ilanlara bakıyorumda en çok hyo İst. da var...orada 5 - 5,5 İzmir'de hem motor az hemde satan 6dan aşağıya satmıyor nasıl bir pazar piyasasıdır bu anlamıyorum motor almak için o kadar da yol çekilmez ki bu sıcaklarda
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

bu motorun fiyatı ne kadar

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    o ses kontagı her actıgımda gelıyordu motoru ılk aldıgımdan berı.
    ama dedıgın gıbı akudenmıs abımın akuyu taktım calıstı
    abımın akuye takıp doldurdum akuyu benımkıne taktım calıstı ama tekrar bıtıyor aku

sorun şuki benım motor akuyu sarj etmıyorrrrrrrrrrrrr
    ilhan geçmiş olsun bir aku aprası sanada kaçıcak Akunu mutlaka al yoksa duşuk akım rolanti yi ayarlayan parçayı bozuyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

Alıntı motorcuxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung ne yaa sayfaya bakıyosun herkes şikayetçi girin honda suzuki yamaha kawasaki'nin sayfalarına bakın şikayet varmı.. olmaz çünkü adamlar motor yapıyor bisiklet değil büyük makina alıcaksan honda,yamaha,suzuki,kawasaki diğerleri yalan..
    hepsinde problemler var kardeşim sanmaki honda,yamaha,suzuki,kawasaki gibi makinalar arıza vermiyor.. burası forum sorunlarımızı problemlerimizi paylaşmak için zaten... motor hakkında bilgi edinebilmek için ....sana bir ton arıza bulurum o söylediğin makinaların isimlerinden sonuçta onlarıda insanlar yapıyor.. hor kullanmazsan bakımını yaparsan buda arıza çıkartmaz. ama hor kullanıp bakım yapmazsan buda arıza çıkartıyo honda,yamaha,suzuki,kawasaki de.. anlatabildimmi ?

haa motoru beğenmiyorsan git diğer sayfalarda enerjini tuket niye gelip hyosung a b....k atıyosun bu yazınıda yazmaya gerek yoktu çnku bu başlıktaki herkezin bir hyosung yada ST motoru var... alan almış satan satmış.. senin için o doğruysa bizim cuzdanımıza görede bu doğru para olduda bizmi japona binmeyiz dedik bizim pramız bu motorlar aralığında olduğu surece tabikide bu klasmanda hyo 250R ve Kawasaki 250R ın borusu öter...

şimdi anladınmı
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhan geçmiş olsun bir aku aprası sanada kaçıcak Akunu mutlaka al yoksa duşuk akım rolanti yi ayarlayan parçayı bozuyor
    akünün suyu bitmiş sanırım ondan sarj tutmuyordu

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı motorcuxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 2-3 sayfadaki küçük arızaları okuyup yorum yapma,dön başa baştan itibaren oku ve gör alan nasıl memnun aracından.arkadaşın dedigi gibi burası paylaşım yeri arızalar paylaşılcakki en uygun çözüm bulunsun,sen bi git bakalım bi motor tamircisinin mekanına otur gün boyu honda suzuki kawasaki yamahada sorun varmı yokmu anlarsın.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    merhaba arkadaşlar
    öyle bi bakıyordum, resimlere falan takıldım okumaya devam ettim.
    hyo güzel makina bende almak istiyorum açıkçası.
    herkeze kazasız sürüşler dilerim.
    ufak bi ekleme kedi ulaşamadığı ciğeri mındar edermiş ya bi arkadaşında heralde derdi var japonlara binin falan demiş bizim insanımız çok gaddar parası olan insan almaz mı elbette alır.
    eğitim şart yaw bilgisizlik kötü...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler